Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

a co tamchamie

Uwaga!!!!!!!!!!!! Lidl Płock Kolejowa nie aplikujcie na ogłoszenia o prace na olx!!!!!!!!! Strata czasu ten koleś na rozmowie to jakiś pomyleniec!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leon

Czy w grudniu wypłata szybciej? Czy 9 stycznia?

Śruba

Kolego jesteś w błędzie zatrudniając się w tej firmie w październiku br. Na start otrzymałem stawkę 15zł/h netto

Honorata
@Śruba

Może to zależy od obiektu? Chyba nie kłamie, skoro cytuje umowę. "Gwarant" to chyba z umowy, nikt tak na szefa nie nazywa :)

@Śruba

I to jest dramat w tej firmie. Pracujesz dłużej masz tyle ile dostaje nowy, rzadkie podwyżki, no zobaczymy czy coś się ruszy z nowym rokiem

@Koko

Z nowym rokiem będzie gorzej więcej pieniędzy na umowie zlecenia będzie zabierało państwo

Pepe

Czasem jest tak, że masz wolne, a tu nagle dzwonią, że do roboty...

Iwona
@Pepe

A co jeśli odmówisz i nie przyjdziesz? Przecież każdy może mieć już wcześniej zaplanowany dzień wolny.

Pepe
@Iwona

W tej firmie umowa zlecenie jest de facto umową o pracę.

Alicja
@Pepe

no tak, ale umowa zlecenie ma jednak sporo minusow jak brak pełnoplatnych urlopow wynikajacych jak w umowie o prace, jak to jest rozwiazane w firmie ?

Stary wyga
@Iwona

Nie ma obowiązku żeby kogoś zastąpić to jest tylko dobra wola jeśli się ktoś zgodzi i nie ma czego takiego jak "Sklep nie może zostać bez ochrony" to jedno z wielu kłamstw Kro

Gangsta

Masz rację kolego popieram cię w stu procentach

Krystian

Firma jak każda inna liczy się kasa dla niej pracownik jak potrzebny to całują po rączkach jak nie to po prostu do kosza , i jak ktoś tu napisał w komentarzach Lidl żegna gwarant i nie ma firmy , a i polityka przyjmowania byłych policjantów na dyrektorskie stołki nie prowadzi w dobrą stronę

Mlody ochroniarz
@Krystian

Lidl zerwie współpracę z gwarantem?

Janek
@Mlody ochroniarz

Wywalą ich na bank Straty zbyt duże

spo
@Janek

bo inna firma wejdzie i wyniki się zmienią ????????????

Jurek
@spo

O różnice po zmianie firm popytaj pracowników Lidla

@Krystian

Gdzie pan to wyczytał że Lidl żegna gwarant bzdury panie nasłuchał się pan i teraz wypisuje gwarant jest dalej w Lidlu i na dzień dzisiejszy nic się nie zmienia

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Mors

Niech żyje Lidl. Gwarant wyżebrał od Lidla drugi raz bony dla swoich pracowników i w okolicach wypłaty wpadnie 1000 złotych na aplikacji.

@Mors

Dobre i to bo ta firma premii nie daje , pracownicy lidla teraz będą komentować z jakiej racji dostali oni nie są pracownikami lidla

Zbigniew
@Ochroniarz

A jaką obecnie macie stawkę godzinową i czy są wolne etaty? Próbowałem sam coś znaleźć w sieci ale za dużo firm o podobnej nazwie... Daj też proszę znać, czy można tu liczyć na podwyżki stażowe lub inflacyjne?

Machida
@Zbigniew

Stawka 20.59 brutto 14.84 netto nie masz co liczyć na podwyżki stażowe czy inflacyjne pozdrawiam REJON BYDGOSZCZ

Mors
@Ochroniarz

Nigdy nie usłyszałem takiej opinii z ust pr Lidla, zawsze mówili że to bardzo fajnie, bo faktycznie nasza pensja w porównaniu do ich to jest(usunięte przez administratora). przepaść

Machida
@Mors

W oczy ci tego nie powiedzą ale za plecami już tak...

Biedny
@Ochroniarz

Tylko dla tych co mają umowy o pracę Reszta...

Takie są fakty

System pracy jest następujący pracujesz 6 dni po 8h plus 7 dzień jak jest niedziela handlowa, albo co drugi dzień po 16h. W skali miesiąca i roku robi się bardzo dużo nadgodzin... A najgorsze jak towoj zmiennik nie stawi się do pracy wtedy kierowniczek oczekuje że będziesz przychodził codziennie po 16h, oczywiście masz być cały czas czujny bo jak (usunięte przez administratora)butelkę wódki to wtedy WIELKA AFERA. Jest to praca dla osób które nie mają życia prywatnego zero urlopów i l4 ale za to kierowniczek przyśle ci smsa że idzie na urlop. Dostajesz stawkę godz 20.59 brutto razy liczba godzin.

Ochroniarz

Firma wielce się lansuje że jest jedna umowa zlecenia a od niej odprowadzane wszystkie składki, składka chorobowa nie jest odprowadzana a umowa zlecenia NIE LICZY SIĘ DO STAŻU PRACY!!! więc możecie pracować na takiej umowie 40,50,60 lat nie będziecie mieli prawa do emeryry bo nie macie stażu pracy pozdro dla kumatych ...

Bonus

Ja pracuję w Lidlu w Bytomiu, Chorzowie,Gliwicach, Katowicach, Rudzie Śląskiej. I pracownicy na mnie narzekali. A najczęściej dziewczyny przeszkadzało i jak przychodzę ubrany do pracy. Zastanawiam się co je to interesuje. Mój szef mnie przenosił na różne sklepy. Ponieważ czasami coś zawsze któremuś pracownikowi Lidla. A na każdym sklepie liczę alkohol 10 rodzaji alkoholu te najdroższe. I czasami na wieczór źle policzyłem to się ze mnie śmiała że mam się nauczyć liczyć. Tak samo mój kolega źle policzył to ona do mnie czy my umimy liczyć? Lub mamy kupić nowy telefon. I też jedna z dziewczyn mówiła nam żebyśmy od czasu do czasu worki ze śmieciami wynieśliśmy na magazyn i wyciągaliśmy naczynia z zmywarki

@Bonus

Sama prawda niestety markety to skupiska bardzo problematycznych ludzi

Alicja
@Bonus

dobrze rozumiem ze ktos narzekal na twoj ubior i przez to cie przenosily na inny sklep ? jaki to niby był ubiór? przeciez Lidl daje ciuchy do chodzenia w pracy, wiec o co chodzi ?

@Alicja

O to chodzi że personel Lidla chce (usunięte przez administratora)którego będzie można ciągnąć za rogi

Biedny
@Stary ochroniarz

Oni tam uważają się za lepsze Są wyjątki ale mało

@Biedny

Tak oni są lepsi (usunięte przez administratora) za trzech na Niemców xD niektórym kierowniczką słoma z butów wystaje

@Bonus

Ja bym się tym nie przejmował robisz swoje nie masz obowiązku wykładać naczyń ze zmywarki itd to nie do ciebie należy tak samo liczenie ty liczysz weź pod uwagę że już liczysz na zrobię i lista alkoholi jest ważna przez 6 miesięcy gdyby mnie tak powiedziały kobietki było by ostro masz swojego przełożonego donie też były pretensje że nic nie łapie tzn brak ujęć ale jak miałem wielkie oczy rób swoje i się nie przejmuj w razie czego masz dyrektora nie rozmawiaj z personelem bo możesz źle na tym skończyć w tej firmie nie ma zaufania uważaj co mówisz bo może się to roznieść Jedyny obowiązek jaki masz umyć po sobie jak i posprzątać toaletę za sobą tyle

Mlody ochroniarz
@Macha

To Wy alkohole musicie liczyć? Raz byłem na obiekcie to faktycznie była jakaś lista alkoholi do inwentaryzacji w segregatorze firmy. I pisało że się coś nie zgadzało, że kradzież. Cisną u Pana na ujęcia?

@Bonus

Gdzie pracujesz na Gliwicach?

@Mlody ochroniarz

Alkohole się liczy i lista alkoholi ważna 6 miesięcy już się nie podaje do kierowników

Dollar
@Macha

Napisz smsa do mnie. 519055850.

EX.MACHINA

Witam . pracowałem miesiac ale oceniam prace na pozytywnie17zł na rękę miałem to nie źle załoga mojego sklepu była bardzo w porządku szefów tak samo szło się pratycznie o wszystko dogadać bez problemów minusy na początku był problem z liczeniem Alkocholu chociaż nie jest ich dużo na liście bywało gożej w innej pracy w Rossmannie z perfumami ale to nie ważne drugi minus praca po 15 czy po 14 godzin to już cało dobowo męczył pobyt w tym sklepie liczyłem dojazd 40 min w diw estrony to wypadało po 17 g z dojazdem u mnie ale to się z tym liczyłem bo odrąbałem 15 g o miałem dzień wolny i tak w kółko mi na początku to odpowiadało zrezygnowałem ponieważ na sklepie w ukochanej Legnicy było dużo złodzieji w dzień w dzień były różne akcje miałem dosyć Uciekali przez Drzwi Ewakuacyjne gdzie nie myło szans na ujęcia jak sklep miał 1200 m i żeby dobiec do złodzieja musieli byśmy się teleportować na kradzieże mieli (usunięte przez administratora) więc liczył się praktycznie sam pobyt

Pracuje w Sopocie na terenie Lidl I powiem jedno ochrona zachowuje się jak chamy kiedyś zwróciłam osobie z chrony żeby nie jeździli samochodem między szlabanem od strony dostaw że widzą to klienci o perfidnie się śmieli to zgłosiłam kierownictwu sklepu o incydencie a dzisiaj wieczorem idąc do pracy stali i wielką miłość uprawiali jej fagas zobaczył mnie i do niej się odezwał uważaj bo ona idzie a jego panienka stwierdziła na głos niech spe----la wiecie co to za słowo chyba znowu zadzwoniłam do kierownictwa Lidl I czekam na odpowiedź

Wiedza to kasa

Panowie sklepy lidl są ubezpieczone i kradzieżami nie ma się co przejmować

Siedem
@Wiedza to kasa

Bo jest prawdziwa

Stary ochroniarz

Jak inwentaryzacja wyjdzie słabo to wtedy cała wina jest zrzucana na pracownika ochrony MY MU MÓWIMY ŻE KRADNĄ A OCHRONA NIE REAGUJE...!!! Ale jak inwentaryzacja wyjdzie dobrze to jest to zasługa personelu a nie ochroniarza który dokonał 15 ujęć w miesiącu i wielokrotnie udaremnił kradzieże

@Stary ochroniarz

Zgadza się to co mówisz albo jak monitoring zepsuty jest to samo wina po stronie ochrony ja mogę dodać mimo ujęć udaremnien żadnej premi nie ma po miesiącu z tego co wiem premia uznaniowa była na umowie ale widocznie tu trzeba mieć 50 ujęć by widzieli że pracownik ochrony się wykazuje Życzę wszystkim udanych połowów

ThiefSlayer

Robota super dla osób uczących się, z ważna legitymacja i do 26r zycia prawie 20zl/h niewymagająca, czasem można dostać w twarz, ale wszystko ma swoje plusy i minusy. Można ustalić sobie ilość godzin i jak się jest dobrym pracownikiem, fajnie dopasować grafik. Chyba jedna z lepszych firm ochroniarskich.

Czy Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nie

Iwona
@Koko

Czyli można się dogadać i ustalić w jakich godzinach się chce pracować?

@Iwona

NIE chyba że z kto ma ozna się dogadać i pracować po 8 h ale to zależy też od zmiennika pozatym pracuje się 6-22 i to jest odgórnie lecz w praktyce jest inaczej

Bdg
@Macha

Wiesz coś czy zwalniają za brak ujęć?

@Bdg

Nie zwalniają. Tu istotna jest prewencja na sklepie. Zresztą ta firma ma wieczne braki kadrowe.

@Bdg

Nie zwolnią dopuki z towarem ci ktoś nie wybiegnie przez dzwi wejściowe jeśli nie zareagujesz tzn zobaczysz przez kamerę a nie wyskoczysz z socjalnego wtedy mogą być problemy liczy się interwencja nawet że wybierasz już coś Dla firmy liczą się godziny Zrobisz grafik -dac pracownika na obiekt -zabrac papiery na koniec miesiąca ???? Tak wygląda praca w tej firmie Pracowałem na Gliwicach ponad 10 lat wiem co mówię ale powiedziałem sobie "dość"

Bdg

Dzięki ja 3 miesiąc robie na rejonie w Bydgoszczy

Rozkrecisz się ???? powodzonka

Imflacja

W Gwarancie podwyżki stawki z 19.70 na 20.59 brutto netto macie 14.84 ŚMIECH NA SALI

Anka

Pytanie mam czy ochrona była zaproszona na 20 lecie Lidla i czy coś im skapło.

@Anka

Nic mi na ten temat niewiadomo, jeżeli już to ewentualnie gk czy gm

NIE

Anka

Czy w firmie Gwarant przestrzegane są prawa człowieka?

@Anka

Oczywiście. Choć wszystko zależy jak żyjesz z przełożonym

1988
@Koko

Chcesz powiedzieć, że jeśli szef mnie nie lubi to może mnie traktować jak zwierzę albo gorzej? Fajna firma, nie ma co.

@1988

Nie, chce powiedzieć że jeżeli idziesz swojemu przełożonemu na rękę to i on będzie na ciebie pozytywniej patrzył...

@Koko

Tak tyraj po 16h dzień w dzień. Jak ktoś liczy na to że kierownik to doceni to się zdziwi

@Anka

Pracuje w tej firmie od ponad 8 lat 16h co drugi dzień , jak monitoring nie dziala trzeba tyrac na sklepie firma moja ma.to gdzieś nie docenia nawet jak się zgłoszenie napisze trzeba czekać nie ma doceniania.dla firmy liczą się godziny a czy się pracuje na.sklepie czy na.monitoringu ich to nie obchodzi nawet się firma nie określiła ile czasu jest jest przerwy na 16 godzin pracy moja opinia jest zła na temat tej pracy jedyny plus wypłaty do 10 tego nic po za tym ubrania po roku czasu dostałem na wymianę wstyd gdzie wcześniej informowałem Naszczescie moja przygoda dobiegła końca ???? Pozdrawiam tych którzy pracują gwarant Poznań i życzę cierpliwości może kiedyś się to zmieni ...

Wrocek

Ciągła rotacja pracowników nigdy nie wiadomo kogo teraz zwolnią. Śmieszne stawki. Śmieciowe umowy. Tragedia. Tylko uciekać.

Ochrona
@Wrocek

Znów ogłoszenia znowu nowi

Ochroniarz

Grafik układany na ostatnią chwilę w tej firmie najlepiej nie mieć życia prywatnego tylko żyć robotą.

DINO

Umowa o pracę tylko dla mocnych kabli. Szef na szefie szefem popycha. Szary może służyć jedynie na umowie o dzieło, ew zleceniu. Aby zarobić ok 3tyś musi(usunięte przez administratora) 24x12 świątek i piątek. Praca 24 godzin bez przerwy w cywilizowanych krajach uznawana jest za tortury. Niestety w mafijnej Polsce jest w pełni legalna. Nawet w Oświęcimiu więźniowie nie pracowali 24 godzin bez przerwy. Tu mają to GWARANT(owane)

@DINO

A to masz jakiś papier podpisany że tyle godzin musisz pracować? Ktoś Cię zmusza do tego?

Daro
@Monika

@Monika Nie pracujesz fizycznie? Takie pytania zadajesz.

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ