Generon

Grudziądz

Opinie o Generon

Osa 2015-12-17 12:40
Ludzie, dlaczego widzicie zawsze tylko to co jest złe? Dlaczego nie napiszecie, że w większości przypadków obsługa jest naprawdę ok? Panie miłe, uśmiechnięte, panowie wychodzą pomóc zatankować, ja akurat biorę gaz i ani razu nie spotkałam się żeby jakiś pan nie wyszedł. Jeżdżę trochę po Polsce i widzę, że nie we wszystkich firmach tak jest. Moim zdaniem obsługa jest ok :)
Ty i ja 2015-12-18 09:30
a ja zgadzam sie z tym ze jest na tej stacji jeden z panow co jak tankuje gaz i juz skonczy to nie podejdzie do paliwa ostatnio tak mialam. bo poszedl do sklepu a przeciez chyba za to mu placa.
rozbawiony 2016-01-12 16:35
witam widze jak tu się wszyscy przekrzykujecie i dziwie się ze taka rywalizacje prowadzicie co oni wam tam złoto daja czy kier wynagrodzenia ekstra. jedna modelke zwolnili a teraz jak widać kolejna się kreuje w sumie dwie bo co zmiane robia się bardziej wyraziście żeby zwracać uwagę... brawko
to i owo 2016-01-14 11:38
he he a moze kierownik lubi taki modelki... moze walcza o jego wzgledy hi hi hi
git w koronie 2016-02-02 21:20
dobre !!! brak urlopu i 7 zł/godz. to sprzątaczka wyciąga 9-10 zł. Co do ubezpieczenia to zarejestrowany w PUP też je ma.
Amelia 2016-02-11 11:25
@"Ty i ja" jak o Swieciu piszesz to cie popieram. Jest tam jeden taki co ma w nosie klienta przy paliwie i pomaga tylko przy gazie on tam najkrocej pracuje. Dziwne ze taki fajny i ladny kierownik utrzymuje takiego niefajnego pracownika. A kierownikowi to gratuluje dzidziusia. Wreszcie jego zonka ma zajecie i przestanie jedzic z nim po stacjach i moze bede miala okazje sie zakochac! Jupi! On jest taki slodziak :-*
Pracownik 2016-02-12 14:47
Dziewczyno zanim coś napiszesz zastanów się kilka razy. Wątpię żebyś miała jakiekolwiek szansę u niego, a po drugie jak to świadczy o tobie skoro wiesz że jest żonaty i ma malutkie dziecko.
smaluszek 2016-02-12 18:13
Zeby barany szybko zaciażyły. O ile takie bydlaki maja z kim bo nikt nie chce takiej mordy skrzywionej przez 24/h ogladac. A i dziecko mialoby okropna matke...
Kuki 2016-02-15 11:28
Mój mąż wyleciał bo nie podobał się swojemu koledze. Nikt nie sprawdził jaka jest prawda. Był niewygodny bo firmę szanował jak swoją. Oj panie Marcinie!
ktoska 2016-03-04 19:37
CO do zarobków to w ofercie piszą - dobre zarobki- pensje stała plus prowizja,więc powiem wam jaka prawda jest mój mąż w niej pracował zero tego co piszą 1500 zł żadnej prowizji od sprzedanej butli a do tego jeszcze co jakiś czas jeżdzi każdy z kierowników i co innego każdy mówi a Pan Wojciechowski no na tego to trzeba uważać ten to dopiero potrafi ludzi pięknie wkurzyć a potem wszystko przekręca na kierowców że to oni są tacy pyskaci i nie potrafią rozmawiac .W tej firmi liczy się tylko ten kierowca co kłamie i kradnie a uczciwi co starają sie co do grosza rozliczać i mówią jak jest to zaraz na bruk bo tacy im nie potrzebni .Wiem co piszę nie dajcie się nabrać na rozmowie też mydlą oczy a jak pojeździcie sami się przekonacie że nie potrawią kierowców utrzymać w firmie dłużej niż pół roku,
dżenerał 2016-03-13 13:17
Masz racje. Sami karza też kraść... Nie wydawanie paragonu za usługi to juz normalka. A w ciagu miesiąca nazbiera się niezły obrót!
wkurzona na maksa 2016-03-14 20:35
Chyba zrezygnuje z powiadomień o nowych wpisach bo to zwyczajnie strata czasu. Ktoś wcześniej zapytał skąd ludzie piszący tutaj wiedzą co się dzieje w firmie. Przecież sami kierownicy dbają o to aby informacje się rozchodziły lotem błyskawicy. Reszta musi wiedzieć dlaczego znów mamy spinanie pośladów. Trzeba być kompletnym dur.niem aby tego nie wiedzieć. Dziwne że posty dodajecie przeważnie wtedy gdy ktoś leci z roboty.Faktycznie trudno się domyślić kto mógł pisać te wasze żałosne "donosy" jak ten z Lęborka, czy te ze Świecia. Jesteście żałośni myśląc że jesteście anonimowi i tylko wprowadzacie nerwówkę która odbija się na nas pracownikach. Jesteście śmierdzącymi tchórzami co to lenia mają w gaciach a kiedy wpada kontrola to się nie odezwiecie a tylko patrzycie czy znajdzie to czego nie zrobiliście. Jesteście żałośni!!! Powinnam się zwolnić z tej firmy ale nie przez prezesa, kierownika lub kontrolującego a przez to że ktoś może mnie utożsamiać z takimi lewusami jak ci to tu wylewają swoje żale!!! Ten pajac "od paragonów" który już wcześniej się udzielał to powinien się zastanowić co pisze bo sam podlega pod paragraf...
Szczerbek 2016-03-14 22:49
Sruty tuty z tymi paragonami! Sam słyszałem, że ostatnio dwie osoby wyleciały po tym, jak dostały mandat od skarbówki za niewydanie paragonu. Takie kumulacja hahaha! Nie wypisujcie tutaj takich głupot, chyba że jesteście z konkurencji hahaha!
P jak pechowiak 2016-03-16 17:26
chcę się tez wypowiedzieć,otóż pracuję w tej firmie sporo miesięcy,nie narzekam,mam uśmiech na twarzy,no a wypłata zawsze mogłabybyć wyższa ,ale to normalne,bo pewnie i właściciel chciałby więcej zarabiać ,ale skąd na to wszystko wziąć!!no skąd!!
Kaziu 2016-05-11 14:28
Tankuję przy ul. warszawskiej. Świetna, nowoczesna stacja. Możliwośc niemal kompleksowego zaopatrzenie w sklepie. Obsługa miła i uczynna. Działające rabaty; niewielkie ale są ! na dodatek będzie myjnia. Właścicielowi naprawdę GRATULUJĘ.
ola 2016-05-16 13:22
powiem szczerze troche syf sie porobil obsluga ostatnio jakby jacys niepismienni (usunięte przez administratora) . ceny za to ok (usunięte przez administratora) .
belle 2016-05-17 12:19
widziałam ogłoszenie na swiecie i kolo bydgoszczy czy rzeczywiscie tak placa jak pisze bo godzin to sie uzbiera w miesiacu. moze ktos sie wypowie cos wiecej jaka to praca czy sa dwie kasjerki czy jak?
placowy 2016-05-19 10:11
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Warunki jakie są takie są, ale pieniądze płacone są zawsze na czas. Narzekacie bo lubicie czy konkurencja sobie używa? Proszę nie odpowiadać, ci co uczciwie pracują nie mają dylematów. Powtarzam: uczciwie!
pracownik 2016-05-25 09:33
Szef traktuje ludzi jak popychadla i smieci.. dla niego wazna jest kasa.. nie obchodzi go, ze czlowiek ma potrzeby fizjologiczne.. nalezy pracowac 24h na dobe i nie marudzic jak sie komus nie podoba to spier.. 7 zl na godzine.. nie polecam.. sam odchodze nie dam dluzej sie tak traktowac.. pan Srobka niedlugo zostanie bez porzadnych pracownikow..
pracownik1 2016-05-29 07:51
Nie żal sie że 7 zl na godz bo podpisując umowę miałeś podane ile będziesz zarabiać. Co do potrzeb fizjologicznych to chyba też nikt oprócz ciebie nie ma takich problemów. A jak się komuś nie chce pracować to niech winy nie zwala na innych. Najlepiej powiedzieć że to szef czy kierownik jest ten zły,a ty cacy. Zrób może sobie rachunek sumienia .
pracownik2 2016-05-31 00:02
Już ja bym POwiedział coś o tych "najlepszych" gagatkach, którzy przekombinowali w pracy, a teraz jeszcze pretensje mają. Łatwo jest rzucać anonimowo błotem w człowieka, szczególnie gdy "kariera" w firmie zakończyła się wraz z odkryciem kradzieży (ukłon nie tylko w stronę urażonych pań) lub alkoholowym wskazaniem u kierowców. Jak te łachudry z Platformy Obywatelskiej nie umiecie odejść z godnością! Żal wam utraconych stołków i mścicie się wyzywając i użalając się w internecie. Już niedługo będziecie tak ujadać, bo Pan Ziobro wszystkich was odnajdzie i będzie wstyd!!! Niech żyje Prezes Jarosław Kaczyński, ojciec wolnej i Katolickiej Polski. Niech żyje 200 lat by chronić nasz kraj przed bandą nierobów i kombinatorów!!! Niech żyje Pani Premier Szydło i jej program 500+ dzięki któremu możemy godnie żyć!!! Niech żyje Prezydent Duda, by demokracja w Polsce nie zginęła!!! Nieroby do roboty a nie wyjecie do komputerowych ekranów. Bando kombinatorów, do was mówię!!! Zamiast jątrzyć weźcie się do pracy!!!
nick 2016-06-08 21:08
pytanko nadal poszukują na stacje świecie nalewacza? i co jesli ktos zatankuje i ucieknie np i czy jest odpowiedzialnosc za kase w sensie tylko kasjerka ma czy wszyscy.?
Pracownicy 2016-06-10 23:17
Pobliska świecka Konkurencjo! Schemat jak widzę się powtarza - głupie pytanie, kilku hejterów, którzy za pieniądze wypisują bzdurne komentarze, kilka głupawych wypowiedzi i znów głupie pytanie dotyczące świeckiej stacji Generon. Będziemy wdzięczni za zaniechanie głupich pytań.
werrt 2016-07-19 23:17
W sumie taki księgowy może liczyć na całkiem dobre zatrudnienie, oczekują bardzo dobrej znajomości angielskiego i wyższego wykształcenia, ale jakie jest wynagrodzenie?
Zdzichu 2016-08-03 11:11
tak źle miałeś w tym Osielsku??? jaki ty biedny jesteś :-D
zamiast dalej obijać się na stacji postanowiłeś teraz dla odmiany popracować??? :-D :-D :-D
placiofnik 2016-08-03 11:17
iwo, zatrudniają też kobiety!!! Byłeś kiedyś na jakiejś stacji Generon, że wypisujesz takie głupoty??? A może ty tylko za facetami się rozglądasz i dlatego kobiet nie widziałeś??? Buahaha!!! Buahaha!!! Buahaha!!!
Pracownik(były) 2016-08-04 23:08
Praca na umowę zlecenie, 240 godzin w miesiącu, 1346zł na rękę.
Kwartalnik 2016-08-05 12:09
Ztego co mi wiadomo wprowadzili dwunastki na niektórych stacjach a niektórych jest 24 na 48 czyli jak dawniej bo tak chcieli pracownicy. Jest też tak że jak przychodzisz na 24 godziny to masz pomoc dwunastki. Do tego podwyższyli o dwa zyle za godzine więc spox. Starzy gadają że firma traktuje ludzi jak popychadła i śmieci ale chyba jest tak tylko po złości bo ja mam inne zdanie. Wyślij cv i rób co masz robić a nikt się nie przyczepia.
antyruda 2016-08-05 12:25
"Pracownik(byly)" chyba u konkurencji tyle miales albo na gazowce??? Robi pyta o Inowroclaw a jak slyszalam u nas na poczatku stacji paliwowej było 1700 na rękę a teraz jeszcze była podwyzka! Przestan chrzanic jak niewiesz!!! Co za zlosliwy czlowiek?!? Dobrze ze juz nie pracujesz bo tylko bys ludzi saba zarazal!!!
placowy 2016-08-05 15:59
Z ostatnich ogłoszeń (praca generon) można wyczytać, że potrzebują pracowników na stacje w Świeciu, Osielsku, Grudziądzu i w Ostródzie, a w Lęborku kierowcę. Wystarczy odpalić google.pl ;-)
Jarroo 2016-08-06 18:20
Pani w jablowie to chyba nie chce się robić. Karty do dzisiaj nie posiadam...a dziś byłem. Wyraz jej twarzy mówi sam za siebie. Energetyk firmowy szału nie robi ale z ciekawości się kupiło.
werrt 2016-09-20 12:50
Dobrze, że kasa dopisuje @Adrian, ale to wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Pewnie opo tych premiach jest jeszcze lepiej niż było, więc bardzo się opłaca zatrudnienie u nich. W końcu o takie rozsądne zatrudnienie nie jest teraz tak prosto.
Lolo 2016-12-24 01:15
Panie Śrubka pracownicy stacji, regionalni oraz kierowcy dziękują za docenione i za premie świąteczna zero złotych, jesteś zwykłym złamasem,Boże broń od takich pracodawców
Niedamsię 2017-01-02 10:17
Zwolniłam się sama bo nie będę odpowiadać do błędy zastępcy kierownika na stacji Inowrocław która potrafi tak odwrócić kota ogonem że nowi pracownicy oddają kasę za starych dni wolne przysługują tylko zastępcy ustawia je pod siebie a później jeszcze wciska że ty masz przyjść wcześniej bo ja chce sobie wyjść wcześniej a kto mi za to zaplaci. Był problem o to że nie przyjeżdża my 30 min przed zmianą ale jak wielka zastępca kierownika przyjeżdża za 4min 8 to jest idealnie nawet jak ma samochód również tak przyjeżdża. Odlicza ludziom od wypłaty i dolicza do swojej. Nie dziwię się że co chwile zmienia się w Inowrocławiu ekipa skoro zastępca kierownika stosuje mobbing wobec pracowników którzy jej się stawiają
iva 2017-01-04 08:15
syf był jest I będzie. Panie Marcinie proszę się zainteresować osobiście swoimi pracownikami a nie wyciągać wnioski z opowiadań kierowników stacji...
Niedamcisię 2017-01-04 14:27
Ale bzdury :-))) Dziewczynki lejta się w kiślu zamiast wypisywać takie głupoty. Zastępca kierownika ma tyle do gadania w sprawie pieniędzy co obecna opozycja w sprawie Trybunału Konstytucyjnego! O którego chłopaka znów się pokłóciłyście? :-)))))))
Ela 2017-01-05 22:03
Widze ze nic sie nie zmienilo dobrze ze jzu tam nie pracuje. Kierownik tylko kasa kasa szef tylko kasa kasa a praciwnicy na glowie staja. Powiedzcie tylki czy dalej codzinnie asortyment liczycie tak wam ufaja nadal.
Ciekawy 2017-01-09 22:13
Dzień dobry , chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki na stacji Generon w Dragaczu i czy pracują w porządku ludzie , dziękuję bardzo :)
ja 2017-01-10 08:09
Nie tylko pani mąż wyleciał bo się kierownikowi nie podobał ja miałam podobna sytuacje dziś pracujesz jutro już nie...
XxX 2017-01-23 12:17
Wiem jaka jest sytuacja w Inowrocławiu zastępca kierownika wylicza wypłaty jak jej się nie podobasz to zabiera ci dodatki za sprzedaż. Oczywiście najwięcej wolnego ma zastępca bo ustala grafik a biedne dziewczyny robią 12h/12h a gdy nie chcesz przyjść za zastępcę do pracy to możesz wiedzieć że zostaniesz zwolniony z pracy
Pozdrawiam Karolinko
Jestemnatak 2017-01-25 06:14
Ma rację takie są realia w Inowrocławiu.
inoworker 2017-01-25 17:49
...ale bzdury. Podpisz się imieniem i nazwiskiem anonimie. Na co liczysz? Nie możesz sobie poradzić z własną zawiścią? Jesteś łajzą, która wpadła na pomysł pozbycia się jednego z najlepszych pracowników poprzez zaszczucie w internecie? Kto ci za to zapłacił? Brzydzę się takimi pseudo ludźmi.
Mówisz? 2017-01-26 20:32
Najlepszego? Hmmm dlatego że pracuje 3 lata na stacji że ma coś wspólnego z kierownikiem że robi na lewo faktury ? Co robi dziewczyna po zawodowce na stanowisku zastępcy kierownika gdzie nawet fachu nie ma w swoim zawodzie fryzjerka od 7 boleści liczyć też nie potrafi ludzi oszukuje !!! Może ktoś się zajmie ta stacja bo wszystko na lewo idzie. Mandaty wprowadzili dla pracowników bo nie potrafią ich upilnowac. Ciekawe ile faktur pani zastępca zrobiła i jej kolega Marek.... przyjęli nowe osoby a niech powiedzą czemu kobieta pierwszy dzień w pracy musiała oddać 500 zł
biznesmen 2017-01-30 18:31
a ja pracowałem 2 miesiące (usunięte przez administratora) i nigdy bym tam nie wrócił
DOBRY 2017-03-24 11:58
Jesteś tak mądra dlaczego nie powiesz tego prosto w oczy uważasz się za osobę dorosło ha
Mówisz rzeczy wyssane z palca ale cóż się dziwić jak mózg jest nie rozwinięty
Stacja Generon w Inowrocławiu jest najlepszą stacją i najlepszym zgranym zespołem każdy ma swoje zdanie pozdrawiam panią Marlenę.;-)
Klientka 2017-06-10 09:54
Generon musi byc w naprawde ciezkiej sytuacji skoro zatrudnia takich pracownikow, bylam ostatnio na stacji w Jablowie i podszedl do mnie Pan ktory nie dosc ze mial rece czarne jak smola to jeszcze nieprzyjemnie od niego pachnialo i to nie pierwszy raz. Kto tak sie zajmuje zatrudnianiem pracownikow?
A propo defacto 2017-06-25 02:44
W dobie kryzysu, jaki mamy obecnie na rynku pracy, Generon radzi sobie bardzo dobrze. Jestem ich stałym klientem i na obsługę narzekać nie można. Pozdrawiam leniuchow, którym świadczenie 500 plus odebrało chęci do pracy.
Marta 2017-07-20 09:41
@Klientka Czy próbowałaś zgłaszać swoje sugestie do firmy? Tutaj znajdziesz bezpośredni kontakt do Generon: http://www.generon.pl/ @biznesmen Rozumiem, że praca Ci się nie podobała, czy możesz napisać dlaczego? Co spowodowało Twoje odejście po tak krótkim czasie pracy?
stały klient 2017-07-28 17:51
ciekawe kto układa ceny na tych stacjach. w CSW Orlen ma tańsze paliwo. a i rabat dostaniesz nie wspominając ze Orlen to gwarancja jakości. Zależy Państwu na pozyskaniu czy staracie klienta.
tym badziej ze na innych stacja generon tez jest taniej.
Marta 2017-09-22 12:23
Ciągle na forum pojawiają się opinię Generon z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.
Zostaw swoją opinię o Generon - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Generon