Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

Na jakie benefity można liczyć w REN?

prywatna opieka medyczna. karta sportowa. dofinansowanie do szkoleń dofinansowanie do urlopów (wczasy pod gruszą) dofinansowanie do kursów językowych. tych powyżej i innych u nas nie ma i nigdy nie było

Wieczorek

Żadne Wszystko zagarniam dla Siebie

Luiza

Hej. Poproszę o informację jak jest w oddziale łódzkim. Szukają logistyka.

Cichy
@Luiza

Jest w pierwszym pokoju po prawej.

Cenne informacje.
@Luiza

Dramat. Duża migracja. Cięcie pensji co miesiąc bo firma ledwo przedzie

Tolek

Firma w fatalnym stanie finansowym. Każdy oddział zwalnia ludzi, nie płaci innym firmom bo jest prawie w upadłości. Pracownicy mają regularnie obcinane premie. Duzo obietnic. Zero benefitow. Zanim się tu zatrudnisz pomysł dwa razy.

Do du

Prezesik bądź dyrektor w Żółtkach to psychiczny gość. Najpierw oferuje pracę daje skierowanie na badania a później odmawia bo kogoś innego sobie upodobał.. konus rzuca się do konfrontacji fizycznej ale weź takiego rusz.ledwo odzyskałem pieniądze z padam epidemiologicznych

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mery

Czas znajomych królika nadchodzi. Nowy ład, mierni ale wierni :-)

jeszcze pracująca w Markach

Niestety Ren znowu bedzie sprzedawany nie pomogło dofinansowanie ponad 100 milionów złotych które wpompował właściciel po wspaniałych wyczynach Remak a tym bardziej teraz gdy sami nieudaczni bogowie mrozonek chca tym naszym gigantem zarządzać

jeszcze pracujący w majtkach
@jeszcze pracująca w Markach

Po co te kłamstwa? REN już raz zbankrutował, sięgnął dna. REN już raz zmienił właściciela. REN się rozwija i rośnie, ale tego tu na tym forum się nie dowiesz. REN znowu zapewne zmieni właściciela i co??? i NIC!!! Będzie jeszcze mocniejszy.

tagaM
@jeszcze pracujący w majtkach

Widać ten rozwój szczególnie po samochodach... Nawet swojego magazynu w Radomiu sie nie dorobili a zmiana właściciela kolejny raz to dlatego ze tak dobrze firma prosperuje... No ale jak od wszystkiego jest osobny dyrektor, ktory ma osobna sekretarke a ona sekretarke... tzn tak mi sie wydaje, bo nie wiem. Pff Ps. Widziałem, że REN otworzył skup złomu za halą, którą wynajmuje. Mam troche złomu tylko nie wiem jaka cena za kolor...

iLoveO&M
@tagaM

Jak się cieszę! Myślałem, że już tu nie zaglądają, że nic się nie dzieje. Dzieje się jednak, czują, widzą to i co najważniejsze boli. Oj boli! Nie będę rozpisywał się o kwestii biznesu, że tak robi większość firm, itd., bla, bla, bla, bo i tak nie zrozumiesz. Do prostaka w prostych słowach: REN nie ma i nie będzie miał swoich magazynów. Może powiem o tym co ma. REN korzysta z większych magazynów, nowego wyposażenia, nowych urządzeń, nowych biur itd….. Ma kilkanaście oddziałów, które tak po prostu można opisać jednym słowem - przymiotnikiem NOWY NOWY od biurka, komputera, systemu, biura, szafy, sufitu, magazynu, wózka, regału aż do nowszego i nowego samochodu. ty/wy zatrzymaliście się na poziomie złomu, który znajduje się na tyłach naszego magazynu. My już jesteśmy za tą NOWĄ ścianą, której w przenośni i w praktyce nigdy nie przekroczycie. Pozostańcie w tym złomie (zresztą tak na prawdę waszym) tego wam życzę. Szczerze.

iLoveO&M

Jak widać nie wiesz o czym piszesz. Może to i lepiej. Mniej jadu bedzie w tobie. A czas zweryfikuje... REN ma 200 samochodów ciężarowych i dostawczych. Drugie tyle osobowych. Tylko w pażdzierniku kupiono więcej nowych aut niż O&M ma wszystkich. A ulica niebawem to zweryfikuje.

naGrabskidosiebie

Co za hipokryzja! Mentalność Kalego! Kilka faktów za starych czasów Andrzeja P. 1. stary REN 75% obiektów wynajętych 2. stary REN auta leasingowane ... Wtedy dobrze? Teraz źle. Żal mi ciebie... "Jak Janek ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Jankowi ktoś ukraść krowa to być źle"?

@iLoveO&M

A gdzie te nowe samochody że tak zapytam bo te co towar przywożą to ruiny

Fikoł
@naGrabskidosiebie

No i jeszcze trzeba dodać ile to nakradli po sprzedaniu ile spraw sądowych było ile starych ludzi na stanowiskach było zamieszanych a ile się udało do tej pory utrzymac na stanowiskach Tak byli za Andrzejem ale z biegiem lat jakoś ich nie wziął do siebie ????

Kierowca bombowca

Jak wygląda w Rzeszowie?Kierowca C dokładniej. Czas pracy i zarobki. Dzięki za pomoc

Ghost Rider

Pomimo tych negatywnych wpisów jednak ludzie pracują w RENie. Może to zależy od oddziału, może od Kierownika Logistyki, może od nastawienia do pracy.... Praca jak każda, są dni ciężkie i są dni lajtowe. Tak jak w życiu. Zawsze jest wybór, nic na siłę... Jednak ludzie pracują i to już od paru lat stała ekipa... Przedstawiciele, kierowcy, magazyn. Oddział Radom. Pozdrawiam.

Wanda
@Ghost Rider

Jak wyglądają te dni ciężkie a jak lajtowe? :P Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Jak często zdarzają się te gorsze dni? Interesuje mnie stanowisko przedstawiciela. Czy osobiście polecasz takie zatrudnienie w RENie?

Czy firma REN w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dyzma przyjaciel ministrów

Tu nie ma żadnych szkoleń i nigdy ich nie było.... Ani miękkich ani twardych , ani sprzedażowych ... Tylko same produktowe od producentów

Krzysiek

Nie polecam pracy w tej firmie, auta są w stanie opłakanym, jazda nimi nie należy do bezpiecznych. Wypłaty marne, nieuzasadnione, nie wiesz ile zarobisz w następnym miesiącu oprócz tego że najniższą masz na papierze, premie rzucają jak im się podoba. Atmosfera mało przyjazna a godziny pracy bardzo długie, kilkadziesiąt punktów dziennie samo się nie rozwiezie. Jednym słowem WYZYSK CZŁOWIEKA.

Wanda
@Krzysiek

Każdy ma inne wymagania co do wysokości pensji i dla każdego inna stawka będzie zadowalająca. Czy mogłabym się dowiedzieć konkretnie jakiego wynagrodzenia można się tutaj spodziewać? Premie faktycznie są wypłacane jak się podoba czy może jednak są podane jakieś kryteria, które trzeba spełnić?

....

Pracodawca nieslowny. Warunki jak i atmosfera w pracy tragiczna. O swoje pieniążki trzeba się prosić a I tak za każdym razem magicznie gdzieś uciekają nie do tych rąk co trzeba. Sprzęt na którym się pracuje to porażka. Godziny pracy ile by ich nie było zawsze za mało. Nadgodziny ktorych jest pelno nie sa wypłacane. O stanie produktow nie bede sie wypowiadał bo szkoda na to słow.Nie polecam ja się przejechałem na tej firmie i ludziach w niej pracujących, także jeżeli masz możliwość to omijaj szerokim łukiem.

Byly

Nie polecam kierowcy jezdza rozpadającymi się samochodami na awans nie macie co liczyć chyba że ktoś ci coś zalatwi tak jak w Siedlcach. Nie wiem jak jest dokładnie na działach handlowych i dokładnie na kierowcy ale na magazynu nie polecam. Kierownik to gruby nic któremu stanowisko ktoś załatwił facet nie szanuje pracowników wyzywa ich i traktuje ich jak prywatne(usunięte przez administratora). Ale oczywiście żaden z pracujących się tam nie odezwie bo się boi że straci pracę ...Magazynierzy spoko kierownik do wymiany bo nie szanuje ludzi ktoś w końcu powinien się tym zająć i (usunięte przez administratora) bo ludzie nie wytrzymuja tu psychicznie.

Obecny
@Byly

Ciekawe spostrzeżenia. Ciekawe jak na pracownika zwolnionego za nadużywanie alkoholu. Źle Ci że zostałeś bez pracy? Na własną prośbę? Ojej biedactwo musi innych obarczyc wina za swoją porażkę. Jakie to smutne

Magazynierzy
@Byly

Nasz kierownik to kochany człpwiek. Może ma specyficzne poczucie humoru ale zawsze i wszyscy staniemy za nim murem. Szkoda że komentarze pisza (usunięte przez administratora)i pijaki lub pozerzy nie potrafiacy utrzymac pracy dluzej niż miesiac. AVE REN!!!!!

jan
@Magazynierzy

ale wazelina , aż wycieka z monitra

Qwerty

W konkurencji ..x obsada coraz bardziej znajoma. Ale to dobrze wróży na przyszłość REN. Jestem coraz bardziej spokojny o przyszłą pozycję rynkową RENu.

Key Account Manager

Cześć, Pracuje ktoś jako kay account Manager? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Plany są realne?

Uprzejmy człowiek

Witam czy da się zarobic w tej firmie bo widzę że zdania są podzielone. Chodzi mi bardziej tez o atmosferę mój znajomy pracował w tej firmie i niedawno sie zwolnił mówiac ze jest to (usunięte przez administratora) system 3 zmianowy polega tylko na pracy na zmianie nocnej czy to prawda ??? Duzo tez slyszalem o tzw mobbingu przez kierownia, jak to wygląda ???

paSZCZYK

Czy da się jeszcze bardziej nic nie robić w innej firmie?

Tomasz
@paSZCZYK

Nie bardzo rozumiem? Sprecyzuj, proszę, co chciałeś przekazać swoją wypowiedzią. Pamiętaj, że są tu również osoby, które nie pracują w tej firmie, dlatego nie każdy może rozumieć dodany wpis.

Wazelina się przyda...

Lojalni fachowcy pozostali :-)

Cała prawda i tylko prawda
@Wazelina się przyda...

Dobra zmiana ha ha ha ha ha ha wymiana "elit" spady za spady Wyrzutki z Igoteksu w zamian za RENowskich "geniuszy"

Ptasznik
@Wazelina się przyda...

Lojalność to akurat komplement. Uciekinierzy jak trzeba było wziąć się do roboty to uciekli. Niech dalej nic nie robią gdzie indziej.

kontestator dysfuzji percepcji
@Wazelina się przyda...

chciales napisac mierni, ale wierni

Ptasznik
@kontestator dysfuzji percepcji

Słaba riposta. Kilka faktów Skoro byli tacy super i tak dobrze działali to dlaczego pozostawiają po sobie ruinę? I odwrotnie to samo... Jeśli byli tacy cudowni tam to dlaczego nic nie wnieśli nowego, dodatkowego do firmy? Mierni dostali więcej i poszli....

kontestator...
@Ptasznik

no rzeczywiscie podales interesujace fakty, a cos sie wali? bo raczej nic nie wskazuje .

Moniq
@kontestator...

Świetny pracodawca, firma mega prze do przodu. Polecam warto.

Gabriela
@Moniq

@Moniq Świetnie, mam nadzieję, że napiszesz nam kilka przykładów, dlaczego polecasz pracę w tej firmie. Są szkolenia dla pracowników?

@Gabriela

Wszystko na legalu. Wypłata, nadgodziny, premia, dodatki. Wszystko opodatkowane, wszystko na "pasku". Wszystko co zarobisz liczy się do emerytury. Nic "pod stołem".

Herbatnik
@Moniq

Co ty pleciesz?

Ren

Ludzie zastanówcie się mocno przed pójściem do tej firmy magazynierzy zarabiają kiepsko obiecują złote góry zostań na nadgodziny a później co do wypłaty obcinają premie a wypłacaja nadgodziny paska i tak niewidzimy od wielu miesięcy bo kierownik logistyki ich nam niedaję żebyśmy za dużo niewidzieli (Marki) pracujesz na mroźni a wypłata jak byś stał w cieple na kasie w żabce omijajcie szerokim łukiem tą firmę a w szczegulności Marki tylko nieliczni tam mają dobrze

@Ren

Z tego co ja się orientuję to premia na umowie o pracę jest "uznaniowa"... Trzeba sobie zasłużyć... Za samo "bycie" w pracy jest podstawa ???? Każdy oddział ma swojego Kierownika Logistyki i mogą być inne kryteria premiowania. Jaka praca... taka płaca...

Herbatnik
@Ren

Masz racje firma pod psem nic nie oferują A nie przepraszam groźby i strachy. Kierownik to nikt dlatego się tak wywyzsza.Pasek dla pracownika? Po ci Ci usłyszałem Marki

Jatez
@Herbatnik

Też jestem z Marek widzę że nie tylko mnie traktują jak śmiecia jak się postawisz to mszcza się logistycy pod dyktando wiesz kogo .Kto go postawił na stanowisko nikt nie wie A tyłu ludzi pokonał po drodze szczur.

Halina

Zadziwiające jest to, że już od dłuższego czasu nikt nie wypowiada się na tym wątku. Chyba muszę Wam przypomnieć, że REN poszukuje w chwili obecnej osób na stanowiska: Kierowca kat. B i C, Magazyniera, Przedstawiciela Handlowego ds. Detalu i ds. HoReCa. Wszystkim kandydatom pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole, zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Brzmi dobrze? To kto z Was zdecyduje się na aplikowanie?

@Halina

A benefity ? żadne chyba że auta graty to tak są benefity 50 stopni ciepła w kabinie. Benefit sauna .

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w REN?

Xxx

W tamtym roku to nawet wigili nie zrobili

Sławek

Oddział w łodzi. Nie polecam jeśli chodzi o kierowców to pensje obiecane przy zatrudnieniu nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Co miesiąc kierownik mówi że ma mały budżet i za miesiąc będzie lepiej. A jeśli chodzi o magazynierow to dziwię się że jeszcze tu pracują bo takie pieniądze dostaną wszędzie

ORZEŁ
@Sławek

Taka sama sytuacja w Siedlcach, Kierowcy zaczynają sie już zwalniać...

Deel
@Sławek

To ile teraz u was realnie kierowca kat C zarabia na komorówce?

Prawda
@Sławek

W Ren Łódź Kierownictwo okrada pracowników taka jest prawda. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN