Generon

Grudziądz

Opinie o Generon

Osa 2015-12-17 12:40:58
Ludzie, dlaczego widzicie zawsze tylko to co jest złe? Dlaczego nie napiszecie, że w większości przypadków obsługa jest naprawdę ok? Panie miłe, uśmiechnięte, panowie wychodzą pomóc zatankować, ja akurat biorę gaz i ani razu nie spotkałam się żeby jakiś pan nie wyszedł. Jeżdżę trochę po Polsce i widzę, że nie we wszystkich firmach tak jest. Moim zdaniem obsługa jest ok :)
hah 2015-12-17 15:43:10
moze ktos trafil na jaks zmiane w ktorej ktos mial gorszy dzien, rozumiem przeciez kazdemu sie to zdarza,co nie znaczy ze ludzie sa zaraz wsztyscy nie mili dla klientow troche rozwagi!
Ty i ja 2015-12-18 09:30:06
a ja zgadzam sie z tym ze jest na tej stacji jeden z panow co jak tankuje gaz i juz skonczy to nie podejdzie do paliwa ostatnio tak mialam. bo poszedl do sklepu a przeciez chyba za to mu placa.
hah 2016-01-02 22:55:20
przestancie narzekac, widze ze wam wszystko nie odpowiada, przeciez tez macie rece i nogi i potraficie wszystko obslugiwac, nie rozumiem was wogole,poza tym nie ma takiego obowiazku
rozbawiony 2016-01-12 16:35:40
witam widze jak tu się wszyscy przekrzykujecie i dziwie się ze taka rywalizacje prowadzicie co oni wam tam złoto daja czy kier wynagrodzenia ekstra. jedna modelke zwolnili a teraz jak widać kolejna się kreuje w sumie dwie bo co zmiane robia się bardziej wyraziście żeby zwracać uwagę... brawko
tamis 2016-01-13 02:09:04
Hej, widziałem, że Generon zatrudni kierowcę-awizytora do dystrybucji gazu w butlach. Tak jak napisał kiedyś werrt zresztą. Napisali, że jest umowa o pracę na pełny etat dla mężczyzny powyżej 21 roku życia.
to i owo 2016-01-14 11:38:30
he he a moze kierownik lubi taki modelki... moze walcza o jego wzgledy hi hi hi
Kr 2016-01-17 20:46:47
Widzę takie ogłoszenie Zatrudnię kierowcę-awizytora do dystrybucji gazu w butlach i chciałem się dowiedzieć, czy ktoś już dostał pracę na tym stanowisku? Będę wdzięczny
migdały 2016-02-02 20:57:38
może na zleceniu nie ma możliwości urlopu, ale jest jednak ubezpieczenie zdrowotne.. a skoro jest i lekarz wystawi L4, to pracodawca musi na wolne się zgodzić, oczywiście bezpłatne
git w koronie 2016-02-02 21:20:21
dobre !!! brak urlopu i 7 zł/godz. to sprzątaczka wyciąga 9-10 zł. Co do ubezpieczenia to zarejestrowany w PUP też je ma.
ola 2016-02-04 22:01:25
wydaje mi się, ze sprzątaczka to na penwo ma wiecej niz 7 zł no chyba, ze to kwota netto jest podana? a teraz szukają kierowce i po czesci też akwizytora.
Amelia 2016-02-11 11:25:09
@"Ty i ja" jak o Swieciu piszesz to cie popieram. Jest tam jeden taki co ma w nosie klienta przy paliwie i pomaga tylko przy gazie on tam najkrocej pracuje. Dziwne ze taki fajny i ladny kierownik utrzymuje takiego niefajnego pracownika. A kierownikowi to gratuluje dzidziusia. Wreszcie jego zonka ma zajecie i przestanie jedzic z nim po stacjach i moze bede miala okazje sie zakochac! Jupi! On jest taki slodziak :-*
rtgh 2016-02-11 11:34:01
ta oferta pracy jest w Lęborku @ola widzialem ze oferowana jest umowa o pracę na pełny etat dla mężczyzny powyżej 21 roku życia mile widzialne prawo jazdy kat B.
Pracownik 2016-02-12 14:47:39
Dziewczyno zanim coś napiszesz zastanów się kilka razy. Wątpię żebyś miała jakiekolwiek szansę u niego, a po drugie jak to świadczy o tobie skoro wiesz że jest żonaty i ma malutkie dziecko.
smaluszek 2016-02-12 18:13:21
Zeby barany szybko zaciażyły. O ile takie bydlaki maja z kim bo nikt nie chce takiej mordy skrzywionej przez 24/h ogladac. A i dziecko mialoby okropna matke...
Cik 2016-02-13 12:01:54
Ja to widziałem w tej ofercie, że wymagane jest prawko kat. B, a mile widziane jest z kategorią C właśnie. Do tego dają atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawe tylko w jakiej wysokości...
Kuki 2016-02-15 11:28:48
Mój mąż wyleciał bo nie podobał się swojemu koledze. Nikt nie sprawdził jaka jest prawda. Był niewygodny bo firmę szanował jak swoją. Oj panie Marcinie!
kwarc 2016-02-15 14:03:20
z tego co mi wiadomo to wynagrodzenie jest stałe plus premie od zrealizowanych planów miesięcznych, ale jak to dokładnie wygląda to nie napisali w ofercie, najlepiej byłoby dowiedzieć się tego na rozmowie kwalifikacyjnej, mam nadzieję, że zaproszą mnie na nią
ktoska 2016-03-04 19:37:19
CO do zarobków to w ofercie piszą - dobre zarobki- pensje stała plus prowizja,więc powiem wam jaka prawda jest mój mąż w niej pracował zero tego co piszą 1500 zł żadnej prowizji od sprzedanej butli a do tego jeszcze co jakiś czas jeżdzi każdy z kierowników i co innego każdy mówi a Pan Wojciechowski no na tego to trzeba uważać ten to dopiero potrafi ludzi pięknie wkurzyć a potem wszystko przekręca na kierowców że to oni są tacy pyskaci i nie potrafią rozmawiac .W tej firmi liczy się tylko ten kierowca co kłamie i kradnie a uczciwi co starają sie co do grosza rozliczać i mówią jak jest to zaraz na bruk bo tacy im nie potrzebni .Wiem co piszę nie dajcie się nabrać na rozmowie też mydlą oczy a jak pojeździcie sami się przekonacie że nie potrawią kierowców utrzymać w firmie dłużej niż pół roku,
dżenerał 2016-03-13 13:17:37
Masz racje. Sami karza też kraść... Nie wydawanie paragonu za usługi to juz normalka. A w ciagu miesiąca nazbiera się niezły obrót!
wkurzona na maksa 2016-03-14 20:35:01
Chyba zrezygnuje z powiadomień o nowych wpisach bo to zwyczajnie strata czasu. Ktoś wcześniej zapytał skąd ludzie piszący tutaj wiedzą co się dzieje w firmie. Przecież sami kierownicy dbają o to aby informacje się rozchodziły lotem błyskawicy. Reszta musi wiedzieć dlaczego znów mamy spinanie pośladów. Trzeba być kompletnym dur.niem aby tego nie wiedzieć. Dziwne że posty dodajecie przeważnie wtedy gdy ktoś leci z roboty.Faktycznie trudno się domyślić kto mógł pisać te wasze żałosne "donosy" jak ten z Lęborka, czy te ze Świecia. Jesteście żałośni myśląc że jesteście anonimowi i tylko wprowadzacie nerwówkę która odbija się na nas pracownikach. Jesteście śmierdzącymi tchórzami co to lenia mają w gaciach a kiedy wpada kontrola to się nie odezwiecie a tylko patrzycie czy znajdzie to czego nie zrobiliście. Jesteście żałośni!!! Powinnam się zwolnić z tej firmy ale nie przez prezesa, kierownika lub kontrolującego a przez to że ktoś może mnie utożsamiać z takimi lewusami jak ci to tu wylewają swoje żale!!! Ten pajac "od paragonów" który już wcześniej się udzielał to powinien się zastanowić co pisze bo sam podlega pod paragraf...
Szczerbek 2016-03-14 22:49:22
Sruty tuty z tymi paragonami! Sam słyszałem, że ostatnio dwie osoby wyleciały po tym, jak dostały mandat od skarbówki za niewydanie paragonu. Takie kumulacja hahaha! Nie wypisujcie tutaj takich głupot, chyba że jesteście z konkurencji hahaha!
P jak pechowiak 2016-03-16 17:26:41
chcę się tez wypowiedzieć,otóż pracuję w tej firmie sporo miesięcy,nie narzekam,mam uśmiech na twarzy,no a wypłata zawsze mogłabybyć wyższa ,ale to normalne,bo pewnie i właściciel chciałby więcej zarabiać ,ale skąd na to wszystko wziąć!!no skąd!!
Kr 2016-03-17 13:27:49
Weźcie się koledzy do uczciwej pracy i nie róbcie wioski, wiadomo że nie każdemu dogodzisz, ale też nie ma co robić afer jak macie gorszy dzień trochę,
pippi 2016-05-07 21:42:13
Ciekawe czy koordynator ds. handlowych ma szanse na całkiem dobre zarobki.
Kaziu 2016-05-11 14:28:22
Tankuję przy ul. warszawskiej. Świetna, nowoczesna stacja. Możliwośc niemal kompleksowego zaopatrzenie w sklepie. Obsługa miła i uczynna. Działające rabaty; niewielkie ale są ! na dodatek będzie myjnia. Właścicielowi naprawdę GRATULUJĘ.
ola 2016-05-16 13:22:16
powiem szczerze troche syf sie porobil obsluga ostatnio jakby jacys niepismienni (usunięte przez administratora) . ceny za to ok (usunięte przez administratora) .
belle 2016-05-17 12:19:15
widziałam ogłoszenie na swiecie i kolo bydgoszczy czy rzeczywiscie tak placa jak pisze bo godzin to sie uzbiera w miesiacu. moze ktos sie wypowie cos wiecej jaka to praca czy sa dwie kasjerki czy jak?
placowy 2016-05-19 10:11:56
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Warunki jakie są takie są, ale pieniądze płacone są zawsze na czas. Narzekacie bo lubicie czy konkurencja sobie używa? Proszę nie odpowiadać, ci co uczciwie pracują nie mają dylematów. Powtarzam: uczciwie!
pracownik 2016-05-25 09:33:35
Szef traktuje ludzi jak popychadla i smieci.. dla niego wazna jest kasa.. nie obchodzi go, ze czlowiek ma potrzeby fizjologiczne.. nalezy pracowac 24h na dobe i nie marudzic jak sie komus nie podoba to spier.. 7 zl na godzine.. nie polecam.. sam odchodze nie dam dluzej sie tak traktowac.. pan Srobka niedlugo zostanie bez porzadnych pracownikow..
pracownik1 2016-05-29 07:51:01
Nie żal sie że 7 zl na godz bo podpisując umowę miałeś podane ile będziesz zarabiać. Co do potrzeb fizjologicznych to chyba też nikt oprócz ciebie nie ma takich problemów. A jak się komuś nie chce pracować to niech winy nie zwala na innych. Najlepiej powiedzieć że to szef czy kierownik jest ten zły,a ty cacy. Zrób może sobie rachunek sumienia .
pracownik2 2016-05-31 00:02:50
Już ja bym POwiedział coś o tych "najlepszych" gagatkach, którzy przekombinowali w pracy, a teraz jeszcze pretensje mają. Łatwo jest rzucać anonimowo błotem w człowieka, szczególnie gdy "kariera" w firmie zakończyła się wraz z odkryciem kradzieży (ukłon nie tylko w stronę urażonych pań) lub alkoholowym wskazaniem u kierowców. Jak te łachudry z Platformy Obywatelskiej nie umiecie odejść z godnością! Żal wam utraconych stołków i mścicie się wyzywając i użalając się w internecie. Już niedługo będziecie tak ujadać, bo Pan Ziobro wszystkich was odnajdzie i będzie wstyd!!! Niech żyje Prezes Jarosław Kaczyński, ojciec wolnej i Katolickiej Polski. Niech żyje 200 lat by chronić nasz kraj przed bandą nierobów i kombinatorów!!! Niech żyje Pani Premier Szydło i jej program 500+ dzięki któremu możemy godnie żyć!!! Niech żyje Prezydent Duda, by demokracja w Polsce nie zginęła!!! Nieroby do roboty a nie wyjecie do komputerowych ekranów. Bando kombinatorów, do was mówię!!! Zamiast jątrzyć weźcie się do pracy!!!
nick 2016-06-08 21:08:07
pytanko nadal poszukują na stacje świecie nalewacza? i co jesli ktos zatankuje i ucieknie np i czy jest odpowiedzialnosc za kase w sensie tylko kasjerka ma czy wszyscy.?
Pracownicy 2016-06-10 23:17:20
Pobliska świecka Konkurencjo! Schemat jak widzę się powtarza - głupie pytanie, kilku hejterów, którzy za pieniądze wypisują bzdurne komentarze, kilka głupawych wypowiedzi i znów głupie pytanie dotyczące świeckiej stacji Generon. Będziemy wdzięczni za zaniechanie głupich pytań.
iwo 2016-07-20 21:32:00
a mogę wiedzieć dlaczego macie ogłoszenia że zatrudnicie tylko i wyłącznie mężczyzn do pacy na stacji paliw? jestęmy w postępowej unii europejskiej, nie jest to nieco dyskryminujące?
rtgh 2016-07-28 17:44:33
głównie mężczyzn tutaj do pracy poszukuja na stacji paliw szkoda tylko ze w ogloszeniu ne podali zadncyh konkretow ale podjrzewam ze wszystkiego bedzie mozna sie u nich dowiedziec podczas rozmowy kwalifikacyjnej..pytanie czy ktos moze skladal do nich CV?
Zdzichu 2016-08-03 11:11:06
tak źle miałeś w tym Osielsku??? jaki ty biedny jesteś :-D
zamiast dalej obijać się na stacji postanowiłeś teraz dla odmiany popracować??? :-D :-D :-D
placiofnik 2016-08-03 11:17:21
iwo, zatrudniają też kobiety!!! Byłeś kiedyś na jakiejś stacji Generon, że wypisujesz takie głupoty??? A może ty tylko za facetami się rozglądasz i dlatego kobiet nie widziałeś??? Buahaha!!! Buahaha!!! Buahaha!!!
robi 2016-08-03 11:36:55
Czy na każdej stacji paliw Generonu warunki zatrudnienia i ogólnie praca wygląda tak samo? Widzę, że jest sporo ofert z różnych miast, a ja się zastanawiam nad wysłaniem cv na pracownika stacji w Inowrocławiu
Pracownik(były) 2016-08-04 23:08:30
Praca na umowę zlecenie, 240 godzin w miesiącu, 1346zł na rękę.
sa 2016-08-05 10:28:47
Ogólnie jeśli chodzi o Grudziądz to praca jest całkiem całkiem, nie ma w tym mieście wielkiego wyboru, więc przynajmniej tak jest i to dobrze, ja tam to szanuje
Kwartalnik 2016-08-05 12:09:20
Ztego co mi wiadomo wprowadzili dwunastki na niektórych stacjach a niektórych jest 24 na 48 czyli jak dawniej bo tak chcieli pracownicy. Jest też tak że jak przychodzisz na 24 godziny to masz pomoc dwunastki. Do tego podwyższyli o dwa zyle za godzine więc spox. Starzy gadają że firma traktuje ludzi jak popychadła i śmieci ale chyba jest tak tylko po złości bo ja mam inne zdanie. Wyślij cv i rób co masz robić a nikt się nie przyczepia.
kaja 2016-08-05 12:21:09
no i co z tą praca jako Sprzedawca w stacji paliw?
antyruda 2016-08-05 12:25:37
"Pracownik(byly)" chyba u konkurencji tyle miales albo na gazowce??? Robi pyta o Inowroclaw a jak slyszalam u nas na poczatku stacji paliwowej było 1700 na rękę a teraz jeszcze była podwyzka! Przestan chrzanic jak niewiesz!!! Co za zlosliwy czlowiek?!? Dobrze ze juz nie pracujesz bo tylko bys ludzi saba zarazal!!!
tak 2016-08-05 13:33:15
Może wiecie czy wciąż jest poszukiwany pracownik na stacji paliw w Grudziądzu? Dobrze, że dbają o stabilne zarobki, bo w końcu zadowolenie pracowników jest ważne.
placowy 2016-08-05 15:59:41
Z ostatnich ogłoszeń (praca generon) można wyczytać, że potrzebują pracowników na stacje w Świeciu, Osielsku, Grudziądzu i w Ostródzie, a w Lęborku kierowcę. Wystarczy odpalić google.pl ;-)
rtgh 2016-08-05 16:17:04
@tak tak jest poszukiany pracownik stacji paliw w Grudziądzu szkoda ze nie napisali praktycznie nic w ogloszeniu jedynie to to ze oferowana jest tutaj umowa zlecenie pewnie wiecej rzeczy oni powiedza jak ktos zostanie zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna
Jarroo 2016-08-06 18:20:23
Pani w jablowie to chyba nie chce się robić. Karty do dzisiaj nie posiadam...a dziś byłem. Wyraz jej twarzy mówi sam za siebie. Energetyk firmowy szału nie robi ale z ciekawości się kupiło.
werrt 2016-08-06 18:21:05
Ja sam chciałbym znaleźć zatrudnienie u nich, ale ostatnio nie pokazało się zadne ogłoszenie. Widocznie wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia i aktualna atmosfera, ale sam mam odpowiednie doświadczenie w branży i widzę, że bym się tutaj odnalazł.
werrt 2016-09-20 12:50:27
Dobrze, że kasa dopisuje @Adrian, ale to wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Pewnie opo tych premiach jest jeszcze lepiej niż było, więc bardzo się opłaca zatrudnienie u nich. W końcu o takie rozsądne zatrudnienie nie jest teraz tak prosto.
Zostaw swoją opinię o Generon - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Generon