Opinie o KOLNET Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KOLNET Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KOLNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOLNET Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Czym KOLNET Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Katarzyna

Niczym nie zachęca najgorszy internet jaki miałam do tej pory PORAŻKA

Joanna
@Katarzyna

Może warto zgłosić to Operatorowi, zamiast uzewnętrzniać swoje niezadowolenie na portalu dotyczącym pracodawców. Zdecydowanie lepszą droga jest skontaktować się z Operatorem, znaleźć przyczynę niezadowolenia z usług i rozwiązać problem. Pozdrawiam.

twoja mama to kolnet

czemu tak mówisz

Barti

Internet wiesza się, na dodatek gdy dzwoni się na infolinię firma nie odbiera twierdząc że konsultant jest zajęty i tak przez cały czas .... Długi czas oczekiwania na naprawę ...

Klaudia

Firma sprzedaje internet tak?

Błażej

Mimo, że już kilka razy był zgłaszany problem z internetem to kolnet ,,dał'' jeszcze wolniejszy i jak używa się go na dwóch urządzeniach to jest problem z załadowaniem filmu.

Pracownik Biurowy

Pani Manager umie się sprzedać-swoją firmę jakie to plany jak ludzie chętnie kupują u nich usługi jak to są super rozpoznawalni cenieni jak lubiany ich rodzinnej miejscowości Kozy to na jej duży i jedyny plus. Bo w faktycznych rozmowach z KL i ludnością z Kóz spotkałam się z kpiną. Amerykańska próba zarządzania ludźmi i potrzebami KL- a my jesteśmy w Polsce i nasze potrzeby i realia bardzo się różnią

za zadanie było sprzedać kubek

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Dostaniecie może coś na święta ?

Jerzy Kwarciak

Polecam firmę, dobry kontakt i obsługa, szybka reakcja, brak problemów.

luck

Firma świadczy OK usługi na dobry poziomie ale na oficjalnej stronie BRAK CENNIKA jakich kolwiek usług, przy przedłużeniu umowy nie wiadomo jak to się ma do standardowej oferty firmy. Dziwny zabieg tym bardziej że firmy tego typu udostępniają cennik oficjalnie a KOLNET od jakiegoś czasu trzyma to w tajemnicy... Mało pozytywny a raczej negatywny ruch firmy w temacie marketingu !!!

Sylwia Płonka

Gorąco polecam wszystko działa jak należy. Szybki kontakt i przemiła obsługa

Mati

Jesli chodzi o ping i szybkosc pobierania to jest ok ale co jakis czas wywala mi internet 2minuty i czasami co 5 minut

Mała Mi

Pomimo zgłoszenia, że Internet nie działa (Transfer tak mały, że nie można obejrzeć filmu). Pomimo kilku interwencji na infolini, od dwóch godzin nie możemy wejść na netflix ani (usunięte przez administratora) Ciągle tnie. Jestem bardzo zawiedziona. W końcu miał to być światłowód ....

Ge0
@Mała Mi

Tak czytam i dochodzę do wniosku, że mózgu też brakuje. Napisz jak się pracuje to może porozmawiamy, choć wątpię.

Piegus27

Nie polecam firmy jako miejsca pracy. Marne zarobki chyba że jesteś (usunięte przez administratora).Pseudo Pani Manager, której ciągle nikt nie rozumie, sama nie wie czego chce, wiecznie udaje panienkę za którą Panowie szaleją - co chwila zmienia zdanie w kwestii wypłat, a jej wianeczek pań z BOK, które szumu dużo robią wokół siebie i pracy a jakby przestały jeść i tyle gadać to by z wszystkim zdążyły zrobić. Porażka. Dobrze takie miejsce zaliczyć by mieć obraz czystej paranoi

Ktoś
@Piegus27

Kiedyś rozmawiałem o pracę z Panią "MENAGER" klasyczny typ popsutego człowieka władzą.

eliszka

Jestem od niedawna klientką KOLNET. Póki co internet działa bez zarzutu. Jestem zadowolona z szybkiego i profesjonalnego podłączenia do światłowodu oraz rzetelnego, merytorycznego i miłego podejścia do klienta podczas spisywania umowy.

Irena
@eliszka

@eliszka Cieszę się, że usługi KOLNET Cię zadowalają. A jak się u nich pracuje? Warunki zatrudnienia są równie zadowalające?

Sebastian

Jest tutaj jakaś osoba, która pracował w obsłudze klienta? Jeżeli tak, to będę wdzięczny za informacje odnośnie rodzaju umowy, atmosfery w pracy, wynagrodzenia oraz perspektyw na rozwój w tej firmie.

Zenon Tober

Jestem mile zaskoczony zajęciem przez obsługę moim problemem ze zanikającą telewizją. Pani z Biura Obsługi Klienta potraktowała poważnie problem. Sprawdzano wszystko po kolei od urządzeń w firmie ,linie aż do urządzenia w domu.Nie było problemu co do ustalenia wizyty monterów. Panowie fachowo podeszli do problemu .Sprawdzili linie oraz wewnętrzne połączenia .Myślę że po wymianie urządzenia wejściowego problem zniknie .Chcę serdecznie podziękować za zrozumienie problemu Paniom z BOK ,a także serwisantom, którzy wytłumaczyli na czym polegała usterka. Zenon Tober

Ale to forum dla pracowników a klienci powinni pisać na właściwy adres.

Edyta

@Marek Masz rację - przecież firma KOLNET s.c. G. Knycz, P. Knycz działa normalnie. Ale niestety, nie widziałam, żeby aktualnie prowadzili rekrutację. Radzę Ci jednak, żebyś skontaktował się z nimi bezpośrednio i dopytał: https://www.kolnet.eu/kontakt/ @Stach A skąd posiadasz takie informacje? Sam jesteś tam zatrudniony i znasz temat z własnych doświadczeń?

CiekawostkaPrzyrodnicza

przeczytałem tutaj wiele negatywnych opinii o KOLNET i się trochę dziwie że ta firma nie reaguje na skargi dotyczące niskiej jakości niestabilnych oferowanych usług oraz tragicznej obsłudze klientów. Aby było śmieszno i straszno w/w firma powołała do życia firmę szkoleniową DESEVEN która ma szkolić inne firmy...może najpierw by poprawiła obsługe klienta w swojej firmie i zaczęła wreszcie reagować na skargi niezadowolonych klientów i abonentów a nie szkoliła innych jak sama nie potrafi obsługiwać swoich klientów?

Tadeusz G.
@CiekawostkaPrzyrodnicza

- a po co ma reagować , klienta trzyma umowa , przed końcem nagle sprzęt ulega awarii i klient dostaje nowy ale jednocześnie nową umowę , tak się łowi "frajerów" i dla tego nie ma znaczenia bazgranie jakichkolwiek opinii bo im to po prostu "loto" w okół tego co koń pod brzuchem nosi .

Stach

Firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Edyta

Zachęcam pracowników firmy KOLNET do wyrażania swoich opinii na temat tego pracodawcy. Jakie warunki zatrudnienia są oferowane kandydatom? Czy atmosfera w firmie sprzyja pracy? W jaki sposób pracodawca docenia zatrudnionych?

No tak

Ping wiecznie skacze, nigdy nie ma stałego łącza, wiecznie przerywa, jakakolwiek próba ściągnięcia/aktualizacji czegokolwiek wyklucza chociażby użycia google. Ciągle przerwy w dostawie, wyłączają internet na 30-60min, wraca na 5min, znowu to samo i tak potrafią robić cały dzień. Przy próbie kontaktu albo 0 odezwu, albo to wina naszego routera. Szkoda, że zmienialiśmy go już 3 razy ale jakoś dalej jest tak samo. Drogi internet, słaby, a obsługa klienta jest fatalna. Nie można się dowiedzieć od nich niczego na temat tego co powoduje przerwy, wszystko jest "moją winą". Ta sama sytuacja co w jednej z opinii wyżej. Gdyby nie fakt że mieszkam w miejscu gdzie możemy mieć tylko ich internet, już dawno umowa byłaby zerwana.

No nie
@No tak

Faktycznie opinia o pracodawcy jest bardzo pomocna. Lepiej nie mogłeś/aś trafić. Prawdziwy strzał w dziesiątkę. Mistrz dedukcji podobnie jak świta pół mistrzów, dla których ta opinia jest pomocna :)

Zostaw merytoryczną opinię o KOLNET Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w KOLNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLNET Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLNET Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLNET Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Mazańcowicka 2
    43-502 Czechowice-Dziedzice