Opinie o Markande w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markande. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Markande o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markande w Wejherowo

Nerwus

To się zwolnij, a nie w d..e włazisz. Anonimowo każdy potrafi pisać, a co zrobiłeś, aby było lepiej? Magazyn i kierowcy to jedyny dział, który zapieprza, a nasz Szef to spoko facet. Jak ma Cię opieprzyć, bo zawaliłeś, to to zrobi, ale jak ma pochwalić, to też to umie, a że wymaga, to inna sprawa. W każdym razie, jak zwykle, pozdrawiam Nierobów.

syf syf syf i jeszcze raz syf...Szukają JELENI do pracy!Pan Dyrektor to gość który eksperymentuje na ludziach,mam nadzieję że ktoś mu w końcu nosa utrze(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Kierownik działu wędlin nie ma kompletnie szacunku do pracowników, pracownicy się go boją... itd.ODRADZAM PRACY W MARKANDE, SZKODA ZDROWIA I CZASU.

Ja pracowałem tam chwile i o chwile za dużo.Pan Prezes to porządny i dobry ale niestety naiwny człowiek.To chyba na tyle jeżeli chodzi o pozytywy.Pan Dyrektor to osoba chora psychicznie(podobno sie leczy),która ma ludzi za nic i tak ich traktuje."Jego ludzi"zaczyna być więcej w firmie niż konstytucja nakazuje:).Ogólnie porażka i największy błąd życiowy Pana prezesa-tylko On jeszcze o tym nie wie.!!!.p.s szkoda zdrowia

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markande. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Jan Paweł

Firma świetna tylko ludzie (usunięte przez administratora)

kombo

ja muszę powiedzieć, że p. (usunięte przez administratora) jest po prostu za dobrym człowiekiem i niektórym od tej dobroci w głowach się przewraca(patrz opinie niżej). te opinie innych osób są niestety błędne, wiem, bo sam pracuję tu około 10 lat i bardziej zgranej ekipy nie znam. a niektórzy niestety próbują cwaniakować ale takim nigdy nie pójdzie dobrze. żal mi ich.

@

tyralam dla tej firmy ponad rok,wyprulam sobie zdrowie i zyly i zrobili ze mnie zlodziejke,za marne grosze zapierniczalam od 4 rano do godz 20 by sie wykazac!!Dzis zycze by pan (usunięte przez administratora) poszedl na dno i na to sie chyba zapowiada,bo jego nowy dyrektor zmiany jakie wprowadza nie prowadza raczej do sukcesu.Ja sie w zyciu jednego nauczylam ze gora z gora sie nie zejdzie a czlowiek z czlowiekiem owszem,ja mimo tego ze Markande chcialo zniszczyc moje zycie zawodowe podnioslam sie i zyje a oni ida na dno.Szkoda mi tylko kilku osob ktore wiernie (usunięte przez administratora) u przy (usunięte przez administratora) sluza a ktore zasluguja na wiekszy szacunek

Murzyn

Nie polecam nikomu obiecuja zlote gory a pozniej zwalniaja prezes to Pan ktory ma ludzi za szmaty serdecznie go pozdrawiam...

Nerwus

Bzdura. Firma, jak firma. Właściciel super gość. Co do reszty, na razie bez komentarza. Chyba idą duże zmiany. Jak się nie chce pracować, to wszędzie będzie źle. Pozdrawiam Nierobów.

jankes

Dobrze napisane może wreszcie ktoś im nosa utrze, a co do umów to faktycznie 1/2 etatu a tyrasz od 3 w nocy żeby się wyrobić z dostawą, i kończysz prace o 12 no i co to ma być ?!?!

anonim1

Potwierdzam.

XYZ

Popieram w 100 %!!!!!!!!!!!!!!!

Firma nieuczciwie traktujaca pracownikow,warunki umowy nie sa zgodne z rzeczywistym charakterem pracy.(usunięte przez administratora) Osoba, ktora liczy na rozwoj zawodowy moze sie bardzo przeliczc, nie warto tracic sil i czasu na taka firme, bo zarzad za nic ma wysilek pracownikow licza sie przede wszystkim uklady i znajmosci. calkowity brak profesjonalizmu, nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Markande - Wejherowo

Markande
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Knyszyńska 16A lok. 2
    80-180 Wejherowo