Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Koniec tej firmy już widac

Co to się odwaliło Panie prezes z tymi wypłatami zaczyna brakować widzę jeszcze jedna taka i się pożegnamy. Na przyszłość jeszcze ze trzy hale wybudować i 100000000 ludzi zatrudnic będzie lepiej

Śmieszne

Wyplata w PKO była przed 13 i to sama podstawa a reszta jak zwykle jutro. Ciekawe co teraz wymyślili

Podstawa

Już są wypłaty ,bez premii i dodatków. Sama podstawa

Julian

Nie było dziś wypłat, nie wiem czy dziś będą ale ja obstawiałbym że będą jutro lub w środę

Dobry

Jakie są zmiany

Pieter
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Pytanie jak wygląda praca na szybach, w sensie jako operator suwnicy? Pozdro!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Witam mam pytanie do @Pracodawca Czy u nas w firmie mogę używać medycznej konopi na receptę którą przepisał mi lekarz na ciągle zmęczenie i senność. Pytam ponieważ dawkowanie mam o określonych porach. Jeśli nie to dostasuje się do tego i przekażę lekarzowi że nie mogę używać w pracy. Czekam na odpowiedź?

Sąsiad wpada

Czołem bo społem ale już wstołem, :) pracowałem 3 lata u sąsiada obok tam w tym namiocie :) od stycznia w eko i jestem zadowolony jak po najlepszym kebabie :) wypłata o 2 patyki na plus, spokojna robota ha ha ha, tylko spoglądam przez okna na byłego pracodawcę i się śmieję :) ha ha ha

Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Moskitiery Zarząd ładnie się odzywa do pracowników tylko pogratulować Następne: dlaczego specialista ds magazynu jest specialista,kierownikiem oraz brygadzistą magazynu można tak? Lepiej by było dać kogoś na brygadzistę ponieważ ta osoba sobie nie radzi z jednym zadaniem a gdzie tam dopiero z kilkoma zadaniami Jest jedna kierownicza na Kornice i Wodzisław też tak można ? Nie powinien być jeden kierownik na swd a drugi na kornicach ?? Naprawdę jestem rozczarowana tym co tutaj się dzieje Nie pozdrawiam

Pracownicy

Dlaczego zmiana a , nie idzie z piątku na sobotę ? Rozumiem że mają urlopy wypisane żeby wszystko się zgadzało że przepracowali 4 dni ?

Xyz
@Pracownicy

Dokładnie ostatnio w styczniu zmiana b miała przesunięty grafik i kończyli z piątku na sobote

Dlaczego cały czas słyszy się od kierowników że nie ma przyjęć. Dostaliśmy obcokrajowców żeby liczba osób się zgadzała i rączki umywają. Dostawili na hali 2 maszyny i myślą że będziemy robić dużo więcej ale Ja się pytam kim mamy to robić jak brakuje operatorów na te maszyny. Zero myślenia (usunięte przez administratora). Ludzi brakuje i wyzyskują tych którzy jeszcze zostali na tych liniach. Tragedia się robi chyba kogoś przerosła wielkość firmy. Brak słów.

kolo

no sami macie zrobic więcej bo wydajność musi byc większa więc musicie robic to samo ale 2x szybciej

Lucjan

No nie przesadzaj. Podwyższyli tylko 50% ceny ...Zupa na RCP była po 4 a teraz 6 . W sumie i tak tam nie jem...

Ivan z Iveco

Później brak kierowców. Już sama praca w eko ciężka i trudna dla kierowców, a kontakt z Beata to jakaś porażka i porozumienie

Bida z biura

Kiedy w końcu te matoly produkcyjne zaczną płacić za dojazd do pracy? My w biurach musimy męczyć swoje auta o paliwie nie wspomnę. Czy ktoś zakończy tą sielankę (usunięte przez administratora)po gimnazjum?

Łukasz
@Bida z biura

Ty się uważasz za kogoś wyżej (usunięte przez administratora)z biura? To może przyjdź na produkcję będziesz mógł jeździć autobusem za darmo i ścisk (usunięte przez administratora) ci zejdzie, ciekawe czy dalej byś myślał tak o ludziach z produkcji jak na jeden dzień byś przyszedł

Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Witam, wiecie może czy jest jeszcze becikowe za urodzenie dziecka ?

Mp

Czy ktoś wreszcie zainteresuje się magazynem profili w Wodzisławiu? Na dziale są sami nowi pracownicy nie znający profili, nikt nie weryfikuje ich pracy, przygotowywane plany są połowie wybrakowane i pomylone, jak produkcja ma się wyrabiać jeśli nie dostaje materiału. Proszę przejść się po oknach, drzwiach, okleinie - ich praca zależy od tego jak działa mazgazyn profili a na chwilę obecną nie działa tak jak powinien.

Niki
@Mp

I tu się zgodzę, nikt tego chyba nie kontroluje, dostawy dochodzą tragiczne, porysowane, dziury w ramach okiennych, uszkodzone drzwi , po reklamacji kolejny towar, uszkodzona ościeżnica. Katastrofa

Ktoś
@Mp

Wątpię aby ktoś się tym zainteresował, ważne aby cyferki w tabelkach się zgadzały. No i te piękne maszyny do zgrzewania, które są niby nowe ale jakoś tak bardzo staro wyglądają.

Janusz

Dobra robota,na magazynie,w Kędzierzynie-Koźlu, bardzo w porządku brygadzista.

Wiki

Pytam bo coś mówili na lince,że jest wolne ale żadnych oficjalnych informacji nie było xD Wyjaśniło się, idziemy :>

Programista

Nikomu z branży nie polecam. Dla prezesa liczy się tylko praca fizyczna, według niego programiści siedzą i klikają sobie bez celu. Bez jakichkolwiek wyjaśnień, zarzutów do wykonywania pracy nie wypłacił premii. Prezes wręcz mści się na pracownikach 4u, potrafi cały dzień poświęcić, wydzwaniać po ludziach aby nie dać premii tym osobom którym zapis w umowie to gwarantuje, jeśli wywiążą się z obowiązków. Suportowi 4u DH chce się na premię składać bo odgórnie jest zakaz ich premiowania. Prezes jest tak mściwy że całą firmę położy przez zemstę na KNS. To jest chrześcijanin

Dev

Mściwość prezesa i zwalanie winy na wszystkich, chodź sam przeinwestował i sam wybrał firmę do 3.0

@dociekliwy
@Programista

O co Wam chodzi z tym KNS?! Różne profile klientów, różne podejścia do biznesu... To że KNS tworza osoby, które kiedyś coś mialy wspólnego z Eko to nie powód aby mścić się na kimś.

O jest 5
@@dociekliwy

Postawienie im fabryki za płotem żeby pracowników podebrać , a nikt jakoś przechodzi do eko . Hala stoi prawie pusta a kredyty trzeba płacić. Nie zarabia na siebie

Egon
@O jest 5

Bo to jest tak … Ludzie dali się nabrać dwa razy na pracę w eko a trzeci raz już nikt nie chce przyjść spowrotem. Wybrali spokojniejsze firmy które nie płaczą co tydzień aby pracownik wypruwał sobie flaki z powodu błędów w obliczeniach wielkiego zarządu . Pozdro z KNS

Kns
@O jest 5

Żeby podebrać pracownikow trzeba lepiej zapłacić a w kns jest 4200 netto na dzień dobry wiec za wysokie progi dla eko

Haha

I całą firmę przez zemstę pogrąży, kredyty lata szuka. Pogratulować fabryka co 50 km. Hala 8 pusta, w Gorzycach Amazon się otwiera,a tam 5000 tysięcy na rękę za latanie ze skanerem kodów

No ok, rozumiem zemstę na kns ale tam ktos napisał jakoby mścił sie na 4u likwidując dzial za to co zrobili mu ci z kns, tego powiązania nie rozumiem

Xyz
@Programista

4u to była przystań dla każdego kto chciał zarobić a się nie narobić. Dobrze że prezes to w końcu zrozumiał. Fajna wypłata, premia a do zrobienia parę callów dziennie. Zapraszamy do pracy w DH, naciskać F7 i pić kawusię ????

Wasyl

A ja pracuję 13 rok i nie ma co narzekać na Firmę, wynagrodzenie dobre jest 7tys na co narzekają inni nie wiem

manos
@Haha

Chłopie, ty wiesz że ten amazon jest gabarytowy? jasne będzie trzeba skanować ale też ktoś to będzie nosił będzie sprzęt AGD, lodówki telewizory itp. jak uważasz że za skanowanie dadzą ci 5k to jesteś w błędzie tam będzie ciężko fizycznie, fakt jest to z automatyzowane ale roboty ręcznie paczek z auta nie będą brały a to wszystko na luz, bez palet. a praca od 10-do 15 godzin niby cztery dni w tygodniu ale w też bedą weekedny oprócz tych 4 dni, skąd to wiem a wiem to bo właśnie zrezygnowałem z rekrutacji po przedstawieniu mi tam pracy. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. A jak chcesz to sam tam idź, będziesz przez 2 miesiące jeździł do rybnika na szkolenia w weekendy na pośredni magazyn żeby zacząć prace w gorczyczkach.

Robochłop
@manos

A co jeśli ktoś ma przepracowane w Eko 2-3 lata na takim gabarytowym stanowisku i się tam odnajdzie? Spójrz na to z takiej strony. Ktoś pracuje w Eko 2-3 lata. Zwalnia się, idzie na zasiłek lub na pół etatu. Potem idzie do amazonka i przeżywa takie straszne chwile o jakich piszesz. Może się znowu po 2-3 latach stamtąd zwolnić skoro go tak Eko zachartowało. Potem wiesz, może znowu wrócić do Eko, bo Eko zawsze ma "Pińć tysięcy nowych miejsc pracy" xD W sumie do kolejki może jeszcze wstawić Czechy, gdzie się szanuje pracownika. Zarobek pomimo wszystkiego będzie w tych wszystkich miejscach zbliżony. I teraz z tej zacnej trójcy pracodawców kto ma najgorzej? Eko, które jedzie na kredytach. Amazonek ze wsparciem z Hameryki, czy ateistyczni prywaciarze z Czech?

tikitaki
@Haha

Macierzysty oddział Amazon Gliwice- płaca lekko ponad płacę minimalną. Poza tym tam szybciutko pozbywają się pracowników, aby nowych zatrudnić. Nie narzekajcie na Eko.

@tikitaki

Potwierdzam. Kilkumiesięczna "kariera" na dziale stow za 3800 na rękę i umowa na miesiąc. Amazon to straszny (usunięte przez administratora)

IaN

Radca prawny podczas i w związku z wykonywaniem czynności zawodowych korzysta z ochrony prawnej przysługującej sędziemu i prokuratorowi.

Tom

Cześć Kochani Jak pracuje się w Kontroli Jakości w Eko Okna?

Katy

Hahahah dobre. Chyba nikt nie płaciłby za nic ni robienie. Bo napisali, że obowiązkiem jest np. pisanie raportów z tych przeprowadzonych kontroli. Czyli takie raporty też pisze się na hali tuż obok produkcji, czy jest do tego jakieś biuro, czy biurko z komputerem??

@Tom

Na kontrolę nie idź, 2-3 reklamację w miesiącu i nie masz premii

@Tom

W radiu coś mówili że nie chcą starszych niż 35 lat. Jest to prawda?

Kontroler
@Katy

Jestem na kontroli i poza kierownikiem nic ciężkiego tam nie ma. Stoisz sprawdzasz piszesz błędy i tyle

Mlodzi

Niestety, ale obietnice kierownika to jedno, ale jako my młodzi pracownicy, którzy chcemy się rozwijać pragniemy zaczerpnąć wiedzy od starszych pracowników zostajemy wyrzuceni z miejsca, do którego staraliśmy się dostać, niestety nie jestem w stanie zrozumieć osób, które o tym zdecydowały dla mnie jest to nielogiczne w moim odczuciu my jako młodzi pracownicy jesteśmy traktowani przedmiotów co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca.

WSA
@Mlodzi

@Pracodawca Co jeśli nagle 25 pracowników z Spawalni złoży wypowiedzenia lub porzuci pracę ? Każdy z nas zatrudnił się na dziale jaki był dla niego najlepszy pod względem wybranego zawodu , jeśli ktoś chciał pracować na oknach stalowych to mógł się tam zatrudnić przy rekrutacji lub tak samo na Aluminium.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1429, z czego 215 to opinie pozytywne, 337 to opinie negatywne, a 877 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.