Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

igo

W kadrach, administracji czy przetargach zlecenie? Straszna lipa

igo

Czy orientuje się ktoś jakie są warunki tam w kadrach? Ogólnie prace biurowe typu przetargi, kadry płace? Umowa zlecenia?

@igo

(usunięte przez administratora), 10 zł na godzinę, nikt tam w biurze nie wytrzymał dłużej niż kilka miesięcy

obserwator

Czy osoba podpisująca się jako fk może podać na jakiej podstawie stwierdza, że wiadomości dodawane przez innych forumowiczów są nieprawdziwe ?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

obserwator

Witam, bardzo proszę o podanie kto i na jakiej podstawie twierdzi, ze dodawane opinie są nieprawdziwe ?

Konrad

Szanowny Piotrze, na jakiej podstawie twierdzisz, że piszę bzdury. Wystarczy porozmawiać z pracującymi tam "Ochroniarzami" aby uzyskać obraz "rzetelności" tej firmy. Jak nazwać brak jakiejkolwiek informacji na temat braku wypłaty w terminie wynagrodzenia. Firma podpisała umowę więc powinna się z niej wywiązywać skoro oczekuje tego od "pracowników"

Konrad prosba moja, poszukaj sobie innej pracy zawodowej, a nie Ochrona, to jest praca na dorobienie dla emerytów i rencistów, widze że ty sie dusisz w ochronie, to taka moja dobra rada , a nie opisuj bzdur .....ok

ochroniarz

bardzo słaba firemka, beznadziejnie zarzadzana, nie wróze jej dlugiej przyszlosci na rynku, na Śląsku jest wiele lepszy firm ochrony

hh nie z formacji

FORMACJA NAJGORSZA FIRMA NA RYNKU

Jestes najgorszym cymbałem , piszac takie nieprawdziwe rzeczy na firme ...

siara2

prawdziwi ludzie formacji hahahaha czyli kto ?

ola

Orientujesz się jak jest w przetargach u nich? Jaka umowa, kasa?

@ola

Jest nie tak zle , bywało gorzej w innych firmach, kasa dobra ok. 2 tys. robota papierkowa spokojna nikt nie przeszkadza jest ogólnie ok. pozdrawiam

HA HA HA ale opowiedziałas historię ...dziecia na dobranoc prosze opowiedziec .....

hh

FORMACJA NAJWIEKSZA FIRMA OCHRONY NA SLASKU

Mirek

JA PRZEGRAŁEM NIESTETY A MYŚLAŁEM ZE POJDZIE DOBRZE......................

hahah

formacja to w ogole najwieksza firma w polsce we wszystkich branzach, super jest ta firma, prezes to swietny biznesmen i to nie prawda ze po zawodowce, pracownicy biura w formacji to tez swietni specjalisci, to po prostu cudna firma hahahahah

irenab

A ja dostaję wypatę regularnie.

ktos

Nie zgodze sie z Toba to nie sa prosci ludzie bo to obraza dla prostych ludzi Ci zawsze sa uczciwi a na hpanow z Zabrza szkoda slow i nazw bo co by sie nie powiedzialo to zawsze to bedzie dla kogos obraza ale widac ze sa to z zamilowania oszusci poeci jakie piekne wierszyki pisza :) widac pomylili branże powinni wiersze wydawac :)

Wiesiek

Jeśli w Polsce ktoś wygrał w sądzie sprawę o ustalenie stosunku pracy posiadając podpisaną z firmą ochroniarską tylko umowę zlecenia, to bardzo proszę ( po ukryciu danych identyfikacyjnych) o wstawienie na forum sentencji wyroku.

wygrany

Jeżeli zleceniobiorca uważa, że jego umowa zlecenia posiada cechy właściwe dla stosunku pracy, może wnieść pozew o ustalenie stosunku pracy do właściwego sądu pracy.Sprawy z zakresu prawa pracy rozpatrują wyłącznie sądy pracy. Zleceniodawca powinien składać pozew do sądu właściwego ze względu na swoje miejsce zamieszkania, miejsce wykonywania pracy albo miejsce położenia zakładu pracy.Sprawy z zakresu prawa pracy są zwolnione z opłat sądowychPowód w treści pozwu powinien wnosić o ustalenie stosunku pracy. Może również domagać się wyrównania wynagrodzenia, doliczenia dodatku za przepracowane nadgodziny, wypłacenie premii czy też ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy.pozdrawiam

Wygrany

Aby dana umowa zlecenia została sklasyfikowana jako umowa o pracę, niezbędne jest ustalenie, że przeważający charakter w tej umowie mają cechy istotne i znamienne dla umowy o pracę. Zgodnie ze stanowiskiem Sądu Najwyższego, cechami przesądzającymi, że dana umowa odpowiada umowie o pracę będą np.: osobiste wykonywanie pracy, podporządkowanie pracownika, a także świadczenie tej pracy w warunkach obciążenia podmiotu zatrudniającego ryzykiem prowadzenia zakładu pracy. W ocenie Sądu Najwyższego „podporządkowanie” należy traktować dość szeroko. Za podporządkowanie pracownika pracodawcy nie można uważać tylko i wyłącznie podporządkowania osobistego, ale należy także brać pod uwagę podporządkowanie organizacyjne, które przejawia się w powierzonych pracownikowi obowiązkach, polegających np. na wyznaczeniu miejsca i czasu pracy lub poleceniu osobistego pilnowania mienia.Wiec jesli obowiazki sa takie same jak pracownika na etat umowa zlecenie moze przez sad byc potraktowana tak samo . Nikt o was nie zadba dbajcie o siebie sprawdzajcie skladki w zusie bo to wasza przyszlosc jesli ktos oszukuje placac mniejsze skadki pozniej nie zdziwcie sie ze bedzie glodowa emerytura kazdy swoj los ma w swoich rekach pozdrawiam :)

ochrona

Sadu, urzedu skarkowego, zusu nie interesuje na jaka pracuja pracownicy nie podlegli im oni zawieraja umowe z firma ochroniarska i do poki wykonywana jest usluga jest dobrze kazdy ochroniarz pani sprzatajaca itp nie ma stosunku pracy czy umowy zlecenia z instytucja tylko z firma z ktora zawarl umowe dlatego trzeba pokazac nie prawidlowosci w stosunku pracy z pracodawca a nie myslec ze za nas zrobi firma ktorej nie jestesmy pracownikami np Sąd czy inna instytucja bo oni nie maja umowy z nami ale z naszym pracodawca

ktoś

I tutaj sie z panem zgodze umowa zlecenie jest forma prawna zatrudnienia ja z racji wykonywanego zawodu pracuje tylko i wylacznie na umowach zlecenia ,sa dla mnie naj odpowiedniejsze ale jest subtelna roznica w wykonywaniu zlecenia np. dla Sądu gdy jest uczciwa gdy zleceniodawca wypelnia wszystkie postanowienia wynikajace z niej a z firma ktora lamie wszystkie prawa okradajac pracownikow i skarb panstwa :) Panowie pamietajcie ze nawet ja ta firma zawarla z wami 1,2 czy 5 umow musza was oskladkowac do najnizszej krajowej (1850 brutto) nikt o was nie zadba tak jak wy sami walka z takimi firmami nie jest trudna w urzedzie skarbowym wystarczy wasz wyciag z konta z dochodami i porownanie sumy dochodu na waszym pi-11 w zusie to jeszcze latwiejsze bo kazdy z nas ma swoje konto osobiste i tez wystaczy wyciag z konta bankowego i porownac z deklaracja jaka pracodawca przysyla do zus to sa 3 min i kazda z tych instytucji sama z siebie za was tego nie zrobi bo one biora za prawde to co pracodawca przedstawia dopiero zajmuja sie gdy im ukaze sie ze sa nie prawidlowosci :) pozdrawim wszystkich i panow z Zabrza tez bo kazdy czlowiek zasluguje na druga szanse :)

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formacja