Generon

Grudziądz

Opinie o Generon

rex 2015-10-21 23:33:34
@medełko FA może mógłbyś jakoś szerzej opisać, co konkretnie działo się w tej firmie, że zrezygnowałeś, bo chciałem wysłać do nich aplikację i teraz zacząłem poważnie się zastanawiać. prosiłbym też o informacje, jaka jest umowa, czy w firmie jest duża rotacja i czy można liczyć na jakieś premie do podstawy. będę wdzięczny za odpowiedź.
medełko FA 2015-10-22 10:59:48
Zrezygnowałem, bo nie chciało mi się już pracować na stacji i zmieniłem pracę. Mam teraz pracę na umowę o pracę. Stróżuję po prostu. Praca jest świetna, socjal na najwyższym poziomie, zagwarantowany urlop i wczasy rodzinne.
Jak jesteś leniem, albo kombinatorem to się nie pchaj do Generonu bo takich już jest pełno. Lepiej załóż stragan na bazarku i pracuj dla siebie.
Rotacja duża nie jest. Wylatują tylko niebieskie ptaki, alkoholicy i ci co im się do łapek różne rzeczy kleją, a tak jest spoko. Na premię możesz liczyć jak bęziesz sumiennie wykonywał swoją pracę.
medełko FA 2015-11-06 13:06:32
umowa śmieciowa z dzikimi zapisami np ze to pracownicy sami mają się dogadywać jak mają wykonywać umowę o dzieło czyli jeden zachoruje i ich nie interesuje przychodzicie co 2 dziń (po 24 h praca 24h wolne itd) jeŚli porzucisz stanowisko pracy zapis ze mogą cię za straty obciążyć wynikłe z twojej nie obecności .BHP zerowe podpisujesz tylko kwity i jakie obuwie masz sobie zakupić . Na wstępie musisz się przygotować na koszty w tej firmie badania sam sobie pokrywasz i potem kurs z dojazdem na szkolenie LPG.
Czarna Mamba 2015-11-07 21:35:53
Właściciel spali się ze wstydu jak tu wejdzie i przeczyta te wszystkie zawistne słowa jakie tu wypisujecie. Zdecydowanie powinien podwyższyć próg wykształcenia osób zatrudnianych na stacjach to może wtedy nie będzie wstydu na całą Polskę.
Pracuję od dwóch lat na stacji i sama się przekonałam, że nie ma co czytać tych głupot bo w większości piszą je ci co zostali zwolnieni jak ten goguś z Inowrocławia co zlekceważył szkolenie albo ta cizia ze Świecia co mizdrzyła się do klientów a na klientki się wydzierała i rzucała resztę jak psu.
Pan Marcin powinien też opierniczyć tych plotkarzy kierowców bo jak się przekonałam to często dużo dodają od siebie do tego co usłyszeli na innych stacjach i wychodzą później jakieś dziwne historie. Wstyd!
jarko 2015-11-09 12:24:07
Witam Was. szefostwo nie będzie moim zdaniem nigdy do końca wiedziało kogo właściwie zatrudnia i jak taka osoba będzie reagowała na to co dzieje się w Generonie. Odchodząc jednak od tematu plotek to Generon poszukuje kierowców-akwizytorów. O co właściwie chodzi w akwizycji w ich przypadku? z góry dzięki za info
welur 2015-11-11 19:25:21
@jarko - też jestem ciekaw o co właściwie chodzi w akwizycji, ale dobrze, że podstawą zatrudnienia jest umowa o pracę.
hah 2015-11-13 22:35:04
umowe o prace powinni wszyscy dostawac, chociaz dobrze ze w tej branzy ja dają, zastanawia mnie to ile jest na umowie czy najnizsza krajowa
psts 2015-11-16 01:47:57
Nawet jakby to była najniższa krajowa to na początek bym się na to zgodził, aby mieć pewność składek i tyle
ruda mamba 2015-11-19 22:03:24
A skad znasz tylu ludzi z roznych miejscowosci i wiesz dokladnie kto, co i jak robil? Znowu odpisywanie i opisywanie sytuacji majacych na stacjach? Nie pierwszy raz widze wyzywanie i opisywanie ludzi pracujacych na stacjach. Na stacjach z roznych miejscowosci... Im blizej kamer tym gorszy beret:-)
Czarna Mamba 2015-11-20 10:34:30
Czarna Mamba 2015-11-23 19:53:01
Ruda Mambo, czytanie ze zrozumieniem ma ogromną przyszłość :-))) Napisałam, że to kierowcy roznoszą najczęściej różne plotki. Jakiś procent tych plotek trzeba przecedzić bo dodają od siebie, ale że w każdej plotce jest trochę prawdy to wystarczy trochę pomyśleć i poskładać, ale ty się nie trudź :-)))
klientka 2015-12-03 12:58:15
Na stacji w Swieciu pracuje bardzo nie mily Pan otoz we wtorek poprosilam o tankowanie a on do mnie powiedzial ze nie ma czasu i to juz nie pierwszy raz sie z tym panem spotkalam ze byl nie mily... jak ma problemy niech je w domu zostawia... Pracodawca powinien sie zastanowic nad tym kogo zatrudnia...
werrt 2015-12-03 19:17:42
jest u nich jednak praca jako Kierowca akwizytor , bo chodzi tam głównie o wymiane butki 11 kg z gazem. Dajcie tylko informacje czy nadal jest rekrutacja u nich?
Osa 2015-12-17 12:40:58
Ludzie, dlaczego widzicie zawsze tylko to co jest złe? Dlaczego nie napiszecie, że w większości przypadków obsługa jest naprawdę ok? Panie miłe, uśmiechnięte, panowie wychodzą pomóc zatankować, ja akurat biorę gaz i ani razu nie spotkałam się żeby jakiś pan nie wyszedł. Jeżdżę trochę po Polsce i widzę, że nie we wszystkich firmach tak jest. Moim zdaniem obsługa jest ok :)
hah 2015-12-17 15:43:10
moze ktos trafil na jaks zmiane w ktorej ktos mial gorszy dzien, rozumiem przeciez kazdemu sie to zdarza,co nie znaczy ze ludzie sa zaraz wsztyscy nie mili dla klientow troche rozwagi!
Ty i ja 2015-12-18 09:30:06
a ja zgadzam sie z tym ze jest na tej stacji jeden z panow co jak tankuje gaz i juz skonczy to nie podejdzie do paliwa ostatnio tak mialam. bo poszedl do sklepu a przeciez chyba za to mu placa.
hah 2016-01-02 22:55:20
przestancie narzekac, widze ze wam wszystko nie odpowiada, przeciez tez macie rece i nogi i potraficie wszystko obslugiwac, nie rozumiem was wogole,poza tym nie ma takiego obowiazku
rozbawiony 2016-01-12 16:35:40
witam widze jak tu się wszyscy przekrzykujecie i dziwie się ze taka rywalizacje prowadzicie co oni wam tam złoto daja czy kier wynagrodzenia ekstra. jedna modelke zwolnili a teraz jak widać kolejna się kreuje w sumie dwie bo co zmiane robia się bardziej wyraziście żeby zwracać uwagę... brawko
tamis 2016-01-13 02:09:04
Hej, widziałem, że Generon zatrudni kierowcę-awizytora do dystrybucji gazu w butlach. Tak jak napisał kiedyś werrt zresztą. Napisali, że jest umowa o pracę na pełny etat dla mężczyzny powyżej 21 roku życia.
to i owo 2016-01-14 11:38:30
he he a moze kierownik lubi taki modelki... moze walcza o jego wzgledy hi hi hi
Kr 2016-01-17 20:46:47
Widzę takie ogłoszenie Zatrudnię kierowcę-awizytora do dystrybucji gazu w butlach i chciałem się dowiedzieć, czy ktoś już dostał pracę na tym stanowisku? Będę wdzięczny
migdały 2016-02-02 20:57:38
może na zleceniu nie ma możliwości urlopu, ale jest jednak ubezpieczenie zdrowotne.. a skoro jest i lekarz wystawi L4, to pracodawca musi na wolne się zgodzić, oczywiście bezpłatne
git w koronie 2016-02-02 21:20:21
dobre !!! brak urlopu i 7 zł/godz. to sprzątaczka wyciąga 9-10 zł. Co do ubezpieczenia to zarejestrowany w PUP też je ma.
ola 2016-02-04 22:01:25
wydaje mi się, ze sprzątaczka to na penwo ma wiecej niz 7 zł no chyba, ze to kwota netto jest podana? a teraz szukają kierowce i po czesci też akwizytora.
Amelia 2016-02-11 11:25:09
@"Ty i ja" jak o Swieciu piszesz to cie popieram. Jest tam jeden taki co ma w nosie klienta przy paliwie i pomaga tylko przy gazie on tam najkrocej pracuje. Dziwne ze taki fajny i ladny kierownik utrzymuje takiego niefajnego pracownika. A kierownikowi to gratuluje dzidziusia. Wreszcie jego zonka ma zajecie i przestanie jedzic z nim po stacjach i moze bede miala okazje sie zakochac! Jupi! On jest taki slodziak :-*
rtgh 2016-02-11 11:34:01
ta oferta pracy jest w Lęborku @ola widzialem ze oferowana jest umowa o pracę na pełny etat dla mężczyzny powyżej 21 roku życia mile widzialne prawo jazdy kat B.
Pracownik 2016-02-12 14:47:39
Dziewczyno zanim coś napiszesz zastanów się kilka razy. Wątpię żebyś miała jakiekolwiek szansę u niego, a po drugie jak to świadczy o tobie skoro wiesz że jest żonaty i ma malutkie dziecko.
smaluszek 2016-02-12 18:13:21
Zeby barany szybko zaciażyły. O ile takie bydlaki maja z kim bo nikt nie chce takiej mordy skrzywionej przez 24/h ogladac. A i dziecko mialoby okropna matke...
Cik 2016-02-13 12:01:54
Ja to widziałem w tej ofercie, że wymagane jest prawko kat. B, a mile widziane jest z kategorią C właśnie. Do tego dają atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawe tylko w jakiej wysokości...
Kuki 2016-02-15 11:28:48
Mój mąż wyleciał bo nie podobał się swojemu koledze. Nikt nie sprawdził jaka jest prawda. Był niewygodny bo firmę szanował jak swoją. Oj panie Marcinie!
kwarc 2016-02-15 14:03:20
z tego co mi wiadomo to wynagrodzenie jest stałe plus premie od zrealizowanych planów miesięcznych, ale jak to dokładnie wygląda to nie napisali w ofercie, najlepiej byłoby dowiedzieć się tego na rozmowie kwalifikacyjnej, mam nadzieję, że zaproszą mnie na nią
ktoska 2016-03-04 19:37:19
CO do zarobków to w ofercie piszą - dobre zarobki- pensje stała plus prowizja,więc powiem wam jaka prawda jest mój mąż w niej pracował zero tego co piszą 1500 zł żadnej prowizji od sprzedanej butli a do tego jeszcze co jakiś czas jeżdzi każdy z kierowników i co innego każdy mówi a Pan Wojciechowski no na tego to trzeba uważać ten to dopiero potrafi ludzi pięknie wkurzyć a potem wszystko przekręca na kierowców że to oni są tacy pyskaci i nie potrafią rozmawiac .W tej firmi liczy się tylko ten kierowca co kłamie i kradnie a uczciwi co starają sie co do grosza rozliczać i mówią jak jest to zaraz na bruk bo tacy im nie potrzebni .Wiem co piszę nie dajcie się nabrać na rozmowie też mydlą oczy a jak pojeździcie sami się przekonacie że nie potrawią kierowców utrzymać w firmie dłużej niż pół roku,
dżenerał 2016-03-13 13:17:37
Masz racje. Sami karza też kraść... Nie wydawanie paragonu za usługi to juz normalka. A w ciagu miesiąca nazbiera się niezły obrót!
wkurzona na maksa 2016-03-14 20:35:01
Chyba zrezygnuje z powiadomień o nowych wpisach bo to zwyczajnie strata czasu. Ktoś wcześniej zapytał skąd ludzie piszący tutaj wiedzą co się dzieje w firmie. Przecież sami kierownicy dbają o to aby informacje się rozchodziły lotem błyskawicy. Reszta musi wiedzieć dlaczego znów mamy spinanie pośladów. Trzeba być kompletnym dur.niem aby tego nie wiedzieć. Dziwne że posty dodajecie przeważnie wtedy gdy ktoś leci z roboty.Faktycznie trudno się domyślić kto mógł pisać te wasze żałosne "donosy" jak ten z Lęborka, czy te ze Świecia. Jesteście żałośni myśląc że jesteście anonimowi i tylko wprowadzacie nerwówkę która odbija się na nas pracownikach. Jesteście śmierdzącymi tchórzami co to lenia mają w gaciach a kiedy wpada kontrola to się nie odezwiecie a tylko patrzycie czy znajdzie to czego nie zrobiliście. Jesteście żałośni!!! Powinnam się zwolnić z tej firmy ale nie przez prezesa, kierownika lub kontrolującego a przez to że ktoś może mnie utożsamiać z takimi lewusami jak ci to tu wylewają swoje żale!!! Ten pajac "od paragonów" który już wcześniej się udzielał to powinien się zastanowić co pisze bo sam podlega pod paragraf...
Szczerbek 2016-03-14 22:49:22
Sruty tuty z tymi paragonami! Sam słyszałem, że ostatnio dwie osoby wyleciały po tym, jak dostały mandat od skarbówki za niewydanie paragonu. Takie kumulacja hahaha! Nie wypisujcie tutaj takich głupot, chyba że jesteście z konkurencji hahaha!
P jak pechowiak 2016-03-16 17:26:41
chcę się tez wypowiedzieć,otóż pracuję w tej firmie sporo miesięcy,nie narzekam,mam uśmiech na twarzy,no a wypłata zawsze mogłabybyć wyższa ,ale to normalne,bo pewnie i właściciel chciałby więcej zarabiać ,ale skąd na to wszystko wziąć!!no skąd!!
Kr 2016-03-17 13:27:49
Weźcie się koledzy do uczciwej pracy i nie róbcie wioski, wiadomo że nie każdemu dogodzisz, ale też nie ma co robić afer jak macie gorszy dzień trochę,
pippi 2016-05-07 21:42:13
Ciekawe czy koordynator ds. handlowych ma szanse na całkiem dobre zarobki.
Kaziu 2016-05-11 14:28:22
Tankuję przy ul. warszawskiej. Świetna, nowoczesna stacja. Możliwośc niemal kompleksowego zaopatrzenie w sklepie. Obsługa miła i uczynna. Działające rabaty; niewielkie ale są ! na dodatek będzie myjnia. Właścicielowi naprawdę GRATULUJĘ.
ola 2016-05-16 13:22:16
powiem szczerze troche syf sie porobil obsluga ostatnio jakby jacys niepismienni (usunięte przez administratora) . ceny za to ok (usunięte przez administratora) .
belle 2016-05-17 12:19:15
widziałam ogłoszenie na swiecie i kolo bydgoszczy czy rzeczywiscie tak placa jak pisze bo godzin to sie uzbiera w miesiacu. moze ktos sie wypowie cos wiecej jaka to praca czy sa dwie kasjerki czy jak?
placowy 2016-05-19 10:11:56
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Warunki jakie są takie są, ale pieniądze płacone są zawsze na czas. Narzekacie bo lubicie czy konkurencja sobie używa? Proszę nie odpowiadać, ci co uczciwie pracują nie mają dylematów. Powtarzam: uczciwie!
pracownik 2016-05-25 09:33:35
Szef traktuje ludzi jak popychadla i smieci.. dla niego wazna jest kasa.. nie obchodzi go, ze czlowiek ma potrzeby fizjologiczne.. nalezy pracowac 24h na dobe i nie marudzic jak sie komus nie podoba to spier.. 7 zl na godzine.. nie polecam.. sam odchodze nie dam dluzej sie tak traktowac.. pan Srobka niedlugo zostanie bez porzadnych pracownikow..
pracownik1 2016-05-29 07:51:01
Nie żal sie że 7 zl na godz bo podpisując umowę miałeś podane ile będziesz zarabiać. Co do potrzeb fizjologicznych to chyba też nikt oprócz ciebie nie ma takich problemów. A jak się komuś nie chce pracować to niech winy nie zwala na innych. Najlepiej powiedzieć że to szef czy kierownik jest ten zły,a ty cacy. Zrób może sobie rachunek sumienia .
pracownik2 2016-05-31 00:02:50
Już ja bym POwiedział coś o tych "najlepszych" gagatkach, którzy przekombinowali w pracy, a teraz jeszcze pretensje mają. Łatwo jest rzucać anonimowo błotem w człowieka, szczególnie gdy "kariera" w firmie zakończyła się wraz z odkryciem kradzieży (ukłon nie tylko w stronę urażonych pań) lub alkoholowym wskazaniem u kierowców. Jak te łachudry z Platformy Obywatelskiej nie umiecie odejść z godnością! Żal wam utraconych stołków i mścicie się wyzywając i użalając się w internecie. Już niedługo będziecie tak ujadać, bo Pan Ziobro wszystkich was odnajdzie i będzie wstyd!!! Niech żyje Prezes Jarosław Kaczyński, ojciec wolnej i Katolickiej Polski. Niech żyje 200 lat by chronić nasz kraj przed bandą nierobów i kombinatorów!!! Niech żyje Pani Premier Szydło i jej program 500+ dzięki któremu możemy godnie żyć!!! Niech żyje Prezydent Duda, by demokracja w Polsce nie zginęła!!! Nieroby do roboty a nie wyjecie do komputerowych ekranów. Bando kombinatorów, do was mówię!!! Zamiast jątrzyć weźcie się do pracy!!!
nick 2016-06-08 21:08:07
pytanko nadal poszukują na stacje świecie nalewacza? i co jesli ktos zatankuje i ucieknie np i czy jest odpowiedzialnosc za kase w sensie tylko kasjerka ma czy wszyscy.?
Pracownicy 2016-06-10 23:17:20
Pobliska świecka Konkurencjo! Schemat jak widzę się powtarza - głupie pytanie, kilku hejterów, którzy za pieniądze wypisują bzdurne komentarze, kilka głupawych wypowiedzi i znów głupie pytanie dotyczące świeckiej stacji Generon. Będziemy wdzięczni za zaniechanie głupich pytań.
iwo 2016-07-20 21:32:00
a mogę wiedzieć dlaczego macie ogłoszenia że zatrudnicie tylko i wyłącznie mężczyzn do pacy na stacji paliw? jestęmy w postępowej unii europejskiej, nie jest to nieco dyskryminujące?
pracownik 2016-07-28 17:09:13
napisalem ostatnio cala prawde o glupiej angelice, arturku i marcinku.. wiadomosc zostala usunieta poniewaz byla niewygodna.. prawda boli.. nie polecam taj firmy same k...wy..
rtgh 2016-07-28 17:44:33
głównie mężczyzn tutaj do pracy poszukuja na stacji paliw szkoda tylko ze w ogloszeniu ne podali zadncyh konkretow ale podjrzewam ze wszystkiego bedzie mozna sie u nich dowiedziec podczas rozmowy kwalifikacyjnej..pytanie czy ktos moze skladal do nich CV?
Zostaw swoją opinię o Generon - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Generon