Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Ten w czerwonym

Ja tam swoje zarobiłem, poucinam librom co się da, tym co nosza dary dam jakiś procencik. Reszta na akord pasować, bo jak nie to w potylice i za drzwi

Rudy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Proponuję spowolnić pracę na wszystkich działach ponieważ pracowaliśmy tak naprawdę na AKORD … zbieranie punktów za złożone stojaki , norma na produkcji to wszystko było po to aby jak najwięcej zrobić i zarobić ! Teraz gdy zabrali nam premię , ganianie jeden drugiego i patrzenie na ręce niema żadnego sensu! Praca za ponad 4000 zł ? Ok ale ta praca będzie adekwatna do zarobków bo chyba każdy wie ile jest w tych czasach warte te 4 tys zł ! Nie walczcie z kierownictwem! Oni już nie będą mieli wpływu na to czy coś robicie szybko czy powoli … teraz już to jest obojętne! Moim skromnym zdaniem zabieranie premii z dnia na dzień to szczyt chamstwa ! Sprzedajecie okna po zawyżonych cenach i nikt do was nie ma pretensji… ! To chyba początek końca eko okien .

Nie ma

Nie będzie żadnej premii ludzie

Sabina

Człowieku !! Obudź się w końcu , żadnych premii już nie będzie …

Erotoman
@Nie ma

Na Razie mydlą gały że 16 się dowiemy... Żenada tej firmy w każdym calu. Straszenie ludzi ze jak pójdą na L4 to nie mają powrotu to już w ogóle absurd. Niech to upadnie będzie święty spokój i motywacja do szukania czegoś lepszego

Malwina

Widze tu dyskusję o premiach, o tym czy były, czy nie były. Ale ja jestem ciekawa pracy, konkretnie to firma szuka teraz informatyka w dziale utrzymania ruchu. I jak mowa o dodatkach od firmy, to widziałam, że dają pracowniczy plan emerytalny. Czy wiecie na jakich zasadach odkłada się tam pieniądze, i co, jak ktoś się zwolni z firmy? Zabiera tę kasę ze sobą?

eyw
@Malwina

Dołączyć do PPE możesz dopiero po dwóch latach pracy w firmie. PPE w eko obsługuje goldman sachs

Dobry

Jakie są zmiany

Pewniak

Jutro będzie premia PKO o 13 a reszta o 17. Dziękuję pozdrawiam

Świadomy

Dlaczego nikt nas nie informuje że premia będzie później

Kierownik

Premi nie będzie weźcie się za pracę bo Prezes waz rozpuścił a wy zero szacunku.

Egon

Z kim rozmawiać żeby rozwiązać umowę bez okresu wypowiedzenia ?

Dawid

Dzień dobry, czy firma Eko - Okna, @Pracodawca zatrudnia kierowców bez doświadczenia. O charakterze tej pracy wiem itp. tak więc mili państwo bez zbędnych komentarzy.

Artekfartek
@Dawid

Dla kierowcy prosto po kursie to nie prosta robota , jazda po osiedlach , centrach miast, ja kilka lat jeździłem po Europie, a w Eko oknach się poddałem, bo nie lubię jeździć wozkiem , szanuje kierowców z eko , bo takim długim zestawem wjeżdżać w takie bazoły to trzeba mieć (usunięte przez administratora)... , ja uważam że lepiej odpuścić niż co napochąć, a ogólnie firma dobra jak na polskie warunki to (usunięte przez administratora) ale to trzeba poczuć, na początek znajdź coś prostszego

K

Z tego co słyszałem to nikt tam ciężko mie pracuje ale oni przynajmniej nie płaczą na forum

F3lon

Robisz Ty wogule na akord pisząc taką bzdurę ? Czy przychodzisz i i byle 8 h zleciało ktoś kto robi na akord ma premię od wyrobienia jest norma za którą masz ekstra płacone

Hali więcej...

Ja bym poszedł jednak w więcej hali gdzieś tam w stronę Wisły, Cieszyna bądź Katowic no tak żeby były wszędzie a wtedy będzie git i premie będą i wszystko supcio.

Cały miesiąc (usunięte przez administratora) a na koniec jesteś bez premii Panie prezes nikt u Pana za 4 tys robić nie będzie jeszcze raz takie coś i papa. Ludzie płacą kredyty, jedni alimenty itp. itd. i jeszcze te brak jakiej kolwiek informacji będzie nie będzie no poprostu makabra

Ekus

Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchając też tego, co mówią inni: nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść. Jeżeli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie. Trzymajcie się Ekoludki

Bomba

W punkt ! Eko okna to firma dla ciemnogrodu który myśli że nie istnieje już żadna firma na rynku która płaci normalne pieniądze! Teraz premie zabiorą ale będą dalej gadać , róbcie a dostaniecie bo firma to Wy:) większej głupoty nie słyszałem . Tam pracują tacy ludzie gdzie już ich nikt nie chce .

Mechanik

Pracuję na UR. Podwyżek nie dostaliśmy. Już to jest któraś z rzędu co nas ominęła. Mimo że praca jest nie zła, trzeba się żegnać z firmą. Sentymenty mi rodziny nie utrzymają.

Wypłaty były z dodatkiem stażowym czy bez? I czy z dodatkiem za godziny nocne?

Szefo

Przecież możesz sobie sprawdzić na pasku, to chyba łatwiejsze niż napisanie na goworku

Robochłop

Potwierdzam, goła podstawa :D niby za luty, ale sorry, jak dla mnie chociaż 50% powinno być tak jak w poprzednich latach

Teoo

Taka wypłata tzn ile ?

Lolo

Śmiech, to mają być wypłaty, aby tak dalej, może jeszcze ze 20 hal i będzie super, lepiej na L4 siedzieć

Koniec

Wypłaty bez premii do końca roku!kto zdąży to załapie coś w okręgu a reszta znowu za granicę.

Jurek

Zawsze będzie miał ten dzień dłużej do następnego dziesiątego :)

Mam pko

Gola wyplata bez dodatków i premii przyszła w tym miesiacu. Ani jednego słowa wyjaśnienia na ten temat śmiechu warte. Ale o pielgrzymkach info jest zawsze

Kocham Pana Boga
@Mam pko

Czyli cykliczna akcja,bez premii do odwołania.albo kiedyś dostaniecie podwójną? Może.

Koniec tej firmy już widac

Co to się odwaliło Panie prezes z tymi wypłatami zaczyna brakować widzę jeszcze jedna taka i się pożegnamy. Na przyszłość jeszcze ze trzy hale wybudować i 100000000 ludzi zatrudnic będzie lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1427, z czego 215 to opinie pozytywne, 335 to opinie negatywne, a 877 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.