Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Alfred
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy to prawda że dobry Handlowiec jak się stara i przynosi klientów to z prowizji samych dostanie ponad 20 tyś /miesiąc?

Zielony sprzątacz

Co wy macie z tą likwidacją działu gospodarczego? Jakby był likwidowany, to byśmy sami wiedzieli o tym chyba... Dział zielonych nie jest likwidowany, tylko zabiera nam się część roboty i daje ją wam, bo ten cały 5S wchodzi... Ale że ktoś tego dobrze nie przemyślał, to już inna sprawa.

Zielony ludzik

Nie wszyscy są ułomni więc gościu uważaj co piszesz. Niektórzy trafili na Dział Gospodarczy bo są schorowani a drudzy bo byli wolniejsi albo trafili na ludzi którzy ich gnoili bo nowy to trzeba go zniszczyć. Chętnie bym się z tobą spotkał i ciekawe czy byś był taki cwany na żywo?

Man77

A więc tak, pracuje tu już kilka dobrych lat - odczuwam ogromne zaniepokojenie tym co obecnie dzieje się w firmie… Dyrektorzy wszyscy na L4, premii brak. Dział na którym się znajduje przynosi ogromne zyski, ze zleceniami jesteśmy do przodu i mimo wszystko czuję się pokrzywdzony. Fakt faktem z tego co mi wiadomo, plastiki na dzisiejszy moment są bardzo w plecy, aczkolwiek to nie powód aby obciążać całą firmę (pracowników) jakimikolwiek kosztami - ponieważ ja nie jestem dyrektorem, kierownikiem osoba decyzyjną która powinna zadbać o to aby wszystko było na czas, tylko zwyczajnym niebieskim. Dlatego też, czuję się pokrzywdzony przez Właściciela tym, że druga połowa wypłaty została zamrożona… My na dziale się staramy, nadgodziny zostajemy nie raz po 10h pracujemy 5 dni w tygodniu licząc, że zarobimy więcej a tu takie coś… Krzywdzenie osób które nie mają wpływu na obecną sytuację w firmie. Pozdrawiam.

Zielony ludzik
@Man77

Są krzywdzeni ludzie którzy tutaj naprawdę sumiennie pracują a ci co faktycznie lecą w kulki przebywając co 30 minut na palarni to nie ponoszą żadnych konsekwencji i nie mam tu na myśli zwykłych pracowników a a dokładnie Kierowników którzy razem z Brygadzistami chodzą na faje parami i to nawet w nie wyznaczone miejsca i nikt nic tym nie robi a co tam najlepiej uwalić taki nikomu niepotrzebny Dział GOSPODARCZY Bo tak jest najwygodniej . Panie Prezesie chyba Pan nie widzi tego co się dzieje ? Czy naprawdę Pan uważa że Pracownik który zbiera ciężkie szkło lub wywozi ciężkie odpady i to ręcznie a nie wózkiem elektrycznym nic nie znaczy w tej firmie? Nie wystarczy porozmawiać z nami jak człowiek powiedzieć wprost jesteście niepotrzebni i tyle a nie chore zagrywki . I to wszystko za 4242 brutto plus 200 zl premii także wy tam na produkcji nie opowiadajcie jak to macie niedobrze bo zarabiacie o 1000zl więcej a nawet więcej ale teraz dojdzie wam nasz zakres obiowiązków i zobaczymy czy rzeczywiście my nic nie robimy jak tak co niektórzy mówią.

Heh

Czyli nowela pod tytułem wałek na premiach czas zacząć. Poczekajcie a dostaniecie. Szkoda,że klienci nie mogą czekać. Takie zabieranie poczucia płynności finansowej pracownikowi to super pomysł.

W tej firmie od pewnego czasu jak coś sie psuje to nie ma tak, że raz i później już tylko lepiej. Zawsze jest to dopiero pierwszy raz i sytuacja się pogarsza. Kto już trochę pracuje ten wie.

Dobry

Jakie są zmiany

Zuzek123

Meil był wczoraj,widocznie kierownicy was nie poinformowali Ze premie beda wyplacane po 10.04 z zaznaczeniem by poinformowac pracownikow

Ktoś

Była informacja od dyrektorów dla kierowników że zostaną wypłacone premie. Skoro wasz kierownik was nie poinformował, to miejcie pretensje do niego.

Polak

Obywatele ze wschodu dostali premię i dodatek do mieszkań, średnio 1000 - 1200 zł więcej, niż Polski parobek z ośmioletnim doświadczeniem, brak słów...

Odi

Mnie najbardziej razi taka dezinformacja. Bo jako starszy pracownik już przeżywałem kryzysowe sytuacje w tej firmie. Ale wystarczy powiedzieć oficjalnie że jest taka sprawa,że premii nie będzie bo to i tamto. Ludzie by spokojnie dalej pracowali. A tak to nie wiedzą co jest grane i w tym cały problem. Z dnia na dzień w dniu wypłat bez żadnego oficjalnego maila to trochę obraza dla ludzi którzy tą firmą ciągną za uszy do góry i dają z siebie maxa. Ja to rozpatruję w kategorii szacunku do pracownika. Tego szacunku się tu nie doszukałem. Pozdrawiam załogę eko.

Uczciwy pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Ja tam mam w (usunięte przez administratora) co kto i za co płaci ile ma chajsu tam w skarpecie itd .W pi........mam co otwiera i ile to kosztuje ,nie interesuje mnie to .Mam tylko jedne pytanie gdzie jest 2polowa mojego wynagrodzenia ???starałem się bardzo a teraz czuję się (usunięte przez administratora) .Starasz się aby mieć fajna premie a tu zostałeś okradziony z tego .Pytam wprost gdzie są moje zarobione uczciwie pieniądze ?????

Polak

Cenzurują tu wpisy o u.kr.Ach, że dostali premie i dodatki do mieszkań, średnio 1000 -1200 zeta więcej niż Polski parobek, brak słów... (usunięte przez administratora)

Ekoludek

Prawda jest taka , że nie potrzebnie tyle hal pootwierali więcej z tego strat niż zysków jest . A po za tym gdy jeszcze w planach mają normy dźwignąć to na pewno jakos się nie polepszy tylko wiecie reklamacji będzie przychodzić niestety na liniach brygadziści gonią bo liczy się sztuką odbita nie ważne jak wygląda. Tak samo maszyny dodatkowe na Z2 by móc dogrzewać plany wiecznie trzeba poprawiać bo źle odbijają zgrzewy i tym nikt się nie zajmie by je do porządku naprawić by polepszyć jakość okien . Jedne pewne jest to , że w tej firmie dając wyższe normy produkcyjne na zmianę to pogarsza jakoś okien jakie jadą do klienta

Masakra
@Ekoludek

Dokładnie! Jesteśmy tylko ludźmi, próbują z nas zrobić maszyny a nikt nie jest ze stali. Ciągle podnoszą normy na nierealne wyniki i ludzie w końcu będą mieli dojść bo naprawdę idzie się wykończyć. Po za tym zabranie tej premii to kiepska motywacja do polepszenia wyników :(. Myślę że będzie tylko gorzej. A ta różnica zarobkowa pomiędzy eko a innymi firmami nie jest już tak ogromna jak kiedyś. Niedawno problem z wypłatami w Rafako teraz my. Za niedługo też będziemy uciekać bo ceny w górę a wypłaty na dół a za coś żyć trzeba. A chodzenie do pracy i to jeszcze takiej nie polega na zarabianiu tylko na przeżycie żeby dać radę od 10 do 10. Fajnie by było mieć na jakieś przyjemności czy ogólnie na coś więcej sobie pozwolić tak żeby zostało i o nic się nie martwić. Ale słabo to widzę bo dobrze się nie zapowiada :( Szkoda że ciągle wszystko rzucamy i robimy same zamówienia z Wodzisławia.

Lipa

L4 czas zacząć premii nie ma i nie będzie nie ma co czekać i liczyć na coś. Ludzie na oknach w ciula lecą i wysyłają buble do klientów i cała firma obrywa. Za te reklamacje na oknach to wogule wyplatu nie powinni dostać

Anonim Gal
@Lipa

Za nim cokolwiek napiszesz to pomysl. Kto w ciula leci? Myslisz,ze jak jest praca niemalze na akord, non stop działają normy to bedziesz miec jakosc? Poza tym kazde nieścisłości sa zglaszane ale niestety brygadzisci lub kierwonicy mowia aby to puszczac,wiec do kogo macie pretensje? Niestety tak sie dzieje,jak w zarządach siedza ludzie którzy (usunięte przez administratora) wiedza na temat produkcji ,ktorzy tworzą glupie pomysly,wprowadzaja bez przemyślenia i dup,chos,wariatkowo a potem... lament bo ludzie u gory są nieogarnięci i zwalaja wszystko na produkcje...gdyby nie produkcja to ta firma dawno by juz upadla.

Heh

Gdyby miała być premia to już by była. Taka prawda. Po co mieli by czekać tyle czasu po wypłatach skoro premie są już policzone. Na dniach pewnie przyjdzie oficjalny mail i tyle. Nie ma się już co łudzić pogódźcie się z tym. Jest to niesprawiedliwe ale w tej firmie nic nie jest. Zaczną się l4 i obijanie, żaden brygadzista czy kierownik nie będzie miał już kontroli nad pracownikami. Elo.

Kadur
@Heh

Z czego ma być premia jak kasy nie ma wszystko na kredytach?

ciulosz

no i gdzie ta premia? bo nie widzę ani złotówki mimo że byłem cały miesiąc???

Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

@pracodawca Jak w firmie ma być dobrze? Jak wybierane są sztuczne stanowiska tak jak naprzyklad brygadzista na dziale do max 6-10 osób, który opierdziela się całe 8 godzin, pracuje tylko na pierwszą zmianę, do tego wysługuje się pracownikami i wysyła groźby że będzie uwalać premie.. po co w firmie taki pracownik z takim stanowiskiem.. kto to wie..

Morda

Ludzie na produkcji z dłuższym stażem tyle wyciągają ;). Gdyby tu była mowa o 4 tysiącach to nie było by takiej akcji, rozmawiamy o kwocie dwa razy większej i tobie nikt do kapsy nie patrzy więc czyimiś zarobkami też mógłbyś się nie interesować :)

Pko

Nie, i podobno niewiadomo czy będzie. Oficjalnie na piśmie nic nie ma. Na ten moment cisza. Lepiej się przygotować że jednak nie będzie...

Bieda

Premii nie będzie. Podobno we wtorek ma być rada w tej sprawie. Człowiek się zajeżdża fizycznie żeby godnie żyć. A tu takie cyrki. Po wszystkich wydatkach ludzie z rodzinami dziećmi i kredytami po miesięcznej harówie zostaną z dwoma tysiącami na życie przy dobrych wiatrach. Ludzi brakuje na produkcję ciekawe kto się teraz zatrudni przy takim czymś. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Jaka płaca taka praca. Sezon na L4 i szukania innej roboty właśnie się zaczął.

Premia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Ktoś dostał premię? W ogóle do kiedy mają być wypłacone?

Nie będzie premi

Roleciarz

Zapomnij na roletach dyrektor to ani nie wie co tam robi a co dopiero by miał dać info o premiach kiedy czy wgl

Akord

Nikt nic nie widział cały dział nic nie wie o żekomych mailach nawet kierownicy nic jak sie ich pyta

Kocham Pana Boga

Mail był po to żeby pół zakładu nie poszło na l4. Gdyby premia miała być to już by była.

Ten w czerwonym

Ja tam swoje zarobiłem, poucinam librom co się da, tym co nosza dary dam jakiś procencik. Reszta na akord pasować, bo jak nie to w potylice i za drzwi

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1427, z czego 215 to opinie pozytywne, 335 to opinie negatywne, a 877 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.