Opinie o Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak w Gniezno

anonim Nowy wpis

Ola Nowy wpis
Klient
 Problem

Jeżeli znajomi byliby chętni to prosiłabym o kontakt tel. 519-19-16-39. Facet generalnie dalej zbiera zamówienia, wydaje mi się że z góry nie zamierza ich realizować w zwiazku z tym jeżeli jest większa ilość poszkodowanych jest szansa coś z tym panem zrobic. Jestem ze Szczecina. Z panem Bujakiem udało mi się spotkać, gdyż jako "nowy"klient prosiłam o wycene wymiany drzwi i nie było żadnego problemu na umówienie się na spotkanie. Pan wymigiwał się, że tylko przyjmuje zlecenia, ze jest pracownikiem, później przyznał się , że jest współwłaścicielem i oczywiście nie był w stanie powiedzieć dlaczego mnie ignoruje mimo iż termin minął. Ja straciłam dosyć mało, ale szkoda mi potencjalnych przyszłych poszkodowanych.

jm Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat
 Problem

nie jestem pracownikiem ani klientem a tylko znajomym oszukanej klientki w/w firmy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Co wchodzi w socjal Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak?

Dariusz

Czy ktoś jeszcze potwierdzi ze firma nie jest wypłacalna ?

Ola
Klient
@Dariusz

Brak kontaktu, termin wymiany okna minął, zaliczka zapewne przepadła

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Arbas

Absolutnie z daleka od firmy, w styczniu wzięli zaliczkę za drzwi,oczywiście drzwi nie wstawili, nie mieli termonów, i to by było na tyle, do dzis pieniędzy nie odzyskałem, mojego nr tel nie odbierają

Tak1Nie
Karol

@Nie polecam ,nie poważną firm. a możesz rozwinąć? Co tak cię zraziło?

TakNie
Nie polecam ,nie poważną firm.

Nie polecam nigdy mieć coś wspólnego z takim czymś jak ta firma,

P. P.

Nie polecam nigdy w życiu, nie poważnie firma

wojciech

Omijać firmę z daleka. Jak jest problem to idą w zaparte i brak kontaktu - stary numer takich szmatławych firm.

Kazimierz
@wojciech

Jakie problemy spotkały Cię podczas współpracy z Firmą Handlowo Usługową Magamel? Jestem ciekaw co konkretnie się wydarzyło, opisz proszę tę sprawę dokładniej.

Ewa.G

Panowie byli spisali umowę na raty za dzwi bank mi niedal kredytu a wzięli zaliczkę i nie oddal nie ma z tymi panami kontaktu tel an z firma

Maria

Nie polecam! Panowie wstawili co prawda drzwi, ale z 3-miesięcznym opóźnieniem. Futryna obdrapana, drzwi krzywo i zablokowali mój nr gdy już byliśmy umówieni po raz któryś na naprawę. Nie polecam stanowczo nie warto tracić nerwów.

Remik

Raczej nie szukac tu przyszłości? Czy moze coś zmieniło się na lepsze?

styl

firma do niczego, absolutnie nie polecamy, strata czasu pieniędzy i nerwów

bosty@onet.pl

(usunięte przez administratora) ale to absolutnie przestrzegam przed nimi, nieprofesjonalni, Marcin Bujak nie uznaje reklamacji, nie odbierając telefonów od już załatwionych klientów, z obcego numeru i owszem bo może nowy naiwny klient się trafił.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 425 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak?

TakNie2
Maciek

Szkoda, że na forum dla pracowników nie ma zupełnie ich opinii. Jakiś powód jest tego?

jorgb

Myślę,że to od pracowników na miejscu wykonania usługi dużo zależy nie mniej zła organizacja pracy i gonitwa szefa za kasą niczego nie tłumaczy. Ja "dzień po" jestem jeszcze zadowolony i myślę, że tak zostanie. Pracownicy byli mili a co do ich fachowości nie mam nic do zarzucenia. Podejrzewam często rotację tzw fizycznych a to niczego dobrego firmie nie da. Był jednak poślizg czasowy z godziny 8-mej na 16/45 i tu byłem wściekły. Drzwi miały być wymienione do południa bo dla wracającej rodziny z pracy po południu miała to być niespodzianka, której jak widać nie było - wręcz przeciwnie. Szefowi polecam popracować nad organizacją. Pozdrawiam. "JB" z Bytomia

Szczecin

Firma jest nie rzetelna i Pan Bujak klienta traktuje jak powietrze. Zgloszona reklamacja,zaraz na drugi dzień po założeniu drzwi a już trzeci miesiąc Pan Bujak ignoruje klienta nawet nie odbierając telefonu. Nie polecam!!!!!

Tak8Nie1
Szczecin 2
@Szczecin

Firma kompletnie nie do polecenia. Dzwonić się do pana bujaka ciężko wręcz bez skutku panowie nie terminowi godzinowo po zjawieniu się na miejscu nie mili jakby pracowali za karę. Niby gwarancja na drzwi tyle ze Nie ma żadnego papierku na to nawet w wstępnej umówię nic chyba Ze słowna . Ogólnie nie polecam nikomu lepiej dołożyć 300 więcej i zatrudnić naprawdę profesjonalna firmę .

Tak4Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Magamel Marcin Bujak - Gniezno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad