Opinie o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Mila

Wiecie czy poza pensją 3490 zł brutto dla MONTERA SIECI SANITARNYCH jest jeszcze coś od firmy? Chodzi mi może o jakieś benefity? Albo dodatki finansowe, premie? Może jakiś pakiet socjalny? Coś firma jeszcze daje od siebie?

Jozin

Dlaczego 80 pracowników typowo na produkcji musi pracować na około 120 siedzących w biurach?? nigdy tego nie rozumiałem.

Emilia
@Jozin

Jak widzę wątek pracy w biurze tutaj. Bo to mnie właśnie interesuje. Dajcie znać, czy zdarzają się w firmie i czy jest realna szansa na awans z hali na posadę w biurze? Czy można z czasem przejść np. do działu administracji?

Na jakie wsparcie w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Alkomat

Sprzatajcie po sobie ten (usunięte przez administratora) jak spożywacie alkohol w pracy. Bo to już jest przesada.

Magdalena
@Alkomat

Skąd masz informacje o takich sytuacjach? Pracujesz/pracowałeś tam? To jakaś wyjątkowa sytuacja czy zdarzają się takie rzeczy częściej?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na stanowisko POSZUKIWANY Brygadzista (branża sanitarna) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Konkurencja

Dzień dobry jak ta nowa linia do geokraty jest już przerobiona przez utrzymanie ruchu pewnie góra nawet nie wie ile pieniędzy poszło na marne ciekawe jak z tego się tłumaczą mądre głowy w tej firmie pewnie znowu szefowi oczy mydlą że wszystko jest ok .pozdrowienia dla was

Ups

LWICA PARKIETU PLANISTKĄ TO DOPIERO BĘDZIE SIE DZIAŁO !!!!!

Ktos
@Ups

Komuś tu żal (usunięte przez administratora) sciska

@Ktos

A możesz to szerzej objaśnić? Nie jestem jeszcze wtajemniczona za bardzo i po prostu tu ktoś ma złe zdanie o jakimś planowaniu w firmie czegoś czy w czym problem? Jak praca obecnie jest tutaj zorganizowana i kto za to odpowiada?

Mistrz
@Renata

Pani Renato tak to wygląda że porostu boli kogoś że może dziewczyna pójść dalej, z produkcji na planistę, a nie tak jak on nieudacznik siedzi w jednym miejscu i narzeka i co najważniejsze patrzy cały czas na kogoś, a swojego nosa nie widzi. ( A ten ktoś jest zawsze o mały krok przed nim) wiecznie na wszystko i wszystkich, ta produkcja się z takich ludzi składa, nieliczni mają ambicje żeby zrobić coś by mieć lepiej, a jak pasuje im w jakim miejscu są to po prostu patrzeć siebie a nie na innych.

Ktos
@Mistrz

No proszę dobra pochwała brawo za to i za ambicje niech się dąży do celu

Co cię to obchodzi
@Ktos

Chyba po trupach do celu

@Co cię to obchodzi

jest jakaś inna wersja tej powyższej wypowiedzi, że padło stwierdzenie po trupach do celu? tutaj pewnie liczba miejsc do awansowania jest ograniczona... są może jeszcze jakieś inne formy nagród za dobrze wykonywaną pracę?

Wszyscy.

Czytając tu to wszystko od dawna to muszę coś napisać Lepiej być nienawidzonym za to, kim jesteś, niż być kochanym za coś, czym nie jesteś”. – Andre Gide Każdy ino ten Wojtek i Wojtek. Życzę każdemu takiego pracownika na każdym dziale i każdej zmianie bo on widać jest jeden a wy próbujecie być wszyscy tacy sami✌️ A ty Wojtek nie wiem czy się zorientujesz kim jestem ale Bądź zawsze sobą. charakteru , samozaparcia, i dążenia do bycia perfekcyjnym w każdym aspekcie swojej pracy nikt ci nie zabierze , to jest twój atut. Patrząc po wpisach żal komuś i musisz Być nie lubianym , wypisywanym o jakiejś wazelinie a Być Najlepszym.✌️

Krzys
@Wszyscy.

Wojtek to jest gość

Taki sam
@Krzys

Z Wojtkiem konie kraść

Taki sam

On jest poprostu fajny gość, z którym kradniemy konie.

Luzak
@Wszyscy.

Popieram. I od siebie dodam, że takich jak Wojta jest w tej firmie kilkudziesięciu. Fachowców w swoich dziedzinach. I żaden z nich nie został nim dzięki liżydupstwu. Dziwię się, że niektórym równie ambitnym i zdolnym też zdarza się tu pisać i obrzucać kolegów błotem. Słabi i bez ambicji odpadają szybko, bez rozgłosu i żalu. Szanujmy się. Pozdro.

Co cię to obchodzi
@Luzak

Karaluch chyba się z(usunięte przez administratora)na łby pozamieniałes właśnie pokazałeś jakim jesteś (usunięte przez administratora)ale nie martw się wyżej jak na cnc nie podskoczysz.

Xxx
@Luzak

(usunięte przez administratora) a nie kolega, ciągle kopie dołki pod kolegami,on nie jest od dzwigania norm. Jakby był solidarny z ludźmi z którymi pracuje to by był szacunek a tak zwykła (usunięte przez administratora) po Trupach do celu.

Milena
@Xxx

Nie pracując na produkcji, czytając tego goworka, zostałem zmuszony by zrobić analizę.. Z roku 2022 wynikło że według technologi stoliczków robi się 50, norma nie podniesiona.. Ale Wyszło mi z niej również to że na zmianie u "najwspanialszych" (takie słuchy dochodzą o tej zmianie) tzn:J.K na montażu ramek podnieśli normę, i pani na gratowaniu podniosła normę. Pozdrawiam pan/pani x

Urszula

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy to ogłoszenie dotyczy pracy z domu czy w biurze? Bardzo proszę o informację, czy jest możliwość pracy zdalnej. Przyzwyczaiłam się w trakcie pandemii do takiej formy pracy. Nic innego obecnie raczej nie wchodzi w grę dla mnie, chyba że stawka jest dobra.

Nikt

Prośba do pracodawcy zacznij doceniać doświadczonych pracowników bo jest ich coraz mniej a niestety nic od paru lat im nie proponujecie tylko dokładacie obowiązków a na wypłatach tego nie czuć!!!!!!! Typowy stereotyp prywatnego zakładu pracy (usunięte przez administratora) nic nie potrafią robić a mają lepsze wypłaty !!!!!! Nie pozdrawiam

@Nikt

Może wyślij emaila :) znajdziesz na stronie geo globe a nie takie rzeczy piszesz na goworku.

Elżbieta
@Geo

no ja się cieszę że tutaj pisze, bo miałam zamiar do nich aplikować. Powiedzcie - mam to rozumieć tak że nie ma od kilku lat podwyżek czy o co chodzi? W tych inflacyjnych czasach to kluczowa kwestia.

@Elżbieta

Podwyzki sa co umowe oraz kazdego nowego roku w styczniu.

Cap
@Elżbieta

Nie bylo i nie bydzie podwyzek pan z knurowa ci to wytlumaczy do sia brac to ja

Lik
@Geo

To powiedz ile powinien zarabiać operator CNC wg ciebie?? 2200 , 2500,3000,3500 , 4000 i chodzi mi o zarobek bez sobót i niedzielę oraz dodatków i premi.

@Lik

z mojego dobrego serca to powiem 2900. ale to i tak za duzo gdyż obijają sie

Cik
@Geo

Kto się obija ten się obija nie ładuj wszystkich do jednego wora

@Cik

a z tego wychodzi, że nieważne czy się starasz czy nie i tak tyle samo będziesz mieć? bo jeśli tak to raczej mało kto by się jednak starał o cokolwiek?

Nono

Witam wszystkich świąteczna premia była panowie i z wyplata odeszła hahahaha. Do wszystkich lizusow z zmiany R.S więcej wazeliny polecam, spiochy z HM5 dla was duża tuba z wazelina bo od spania dżazgi z ławki wam w pupę wejdą hahahahahaha nie pozdrawiam

@Nono

Zapraszam na HM5 i powiedz to w twarz co ci leży na serduszku a nie zachowujesz się jak dziecko i wypisujesz tutaj .. (usunięte przez administratora) w necie ... :) Pozdrawiam :)

Antoni
@Radwan

A czemu ma mówić na żywo skoro może napisać tutaj? Tym bardziej, że twoja wypowiedz brzmi trochę agresywnie - może dlatego nie chce z Tobą gadać?

@Antoni

Swieta racja agresywnie to malo powiedziane!!! Mysli ze jest bogiem HM5 hahahahaha

52Dębiec
@Nono

(usunięte przez administratora) Tak więc dalej bawcie się dobrze przedszkolaki w szkalowanie jeden drugiego, bo intelektualnie to jesteście na poziomie przemiału i brak Wam odwagi żeby powiedzieć prosto w twarz co Wam leży na wątrobach, tylko żal (usunięte przez administratora) ściska :)

@52Dębiec

To nie zal tylko prawda poniewaz niektórzy panowie moga robic co chca, przychodzic jak chca miec w (usunięte przez administratora) wszystko i wszystkich bo maja plecy i za ciezko sie nie napracuja!!! Jeden z drugim niech ida i popracuja na geo to zobaczymy czy takie kozaki beda, ale po co jak pol zmiany pochodza albo przesiedza na fajce w kiblu i wielce przepracowani hahaha. Moze czas najwyzszy przeslac odpowiednim osoba zdjecia jak najwazniejsi pracownicy w firmie pracuja na nockach. Wtedy sie obudzicie Nie pozdrawiam

Nene
@Nono

Lepiej nie wysyłać zdjęć bo dziadek będzie musiał zamknąć zakład ;-)

@Nono

To jak oni pracują? Jak wygląda ta nocna zmiana? Bardzo mnie to ciekawi

Sadloszek Byly magazynier ;)
@Radwan

tak jest Wojtek jedziesz z nimi , widze nic sie nie zmienlo dalej jeden drugiego za plecami (usunięte przez administratora) ale tylko w intrenecie bo na zywo wszyscy jak bracia pozdRawiam . Sułtan Sulejman Hanhanzeterle :)

Radwan

I pisze to osoba co nie była na imprezie , nudzi ci się na tej nocce widzę.. kto tu kozak :) pozdrawiam :)

Xxx
@Radwan

Pić trzeba umieć. Kacyk moralny pewnie jest. No ale lepiej nie pamiętać co się robiło.

Bombelos

Dla chłopczyków z działu co im nowa linia płynie .. mam nadzieję że nowi będą wkoncu się uczyć pracy na maszynach a nie ino wykorzystywane do pakowania i mieszania mieszanki w Tonach kiblami. Jak byście wy to robili starsi lebrownicy to moze by to jakoś szło w dobrą stronę xD w końcu braknie wam czasu na pisanie tych bzdur o geosiatce .. inne działy to dają wam najlżejsza robotę . .za rok przyjaciel Vasyl wam z miłą chęcią odstąpi koszenie trawy a on se pójdzie poleżeć na pupie .. cfaniaczki :) dajcie się innym wykazać na maszynach a wy może w końcu raz w życiu pokażecie jak się pakuje tą geosiatke.. bo cfaniaki na gowork xD hmm a moze jest tak że wy nie dajecie rady ? XD Trzeba by to było sprawdzić wy weterani "GeoBabki" XD na czas , Panie na olx czekają na wasze potknięcie ???????? A przyjaciel Vasyl wam śmiało odstąpi pracę koszenia i recyklingu .. bo za dużo macie czasu na telefony :) rym cym cym z pola naprzeciwko dym

Alojz
@Bombelos

Nono jak młodzi bedą chcieli pracowac na maszynach to chętnie odstąpię miejsce mnie też nikt nie uczył a co do pakowania to ja moge pakowac a tak po zatym to przyjdz i powiedz co masz do powiedzenia prosto w oczy a nie gupoty piszesz

W mieście Mikołów poszukiwano kandydatów do pracy jako Specjalista Ds. BHP. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Renata

Świeżo po rekrutacji? ;p Jak wrażenia i jakie stanowisko zgarnąłeś?

Ona

CHŁOPAKI Z GEOSIATKI. PROSIMY O SPOKOJNY WEEKEND , NIE PIJCIE Dużą ILOŚĆ TRUNKU BO W PONIEDZIALEK OCHRONA WAM NIE DA MELDUNKU.. CZIP ODBIJESZ , ZROBI PIK ALE TY JUZ NIE TAK MYK. MY IMPREZA DO RANA ALE I TAK Z RADWANA I GERMANA ZROBICIE DUPO WŁAZA. KTOŚ TU DOSTAŁ NOWĄ LINIE BRUDNE KOLANO CIE NIE OMINIE :) T.N.K.A.. Dziadek wrócił na zlecenie i was bije bo żeś cię lenie ????

Bywaitak

Sami się godzicie na takie warunki, stawki, dodatki. 99% ludzi którzy się zwolnili właśnie ze względu na marne wynagrodzenia w innych firmach dostali stawki x2 , nie wspominając o wyższych premiach, socjalu i innych dodatkach.

ppirT
@Bywaitak

Zgodę się z tobą. Najlepiej mają sobie doopowłazy takie jak germanu czy radwany, którzy myślą, że czym głębiej tym lepiej a tak na prawdę to zarobki słabe. Większości pasuje życie w okolicy minimalnej krajowej ambicji więcej nie wystarczy by się rozwijać.

Bartek
@Bywaitak

Czy ktoś was tam łancuchami przywiązał ? Nie śpijcie na geo w bagach to będą premie i stawki.

German

Oj boli go boli ale widać sam ambicji nie ma skoro ciagle ma jakiś problem i wypisuje różne bzdety z pozdrowieniami ;) przyjdzie i czas na niego ;)

sperma

ta firemka powli sie konczy, smieszne zarobki i ciagle szukanie pracownikow, nie wiadomo do czego, idze recesja i takie januszexy upadna.

Mik

No to fakt pracowałem tam .marnie płacą nie polecam nikomu .omijać z daleka

Irena
@Mik

Czyli ile konkretnie płacą? Dasz znać?

inoruch
@Mik

praca fajna, w nocy można pospać, a od 17 obijać sie ciągle przy fajce. luz mało roboty i nie wiem czemu tak marudzicie? Idzcie do innej kaj będziecie harować za 200-300zl więcej. chcecie to wyślijcie CV i zobaczcie sami na własnej skórze jaka jest robota na firmie, a nie jak (usunięte przez administratora) wymyślają bzdety

@inoruch

Jak to w nocy można pospać? To nie ma żadnych czynności do wykonywania na nocnej zmianie czy jak to wygląda?

Prezes

Haha a jak tam nasi wielcy siłacze ???????? co w biegu uczestniczyli ,nóżki bolą żebyście się nie przemęczyli . Dupne zakwasy a w rzeczywistości zero siły zapraszamy na geo może nauczycie się co to praca ????????

Barbara
@Prezes

Ale Ty im zazdrościsz jakoś tego biegu czy o co chodzi?

Radwan

German zaraz będzie że Agresywny jesteś.. ????????

Zofia

No co Ty opowiadasz? To nie zarobi się tutaj nawet najniższej krajowej?

Pip

Śmieszna firma w soboty i niedziele po 30 .40. Ludzi w pracy a w tygodniu niema kto pracować ciekaw jestem kiedy właściciel firmy zrobi z tym porządek

Barbara
@Pip

To jak w ogóle jest grafik ustalany tutaj że jest taka dysproporcja?

miszczu
@Pip

po 30 - 40 ludzi w sobote i niedziele? w jakiej zeczywistosci zyjesz chlopie :P tylu ludzi nigdy nie ma w sobote :P mało kiedy jest 20 max 25. a niedziela noc to cala zmiana idzie. . chyba nie robisz w firmie za takie glupoty piszesz :)

Kip
@Pip

Bez sobót i niedziel ci ludzie mają słabe wypłaty a i sprzedaż miesięczna była by niższa

Urszula
@Kip

Czyli z tego co piszesz, to można sobie sobotami i niedzielami dorobić do pensji, tak? Ale jak ktoś nie chce, to nie ma musu?

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Dzieńdziela 30
    43-190 Mikołów

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.