Opinie o Generon w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Generon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Generon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generon w Grudziądz

groszek:-)

Ta dziewka niech lepiej zajmie sie sesyjkami kolejnymi buahaha udaje wlascicielke a kazdy przed oczyma ma jej usuniete zdjecia pol nagie :-) wysoka inteligencja jak nic...jak sie wstawia takie foto a teraz paniuske udaje-a my wszyscy pracownicy, czy ze stacji czy kierowcy smiejemy sie:-) jednak czyta tu komentarze, pewnie i komentuje skoro usunela foto o ktorych mowa od kilku tygodni, pamietaj ze te fociszki mozna bylo zapisac na urzadzenie typu telefon haha

Informatyk
@groszek:-)

Bosz... Skoro widzisz zdjęcia tej dziewczyny, a dziewczyna ma profil prywatny, a nie publiczny (wiem, bo sprawdziłem) to znaczy, że wcześniej zaakceptowaliście wysłane zaproszenie do grona znajomych. Jeżeli to zrobiliście to w dużym prawdopodobieństwie jest, że wcześniej razem pracowaliście. Jeżeli dziewczyna pracowała na Warszawskiej to i ty mądralo jesteś z Warszawskiej lub w jakiś sposób jesteś powiązany lub może raczej powiązana z osobą, która tam pracowała lub pracuje nadal. Jeżeli dziewczyna sprawdzi, z kim powiązała swój profil, bez trudu w drodze dedukcji dojdzie, kto tak pięknie wpisuje się w historię firmy Generon. Gratuluję rozumu. Ptasiego. Dodam jeszcze, że poznałem opisywaną przez was dziewczynę i zastanawiam się, jak możecie być tacy podli.

ktoś kto wie

Zgadzam się z poprzednią opinią! Awans dostają osoby które w ogóle na to nie zasługują. Zwlaszcza ona, zero kultury, szacunku i inteligencji. Zresztą ta poprzednia co jeździła to też z awansu ze stacji, a to samo. Nic nie wiedziała a próbowała udowodnić że jest inaczej. Ale z daleko było widać że pusto w głowie. Tej już nie ma to pewnie i ta za długo nie popracuje. Trzeba znać się na tym co się robi a przede wszystkim mieć coś w głowie.

ktos

Praca nie jest zla gdyby nie te godziny chodz i to da sie przezyc kierownicy sa rtez w porzadku jakiegos tam czepiania o byle co nie ma ale kontrolny stacji jest straszny az krew zalewa jak sie o nim pomysli czepia sie byle czego i zadne argumenty nie dzialaja. W ogole ten czlowiek powinien chyba isc juz na emeryture tak msciwego czlowieka dawno nie widzialam. Do tego przyjeli mu jakiegos Barana do pomocy ehh jak mozna powiezyc komus takiemu takie stanowisko jak Ona. ?? pamietaj dziewko zlo zawraca a dobro wraca.. a tym lizaniem (usunięte przez administratora) P. W to jedynie wrzodow na (usunięte przez administratora) sie nabawisz ewentualnie.. Wstyd dla firmy gowniara zachowuje sie jak wlascicielka stacji a tak na prawdę to w (usunięte przez administratora) byla i (usunięte przez administratora) widziala.. i jeszcze nie dawno sama byla pracownikiem stacji a teraz pali glupa i rżnie bog wie kogo.. bo inteligencja nie swieci nawet z daleka.. sama jej postawa juz wskazuje jaka jest pusta.. do szkoly dziecko a nie sie pchasz w miejsca nie dla Ciebie..

ktos

Ten kto nie pracowal to niech lepiej sie nie wypowiada na temat pracy w tej firmie bo po minach pracownikow to sobie mozna jedynie wywnioskowac jaki masz dzis dzien Grudziadzianinie... takze milcz jak nie wiesz ..

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Generon? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Grudziądz
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
Natka pietruszki

Te żaba, kup sobie playboya jak foteczki chcesz obejrzeć. Pisarczyki z Warszawskiej, co tak cicho?

crazy frog

Zaraz wszystkie stacje beda wymienione ze polepszyla sie obsluga czy cos w tym stylu. Ciekawe czemu? Bozesz chyba kazdy glupi to widzi :-). A ja sie pytam kiedy beda nowe foteczki na fejsbuczku bo te co widze juz mi sie znudzily? Czekam z niecierpliwoscia jak wiekszosc antyfanow muaaa :*****

Gienia

Widzimy i się wogóle nie mylimy co do opinii. No zatrudniają ludzi jakich zatrudniają zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych bądź biurowych po znajomości dla tego są tego typu wypowiedzi na forum (chodzi mi o te dziwne nie mające nic wspólnego z tym wywodem).Na stacjach nie muszą zatrudniać po znajomości bo mało kto chce tam pracować. Poruszmy temat Bhp w pracy podpisywania pewnych rzeczy których nie ma (pranie odzieży we własnym zakresie proszek widmo) obuwie podpisujesz na kwicie abyś wiedziała jakie kupić itp co ci się należy a tego nie ma. Traktują cię jak złodzieja zastanówcie się czemu ,, Tylko ktoś sam kto kradnie jest w stanie podejrzewać inną osobę o tego typu nie kontrolowane ruchy i próbuje się zabezpieczyć". Wszystko to kwestia nie wiedzy i zależności albo chorej presji w tej firmie zaczynając od pracowników którzy sobie nie ufają wchodząc na szczebel kierowniczy który się myli ale się nie przyzna żeby źle nie wypaść wyżej i zwali na pracownika niżej winę .Cała bańka buja się na tym iż pierwsze nie zaoszczędzisz na niczym innym jak na ludziach nie dasz im tego tamtego kasa zostaje. Za całą resztę spraw trzeba zapłacić bo im nie dadzą np: paliwa, dostaw materiałów, asortymentu sklepowego itp.

Krzysiek

Również ostatnio tankowałem na stacji Generon z tym że w Grudziądzu tam niedaleko szpitala. Długo tam nie byłem ale moge potwierdzić że odkąd wymienili obsługę jest dużo milej. Wcześniej nie lubiłem tam tankować.

Jadwiga

Tankowałam w czwartek na stacji w Starogardzie Gdańskim i muszę przyznać, że obsługa klienta przez ostatni rok znacznie się poprawiła. Pan zatankował mój samochód, przyniósł kluczyki do sklepu i wręczył mi je z uśmiechem. Nie zauważyłam na twarzach pracowników wymuszonych uśmiechów, czy automatycznego wypowiadania regułek, jak to było wcześniej. Zostałam obsłużona na najwyższym poziomie. Tak trzymać!

patrick.

To ty się pode mnie podszywasz łobuzie! Lussy mi powiedziała, że jej dziadek Adi spotkał Gienię i ona w końcu mu wytłumaczyła, dlaczego warto kochać się z zezowatą kobietą. Ty pewnie też nie wiesz to ci powiem, że warto, bo przynajmniej ubrania przypilnuje. I powiem ci jeszcze, że Adi to świnia bo zapytałem go, czy rozmawia z żoną po sto.sunku i wiesz co on mi odpowiedział? - że jak zadzwoni to czemu nie... A ostatnio Adi był w kościele i usłyszał "kochaj bliźniego swego jak siebie samego!" - bardzo się tym przejął i chodzi teraz po mieście, i masturbuje ludzi... Bo wogóle Adi chyba już nie ten teges śmeges, bo jego żona chodzi dość często na cmentarz. A wiesz po co? - bo tam chociaż strach ją przeleci. A jak rozmawiałem ostatnio z Adim to mówił, że ostatnio sypia jak niemowlę. Ja mu na to, że niemożliwe, a on że jednak tak, bo jak twierdzi, całą noc płacze i jeszcze potrafi się zes.rać ze dwa razy.

patrick.

Ladnie sie podszywac pod patricka? Gejem nie jestem. I kto tu sam ze soba pisze? Dziewczynko slabo wychodzi ci tu ''plusowanie'' Moze prawda tu zawarta boli? Polecam masc na bol du.py.

Kamila

Czytam te wpisy i szczerze zastanawiam się kto w tej firmie decyduje o zatrudnieniu pracownika, co jest brane pod uwagę poczas rozmów kwalifikacyjnych, napewno nie intelekt, z tego co widziałam to wygląd też nie, więc co. Gdybym była pracodawcą nigdy, żadnej osoby wyrażającej tu swe opinie nie zatrudniła bym. Po pierwsze to co piszecie to zapewnwe jakieś chore plotki które nie mają żadnego odzwierciedlenia,ponieważ konkrety które podajecie są jak nie rzeczywiste, po drugie wasze opinie świadczą o niedojrzałości psychicznej piszących, wydaje sie że zatrzymaliście się na etapie szkoły podstawowej.

Fanka starszych panów

Skoro masz rozdwojenie jaźni to napiszę w liczbie mnogiej: a z was dur.nie bo bogu ducha winna dziewczyna nie napisała tego, co jej przypisaliście :-D Detektyw/i za dychę :-D

zbigniew boniek

podobno niezła z niej cwaniaczka...

patrick

Oj andzelka fanka starszych panow haha jestes tak tepa osoba ze nie widzisz tu kilku osob? Trace nadzieje w ludzi:/

Fanka starszych panów

Gienia-patrick.-ggg-lussi-adi-pracownik generon i inne podobne charakterem, i stylem - czy ty człowieku nie rozpoznajesz sam siebie? Czy jesteś aż tak samotny, że wymyślasz kolejne postaci, by dobrze bawić się we własnym towarzystwie? Nudzi Ci się na Gaci? Postaw lepiej jakąś kolację i szalej - ale nie pisz, bo smęcisz. Czuć mocz i starego człowieka...

patrick.

Dobrze napisane gienia:-) nie pracuje juz w ''mechanicznej,tandetnej obsludze'' wiec sie wypowiem-generon sciaga wszystko od stacji z wyzszej polki.szkoda ze traktowanie ludzi jak i umowy z wyplatami nie sa na ''poziomie''. a ten program samozwanczy sam juz sobie przeczy... Bp czy lotos daja wiecej rabatu na karty rabatowe a sie tak nie podniecaja! Jezdzi sie tam to sie wie:-)

Gienia

Widzę,że sztab z z tej firmy nie śpi po negatywnej opinii na temat tej firmy od razu pisane są dziwne komentarze nie o tym jak się tam pracuje tylko o wiadomościach nie na temat a pod spodem jest napisane wyraźnie ,, UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Generon " wpisy typu jaka konkurencja i miła obsługa albo cena to słodzenie sobie samemu albo o kartach zniszkowych. Weźcie się za robotę chodzi o ludzi którzy mają jakiś wpływ na tą firmę i zmieńcie coś aby nie było tego typu opisów a jak będzie tak dalej jak jest to one nie znikną nie da wam nic zwalnianie ludzi bo przyjdą inni i oni też wyrażą swoją opinię na temat tego co tam widzą co do ludzi których zatrudniają biorą takich którymi można sterować czym bardziej ci zależy tym większą mają nad tobą władzę. Cały ten opis o tej firmie jest nie wiarygodny dla tego iż prawda jest dziwniejsza od fikcji konkurencja nie musi się wypowiadać na tego typu forum bo stacje które są tutaj opisywane to nie ta liga i jeszcze długo tak pozostanie.Szanujcie ludzi którzy na was pracują bo bez nich nie osiągali byście dochodów tylko czysta praca generuje dochody a nie chore nadzorowanie nie mające nic wspólnego z procesem usługi sprzedaży paliw i artykułów przemysłowych.

Beata z Ciechocinka

Cieszę się, że powstała stacja konkurencyjna dla Orlenu w Ciechocinku, ponieważ w końcu mogę złapać finansowy oddech po zatankowaniu auta. Również otrzymałam kartę rabatową Generon i również "od ręki" naliczono mi rabat. Miła i fachowa obsługa. Oby tak dalej, a będziecie mieli Państwo we mnie stałą klientkę. Z poważaniem. Beata.

Józef

Skąd wiem, jak miała na imię? ...od nieświadomego zdradzania tajemnicy, przesympatycznego pana, który z przesympatyczną panią Moniką był na zmianie, a który potrzebując jakiejś informacji, zwrócił się do koleżanki po imieniu... O Bożeee!!! Dlaczego pozwoliłeś poznać mi ten skrzętnie skrywany sekret. Dlaczego obarczyłeś mnie tą wiedzą?! Why?! Dlaczego jedną z największych tajemnic firmy powierzyłeś właśnie mnie!??? O ja biedny, nieszczęśliwy... Pewnie teraz, gdy poznałem ten sekret, ktoś już dostał na mnie zlecenie i przyjdzie pożegnać mi się z tym ziemskim łez padołem...

Zostaw merytoryczną opinię o Generon - Grudziądz

• Jak się pracuje w Generon?

Zobacz opinie na temat firmy Generon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generon?

Generon
2.8/5 Na podstawie 204 ocen.

Generon