Opinie o HR Investment Sp. z o. o. w Wrocław

www.hrinvestment.pl

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Investment Sp. z o. o. w Wrocław

Lolek89

moja mama z nimi pracuje już więcej niz 3 rok i nie chce zmienic to musi byc wporzo bo mamuska ma swoje wymagania oj ma

Grażka

Pracuję z firma od 2 lat bez zakłócen, Jest ok. Wypłata na czas i szybko reagują a problemy.

Ulubieniec

Ludzie dajcie sobie spokój z ta firmą , naprawdę nie widziałem gorszego. Co to za firma gdzie jedzie się do pracy a w obowiązku musisz zabrać ze sobą kołdrę i poduszkę. Śmiech i jeszcze raz śmiech , pchają ludzi na siłę do pracy gdzie nawet Niemcy o tym nie wiedzą. Był taki przypadek że przyjechał facet poszedł do pracy na następny dzień, a Niemiec mówi mu jedź chłopie do domu bo roboty nie ma ? I to jest normalne ?

Biuro
@Ulubieniec

Szanowny Panie, Sytuacja, którą Pan opisuje, rzeczywiście miała miejsce i spowodowana brakiem komunikacji ze strony magazynu, a nie naszej Agencji. Zostaliśmy postawieni w sytuacji, gdzie Klient odmówił realizacji kontraktu w dniu jego rozpoczęcia pomimo wcześniejszych deklaracji o odpowiedniej ilości wolnych miejsc pracy i złożonym zamówieniu. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, poświęconego czasu i wszelkich niedogodności, co też zostało przekazane osobie, która została przez naszą firmę przeproszona za zaistniałą sytuację a koszty, które poniosła w związku z wyjazdem, zostały jej w zwrócone. Niestety wielu z pracowników po zakończeniu kontraktu i wyprowadzeniu się z mieszkania zabierało pościel ze sobą. Stąd podjęta została decyzja, że każda osoba która decyduje się na opłacanie miejsca w wynajmowanym przez nas mieszkaniu, informowana jest przez naszą Agencję o konieczności zabrania ze sobą kołdry i poduszki.

v.b.o.
@Biuro

Nie jestem doradcą ale... w takim przypadku powinna być pobierana kaucja w wysokości 20 Euro z pierwszej wypłaty i rozliczana przy opuszczeniu lokalu. To nie jest w porządku wozić ze sobą całe wyposażenie niezbędne do funkcjonowania w trakcie pracy. Fakt że ciągle są ludzie którym przydaje się wszystko! Z drugiej strony - nie jesteśmy ślimakami i domku da grzbiecie nie zabierzemy.

Krystyna
@v.b.o.

@v.b.o., każde rozsądne rozwiązanie można rozważyć. A jak oceniasz wsparcie w kwestiach formalnych? Wszystko jest dopięte na ostatni guzik czy raczej trzeba się nagimastykować samemu?

tez jestę zadowolony nigdzie nie ma za dobrze , ale sa uczciwi i wyplata zawsze sie zgadza

Julia

A pracujesz bezpośrednio w HR Investment czy w innym miejscu, za ich pośrednictwem? Jeśli w innym to miałabym do Ciebie pytanie i liczę na szybką odpowiedź. Czy pobierają aktualnie jakieś opłaty (ukryte) od kandydatów?

Elektryk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze i na luzie. Ani się zorientowałem jak godzinę spędziłem w biurze. Ogólne wrażenie: bardzo pozytywne.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Lucy

Moja firma od wieeeelu lat i zmieniac jej nie cche. Polecam,pracuje jako opiekunka w de

Zbigniew

tragiczna firma, nie polecam! brak kompetencji

Layder

Dokładnie kierownicy a zwłaszcza menagery wyrozumiali. Co potrzebuje to mam nie ma co narzekać. Bajerka i przede wszystkim olewanie pracy wychodzi idealnie jak maszyny dobrze chodzą :)

Dariusz
@Layder

Piszesz jakbyś się cieszył, że pracownicy nie przykładają się do pracy. Czy nie ma czynników motywacyjnych na przykład premii za dobre wyniki, żeby zwiększyć wydajność zatrudnionych osób?

Tomasz1971

Byłem dzisiaj w biurze w firmie zapytac o oferte pracy dla mężczyzny opiekuna i zostałem fachowo przyjęty i zaporopnowano mi dwa miejsca pracy, umozliwiono kontakt z opiekunem na miejscu. Wszystko wydaje się w porządku. Mam nadzije, że na sztellii też tak będzie. Polecam wszystkim.

Opowiedz jak było
@Tomasz1971

Minęło kilka miesięcy, czy możesz podzielić się z nami wrażeniami z pobytu z firmą HR INVESTMENT? czy firma posiada dużo ofert i jak szybki był okres oczekiwania na wyjazd?

Mieczysław
@Opowiedz jak było

Jesteś osobą, która rozważa pracę za pośrednictwem firmy HR Investment? Ciekawi mnie, czy właśnie z tego względu zadałeś pytania w tym wątku, czy może jest zupełnie inny powód ich zadania.

Czy jesteś opiekunem??
@Mieczysław

Oczekuję rzetelnego przekazania opinii na temat wyjazdów z HR Investment, bo nie wiem, czy warto zostawiać im swoje dane . A więc jeździł ktoś z nimi w tym roku w ogóle?? Bo firma ta ciągle się ogłasza wszędzie.

Dorota
@Czy jesteś opiekunem??

Ja nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, jednak też liczę, że znajdzie się rzetelna osoba, która nam jej udzieli. Sądząc jednak po reszcie komentarzy można przypuszczać, że HR Investment to solidna firma. Górują tu komentarze pozytywne.

Paulina

Czym trzeba się wyróżniać, aby zostać idealnym kandydatem na pracownika w HR Investment Sp. z o. o.? Zachęcam do wypowiedzi osoby zatrudnione w tej firmie. Czy pracodawca ten umożliwia również odbycie praktyk studenckich w swojej strukturze? Aktualne informacje o HR Investment Sp. z o. o. jako pracodawcy będą cenne dla zainteresowanych współpracą z firmą.

Piotrek
@Paulina

Napewno trzeba wyróżniać brakiem mózgu żeby pracować dla tej żałosne firmy

Mieczysław

Skąd takie wnioski? Jeśli opinia jest szczera i nie zawiera wulgaryzmów lub ataków personalnych, to nie będzie w żaden sposób moderowana. Po to właśnie powstał ten portal, aby dzielić się z innymi ludźmi swoimi odczuciami na temat pracy w danym miejscu, więc nie widzę powodu dla którego szczere, prawdziwe opinie miałyby być usuwane bądź moderowane.

fasOLKA

Polecam!

@fasOLKA

A zatem to świetnie! Cieszymy się, że cenisz sobie HR Investment. Byłoby jednak jeszcze lepiej, jakbyś spróbowała, chociaż trochę, rozwinąć swoją poprzednia wypowiedź, wzbogacić o jakieś szczegóły dotyczące tego pracodawcy. Możesz to dla nas zrobić? Czytałam, że firma gwarantuje w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. A jak Ty oceniłabyś poziom zarobków?

MarekSz.

Polecam. Było wszystko w porzadku zorganiozowane.

Bożena1973

Jestem zadowolona z pracy! Wlasnie skonczylam moje zlecenie w Bonn, gdzie mialam fajna Babcię do opieki. Wszystko bylo w najlepszym porządku. Babcia miła a sztela zgodna z opisem. Napewno jeszcze wrócę do współpracy z tą firmą. Polecam bardzo i pozdrawim

Maaario

Pracuje z nimi 3 lata i jest dobrze, placa postojowe i zarobki tez okay przy takich skladkach. Jak cos sie dzieje reaguja od razu, ja jestem zadowolony

Romek
@Maaario

reagują nawet po pracy a tagze w niedziele. Też miałem taka sytułację ale jako elektryk.

@Maaario

A więc to naprawdę wspaniale, że tak dobrze pracuje Ci się w HR Investment. Firma ta, jako agencja świadcząca profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego, często rekrutuje nowych pracowników. Ich ogłoszenia widnieją na wielu popularnych portalach z ofertami pracy, ale o nich samych mamy niewiele informacji. Powiedz, czy rozpoczynając z nimi współpracę można liczyć na dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

ZOFIA

UCZCIWA FIRMA I GoDNA POlECENIA! CIESZE SIE ZE NA tAKą UDALO MI SIE TRAfiC. POLECAM KARZDEMU KTO TAKIeJ SzuKA.

EwaK

Szukałam oferty bez świąt i taką dostałam. Czekalam dlugo na zmienniczkę i stresowalam sie, ze firma nikogo nie przysle ale przyslali i dzis jadę do domku :) Kontakt z kordynatorkami nonstop. Pozdrawiam Panie seredcznie!

Jolciaaa

Pracuje z nimi ponad 2 lata, w porządku miejsca, dostaje co.oczekuje, dziewczyny z Wrocławia zawsze dostepne, pogadasz o wszystkim i o.niczym, zawsze pomoga

Krzysiek1958

Polecam!

@Krzysiek1958

Czy powiesz nam coś więcej na ten temat? Co konkretnie polecasz w HR Investment? Uważasz, że atmosfera pracy jest pozytywna? A może warunki finansowe są dla Ciebie satysfakcjonujące? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

kasia73

Polecam firmę. Pracuję już wiele lat i zawsze jestem zadowolona ze szteli i pieniążków.

@kasia73

Wspomniałaś, że finanse są przedmiotem Twojego zadowolenia. Czy podpowiesz nam, jakie warunki finansowe można uzyskać w HR Investment? Od czego uzależniona jest płaca w firmie? Czy istnieją jakieś premie, czy oferowana jest jedynie sama podstawa?

Bolo

Niestety nie każdy potrafi spojrzeć na pracę w firmie obiektywnie. Oskarżenia tylko pod adresem firmy?

@Bolo

Obiektywny opis warunków pracy jest bardzo wartościowy dla użytkowników forum. To pomaga zaznajomić się z pozytywnymi i negatywnymi aspektami pracy w danym miejscu. Może chcesz powiedzieć nam coś na ten temat? Jak np. atmosfera panuje w firmie HR Investment?

Kapryśna

Pracowałam w tej firmie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze jest to bardzo uczciwa firma, która wszystkim polecam. Po przyjeździe na miejsce do rodziny wszystkie informacje prawdziwe na temat podopiecznej. Wynagrodzenie wpływa na czas. Nie wiem jakie stawki sa na chwile obecna bo chwilowo nie pracuje .Składki na ubezpieczenie są odprowadzane. Kartę EKUZ również otrzymałam. Bardzo ważne jest tez to ze jest zainteresowanie pracownikiem. Zawsze ktoś jest pod telefonem i chętnie porozmawia ale również sami dzwonią z zapytaniem czy wszystko jest ok. Polecam wszystkim zainteresowanym

Zostaw merytoryczną opinię o HR Investment Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Investment Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Investment Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Investment Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Investment Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HR Investment Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Investment Sp. z o. o.