Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

olek

ile procent w końcu jest tej wypłaty za pażdziernik , ktoś się orientuje bo ja tego już nie ogarniam

yyyyy

Czemu 11 stajecie?

yyyyy

Czemu 11 dostajecie?

Po co ty chcesz się zatrudniać jak my 11 stawamy!!!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
gutów

Czy wszystkie zaległości są spłacone??? Pytam, bo po nowym roku, chciałbym się zatrudnić w Ekk.

opo

Do Lead optymisto nigdy sie nie poprawi przy@upasie wetla nie bedzie wyplaty na czas wszyscy stoimy 11stego

TNT

No ja bym sie narazie nie spuszczal tym ze ma byc na czas wyplata za listopad. Narazie 15% wplynelo wiec poczekajmy za reszta. Jesli w grudniu nie bedzie na czas wyplaty to juz bedzie (usunięte przez administratora) z ich strony bo swieta ida, wtedy proponuje stanac juz 11 grudnia. Jesli sie zgramy i bedziemy nieugieci to wiecej zdzialamy. Jak im sie nie bedzie podobac to niech sami przyjda spawac, ciac i szlifowac. Wtedy my sie poznecamy nad Pacynka o papierki i pierdółki.

Lead

Dobre i to ponoć w przyszłym tyg. Ma byc następne a 10 w terminie... Oby juz sie poprawiło

morgi

Dzisiaj wpłyneło 15% wypłaty na konta za LISTOPAD!A gdzie wypłata za pażdziernik??

morgi

Dziad

To dla Ciebie polityk czy jakis prezesunio moze żreć wykwintnie a robol niech wbije zęby w parapet? W kale mam tych politykow i prezesow, mam gdzies ta cala polityke ktora odbija sie na nas, zwyklych ludziach. Co jeszcze? Wywoluja wojny pier*+"eni krawaciarze a zwykly czlowiek ma za nich walczyc, bo w imie wolnosci, tyle ze czyjej? Dla tej bandy darmozjadow zawsze bedziemy tania sila robocza i miesem armatnim. Ja im zycze jak najgorzej, niech zdychaja w biedzie jak zwykly robol.

Dziad

To jest jednak dziadowska firma. Wyplata miala byc do 20 listopada a tu nagle komunikat, ze przesunieta zostala na 27-28 listopada. Przyczyna tego ma byc miedzy innymi sytuacja na Ukrainie. Ludzie, co to nas obchodzi? My mamy rodziny na utrzymaniu, rachunki do oplacenia. Nie robcie z siebie wiekszych idiotow niz jestescie, chociaz z wami to jak z qrwami, mozna wam napluc prosto w twarz a i tak powiecie ze deszcz pada.

gosc

Co sie dzieje z (usunięte przez administratora) tzw czarny pryszcz czyzby sie ukrywal przed reka sprawiedliwosci oby kara go nie mineła

abc

Hurra!!!!!!!!!!!!!! Wreście wypłata na czas i to przed terminem!!!!!!!!!!!!! Ale tylko dla emerytów!!!!!!

Czy to jest ten Maik. Technolog, co na niczym się nie zna?

bca

Teraz na stanowisko Dyrektora Technicznego ma szansę tylko Doc.dr.Marek Maik!! I tyle w temacie!

Technik

Ktoś może wie dlaczego szukają nowego dyrektora technicznego? Co się stało z jego poprzednikiem?

@Technik

a kto był poprzednim dyrektorem?

Ciekawe czy Dyrekcja jest też bez wypłaty???????

cccccccccc

A ile macie brutto w EKK Wagon,

Tokarz

Kasa bedzie na 100% ok 6 listopada to pewne.. ale ja na L4 bede tak dlugo jak kasy nie bedzie..

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"