Opinie o Generon w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Generon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Generon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generon w Grudziądz

Klijent

A ja współczuję całej tej firmie zatrudnianych pracowników (usunięte przez administratora) ktorzy przychodzą, pracują albo udają że to robią, później odchodzą zakładam z przyczyn różnych... Ale drodzy państwo jeszcze się spotkacie...

Twoj koniec

Zezowata czarna miss Swiecia lat ubieglych to jest hit... Slyszeliscie o tym... A powiem Ci moja droga yyyy że jak go zabiją za te pieniadze to niektorzy będą wiedzieli gdzie Cie znalezc... Powodzenia w paczkomatach

yyyy

Mądry to on nie jest jak jeździ z całym utargiem za kurtka po nocach. do tego do nas mowi ze nienawidzi Wojciechowskiego a potem jak my nie widzimy (usunięte przez administratora) mu lize i udaje ze go lubi to hipokryzja a nie mądrosc do madrego mu daleko.

klient

Koło mądrej i ładnej to Ty dawno nie stałas .Mysle ze wygladasz ja po (usunięte przez administratora) za krzaka i jedna i druga ale przebija Cie Pani ze stacji przed Grudziadzem tato dopiero to jest zadbana i ty mowisz ze wasz kierownik dba o to zebyscie byly wykształcone i ladne hahahahha ale zes powiedzala bo pewnie jestes albo z osielska albo ze swiecia a tam to dopiero pracuja potwory szczegolne jedna taka tam co ciagle sie burzy ze drobnych nie ma i groszy nie oddaje ostatnio to myslalem ze mnie przez lade wyciagne za brak grobnych do tego paragonow nie wydaje i jak placilem karta to mi wyrzucila do smieci wydruk no masakra co za baba. a w osoielsku to chyba przemial jak na targu bo co chwile sie zmieniaja tam panie pewnie malo placa jak tak ciagle ktos nowy i nowy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Generon? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
ładna i mądra

A ty kliencie jesteś naprawdę klientem, czy może starasz się o pracę? A może jesteś z konkurencji i zależy ci na wprowadzaniu zamętu? Nasz kierownik jest bardzo mądry i dba o to abyśmy były również wykształcone i ładne, bo to jego zdaniem bardzo się liczy dla klientów. Dlaczego twierdzisz, że nie mamy płacone? Myślisz, że któraś z nas pracowała by za darmo? Co to średniowiecze?

klient

nie mam pewnosci ile sie zarabia na stacjach ale nowe panie z osielska i swiecia bodajze tez nie maja placone chyba wcale bo wygladaja i gadaja jakby ich ktos za kare tam wyslal.

kierowca

Utarte hasła, na które zareaguje tylko inteligentny inaczej. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień drodzy chrześcijanie. Latacie do kościółka, klęczycie, modlicie się zagorzale, a później przechodzicie przemianę i plujecie jadem. Pracuję w firmie wystarczająco dużo czasu, aby wiedzieć, że te głupoty, które tu wypisujecie to zwykłe oszczerstwa. Żal mi was.

pracownik G

Nie beda szanowac bo maja ludzi za smieci tylko niecha pamietaja ze dobro wraca a zlo zawraca z podwojona sila!!! i ten pedal kierowniczek z czerwonego samochodziku tez kiedys zaplaci za wszystkie krzywdy biednych zwolnionych za nic ludzi!!! A kasa tez mu sie skonczy kiedy ludzie sie zbuntuja i przestana mu placic.. frajer!!

młody

W Ostródzie znowu szukają pracownika na plac. Zmieniają się jak rękawiczki. Jest ciekawe przysłowie , które ja zmieniłem : Panie Śróbka , szanuj pracownika swego ,bo nie będziesz miał żadnego.

PROSZE NIE WYPOWIADAC SIE ZA WSZYSTKICH PRACOWNIKOW I NIE MIESZAC INNYCH W SWOJE KONFLIKTY! KAZDY NIECH WYPOWIADA SIE ZA SIEBIE.

dzisiaj Zbyc

ale jesteście krejzolki buahaha!!! do kiśla z wami buahaha!!! a ten monsz to czyj??? buahaha!!! chyba zaręczony narzeczony buahaha!!! głodnemu chleb na myśli nasza chuda szkapo buahaha!!!

teraz Jarosław a wcześnij Miecio jutro bedzie Zbyc

Bo sie kretynko boisz jesteś tępą strzałą i myślisz ze zabłyśniesz na forum idiotko heheehehhehehehehe fajnie anonimowo pisać co sie chce i niby do kogoś a tak na prawdę do kogo??? do samej siebie debilko do psychiatryka sie zapisz na wizytę jak sobie ze swoimi emocjami nie potrafisz poradzić ... ... bo jak na to wszystko z boku po patrzeć to sobie zrobiłaś jakieś porachunki osobiste na tej stronie i wyzywasz sama nie wiesz kogo hahahah kretynizm i hipokryzja sama bije od Ciebie.. a w (usunięte przez administratora) sie sama pocałuj jak ja wgl masz ??

Jarosław

i kto to mowi?!?!? buahaha!!! wszyscy co tu pisza to sie faktycznie podpisuja :-))) ty dziewko tez masz fajne imie a moze to nazwisko??? masz na imie ,,do,,? na drugie ,,wysunietej,, a nazywasz sie ,,szczeki,,? jakos tak strasznie glupio i nie po polsku buahaha!!! spadaj na drzewo banany prostowac bo miedzy ludzi sie nie nadajesz kretynko :-* cmoknij mnie wiesz gdzie (nie napisze d*u*p*a bo administrator wykasuje)

do wysuniętej szczęki

Jak jestes taka madra tu to badz i na zywo bo anonimowo to kazdy jest madry frajerko taka cwana Tu jestes a nie masz odwagi by sie przedstawic hee zalosna jestes .. w (usunięte przez administratora) mam Ciebie klientow i cala reszte bo jak na Ciebie patrze i Twoj ryj to ciesze sie ze moje zycie jest tak interesujace i sie nim interesujesz.. bo chyba twoje strasznie nudne, smutne i zakompleksione..

do tepaka

Pisze sie klienci a nie klijenci, i skad wiesz kto pisze ty tepa strzalo, twoje wpisy sa malo rozgarniete jak ty takze najlepiej tu nie wchodzic!

karma zawsze wraca!!!

Jesteś taka zabawna że nie moge buahaha!!! Pokaż jeszcze na co cie stać, dorzuć trochę pikanterii i udowodnij jaka jesteś tępa :-))) Już wiem że klijenci mówili prawdę o tobie dlatego dobrze że wyleciałaś dziewko :-)

karma zawsze wraca!!!

Żal tyle na ten temat... a zdzire masz na ryju..

poglomca flajeuf

Nie twoja sprawa zdziro komu będ (usunięte przez administratora) lizać a kierownik ma całkiem fajną!!! Bardziej cie wkurza to że cie zwolnił za to ze jesteś głupia czy to że nie leciał już na twoje "wdzięki"??? Nie pisz imion bo nie wiesz z kim gadasz prukwo :)))

pogromca frajerow

MIEcio Justynko czy jak Ci tam awans Ci dali wprowadzanie faktur za to co napisales/as zeby ratowac firme?? Haha musisz bardzo lubic lizac (usunięte przez administratora) ze az tak w nie wlazisz moze kierownik odciagnie pracownikom z pensji i da Ci podwyzke zebys czul /Czula sie doceniony/a .. pracuj liz (usunięte przez administratora) w kantorku a za jakis czas Cie zwolni jak juz mu potrzebny/a nie bedziesz bo on od zawsze tak robi swojego najlepszego kumpla zwolnil jak tylko zostal kierownikiem bo duzo wiedzial i widzial.. takze powodzenia i kariery w firmie zycze co druga zmiane..

Zostaw merytoryczną opinię o Generon - Grudziądz

• Jak się pracuje w Generon?

Zobacz opinie na temat firmy Generon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generon?

Generon
2.8/5 Na podstawie 204 ocen.

Generon