Opinie o McDonald's w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy McDonald's. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie McDonald's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Gniezno

P.

art. 216 § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.Powodzenia.

aa
@P.

Na Biztoku ktoś przegiął z wypowiedziami,nie należało podawać imion i nazwisk, to niepotrzebne. Od tego należy się odciąć. Tu natomiast nie popadajmy w przesadę, żeby kogoś straszyć sądem.

Ona

Co sie tam dzieje w tym Mc-Gniezno,fatalna firma czy kierownictwo ,bo juz sama nie wiem.Strach tam pracowac.Tyle sie naczytalam ze sie w pale nie miesci.Nie umie ktos zrobic wreszcie dobrej atmosfery czy zmienic kierownictwo i wtedy moze bedzie spokoj???

@Ona

Jeśli jesteś tak bardzo ciekawa, co się dzieje w McDonald's, to zatrudnij się w firmie, a będziesz wiedziała na bieżąco co i jak i nie będziesz musiała innych o to pytać :)

Sarenka

Każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii. Tak jak pisałam wyżej, atmosfera w pracy jest bardzo zła ze względu na mobbing i nie szanowanie pracownika. Niemniej jednak czy upoważnia Was to do obrażania innych? Wyraźcie swoją opinię tak jak ja, ale nie obrażajcie. Wyraziłam swoją opinię na temat kierownictwa, ale nikogo nie obrażam, nie tędy droga. To, że ktoś pochodzi ze wsi, nie czyni Go gorszego od tego, który pochodzi z miasta. Czy nie stać Was na pokazanie klasy, bez obrażania i poniżania innych? Pozdrawiam.

@Sarenka

W Gnieznie jest nie mile widziana i niech spada i niepokazuje sie na oczy!!!!

@nocka

Chyba czas zajrzeć do słownika ortograficznego. 2 błędy ortograficzne bravo :) NIE MILE pisze się razem, a NIEPOKAZUJE osobno :)

@nocka

A te Glory jeszcze w Mc-u,tj;dwie??Jak tak to masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ada

Niech spada z Gniezna ta kierownik i Beata to cisza jak na razie !!!!!!!!!!!!!!!!!Sltv

Pracownik Restauracji

Wysłałem zgłoszenie. Następnego dnia zadzwoniono do mnie i zaproszono na rekrurację. Na rekrutacji padły pytania podane poniżej. Po rekrutacji powiedziano mi że do końca tygodnia odezwą się jeśli będą chcieli przyjąć. //Odnośnie zarobków: Zarobki za godzinę w Kielcach w McDonald to 9,50 na rękę, przy czym dostaje się jeszcze dodatkowo pieniądze za noszenie własnych butów oraz za pranie ubrań roboczych, oraz dostaje się zniżki na produkty, jest możliwość awansu a zazwyczaj po 3 miesiącach dostaje się umowę na pełny etat bo na początku pracuje się na 3/4 etatu + 40 godzin jeśli się chce. Za pracę w nocy (od 22:00-7:00) jest wyższa stawka ale pracują tam przeważnie sami mężczyźni bo jest to praca przy czyszczeniu całego sklepu, sprzętu itp.

"Opisz siebie", "Na jaki czas chciałbyś pracować tu?" (wolą przyjmować ludzi którzy chcą pracować na stałe niż na pare miesięcy) "Jakie masz plany?" "Czy jakiś Twój znajomy pracował albo pracuje w MacDonald's?" "Czy wiesz na czym polega praca tu?"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
Sarenka

Tak się składa,że jestem pracownikiem tej firmy i potwierdzam negatywne opinie tych, co się wpisali na forum i śmiem twierdzić, że te dobre opinie są pisane zapewne przez osoby, o których źle się pisze (mam na myśli kierownictwo, czyli Agnieszkę i Beatę) Zapewniam Was, że panuje w tej firmie mobbing, poniżanie pracownika, nie ma żadnego szacunku dla pracownika za tą ciężką pracę. Wszędzie trzeba pracować, ale tu pracuje się ponad siły. Zapewne zaraz ktoś tu napisze "to po co tam pracujesz?", więc uprzedzę to pytanie, ponieważ muszę z czegoś żyć, a niestety w Gnieźnie mamy taki, a nie inny rynek pracy. Uwierzcie mi, że zmieniłabym pracę, gdyby tylko natrafiła się taka okazja i na pewno jeśli znajdę nową ofertę, nie pozostanę w tej firmie ani minuty dłużej. Teraz coś dla "GOŚCIARY" jeśli zwracasz już uwagę innym, chodzi o ortografię i gramatykę, to sama daj przykład. Nie zachowujesz w pisowni form grzecznościowych, jak i interpunkcji, więc kłania się szkoła podstawowa, ponieważ to tam uczono nas podstawowych zasad pisowni, że Ci, Tobie, Ciebie, Ty etc. piszemy z dużych liter Zapamiętaj, że aby od kogoś wymagać, samemu trzeba dawać pozytywny przykład.

Ktoś

Wy to macie zryte łby ludzie. Narzekacie, bo? Bo Was wywalili? Bo wszystko mieliście w (usunięte przez administratora) i szliście do pracy się opieprzać? Bo nie potrafiliście poprawnie zrobić cheesburgera? A może dlatego, że kradliście (też takie przypadki były)? Ogarnijcie się. Praca w MC jest jedną z lepszych. Świetne warunki zatrudnienia, wyjazdy delegacyjne dopięte na ostatni guzik, możliwość dalszej nauki w szkole. Myślicie, ze robi na Nas (pracownikach obecnych) wrażenie jakiekolwiek, to co tutaj piszecie? Tyle czasu już pracuję, bez awansu (gdyby ktoś pytał) i widziałem już tylu nieogarów, którzy myśleli, że zarobią kasę za lenistwo. Idę o zakład, że 90% z Was krytykuje Agnieszkę, Beatę i tą pracę, tylko dlatego, że nie potrafiliście ogarnąć tak prostej pracy. Leser - to określenie dla każdego z Was. Pozdro!

nocka

brawo! zgadzam się z tobą . Tutaj potrafią kozaczyc z w rzeczywistosci to w (usunięte przez administratora) im wchodzą

tayson

W Mc.ku Gniezno potrzeby chlopa z jajami tj:kierownika,wtedy bedzie spokoj.Na Dominika o ile mam wiedzy to nie widzialam zadnych negatywnych komentarzy a nawet pochwaly.Dominik byl "Gosc"przez duze G

Ona

Chyba nie chodzi o Macieja menagera to taki fajny i doradczy facet.Z nim pracowalam na nockach no i w normalne dniowki:)Kto to ten Tomek ?bo sie pogubilam w tylu pracownikow jakich znam.Relacje o Mc-Gniezno nadal fatanle,a w przemianach czy w gazecie nasze miasto 24 pl nic nie ma!!A tam by sie przydalo cos napisac co sie dzieje w tym jedynym Mc-u jakie posiada Gniezno ni i o kierownictwie P.Agnieszka i jej zastepczyni Beata!!!!!!!!!!!

sok

Ciekawe co bd w przemianach? Ty Sowa jak na chodniku srasz? Zal mi cb :( przyjdz tam do pracy a zobaczysz jak jest a nie jakies bzdury wypisujesz... gosciara ci to potwierdzi bo ona tam pracuje pani K...

sowa

mam (usunięte przez administratora) bo ja w przeciwieństwie do was mam wykształcenie a wy (usunięte przez administratora) w tym śmierdzącym maku szczególnie jak odpływy (usunięte przez administratora) i pod nogami ludzi szmatą jedziecie żenada ale już nie długo będzie niespodzianka w przemianach. ha ha.

ona

Podobno Tomek poszedł do mrówki bo tam myśleć nie trzeba !!!

gosciara

Radze sie zająć swoim życiem ;) najwidoczniej nie macie nic do roboty , tylko pisanie zbędnych komentarzy wam w głowach !

zawiedziona

Gosciara kazdy wie o tym ze jestes pracownica Maka w Gnieznie :) i nie musisz sie tak upokazac

gosciara

Sowa .... to zajebiste masz życie .. tylko pozazdroscic ... aczkolwiek to jest żenujące co piszesz bo nie szanujesz innych pracy ... widać , że jakiś szurniety gośc !

SOWA

TY GOŚCIARA ALBO JESTEŚ PANIĄ CO NA MIOTLE JEŻDZI HA HA HA )ŻAŁOSNE ALBO JEDNĄ Z SZURNIĘTYCH MENAGERÓW NIE OBRARZAJĄC INNYCH BO NIE LICZNI SĄ SPOKO)!!

SOWA

sowa

A TY GOŚCIARA ZAMKNI MORDĘ JESTEŚ I ZWYKŁYM JEŁOPEM JA MAM TYLE KASY ŻE PRACOWAĆ NIE MUSZE A TY PEWNIE W MAKU BUŁKI WYDAJESZ .)

inna
@sowa

wam się tylko wydaje że jest super - kawał gnoja z niego - robi wszystko tylko pod siebie , pracowałam i wiem jak to jest z maciejem - świnia jakich mało , jak coś potrzebuje to super a potem się wypina . A Tomka to podobno wykorzystuje do swoich celów ,

maciej super facet

zawiedziona

Mam tyle do napisania,czy bedzie ta kierowniczka czy inny kierownik cos sie zmieni na lepsze?Wiem ze za Dominika bylo super i takich opinii nikt w internet nie wpuszczal,takie rzecza dzieja sie Jej kadencji.Jakiego ma Mc Donalds konserwatora?Mam dobrego znajomego ktory czeka na taka robote i jest zlota raczka.Slyszalam ze tez na niego narzeka.Brak slow co do opinii.Zeby nie bylo takich opinn,zlikwidowac to swinskie zarcie i w tym miejscu zrobic bar mleczny,ktore w Europie prosperuja i tam Ci biedni ludzie zachowuja sie porzadnie i nie zra jak swinie w Mc.u.Pozdrawiam ciezko pracujacych w Mc-Gniezno

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Gniezno

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's