Opinie o Generon w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Generon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Generon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generon w Grudziądz

hanka od franka

Lussi, ale ty masz zryty beret. Przecież to widać, że wcześniej pisałaś jako adi. Komentarze twoim zdaniem nie na temat psują twój porządek? I tak większość komentarzy to lipa pisana przez jakiegoś nieroba, który wystraszył się kamer na stacjach, bo teraz widać, czy pracuje czy nie. Dziwi mnie tylko to, że opisując zarobki wspomniałeś lussi/adi/pracownik generon/i inne tak zaniżoną kwotę!!! Robisz to celowo??? No chyba, że faktycznie już od dawna nie pracujesz. To wtedy nie pisz głupot, bo szukamy tu konkretnych opinii!!! Osattnio widziałam ogłoszenie do pracy w Ciechocinku i pensja 1700 na rękę. To jak to się ma do tego co wyżej pisałeś? Kiedy Polacy przestaną sobie szkodzić nawzajem??? Ech ludzie im więcej was poznaję tym bardziej kocham zwierzęta.

Lussi

Skończcie z tym komentowaniem danej stacji! Widać ze to niekiedy pracownicy piszą! Pozdrawiam adiego! Masz odwagę, więcej takich osób a będzie tylko lepiej. Oby polepszyło się wam-pracownicy stacji bo ja za miło nie wspominam... Pracuje u konkurencji od paru lat i to za właściwe pieniądze!

do obslugi Świecia

Witam chaial bym powiedzieć ze obsluga ba stacji w Swieciu jest prze mila prócz jednej pani w okularach czasami krzywo patrzy i jest nie miła. Panowie ktorzy tankuja sa bardzo zyczliwi i jest tam od jakiegos czasu mila zawsze uśmiechnięta czarna pani w dlugich wlosach przemila obsluga z jej strony. Moja zona lubi w Siwieciu tankowac bo zawsze jakis Pan jej zatankuje i milo obsluzy . Pozdrawiamy pracownikow.

klient ;)

po to jest ta stronka aby wyglosic swoje opinie :-) ja tam jestem zadowolony z obslugi na stacjach czesto tankuje w zukowie i obsluga jest bardzo mila :-) a na paragony nawet nie zwracam uwagi bo nawet jak je biore to zaraz wyrzucam :D

xxxx
@klient ;)

Cała prawda o tej firmie zawarta w tym komentarzu jaki mają stosunek do pracownika zerowy .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Generon? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
misio pysio

do pracownika generon a ja powiem tylko tyle ze sam bym cie gosciu wywalil na zbity pysk potym co tu wypisujesz. Jak masz problem z kontrolnym to sie zwolnij sam bo ztych twoich zali to tylko klopot dla reszty moze byc. Masz wogole pewnosc ze prezes albo kontrolny czytaja co tu wypisujesz? Jak jestes taki nieszczesliwy to sie zapisz do COMu i daj zyc pozostalym. Moze chciales dobrze ale przeciagasz strune. A moze ty juz nie pracujesz i tylko robisz nam pod gore cwaniaczku? Ja ciebie nie pozdrawiam bo nie uwazam abys robil cos dobrego

haha hihi

Wszystkie osoby a jakby jedna w kilku kopiach :-)))

haha

już na pierwszy rzut oka widać, że te wszystkie zadowolone z tankowania osoby mają jeden cel - czyżby konkurencja próbowała się przysłużyć?

emilka29

Często jeżdżę po Polsce i zdarza mi się tankować na różnych stacjach. Chociaż powiem szczerze że najbardziej jestem przekonana właśnie do stacji z szyldem generon. Przekonuje mnie niska cena miła obsługa i przede wszystkim brak kolejek!!!Chociaż z przykrością stwierdzam że ostatnio coś się popsuło.Jak wyżej wspomniano z tankowaniem gazu na kilku stacjach jest problem , a mianowicie pracownicy latają z kartkami i tłumaczą się awarią....dziwne że nie boją się kontroli ze skarbówki. To wszystko jednak nie zmienia faktu że dalej będę tam tankowała:-)

Pracownik stacji Generon

Widze ze zrobiłem pare byków ale to z pośpiechu i nerwow ;)

YETY
@Pracownik stacji Generon

Pan W. to popieprzony człowiek z żółtymi papierami ja też pracowałem w tej firmie i ode szłem bo miałem już dosyć współpracy z takim człowiekiem .

Pracownik stacji Generon

Jak dla mnie ta firma to jeden wielki żart pierwsza sprawa to sprawa szkolenia ktore oplacasz sam tylko że to nie jest koszt 150zł za samo szkolenie bo trzeba jeszcze dojechac do grudziadza a jezeli dzien szkolenia wypadnie na twojej zmianie to przepadnie ci jeszcze dniowka druga sprawa to badania lekarskie ktore tez oplacasz z własnej kieszeni co jest chore sprawa trzecia i najwazniejsza to kontrole pana W. Ktore przebiegają w dość nietypowy sposob. Pan W. ma wręcz potrzebe znalezienia papierka na stacji czy odrobiny kurzu na dystrybutorze czasami potrafi czepiać sie najmniejszych głupot typu pajęczyna nad dystrybutorami czy odrobina kurzu w budynku opsługi stacji czasami potrafi podnosic akcesoria na sklepie i sprawdzac czy pod spodem nie znajduje sie odrobina brudu rozmowa z panem W jest rozmową jednostronną pan W ma racje i koniec kropka czasami nie potrafi zrozumiec że czegoś nie zdążyłeś/as zrobic nie mowiac o jego zabawach w detektywa obserwując przez kamery albo z samochodu pracowników pan W. myśli że pracownicy nie mają ze soba kontaktu i że to jest opinia jednej osoby otoz nie, panie W. dużo pracownikow utrzymuje ze sobą kontakt nawet z odległych stacji i nie spotkałem jeszcze osoby ktora by miala dobre zdanie na pana temat a to chyba o czyms swiadczy. Moim zdaniem w tej firmie nie bedzie nigdy dobrze jezeli w tej firmie nadal bedzie pan W. Jestem w szoku ze prezes tego nie widzi bo panu W. na prawde coraz bardziej (za przeproszeniem) odpie*dala stres jaki towarzyszy jego wizytom na stacji jest coraz wiekszy bo na prawde siedzisz i myslisz ze masz porzadek a on zjedzie cie jak szmate o najmniejszą głupote firma nie docenia poświecenia pracownikow, pierwszy lepszy przykład: chyba wszyscy wiedzą dlaczego pani wyżej sie zali ze w starogardzie gdanskim nie wydają paragonu? firma zaplaci mandat pracownika od U.S ?? wątpie. podejrzewam ze gdybym sie podpisał pod moją opinią to na mojej najbliższej zmianie pan W osobiście by mie odwiedził z wiadomością że zostaje zwolniony. pozdrawiam pracownikow firmy Generon ;)

bulwers

"3 buraków"? Czy to jest opinia pracownika firmy? No pięknie! Nic dodać, nic ująć!

Lala

Na 10 klientów to 3 jest buraków i juz możesz mieć zła opinie. Po co tu pisać to i owo, masz coś to powiedz wprost!!!

Małgorzata grudziądz

A ja jestem zadowolona z obsługi na stacji Generon,na warszawskiej tankujemy z meżem juz od dawna i bardzo miły pan (chyba od niedawna tam pracuje )nie zdązę nawet dotknąć dystrybutora a on już jest z uśmiechem i życzliwym słowem...bardzo fajne to jest i miłe...oby tak dalej pozdrawiam tego Pana,który przez te 24 godziny pracy potrafi byc miły i życzliwy i pomocny zarazem ;)...pozdrawiam równiez innych pracowników tej stacji

klient z Ostródy

Gratuluję firmie Generon zatrudnienia na stacji jednego z panów. Pracuje na stacji chyba w ramach odbywania kary. Gbur jakich mało! Niski wzrost rekompensuje sobie wielką złośliwością. Jeszcze raz gratuluję pracownika!

vivat generon

Nie po to się żyje aby pracować, lecz po to się pracuje aby żyć. Polub swoją pracę, nawet gdyby była mało znacząca i odpoczywaj przy niej.

vivat generon

dopóki nie skorzystałem z internetu,nie wiedziałem,że na świecie jest tylu IDIOTÓW. [S.LEM]

Pomysłowy Dobromir

Chcecie, aby Śróbka zwolił kontrolera to go "skorumpujcie", albo go chwalcie zamiast wylewać łzy. Tylko wtedy przestanie być użyteczny... Gdyby nie wasza ślepa furia to sami byście na to wpadli haha :-))

Zuczek

Ja tez pracowalem kiedys w Generonie a teraz mieszkam z dala od kraju i wcale nie zaluje ze wyjechalem choc przykro tak z dala od domu. Nie zaluje tez bo Polacy to jedna wielka rodzina narzekaczy co widac po tym co piszecie. Ja zapamietalem prace w Generonie inaczej niz te osoby co tu wyzej pisaly. Przez caly rok i troche mojej pracy nie mialem wiekszych problemow z kontrolami chociaz kilka razy tez wkurzalem sie. Zwolnilem sie po nie przyjemnej rozmowie szefa z kolezanka ze zmiany a kierownik nic nie zrobil nic abysmy zostali. Kontroler byl czepialski ale nie ublizal nikomu. Robil co mial do zrobienia i jechal dalej. Czasami nawet pogadal z nami dluzej.Pamietam jak na poczatku mowil mi zebym nie sluchal co inni gadaja i abym bral pod uwage tylko moje osobiste zdanie i jak widze wiedzial co mowi bo robicie z faceta straszna kanalie.

Pracowałem w firmie GENERON długi czas i mam pełen szacunek dla właściciela firmy Pana Marcina Śróbki.Powodem mego odejścia zwolnienia po pierwsze, były zbyt niskie zarobki (minimalna krajowa) jak na 240 h pracy w miesiącu, ale głównym powodem mego odejścia było zatrudnienie niby firmy zewnętrznej "audytorskiej" której nie mogę znaleźć w żadnym rejestrze, wiem iż każda firma zatrudniająca firmy zewnętrzne ma obowiązek zamieścić informację o współpracy z firmami zewnętrznymi - na stronie firmy GENERON nie ma takiej informacji.W takim wypadku proszę o wytłumaczenie przez ,,osobę z biura'',dlaczego raz pisze pan że jest osobą zatrudnioną przez szefa firmy jako firma zewnętrzna, która nigdzie nie istnieje a innym razem pisze pan że jest zatrudniony w biurze firmy GENERON. Jeżeli jednak jest pan firmą zewnętrzną to dlaczego nosi pan ubiór roboczy firmy Generon i korzysta z pojazdów służbowych tej firmy? Bardzo proszę w miarę możliwości o wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji.Nie we wszystkim ale w większości zgadzam się z moimi przedmówcami na temat działalności firmy i pana kontrolera. Uważam, że tajemnice firmy powinny być zachowane pomiędzy zleceniodawcą a zleceniobiorcą, a że żal mi byłych i obecnych pracowników skazanych na mobbing jak przeczytałem powyżej i znam to z własnego doświadczenia, mam wiele rad jak ten sposób rozwiązać przez bezpośredni kontakt z właścicielem firmy lub inne prawne sposoby.

anonimowy klient LPG

Chciałem się dziś dodzwonić do biura GENERON ale bez skutku. W Starogardzie Gdańskim nie wydają paragonów gdy tankuje tam LPG. Ta sytuacja trwa już kilka tygodni. Sytuacja wygląda następująco. Zatankujesz LPG, Pan przy dystrybutorze spisuje licznik i podaje je do pani przy kasie. Ta oblicza kwotę na kalkulatorze, płacisz, dostajesz reszte i wychodzisz. Bez żadnego dowodu zapłaty. Gdy zapytałem pracownika przy dystrybutorze co jest grane odpowiedział: mamy awarie systemu. Przypominam że sytuacja ta trwa już kilka tygodni. Podstawą odpowiedzialności takiego działania jest kodeks karny skarbowy (kks), który w art. 62 stanowi, że: „kto wbrew obowiązkowi nie wystawia faktury lub rachunku, wystawia je w sposób wadliwy albo odmawia ich wydania, podlega karze grzywny do 180 stawek dziennych. Najniższa możliwa stawka dzienna to 53,34 zł, a najwyższa – 21 336 zł. Radzę uważać bo ktoś to nagra i gdzieś to poda.

Zostaw merytoryczną opinię o Generon - Grudziądz

• Jak się pracuje w Generon?

Zobacz opinie na temat firmy Generon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generon?

Generon
2.8/5 Na podstawie 204 ocen.

Generon