Opinie o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Relacom sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Relacom sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

smutny

Z tego co wiem to WPRT to nie tylko Łódź ale Kutno Brzeziny Skierniewice Łowicz i Rawa Maz. Ciekawe kto będzie pracował w tych rejonach.

WPRT łódź

Jeżeli przejmie strefę ENEFA - to ja podziękuję, ciekawe kim będą obrabiać centrum łodzi, pozdro.

bbb

grafik pracy to fikcja na pomorzu dni wolne nie istnieją jak się nie podoba to wypad....

Pomorskie

7-19 bez przerw i ciągle pytania dlaczego tak mało zrobiliście nikt nie weźmie pod uwagę, że jest ciemno i temp -7

Monter

Rozmowa trwała 2 minuty.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
weteran

Słyszałem że w Gdańsku tyrają od siódmej do dwudziestej, zajadą chłopaków na amen. Jest to grupa przebywająca w delegacji. Chłopy nie dajcie się. Wyrazy współczucia.

@weteran

Właśnie nie dajcie się!! Zarządzający to bezmózgowce tylko tyrać ludzi w niedziele i święta! W koncu trzeba się przeciwstawić i skonczyc z tym wyzyskiem! Na południu to samo.

Telefachman
@weteran

7-19.

Cassini

z tego co wiem, to monterzy z wprt nie dadzą robić z siebie frajerów i bez kasy nie będą tyrać po 12 godz. u RK.

obcy

strefe wprt

obcy 2
@obcy

No może być kicha i to wielka bo niby kim to obrobią skoro dobrych fachowców pozwalniali, a z WPRT nikt się tam nie wybiera, słupki polecą i nietylko ale jakoś to będzie, może jeszcze jakiś ogrodnik da się zatrudnić bo zimą nie ma pracy. TIAAAA

obcy

Podobno eneva przejmuje Łódz to dopiero będzie super kicha

obcy 2
@obcy

jak to przejmuje Łódź, o ile wiem to eneva ma strefe w łodzi chyba ze strefe po innej firmie

uwolniony

zwolniłem się z tej firmy bez żalu powiem tylko że od 24.12 do 7.01.2015, mam wolne :-), a chłopaki na SU Gdynia (usunięte przez administratora)

@uwolniony

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!! U nas na południu szaleństwo, dwaj rządzący szleją jak nigdy i co z tego pewnie Eneva dalej zostanie i będzie kicha!

monter z południa

Hahahha śmiech jak chcesz pracować jako niewolnik to dawaj do nas na Tarnów zobaczymy jaki z ciebie kozak jak popracujesz w świeta i kilka niedziel pod rząd dowiesz się co to znaczy i jaki mamy klimat.

mike

idź do swoich kadr, zdecydowanie skończyły ci sie badania okresowe. Sugeruję zrobić pakiet badań FULL

monter strfa lodz

pisze w sprawie zekomej podwyzki ktora podobno otrzymalem owszem podpisywalem nowa umowe ale zadnych pieniedzy nie dostalem i nie piszcie bzdur ze lize (usunięte przez administratora) kierownikowi bo to nie jest prawda przeciez mnie znacie.Pozdrawiam monter Zd-Wola

@monter strfa lodz

Zduńską pozdrawia były dysponent Tomek :-) Trzymajcie się wszyscy!!!

monter z południa
@Tomek

Wesołych Świąt !! dla wszystkich telemonterów z Enevy,dla kierownictwa nie ponieważ nie zasługują!!

New Mont

Czemu osoby z mierną wiedzą o naszej pracy zarządzają naszą firmą to żenada

Pier
@New Mont

bo osoby wykształcone nie będą pchać się do tego upadającego chlewu, "zarządzającego" przez niedouczone przypadkowe osoby

aaa

Czy w końcu od nas monterów odczepią sie pan C i K nie mający bladego pojęcia o pracy i zarządzaniu

aaa

TO JUŻ JEST KONIEC ENEVY!!!W końcu uwolnimy się od CK!

realista

A wy wszyscy zostaniecie bez pracy

weteran

Relacom,Eneva,jeszcze pare tygodni i będzie THE END.Zmiana nazwy firmy nic nie pomoże.Nie tędy droga.

New Mont

Fajnie się dzieje w naszej firmie ogon kręci psem

monter z poludnia

tu nie ma co potwierdzać, poczytaj wszystkie komentarze, wszyscy ludzie tu o tym trąbią. Praca od świtu do zmroku za psie pieniądze, również w soboty, niedziele i święta. W Enevie nic dobrego nikogo nie czeka, Eneva zrezygnuje wcześniej czy później tak jak Relacom zrezygnował - z powodu kar które nie przynosiły zysków tylko straty, a przecież trzeba było jeszcze jałmużnę dla pracowników zapłacić. Zwalniać już nie ma kogo, byli tacy rządzący w Relacomie co zwalniali pomimo iż ludzi było krytycznie mało i swoimi durnymi decyzjami położyli jeszcze bardziej uszkodzenia i zlecenia. Oczywiście dziś już nie pracują. Moja dobra rada jak nie możesz znaleźć roboty to idź do Enevy ale jak masz możliwość podjęcia innej, lepszej pracy to... sam wiesz co masz robić.

luzak

Niestety z bólem serca i zapartym stolcem POTWIERDZAM tą opinię o naciskach i ciągłym poganianiu. Biedny ten co dyspozytorem bo tak jak kierownik (może trochę częściej) dostaje joby zarówno od starszego jak i od samych monterów. Co do monterów to liczy się twarda (usunięte przez administratora) i totalna przepuszczalność między uszami tzn- to co usłyszysz w prawym powinno wylecieć lewym w 100 procentach i nie pozostawić po sobie śladu. Jak zaczynasz się przejmować i brać do siebie to już po tobie. Nie ma miejsca na sentymenty. Robisz to co do ciebie należy i tylko to. Wszystko co wychodzi poza ramy twoich obowiązków to zbędne obciążenie.

New Mont

ja mam propozycję trzeba wywalić tych zapyziałych kierowników i RK i GK i firmie w końcu będzie dobrze,może pan dyrektor C w końcu zobaczy jak jest krącony i robiony w balona przez RK

@New Mont

Masz racje ale pan C chyba nie rozumie i nie widzi wszystkiego

Zostaw merytoryczną opinię o Relacom sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relacom sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Relacom sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relacom sp. z o.o.