Opinie o McDonald's w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy McDonald's. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie McDonald's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Gniezno

Wer

Co się stało z poprzednim kierownik iem? Bo nie wiem czy wracać?

Dzik

Ostatnio w drive taki młody obciągacz porobił mnie na dyszke. Cofam sie do niego a on pali glupa i matrzy na te pieniadze które trzymam w dłoni i liczy je jak upośledzony, ale to specjalnie... napewno od razu wsadził dyszke do własnej kieszeni i dlatego gdy upomniałem sie kolejny raz o swoje pieniądze, podobno wyszło ze wkasie jest tyle ile powinno być. Szczyt bezczelności. Lepiej od razu liczyć przy okienku, bo inaczej juz sie kasy nie odzyska. Jak stwierdzili Przy okienku nie ma monitoringu Cyrk normalnie. Dodam, że pierwszy raz miałem taka sytuacje, ale ten młody obciągacz oszukał mnie w biały dzień

Zuzanna

@Lechu czy Ty opisujesz sytuacje z restauracji McDonald's w Gnieźnie? Bo właśnie tej restauracji dotyczy ten wątek. A jednak zachowania kierowników nie muszą we wszystkich restauracjach wyglądać tak samo i to straszne uogólnienie związane przecież z charakterami ludzi.

Zuzanna

@Rafek skoro szukasz pracy na stałe to mogę Ci powiedzieć, że w takim miejscu jak McDonald's możesz liczyć na rozwój. Firma prowadzi rekrutacje wewnętrzne i odbywają się szkolenia na wyższe stanowiska. DO tego firma oferuje stabilne zatrudnienie, szkolenia, elastyczność pracy https://praca.mcdonalds.pl/co-oferujemy @niezadowolony może po prostu był za duży ruch i bardziej sprawdzona osoba by to szybciej "rozładowała"? Dostałaś potem drugą szansę na pracę na kasie?

Lechu
@Zuzanna

Zuźka, rozwój w takim kołchozie? Na głowe upadłaś? Awanse na wyższe satnowiska są, tylko zaufanych ludzi podp***dalaczy i wazeliniarzy, a tych, co faktycznie sie nadaja do zarządzania ludźmi i są w porządku, to szanowne "kjerofnictfo" ustawia do bycia sk***synami. A stabilne zatrudnienie to jest, o ile siedzisz na (usunięte przez administratora) i sie nie odzywasz i nie narzekasz. (usunięte przez administratora) menagejskie, oby wam ktos w twarz naharał za to, jak ludzi traktujecie.

Pracownik Restauracji

Wysłałem zgłoszenie. Następnego dnia zadzwoniono do mnie i zaproszono na rekrurację. Na rekrutacji padły pytania podane poniżej. Po rekrutacji powiedziano mi że do końca tygodnia odezwą się jeśli będą chcieli przyjąć. //Odnośnie zarobków: Zarobki za godzinę w Kielcach w McDonald to 9,50 na rękę, przy czym dostaje się jeszcze dodatkowo pieniądze za noszenie własnych butów oraz za pranie ubrań roboczych, oraz dostaje się zniżki na produkty, jest możliwość awansu a zazwyczaj po 3 miesiącach dostaje się umowę na pełny etat bo na początku pracuje się na 3/4 etatu + 40 godzin jeśli się chce. Za pracę w nocy (od 22:00-7:00) jest wyższa stawka ale pracują tam przeważnie sami mężczyźni bo jest to praca przy czyszczeniu całego sklepu, sprzętu itp.

"Opisz siebie", "Na jaki czas chciałbyś pracować tu?" (wolą przyjmować ludzi którzy chcą pracować na stałe niż na pare miesięcy) "Jakie masz plany?" "Czy jakiś Twój znajomy pracował albo pracuje w MacDonald's?" "Czy wiesz na czym polega praca tu?"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
Mc do duszy

Na kupony wydaja zimne,bo?! Tego typu jedzenie na zimno jest do niczego.

niezadowolony

Pracowałam byłam na kasie ,nie dałam rady tak szybko kasjerka wywaliła na sprzatanie ,bo się nie na daje ,jest jeszcze ta starsza Pani co nie tylko sprząta -ale podsłuchuje i zajmuje się pierdołkami ochyda!

Rafek

Szukam pracy raczej na stale, czy wartp? Jaka kasa?jakcy sa pracownicy, jaki kierownik?

Zuzanna

@Wera wakacje się rozpoczęły. Zaczęłaś już pracę w McDonald's? Możesz powiedzieć coś więcej na temat swoich wrażeń ze szkolenia oraz pierwszych dni pracy?

Kto wie gdzie znaleźć Joanne, która sprzedawała dzisiaj w McD na dziale cafè?

Wera

Po maturze chce zaczac praca na wakacje w maku w Gno, warto próbować?

Agnnn
@Wera

Jasne, że warto ;)

Zuzanna

@jaa długo już pracujesz w McDonald's? Co możesz więcej opowiedzieć o sytuacji w tym oddziale?

Luis

Nie wiem jak to możliwe, że przy standardach firmy, trzeba czekać za 3 kanapkami w Gnieźnie przy Mac`drive o godzinie 0.45, 20 minut.Zenua obsługa...

Kali

Popieram wyzej post. Niedlugo mak bd czynny od 6-15 bo niedlugo nikogo nie bedzie na popoludniowki tylko sami pracownicy na rano. A traktkowani starzy pracownicy sa jak smiecie a nowi to sa uwielbiani byle tylko zostali. Osoba zarzadzajaca rozwalila restauracje w ciagu 1 roku

jaa
@Kali

słyszałem ze ją gdzieś przenieśli ? jest ktoś nowy ? rozwaliła i poszła dalej (usunięte przez administratora) kto na to pozwala ?

jog

hahaha manager za 2500zł XD sprzątaczka zarabia więcej

Brawo
@jog

Obecna osoba zarządzająca tą dążącą ku upadkowi firmą nie posiada jakiejkolwiek wyobraźni i wiedzy jak dobrze zarządzać. Sporo dobrych, starych pracowników już odeszło, a to tylko dlatego że w firmie ludzie nie są traktowani jednakowo. Elastyczne godziny pracy ? Jeżeli przyjdzie ktoś teraz jako nowy pracownik to on ustala swoje warunki pracy, a nie pracodawca więc śmiało moi drodzy. ( praca w maku od pon do pt w godzinach 6-14 jest możliwa ). A co robi w tym momencie doświadczony pracownik, który pracuje dajmy na to powyżej 2 lat ? Zapiernicza za dziesięciu, niektórzy po 15 nocek i dodatkowo praktycznie wszystkie weekendy. Czyli sposób na motywowanie i zatrzymywanie nowych pracowników jakiś jest, tylko zapomniano przy tym o pozostałych. I tutaj koło się zamyka.

Ktoś zły

Wyłącz muzykę na noc bo tu są dzieci

Roześmiana

Ludzie kochani chyba Wam się w głowach pomieszało. To nie jest forum "jak bardzo nie lubisz Pani X lub Pani Y". Każdy wie, że biuro czyta te Wasze wypociny i serio myślicie, że to coś zmieni? Fakt jest taki, że jest tam coraz gorzej, pracowałam w gnieźnieńskim Maku trochę czasu i niektóre awanse są śmiechu warte. Nie zmienia to faktu, że jest to dobra praca "na start". Umowa o pracę, 30min przerwy, grafik możesz ułożyć sobie pod szkołę/inne obowiązki, wypłata zawsze na czas, a i z płacą nie jest najgorzej. Fakt faktem nie ma tam łatwo, ręce pełne roboty, standardy, nerwowa atmosfera... ale lepsze to niż nic :) Nie rozumiem czemu Wy się tak tutaj kłócicie i spinacie, trochę luzu ludzie. Wracając do tematu - nie żałuję, że tam pracowałam, jednak zmiana pracy wyszła mi na dobre :) Trzymam kciuki za wszystkich, którzy tam nadal walczą.

gość

Nie porównuj recepcji do McDonald's, szczególnie w Gnieźnie, gdzie natężenie ruchu jest mega. Nie masz pojęcia o czym mówisz.

Pyskata

Próbować można wszędzie :) W tym temacie są opinie dotyczące konkretnie McDonald's Gniezno. To, że w Gnieźnie mamy cyrk na Żwirki i Wigury, to nie znaczy, że jest tak wszędzie :)

Pyskata

Mój poprzedni post: "Może w innej restauracji, w innym mieście i z innym kierownikiem, ale niestety nie w Gnieźnie." W którym Mc pracują twoi znajomi? W Gnieźnie? Nie sądzę. Tu nie chodzi o ruch, tu nie chodzi o wyzysk. Przeczytaj uważnie to co napisałam w poprzednim poście, a może zrozumiesz co miałam na myśli :)

Pyskata

To zależy dla kogo. Stawka godzinowa na stanowisku menadżera nie jest wcale wiele wyższa od stawki zwykłego pracownika. Dodajmy jeszcze do tego, że masz milion pięćset nowych obowiązków, a Szanowna Pani Kierownik tylko wyszukuje odpowiedniej chwili, ażeby zrównać ciebie z ziemią. Jako menadżer wiele razy jesteś zmuszony do zostania na nadgodzinach, za które pieniędzy nie dostaniesz - pracujesz za darmo. Biorąc też pod uwagę system przyznawania awansów, jaki wcześniej opisałam - przychodzisz do pracy i zaczynasz się uczyć wszystkiego, po miesiącu - dwóch dostajesz ofertę awansu nie wiedząc wszystkiego, gdyż w 2 miesiące wszystkiego się nie nauczysz, a potem jesteś jechany za to, że czegoś nie wiesz, nie potrafisz etc, mimo że braki w szkoleniach to w tym momencie nie twoja wina. Czytając to pomyśl więc, czy nadal uważasz taki awans za "dobry". Może w innej restauracji, w innym mieście i z innym kierownikiem, ale niestety nie w Gnieźnie.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Gniezno

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's