Opinie o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Hahaha

Dział handlowy w tej firmie się niezle opi...ala nic tylko kawka ciasteczko żadnych dużych zleceń. Byle odebrać telefon i udawać że się pracuje. Jeszcze chwila i będziecie mogli se te geo globe zamknąć na cztery zamki.

Czesław
@Hahaha

A ty skąd wiesz ze tylko kawa i ciastka? Też pracujesz w handlowym, że jesteś taki dobrze poinformowany? Przecież jakby coś było nie tak to chyba pierwszy kierownik zwróciłby uwagę, nie?

Jest ogłoszenie o prace do działu technicznego czy warunki są w porządku ?

Albert
@Monika

Szkoda twoich nerwów , ludzie może okej , atmosfera grobowa , kierownik zero kompetencji do bycia na tym stanowisku , dużo gadać nic nie zrobić .. tragedia

Renata
@Albert

A to na każdym dziale taka atmosfera grobowa jest?

Albert
@Renata

Nie na zmianie u J.K tylko jest .. przyjdź a zobaczysz :)

Barbara
@Albert

A macie jakiś wpływ na to, na jakiej zmianie jesteście?

Na jakie zarobki może liczyć operator cnc z doświadczeniem w Geo Globe?

Aslambek

Kiedy parapetówka w nowych domkach ? To jest ten kryzys czy go nie ma , o to jest pytanie

Urszula
@Aslambek

Co za domki? Z tworzywa żeście sobie uformowali? :D Moim zdaniem dla operatorów nie powinno kryzysu być, mówią że rynek jest pracownika :)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na stanowisko POSZUKIWANY Brygadzista (branża sanitarna) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy zdarzają się nadgodziny w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Capol

Ja do wybranio w niedziela

Urszula
@Capol

Jak w niedzielę, to znaczy wcale. Pisz, że są i że bezpłatne :D

Czy w firmie Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. można pracować na pół etatu?

XNXX

Oczywiscie ze tak. ( pracujesz 4h oraz 2h przy kawomacie i 2 h w WC ) . Ale płacone masz tak jakby za 4h czyli masz pól etatu . Pozdrawiam

JebPiS
@XNXX

Powalajaca logika :P pewnie tygodnie nad tym myslales (usunięte przez administratora) A tak na serio to dlaczego robisz w Geo na "PÓŁ" etatu? Zwolnij sie i zacznij prace na pełny etat w innej firmie

@XNXX

Co juz na pol etatu tam robicie (usunięte przez administratora). Coroz to lepij mocie

KlubOsmiuGwiazdek

Ciekawi mnie czy piesek bedzie mial jakiś dach nad budą aby nie zmókł przez deszcz czy śnieg. Bo patrzac na bude widze starą, spleśniala i za mała jak na takiego duzego psa. Jak nie bedzie daszka nad buda ani kocow w budzie to zglosze to. Bo kocham psy a nie powinny byc tak traktowane

Obcokrajowiec
@KlubOsmiuGwiazdek

Wydaje mi się że karku szerokoramiączny podczas chodu Bartu się tym zajmował i musi się wypowiedzieć bo słabo to wygląda....

Niezadowolony

Marniutki, marniutki. A pracuje jeszcze marnieje. Tylko dużo fanzoli bez efektów

Xxx

Jak pana prezezesa zabraknie to firma się rozpadnie coraz wiecej darmozjadów w biurze pilnują swoich krzeseł masakra

Ona

Mam rozmowe kwalifikacyjna czy mozecie mi cos powiedzieć wiecej o firmie??

One
@Ona

Jak jesteś kobietą to współczuję jak trafisz na NGK .. wyścigi , wyścigi , wyścigi i jeden na drugiego nadaje

Abc
@One

Przyszła, nadaje normy up ⏫⏫⏫

InoRuch

Witam wszystkich pracownikow :) czy ktos wie kiedy mozemy sie spodziewac premi kwartalnych? Mamy czerwiec a ostatnia byla w lutym za rok 2020. Czy Pan nowy Dyrektor na spotkaniach w lutym wszystkich pracownikow oszukal?

@InoRuch

Premi niema i nie będzie. Pracownicy muszą robić po 5-6 weekendów żeby wiązać koniec z końcem. A szefostwo spędza sobie weekendy z rodziną przy grilu.Pracownicy rodzin niemają.Wstyd żeby robić każdy wekend i zarobić 3000.

Capol
@InoRuch

Czego sie po (usunięte przez administratora)spodziewadz

@Xxx

To się zwolnij .....

@Xxx

Czas zmienić pracę ! Każdy narzeka jak mało, jak źle ..to idź do dyrektora niech zrobi zebranie (co i tak potem każdy milczy ) a tak hura bura król podwóra. Zwolnić się i szukać nowej jak tak źle i nie dobrze

Normalny nie bede

Czy to prawda że mają zrobić czterobrygadówke?

@Normalny nie bede

Jak zrobią czterobrygadówkę to ze 40 wypowiedzeń dostaną na stół!!!!! Nie dają premii to nie ma motywacji a dyrektor zdziwiony że pracownicy się nie starają?

Tak

Wy dacie wypowiedzenia...jedyne co potraficie to narzekać na GoWork jak to jest źle, a siedzicie tam po X lat i więcej bo odpowiada Wam te sciemnianie za maszynami

Nie
@Tak

Ściemniać to ty możesz ale światło w kiblu!!!!

@Nie

Ściemnić tak żebyś mógł bluzgi na kierowników czy kluby mazakiem wyładowywać bohaterze ? :)

Nie

Te tak jak masz wielkie premie i nie robisz weekedów to milcz

@Nie

Mało ambitny jesteś jeśli nie zadowala Cie Twój zarobek

One
@Tak

Otóż to i nikt na siłę tam nikogo łańcuchem do rajfena nie przywiązał :)

Fury

Tarcza anty pracownicza juz dziala. Tarcza lepsza niz Zbroja ktora nas ni obronila ;)

ygr
@Fury

zbroja miala cie obronic?, przedstawiciel zalogi z biura!!!!! zbroja jezdzi suvem za kilkaset tysiecy, ma cie w rzryci

Jimi
@ygr

Kilkadziesiąt. Nic specjalnego. Do gumy Turbo na obrazek na pewno nie trafi.

ciekawy

Witam Na jakich zasadach jest przydzielana premia w tej firmie?? Czy jest za pracę i wyniki w pracy czy może za coś innego??

Agatq
@ciekawy

Panowie, spóźnione ale wszystkiego najlepszego z okazji Dnia mężczyzn. ????

@ciekawy

Premi niema i niebedzie. Szefostwo domy stawia więc pracowników maja gdzieś. Byle do siebie. Jak już się zdąży 2-3 razy w roku to na flaszkę starczy.

Rajfen
@ciekawy

Czasem jakas pewnie wpadnie , jak dalej będą normy dźwigać to już nie będzie w ogóle

Bomba

Dalej pracujcie weekendy czeba pare weekendów wolnych to i sie premia znajdzie

Reifen03.02

Każdego kto hejtuje GGP zapraszam na GEO. Padacie jak muchy słabeusze. Chcesz być prawdziwym Facetem spakuj 150 sekcji 100x462 .GEO wie po co przychodzi się do roboty.

@Reifen03.02

O chyba pan kaczor wziol sie do dyskusji

@Reifen03.02

wy tam jestescie tak zapracowani ze pracownicy z innych dzialow musza przyjsc do zgrzewania i pakowania a ludzie z wieloletnim stażem siedza przy maszynach, ogladaja filmy i graja na fonach, a w nocy chodza za maszyne pic wodke. . kazdy wie jak jest

Ludzik
@pracownik

A co chcesz się dołączyć ? :)

Kacap
@pracownik

Synek jak jesteś (usunięte przez administratora) to się ujawni kim jesteś bo głupoty wypisujesz. To Cię przewioza po lesie a potym ci nasrom na łeb i może głupot nie będziesz pisał

@Kacap

mozesz grozic ..... ale pamietaj ze ktos moze napisac do Góry kto pije i wyslac zdjecia , mundurowi moga sie pojawic w nocy.. moge sie przedstawic jako michal, a moze jestem dominik, albo anka w ciazy :P

@Reifen03.02

Kaczor by ci pokozol jak sie sklodo ryncznie geo a nie przy pomocy stolu z silownikami nimosz z nim szans syneczku

Kordian

Witam a jak tam z pracą na magazynie ? Polecacie ?? Bo doszły mnie słuchy że można chodzić jak się chce , uż nie wpisują, za N-ki nic nie robią , taka samowolka ? Jestem z mokrego i daleko bym nie miał a słyszałem że robota nie jest zła :)

Maciek
@Kordian

Chopcy chwalą, jest luzik, kasa ok

anka

jestem w ciąży, który z was będzie płacił alimenty??????????????????? wasze żony i tak się dowiedzą.

Mój nick
@anka

Trzeba było się nie puszczać

Nie lubiana :)

Pozdrawiam wszystkich wolnych i nie wolnych panów .. ja patrzę , ja czuję , ja widzę , ja wszystko wiem

@Nie lubiana :)

Jedna osoba by tak napisala zgadnijcie kto podpowiem pani B

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Dzieńdziela 30
    43-190 Mikołów

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.