Biuro podróży „Holiday Travel” Bożena Dolecka w Białymstoku

Białystok

Opinie o Biuro podróży „Holiday Travel” Bożena Dolecka w Białymstoku

anna 2013-01-17 14:08:52
biuro absolutnie godne polecenie - profesjonalizm i duża kultura obsługi - widać na każdym kroku dbałośc o klienta
2013-09-12 09:48:15
Niestety , ta pierwsza opinia jest prawdziwa. Dużo zależy od humoru właścicielki - jak ma zły to lepiej się w ogóle nie odzywać, zapomnij o czymś takim jak urlop, czy choroba
NataliaJ 2014-04-01 10:40:05
Powyższy komentarz z dnia 07.03.2014 zostanie usunięty gdyż jest niezgodny z prawdą i narusza dobre imię ww pracodawcy.
NataliaJ 2014-04-01 12:14:31
Byłam zatrudniona na okres próbny w Holiday Travel,jednakże w ciągu tego czasu nie zrobiłam nic co pozwoliłoby mi zostać stałym pracownikiem tej firmy. W wyniku rozżalenia zamieściłam nieprawdziwą opinię o ww pracodawcy.
Przepraszam właścicielkę biura Holiday Travel za niezgodne z prawdą informacje zawarte w opinii z 07.03.2014 powstałe z winy mojej a nie pracodawcy.
Przepraszam,
band 2016-04-20 11:50:11
zadowolenie z usług biura to jedno, a warunki pracy w biurze, to inna kwestia. Chić podejrzewam, że nie jest źle :)
Zostaw swoją opinię o Biuro podróży „Holiday Travel” Bożena Dolecka w Białymstoku - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro podróży „Holiday Travel” Bożena Dolecka w Białymstoku