Opinie o McDonald's w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy McDonald's. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie McDonald's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Gniezno

Ktoś

Maciej - wciąż pracuje :) Co do MC w Gnieźnie - praca jak każda inna. Ciężka i wyczerpująca, ale jednak jedna z tych stabilnych. Mało jest zakładów, gdzie od ręki dostaniesz umowę o pracę. Kierowniczka? Nie jest zła. Trzeba tylko wiedzieć jak z nią rozmawiać. To w jaki sposób ona z Tobą pogada zależy zawsze od jej nastroju. Pracuję już dość długo i wiele było sytuacji, które mnie (zwykłego pracownika) wyprowadzały z równowagi, a co dopiero kierowniczkę, która jednak jest za to wszystko odpowiedzialna. Wielu ludzi ją krytykuje i obraża, ale wpierw trzeba zrozumieć co nią kieruje, by móc wydać jakąkolwiek opinię. Nadto - jest to kobieta ze świetnym poczuciem humoru, która za niejedną osobą się wstawi w wielu sprawach i niejednemu pomoże. Beata - początkowo dużo się z nią kłóciłem. Z pozoru wydawała się być władczą kobietą, które dogodzić się nie da. Aż tu nagle - Beata okazuje się być do pogadania. Ona wymaga więcej niż Kierowniczka. Dlaczego? Niewielu chyba to wie, ale jednak Beata ma ok 20 lat stażu pracy w MC. Nie dziwcie się więc, że podstawą, która Nią kieruje, są standardy. Co prawda to prawda - standardy męczą, a czasem nawet spowalniają pracę. Ale w każdym zakładzie są zasady, których przestrzegać trzeba. Pracuję tam i żyję - nie czuję się jak w obozie koncentracyjnym, bo jest tam wielu super ludzi, z którymi idzie się pośmiać, pogadać, powygłupiać. Co jest najbardziej denerwujące? Nie kierowniczka, nie Beata, ani nie sama praca. Najgorsi są goście, którzy przychodzą, żrą jak ostatnie świnie, zostawiając po sobie niewyobrażalny syf (ludzie bez krzty kultury). Wymagają uprzejmości z Naszej strony, a sami Nas obrażają jak nie od (usunięte przez administratora) to od nierobów. W Wigilię nawet "Wesołych Świąt" nie życzyli, tylko jeszcze mięsem i pretensjami rzucali. Weźcie się ludzie ogarnijcie - szanujcie ciężką pracę jaką wykonujemy, byście mogli się jak świnie nawpierdalać.

gosciara

proponuję udac się do podstawówki bo gramatyki i ortografii to chyba cie nie uczyli ! robisz wstyd na forum i na dodatek twoje wypowiedzi nie mają kompletnie sensu ... co kto robi to jego sprawa a ty zajmij sie sobą ! żal dupe sciska

lila
@gosciara

Maciej menager jak czytam juz nie pracuje??Szkoda,moglby awansowac wlasnie na kierownika!!!Fajny chlop czesto pracowalam na Jego zmianie.Mc Donalds w Gnieznie powinien miec zmiana kierownika.Opinie fatalne!!!!!!

lola

w dupie mam awansy i odpowiedzialność za ten syf wasz zostac menadzerem fajnie;;;;?a potem zjeby kasia menadzerka mało się napłakała lepiej odpierdolić swoje i iść w chój jestescie żałośni najgorszy mak jaki może być to gniezno obóz pracy i tyle tomek co z maciejem czymał a jego matka sprzątała awansował i co i pracuje w mrowce tak miał dobrze i co wy na tobarany ijełopy

gosciara

skoro pracowałaś to po jaką cholere wypowiadasz się ? pewnie szału dostałaś bo nie awansowałaś ..

Pracownik Restauracji

Wysłałem zgłoszenie. Następnego dnia zadzwoniono do mnie i zaproszono na rekrurację. Na rekrutacji padły pytania podane poniżej. Po rekrutacji powiedziano mi że do końca tygodnia odezwą się jeśli będą chcieli przyjąć. //Odnośnie zarobków: Zarobki za godzinę w Kielcach w McDonald to 9,50 na rękę, przy czym dostaje się jeszcze dodatkowo pieniądze za noszenie własnych butów oraz za pranie ubrań roboczych, oraz dostaje się zniżki na produkty, jest możliwość awansu a zazwyczaj po 3 miesiącach dostaje się umowę na pełny etat bo na początku pracuje się na 3/4 etatu + 40 godzin jeśli się chce. Za pracę w nocy (od 22:00-7:00) jest wyższa stawka ale pracują tam przeważnie sami mężczyźni bo jest to praca przy czyszczeniu całego sklepu, sprzętu itp.

"Opisz siebie", "Na jaki czas chciałbyś pracować tu?" (wolą przyjmować ludzi którzy chcą pracować na stałe niż na pare miesięcy) "Jakie masz plany?" "Czy jakiś Twój znajomy pracował albo pracuje w MacDonald's?" "Czy wiesz na czym polega praca tu?"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
lola

ja pracowałam na nockach i nienarzekałam

tayson

ty się lecz pewnie jesteś menadżerem przez(usunięte przez administratora).kierowniczce bo kierowniczka takich lubi wazeliniarzy jak to jest że niektórzy po miesiącu przepracowanym zostaja menażerami a ci co (usunięte przez administratora)szczególnie na nockach sprzatajacych wasze zapchane wiecznie kanalizy jeden smród na kuchni łapami sprzątają odpływy a potem szykują bułki pracowałam to wiem niejedno mogę powiedzieć ale żeby było śmiesznie to pujdę do gazety i opiszę cała sytuację w magdonaldzie zobaczymy wtedy jak całe gniezno to przeczyta może az tak zle niebedzie ale co ludzie przeczytaja to przczytaja a potem zadecyduja napewno beda sie zastanawiac czy nadal tam jeść no i oczywiscie o kierowniku ha ha zagupia jest .

nocka
@tayson

człowieku do szkoły - śmierdzi ale od ciebie - analfabetyzm :-)

Opinia
@tayson

To prawda tayson.kierowniczka to pomylka i jej zastepczyni tez.Pracowalam i widzialam jak wyciorem co sie przetyka komory w frytkownicach czysci sie pisuary.Nikt tej opinii mi nie zmieni i bede odpisywac na glupie teksty,bo taka byla prawda!!!!!!

była nocka 2003
@Opinia

no tobie taczka i mak bo mak to tylko dla matołów niwywłuczonych

gosciara

Wezcie wy wszyscy idzcie się leczyć !!! bo jak na razie nikt nic tu mądrego nie pisze . !!

frytki

Haha ktoś widzi z boku a nie wie co się dzieje w środku! Zobaczą jedną kłotnie i wielkie szał jaki kto jest.. nie ważne czy nie ogarnia ważne jak sie współpracuje z drugą osobą. Każdy mądry że tam tak zle a co pracował a nie pracuje bo sie nie nadaje! Jak się ma dwie lewe do pracy to pózniej obrzuca bzdurami ze złości. Ja tam pracuję długo i nie z jedną osobą sie kłóciłam ale też dobrze rozmawiałam ;-) praca jest dobra bo zawsze coś się dzieje.. a w każdej pracy jest tak samo kierownictwo które wymaga!

gosc

juz ich tak nie broncie

gosciara

Co wy chcecie od Arka , chlopak swietnie sobie radzi prowadząc zmiany . Wszyscy tacy mądrzy na forach , pewnie napisała to kolejna memeja która z pewnością jest zazdrosna ! pozdro

ANIA

A ja chcialam wrocic do pracy ANIA Z NOCKI

gosc

Wnerwia mnie manager Arek co dzis zostal wyzywany przez kiwrowniczke ze nie ogarnia zmiany gdzie ja slyszalem skladajac zamowienie przy kasie ludzie wyzywajcie sie na zapleczu a nie na kuchni przeciez ludzie wszystko slysza a pozdrowienia dla chlopaka tego managera co widzialem ich razem na miescie... obyscie samych memejowatych managerow mieli w tym maku jak arek... ten mak to porazka

Ar

dziwne rzeczy tu piszą .. ja też pracuję i nie znam pracownicy z długim stażem , której mąż zarabia 8 koła ... a po transfery jeździ tylko kierowniczka nikogo nie wysyłają . Praca nie jest lekka ale jest fajnie . Nie wiem tylko czemu wieszają psy na kierowniku - ona naprawdę nie jest zła . Z tego co wiem to nie jednej osobie pomogła i wyciągnęła z kłopotów. Te osoby jeszcze pracują , ale są tacy którym się nie podoba a to nie oznacza ze trzeba zaraz obrażać i kłamstwa pisać . Piszą za atmosfera zjebana - wcale nie - czasami naprawdę jest ciężko ale to zależy od pracowników jak będzie się pracowało. Ja jestem zadowolona i żal czytać te bzdury .

zawiedziona

Muszę ci powiedzieć, Że Beata teraz się nawet Trochę zmieniła.Lepiej się Z nią dogadasz niż z Kierowniczka.. Co do Macieja, to tak jeszcze pracuje I racja to on mógłby być, Na tym stanowisku, ale Szczerze mówiąc to on się tam Marnuje, zresztą jak Większość pracowników. Naprawdę szkoda słów, na To wszystko!!!

jovi

Pani kierownik jeszcze potrafi obrazic gosci mowiac im ze maja isc jesc na parking bo nie ma w srodku miejsca a pania Beate to ktos powinien przetorgac ja po odbycie to moze by sie troche zmienila :) A kierowniczka to najgorse (usunięte przez administratora) ze wszystkich mcdonaldo w Polsce i na swiecie

zawiedziona

A jeśli czyta dlaczego nie potrafią z tym nic zrobic? Przecież praca Nie jest zła. Tylko.. Wiadomo kto..

Ada
@zawiedziona

No wlasnie Mc -Donalds Gniezno z ta Pania to jest nieporozumienie.Na razie czuje sie silna w swojej wladzy,a ktos napisal ze naglosni w przemianach gnieznienskich i nic sie nie doczytalam a szkoda.Taka osobe nazwalam po imieniu,ale administrator tej strony wszystko wykasowal.A pracuje jeszcze menager Maciej?ten czlowiek zaslugiwal by przejac Mc Donalds Gniezno.On jest swiadomy czego chce i naprawde by sie sprawdzil!!Zycze mu aby to dziadostwo przejal jesli firma czuje sie tak silna.Zarcie pod psem,bardzo szkodliwe,ale mlodzi sa glupcami i to zra tak potrafie to ocenic.A jeszcze ma zastepce ktora umie dopiec wszystkim ktorzy koncza prace tj:Beata.To jest ciezka sprawa ktora nadaje sie do naglosnienia na cala skale Gniezna,aby niecierpieli studenci,i na pelny etat pracownicy!!Naglasniac ile sie dsa do skutku,aby wreszcie atmosfera byla ok i zarobki takze.Zyjemy nie za czasow swieczka,ale nam sie to wszystkim nalezy,nie aby P.Kierownik zbijala kase na ludzkich krzywdach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zawiedziona

Mam nadzieję,Ze wkoncu znajdzie się ktoś kto na glosni ta sprawę. Zastanawiam się dlaczego Warszawa tego nie czyta?

zawiedziona

Naprawdę fatalna praca,za małe pieniadze, do tego wyzysk ze strony innych ludzi.. No I oczywiście Pani kierownik po żal się Boże, nie wiem kto ja jeszcze trzyma na tym stanowisku..

Ada
@zawiedziona

Wspolczuje Tobie!!Wiem ze wyzysk na kazdym kroku a o P.kierownik az bym chciala duzo napisac,ale sie nie da,bedzie wszystko wykasowane.Czuje sie Ona mocna i tyle,a co tam robol!Przyjdzie nastepny i nastepny i tak to sie kreci.

Dawid

Piszcie i naglasniajcie MC-Gniezno i to cale kierownictwo.Z obserwacji,nieciekawy zaklad!!!!

p

Witam was wszystkich . Opowiem wam o donaldzie od innej strony . Jestem mężem jednej pracownic z bardzo długim stażem . Praca moją jest bardzo spokojna zarabiam 8000 zł więc od strony finansowej nic nam nie brakuje . Na "awansy" nie reagowałem bo jak to kobiecie mówić że ma się nie rozwijać w pracy . A więc np opowiem jeden tydzień z życia męża pracownicy poniedziałek jest pięknie śniadanie razem i idę do pracy wracam obiad kawa i telewizja i tu nagle. Kochanie pojechali byśmy do w. (Jesteśmy z małej miejscowości to jeździmy sobie na zakupy do kina do w.) Ja ok nie ma sprawy jesteśmy w w. Kino zakupy i czas wracać do domu a tu nagle chodźmy do donalda bo muszę z brać transfer ok i wracamy. Wtorek rano śniadanie wychodzimy razem z żona . Ja na 8 zona na 9 ale idziemy razem a bo musze coś tam zrobić. godzina 16 wracam z pracy . Kurcze dzisiaj nie chce mi się gotować nic kompletnie pojadę do baru pyszna swiezonka palce lizać zrobię niespodziankę żonie 17 30 podjeżdża pod donalda . Już jestem kochanie . Już! !! Chwila zaraz wyjdę . Po 30 minutach nie zjem to bo ostatnie . ( swiezonka jedzona na parkingu donalda ha ha ha ) . Po godzinie telefon kochanie muszę zostać dłużej jeszcze ok pojechałem do domu . Godzina 20 telefon przyjedź po mnie. Swierzonka z mikrofali i telefon przy uchu zona dwedług mnie dalej pracuje. Środa wstaje idę do pracy żona na 10 przychodzę o 16 telewizja jakaś kolacja i czekam żona wraca o 20 jemy i telefon dalej nas prześladuje według mnie jest dalej w pracy . Czwartek wstajemy idziemy razem do pracy żona na 9 ja na 8 .wracam o 16 . Telefon płacz kochanie jedz do w. Po transfer proszę cię. ok jadę wracam 19:30 kawę sam kupuje bo nikt ci nie zaproponuje za przysługę głowa w dół i wychodzisz . " frajer" można pomyśleć czekam jeszcze 10 minut i jedziemy do domu . Piątek 8 godzina wychodzimy razem żona na 9 . Wracam o 16 żona 17:30 telefon zaś nas prześladuje nawet do 23 godziny . Sobota ja w domu żona w pracy wraca 20 godzina telefon dalej nas prześladuje . Niedziela jesteśmy razem i telefon ! oczywiście . Kocham ją bardzo ale jak długo można wytrzymać . Nie polecam pracy w korporacji

M.
@p

ja pracuję i nie narzekam , zastanawiam się tylko czy te wszystkie bzdury ten temat wypisują byli pracownicy których zwolniono ? za kradzieże i pijaństwo ? Zal mi Was że takie bzdury czytacie .. fakt trzeba się narobić ale nie jest tak źle jak piszecie , a kierownik jak kierownik wymaga i tyle . Obrażać tylko umiecie i to wszystko. Nikt za leżenie płacić nie będzie. Pozdrawiam Was - byłych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Gniezno

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's