Opinie o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Pik

Cieszyć się trzeba, że jaka kolwiek robota jest. Ci co marudzom niech idą na kuroniowke jak nie pasuje. A ci co robia niech się cisza z pracy, że ja mają.

InoRuch
@Pik

Wlasnie trza sie cieszyc ze jakas robota jest bo bysmy cala szychte przesiedzieli na (usunięte przez administratora)

Ziga
@Pik

To dupej ci..... to dalij w tym (usunięte przez administratora) powodzynio

Ziga

Jak chcesz coś pisać to pisz jak będziesz trzeźwy.

@Ziga

I sie nie podszywej pod zige ja dziekuje

@Ziga

Te abstynent morda w kubeł i z podkulonym ogonem po nagroda roczno bo ci wezmą ta jalmuzna jeszcze i sie zaplaczesz na śmierć dupowlazie

super

Podziękowania dla prezesa za piękne paczki mikołajowe dla dzieci - pewie wydał pan z 50 zł na kazdą! tylko czekac na bony! oj bedą swieta! moze nawet szynke kupimy! pozdrowienia dla pana i wszystkich pana samochodow!

Kajo
@super

Zamiast się cieszyć że cokolwiek dostał to stęka. Człowieku jak jest tak źle to się zwolnij, ale nie...w innej firmie będzie trzeba coś robić, więc lepiej sobie siedzieć w geo :) kilka osób narzekało i odeszło, pokazując tym że mają wyższe ambicje a teraz zastanów się w jakim miejscu jesteś Ty a w jakim oni. Pozdrawiam cieplutko

@super

A tys co myslol ze dostaniesz golonka z krakusa w biksie choby paczka z niemiec ale nie przejmoj sie na swieta bydzie ryba w puszce ale bydzie caly rok bydziez zas na to robil pozdrawiom

@Capol

Capol golonka to by trza było w leju zrobic na ogniu dwumetrowym z witaminami z plastiku co Ty na to?

@Zymft

Zymft te witaminki to ino my i kotly (usunięte przez administratora)ali to byl smak

Soroń
@super

To jest właśnie ten wysoki socjal o którym była tutej mowa hahahahah

Maciek
@super

Wiesz o czym świadczą te internetowe anonimowe wyzalanie ? Że jesteś życiowym nieudacznikiem

kupa
@Kajo

te , knurowski! ty sie nie wypowiadoj! pilnuj stolka i nic dalej nie rob!

Maciek

Nie ten Maciek, pudło, choć ten zarobił w miesiąc tyle co Ty w pół roku więc odpowiedz sobie kto tu nieudacznik a w dodatku (usunięte przez administratora) :)))

@Maciek

Zarobil ino na boku zeby ino kruk nie wiedziol cos jeszcze

Capol

Co tu tako cisza zas nima komu pisac czy ino same konfitury lod knura zostaly pozdro

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na stanowisko POSZUKIWANY Brygadzista (branża sanitarna) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Cap

Tyz by bylo fajnie ale tyn co to kroil i gotowol to juz nie robi a fest to kozdymu smakowalo szkoda chopa

Zigiblat

Maja juz tego specjaliste lod srodowiska czy nie bo moze wysla CV i za wiela byda siedziol na stolku

Tak

Jest dosyć wysoki fundusz socjalny, karty sportowe, nagrody roczne, paczki dla dzieci !!!

paltik

jesli bony na swieta 300 zl uwazasz za dobry socjal to chyba jestes z ukrainy

paltik

acha i karty sportowe se sam placisz - kolo 80 zl

Lkjh
@Tak

Wysoki socjal hahahah z takimi żartami to do kabaretu.

Nie
@paltik

Czemu obrażasz Ukraińców? A w pracy pewnie 'witaj Piotrus' . Taka dwulicowość jak to w tej firmie bywa

Ziga zig

Widza ze specjaliste do srodowiska szukaja jak wiem z doswiadczynia to zbychu jest tym specjalistom(usunięte przez administratora)

@Ziga zig

Ci od środowiska to powinni zamknąć ta firma (usunięte przez administratora) :)

Sam
@Ziga zig

Referenta nie specjaliste Specjaliscie by trzeba bylo pieniadze zaplacic A referent to taka sekretarka za minimalna krajową

Brzeszczot

Ja ta jeste zadowolony, na wykrojnku mom roboty na pół zmiany, reszte se łaże i gadam z kumplami,a na nocce to z 5 godzin pośpia. a 18 na renka jest. Jak sie nie chce robic to ino do Geoglobe

Kaznodzieja
@Brzeszczot

No 70% firmy tak robi :)

plump
@Kaznodzieja

nie tlumacz sie Brzeszczot, nikt nie ma tak wyje...ne na robote jak ty. Nosisz Adam... ryby, to myslisz ze wszystko ci wolno. o tym ze donosisz Adam... na kolegow tez wszyscy juz wiedza

kaznodzieja
@plump

tylko ja to nie brzeszczot ;) nawet nie wiem jak ma na imie :) wali mnie on ale osoba ktora sie podszywa pod niego i pisze w nicku jego pseudonim to zwykly (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) :) moge sie podpisac jako kazdy z was :) ale nie jestem takim (usunięte przez administratora) jak wy. . tak czy siak wracajac do tematu na nockach polowe szychty spicie w jadalni, szatni czy w kiblu... w dzien zrobicie swoje i siedzicie na fonach, lazicie wszedzie. moze i brzeszczot tak robi ale wy tez .. (usunięte przez administratora) mnie to ..

Toja
@kaznodzieja

Brzeszczot to ty głupek jestes, idź na magazyn, dostaniesz 20zl a 3/4 szychty się będziesz obijał, tylko możesz na kawy nie zarobić :)

merot
@kaznodzieja

"nawet nie wiem jak ma na imie " CZYLI NIE ROBISZ W GG - TU KAŻDY WIE KTO TO BRZESZCZOT! skoro nie pracujesz to sie nie wypowiadaj i spier....

Kaznodzieja
@merot

I tutaj jestes w bledzie :) nie znam.w xhuj osob bo ta wiedza mi nie jest potrzebna. Widze jaksiedzicie i sie opierdalacie a marudzicie ze slabo placa. . moge napisac i ppdszyc sie pod kogos z modelarni, wykrojnika itd...

Farosz
@Kaznodzieja

Ci w biurze to najwięcej siedzą i niema z tego pożytku

zigiblat

fajnie sie tam mocie w tym ggp (usunięte przez administratora) pozdro staro ekipa

Sodo

Witam. Nie pracuje w tej firmie. Ale z tego co czytam fanzolicie jak potluczeni. Umowie się na piwo czy coś dajcie sobie po szlagu i będzie ok.

@Sodo

"Nie pracuje w tej firmie" to milcz

Dejv

Ciekswe czy zas będzie 75zl premii.. Chyba ze jest teraz supra to nie bedzie????????????

Tak

Pokażcie jeden z drugim paski z wypłaty, bo wcale mało nie zarabiacie ale co szkodzi ponarzekać. A jak tak źle to kto Was tam trzymie?

Kolesiostwo w firmie to fakt
@Tak

2100 to nie jest malo? Gdzies tutaj byl wpis ze najlepszy kierownik jest aktualnie... chyba w waszych oczach... Ilosc ludzi, ktorzy odchodza i ktorzy chca odejsc rowniez o czyms swiadczy. Trzymac nas nikt nie trzymie. Widocznie skutecznie mydlicie nam oczy, ze w koncu robota ruszy, ze bedzie mozna w kazdy weekend dorobic... chociaz na golej stawce powinnismy miec godna wyplate, a nie... ratowac sie nadgodzinami. Mlody potencjalny nowy pracowniku - teraz nie warto sie tu zatrudniac, w biedronce wiecej zarobisz

@Kolesiostwo w firmie to fakt

No to si zwolnijcie na Wasze miejsce jest paru innych, z Ukrainy też wzięli by taka robotę z pocalowaniem ręki. A że ktoś się zwalnia? Ambitni zawsze idą do przodu to nie czasy gdzie całe życie w jednej firmie się pracuje

Genio
@Tak

Chcieliście nadgodziny to są. Wypłaty też ok.

BNM
@Kolesiostwo w firmie to fakt

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Jak i pod kątem zarobków patrzeć tak i pod względem roboty odradzam tu wogole składać CV.

Miłorząb dwuklapowy

Cisza w centrum Cisza na Krzykach Szelestem szepcze Ze wszech stron połyka Jak przegadać ciszę?

twoj stary
@Miłorząb dwuklapowy

postraszyli sądami i cisza nastała :)))) prawda jest taka że nic nie mogą zrobić - ale efekt zamierzony uzyskali :)))) Niestety straszenie pracowników policją itp itd nie zmieni tego że pracodawca jest beznadziejny.

Sokół
@twoj stary

S raka dalej w (usunięte przez administratora) ja leci? Czy sie wziol do roboty? :)

Sokół
@Miłorząb dwuklapowy

Poetka się znalazła od siedmiu boleści skącz p.....C i się za robotę weź :)

Rudyzbramy

Od roku Porsche się o podwyżkę. Jest Supra :)

Robtex

Pod biedronka czy lidlem żul wyciąga więcej niż ludzie na hali :/

Geoglobowocz
@Robtex

No to zmien zawod ;)

Robtex
@Geoglobowocz

Zmieniłem i nie żałuję bo pracowałem w tej firmie. Dalej mam kontakt z niektórymi i boli że muszą pracować za tam śmieszne małe stawki :/

TakiJa
@Robtex

Nie rozumiem was. Ponad polowa zakladu sie (usunięte przez administratora) na drugiej zmianie, a na nockach 4-5h spi w jadalni, szatni czy w kiblu. Jedynie rano robicie bo cale biuro i kierownictwo jest. . Za taka wasza robote powinniscie miec mniejsza stawke. . Wiekszoac z was nie wie co to ciezka robota skoro to co robicie na 3 zmiany was meczy. Ja jestem zadowolony z pracy mimo zapierdalania nie to co wy .. zmiencie prace a potem bedziecie plakac ze nie macie takiego lajtu

Genek
@TakiJa

Wakacje a tu gołe wypłaty...... Choć w Mikołowie też piękny rynek więc nie trzeba nigdzie wyjeżdżać

Abradab
@TakiJa

Haha (usunięte przez administratora) z ciebie gosciu ... Fuc..you. Mamlasie

Malmas
@Abradab

Ty mamlas leć tam podlizywac się do Pio...usia może ci załatwi obywatelstwo ukraińskie hahaha

TakiJa
@Abradab

Ja robie swoje. Widze ze nocna zmiana uzywa mowy nienawisci :P

xolx

Firma się nie sypie, sypie się dział handlowy który powinien szukać klienta jeździć dzwonić a nie siedzieć i czekać aż klient znajdzie nas.. Prezes też postawił nowe hale zatrudnił ludzi dla Re..ro bo myślał że tego miliony będzie a tu kilka zleceń. Można by pomyśleć o sprzedaży detalicznej ale po co Prezes nie dla detalu budował firmę...jak tak dalej będzie to nie 10 a wszyscy się zwolnią..

XYX
@xolx

Zgadza się. @xolx dobrze godo.

aldi

firma sie sypie, od pol roku malo pracy, porzadki i jeszcze raz porzadki. poza tym balagan, organizacja pracy lezy, jak cos masz zrobic to pierwsze pol godz chodzisz po hali szukajac narzedzi, rysunkow itd logistyk spi albo odpoczywa za maszynami, a ty sobie sam podwozisz palety, bagi

50 cent

Praca w tej firmie to dramat, jeden drugiego kabluje, obgaduje i co tylko. Obiecane szkolenia dla chocby pracownokow cnc i nic z tym nie robia. A(usunięte przez administratora)Podwyzki? Smieszne 50 gr, jesli juz dostaniesz premie to chyba losowo przyznaja, bo jak wiadomo kilku nierobow dostaje je regularnie. W zimie pizdzi w lato pot po jajach cieknie. O wszystko placz i lament chca wymagac, a pytanie za co ? Za to co tam sie dzieje to powinni wszyscy pracownicy dostac dodatki za szkodliwe warunki pracy. Paniusie w kadrach probuja dyktowac warunki na hali widzac co tam sie dzieje jedynie z klimatyzowanego pomieszczenia. Chyba ze raz na jakis czas jedna wyjdzie na LM linka w obcasach 50cm. (usunięte przez administratora) Chwala tylko Ci co ich kolana nie bola a Ci troche madrzejsi to albo uciekli albo zaraz to zrobia. Chyba ze caly ten (usunięte przez administratora) padnie ;)

@50 cent

Wreszcie ludzie tam pracujacy zaczynają rozumieć o co tam chodzi z tymi nierobami, dyrektorem, i swinią z Knurowa na czele:) zgadzam sie z Twoją opinią w 100 % dodałbym tylko że ten śmieszny kierowniczek wyzej sra niz du... ma , pamiętam jak kiedyś zoorganizowal szkolenie z 5S dla brygadzistów i mistrzów to byla jedna z pierwszych decyzji jak został kierownikiem od siedmiu boleści:) wtedy stary wywalil grube tysiące za te szkolenie które chuj....A dalo bo (usunięte przez administratora) jeszcze większy niz byl. Ale tak to jest jak z (usunięte przez administratora) liczy się tylko kasa dla siebie pracownicy się nie liczą. Ludzi w biurze se powybierał według siebie żeby mu nikt nie fiknął bo jak przyszedł ktoś z zewnątrz to długo nie porobil bo zaraz mu nie pasowało że ktoś ma więcej oleju w głowie od tego pajaca i zaraz byla akcja tego typu "że gość się nie nadaje" i (usunięte przez administratora) we wszystkim wiedzieli że mają mu nie przedłużać umowy. (usunięte przez administratora)zawsze tak traktowal ludzi którzy mu nie pasowali. Pozdro dla kumatych:) i knurze tak jak mówiłem w sprawie leja i nie tylko sprawa idzie do przodu:)

obserwator
@Hanys

ciągle zmieniasz Nick i to samo klepiesz w koło aż do znudzenia. Zastanawiam się dokąd ty zmierzasz i po co ci ta zabawa. Kierownik o którym ciągle piszesz to najlepszy kierownik jaki tej firmie się przydarzył o czym świadczą wyniki sprzedaży jakich w historii tej firmy nie było. Myślę ze możesz mu sznurówki u butów wiązać co najwyżej. Aha ma jeszcze dla ciebie jedną wiadomość ( i to nie jest groźba tylko informacja) w związku z ciągłym nękaniem kierownika podjęto decyzje o wystąpieniu do organów ścigania o podjęcie działań w tym zakresie

@50 cent

Dyskusja z (usunięte przez administratora). I nie chodzi tu o (usunięte przez administratora)w sensie medycznym, czyli niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim. Chodzi tu o (usunięte przez administratora)-dyskutanta, chociaż z wieloletnich badań wynika, że znaczny odsetek debili-dyskutantów to właśnie osoby z niskim IQ, ale im wybaczamy, bo to nie ich wina. Znacznie gorzej jest gdy (usunięte przez administratora)-dyskutant ma IQ w normie lub ponad przeciętne. Takich trzeba bezwzględnie tępić, bo są niejako debilami z wyboru. Ale czym jest (usunięte przez administratora)-dyskutant, jak sama nazwa wskazuje taki (usunięte przez administratora) lubi "wdawać się w dyskusję". Często buńczucznie zaczepia adwersarza, gdy ten ulegnie pokusie intelektualnego zgniecenia agresora zaczyna się cyrk. Z debilem-dyskutantem ciężko jest walczyć, ponieważ jego rozumowanie nie mieści się w żadnym konwencjonalnym schemacie. Żeby wygrać z debilem-dyskutantem w dyskusji trzeba się trochę napracować i być cały czas czujny. Nie wystarczy podawać dobre argumenty na rzecz jakieś tezy, bo (usunięte przez administratora) często zmienia tezę, ot tak podczas dyskusji, skacze po tematach, często nawet próbując tezę adwersarza przypisać sobie. Pamiętaj też, że (usunięte przez administratora) jest zawsze w opozycji do ciebie. Potrafi nawet odciąć się od poglądu głoszonego wczoraj, bo np. dziś głosisz go ty. Pół biedy jeśli taki (usunięte przez administratora) po prostu lubi dyskutować i sprawdzać się w retoryce, gorzej jest jeśli zostaną wmieszane emocje np. (usunięte przez administratora) próbuje się dowartościować, bo komuś dopiekł lub po prostu z kimś walczy, aby go zdyskredytować. Postawa (usunięte przez administratora)-dyskutanta podobna jest do postawy pożytecznego (usunięte przez administratora), z tą różnicą, że debili-dyskutant występuje w roli inspiratora własnych działań, czego nie można przyznać pożytecznym (usunięte przez administratora)

@------------------------------

Kto ma trochę oleju w głowie powinien zrozumieć tekst powyżej. A kto nie...

znajoma
@50 cent

Niby każdy ma prawo do swojego zdania. I całkiem słusznie. Pan Bóg jednak nie rozdzielił sprawiedliwie rozumu między ludźmi. Z pozdrowieniami

znajoma
@50 cent

Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć.

@obserwator

Organy ścigania i instytucje do tego powołane się zajmą dopiero tą firmą w związku z ochroną środowiska i kodeksem pracy ( to też tylko informacja ) Hahahaha :)

@Hanys

Twoja frustracja może być spowodowana kilkoma przyczynami .... Postaram Ci się jakoś pomóc. Nieosiąganie swoich marzeń i celów Większość z nas jest sfrustrowana, ponieważ nie jest ze swoim życiem tam, gdzie spodziewała się, że będzie. Gdy byliśmy dziećmi myśleliśmy, że spełnimy nasze wielkie marzenia, kiedy osiągniemy pewien wiek. Jednak kiedy weszliśmy w dorosłe życie i osiągnęliśmy ten wiek, nagle zdajemy sobie sprawę, że nasze życie nie wygląda tak jak chcieliśmy. Nie zrealizowaliśmy wielu z naszych marzeń i planów. Każdy kolejny rok, który upływa bez ich spełnienia potęguje w nas negatywne uczucia i wzmacnia naszą frustrację. Im dłużej ten stan niespełnionych marzeń i oczekiwań się utrzymuje, tym silniej narasta w nas żal i smutek. Co możemy z tym zrobić? Zabrzmi to jak banał, ale taka jest prawda. Nigdy nie jest za późno, aby urzeczywistnić swoje marzenia. Twój czas może jeszcze nadejść. Istnieje wiele przykładów osób odnoszących sukcesy w różnych dziedzinach, które udowodniły, że wiek nie jest przeszkodą i nigdy nie jest za późno na zmianę, sukces i odmienienie swojego życia. Nie trać nadziei, nie ulegaj frustracji i nie poddawaj się. Zamiast tego pracuj dalej nad spełnieniem swojego marzenia i osiągnięciem ważnego dla Ciebie celu. Miej głęboką wiarę, że na końcu wszystko się uda. Zaufaj, że to, czego szukasz szuka również Ciebie.

||||||||||||||||||||||
@------------------------------

No i nic mu nie pomogłeś, bo taka coachingowa gadka działa, jeśli ktoś jest w stanie zrozumieć jej premise i jest otwarty na rewizję poglądów. Cały Twój wpis zostanie poczytany jako zawoalowany i chybiony atak mierzony w rozmówcę: Twoje argumentum ad utili kontra mrowie argumentum ad populum, ad baculum i mutatio controversiae z jego strony. Erystyka w czystej postaci - świadoma czy nie - jest stratą czasu. A wpis dotyczący typu debila-dyskutanta ciekawy, do zapamiętania. Jednak zawarte w nim racjonalne argumenty opisujące debila-dyskutanta służą napiętnowaniu rozmówcy i mają ten sam cel co racjonalizm per se. Bo racjonalizm nie jest narzędziem opisywania świata i dochodzenia prawdy, a raczej narzędziem do wygrywania sporów (parafraza P. Wattsa).

@||||||||||||||||||||||

No niestety.... Ale jakże inaczej czyta się taką wypowiedź.... Aż miło się czyta. Pozdrawiam.

Zeo giga

W Twoim powyższym komentarzu nie udało Ci się napisać ani jednego słowa poprawnie - gratulacje. Jesteś upośledzony mentalnie, zwyczajnie głupi, czy nie stać Cię na słownik? Nie pisz już więcej, jeśli nie masz niczego konstruktywnego do przekazania, OK?

Erwin

Tylko ci co kierownikowi produkcji do d__y wchodzą i jego psiapsie mają się dobrze i odpowiednie wypłaty

Bolek
@Erwin

no, ale teraz jest ta długo oczekiwana "dobra zmiana"

Lolek
@Bolek

Co masz na myśli?

Kokos
@Erwin

I tu się z Tobą zgadzam Erwin a szefostwo to chyba ma oczy zarośnięte nie widząc co się dzieje. kierownik i jego świta , to tylko dbają o swoje stołki i d__y i o pieniążki zwykły pracownik się nie liczy nie wspominając już o tych śmiesznych awansach. DNO !

Ksuaadz

Tyseaczjko8m.

Askobar miplast
@Kokos

(usunięte przez administratora) knurowsko świnia

Afrodyta

Fajnie kokos

cichy
@Kokos

Szef ma oczy zarośnięte dolarami. kasa, kasa i tylko kasa się liczy

Kokos
@cichy

Szefowi to oni tylko oczy mydlą żeby się im pieniążki zgadzaly na kontach, a on połowy rzeczy niewie co się dzieje znalezli sobie dojną krowe i ją doją ile wlezie taki pan kierownik i pan dyrektor i reszta elity ale pracownikowi tylko ochlapy. Zero podwyzek zero premi nic i siedza w tym biurze i g__no robią tylko myślą jakie by tu co poniedziałek kity wymyśleć szefowi na zebraniu żeby ich ciepłe posady były nie zagrożone, banda banda i jedna wielka klika, jak to mówi stare dobre przysłowie " na układy nie ma rady ". Pozdro dla kumatych :)

kwik_kwik
@cichy

i tak najlepszy jest knurowski knur

Knur
@kwik_kwik

Te (usunięte przez administratora) spusc luft z bębna bo za niedlugo wybuchniesz z tego nic nie robienia.

Ewald Miplast
@Askobar miplast

Lon byl zawsze najlepszy ino nie pamieto wół jak cieleciem byl jak spol ch....J na nockach i nic nie robil zresztą to mu zostało do dziś xD pamietom jak ciul zgrzewol a tera dupny kierownik KNUROWSKO ŚWINIA idealnie pasuje buhhhaahha

@Ewald Miplast

Hhahahahha cało prowda i tyła brakuje ino capa

Kojot
@Ewald Miplast

Jo robił w tej firmie jak jeszcze była czterobrygadówka , i byłech u tego ciula na zmianie , i to co tyś napisoł to jest małe piwo. Społ non stop na nockach , a ludzi traktowoł jak smieci gorzij niż stary jak mu odjebało jak zostoł brygadzistom no ale to jest gorol z knurowa to czego sie idzie spowiedziac pozdrawiom staro ekipa ;-)

@Kojot

te Kojot jo ino powiym tyla swieto prowda !

@Chu jo g rz m ot

a pamietosz jak te drzewa nie legalnie wycinol (usunięte przez administratora)i jego ekipa trzeba zadzwonic do ochrony srodowiska i jak polili w piecu plastikiem :)

@Chu jo g rz m ot

Jo moga trocha pokozac terenu z tworzywa jak co

@Geo ziga

jo tyz Ziga :)

@Geo ziga

do dzisiej sie Ksiadz zastanawio czemu mu jablka gnija na dzialce :) hahaahgaag

1920

to jest polityka idioty ktory mysli ze wszystkie rozumy pozjadal .i tak oto powstalo mielenie odpadów kierownik i mistrz nie potrzebne etaty bo i tak wiekszosc sie mieli na mlynku co stoi kolo uniona .Tylko trzeba dodac ze mistrz ktory tam jest to wchodzil do d....y kierownikowi i nie tylko on .I teraz mają sie dobrze . Zapamietac raz na zawsze knurowsko świnia zrobila se folwark za nie swoje pieniadze ale jest jeszcze drugi wieprz ktory go promuje i nigdy w zyciu nie robil w tworzywach.Pozdrowienia panie dyrektorze , i jest jeszcze swinia w kadrach ktora mysli ze obcasy polamie jak bedzie na fajce :) uwarzaj bo jebniesz z tej rampy !

Tajniak
@1920

Dyrektor robil wczesniej w tworzywach. Tylko nie w termoformowaniu. Usmiecham sie, jak sobie przypomne jak wszyscy 2 lata temu w biurowcu mieli ubaw, ze chlop po liceum zawodowym startuje na dyrektora i chce 24 tys zl wyplaty :) Ewka i stary chodzili po calym biurowcu i to rozpowiadali :)))) A biedny jego poprzednik Michal Sz nawet polowy z tego nie mial. Tylko ten stary szaleniec uwziąl sie na niego i gnoil go przy kazdej okazji. A gnoić ludzi to on potrafi.

Kojot
@Tajniak

Ten stary (usunięte przez administratora)buhhhhaaaaaaa

Wolf
@1920

Widzę że komuś nie przypadł do gustu mój post na temat pompy do raifena ze źle wymierzonymi otworami przez pana kierownika skoro został usunięty? Więc napiszę jeszcze raz jak pan kierownik zamówił pompę do raifena i źle otwory pomierzyl to szefowi powiedział że taka źle pomierzona przyjechała a potem stała pod ścianą i przez dwa lata kurz łapała a z starej pompy leciało tona odpadów na szychta. Więc odpowiedź ze strony szefa który zarządza tymi nierobami w biurach powinna być adekwatna do czynu obciążyć kosztami i rok albo dwa bez premii szanowny knurze:) ale znając twój stosunek do dyrektora (nie mylić ze stosunkiem płciowym chociaż kto wie) znowu ci się upiekło:)

Wolf
@Wolf

Aha i dodam jeszcze że to początek listy twojej nieudolności w tej firmie którą mam zamiar opublikować:) serdecznie nie pozdrawiam :)

@Wolf

Witam szanownego kierownika od siedmiu boleści :) za te polenie tych wszystkich śmieci w leju i plyt z ABS z twojego polecenia to dopiero bekniesz :) odpowiednie służby zostaną poinformowane :)

ABS PP PE itd a wiela przeszło przez kotłownia

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Dzieńdziela 30
    43-190 Mikołów

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.