Opinie o invest-Rem w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie invest-Rem. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie invest-Rem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o invest-Rem w Mogilno

Iza

@Gosc - a czy posiadasz informacje, czy invest-Rem rekrutuje w tym momencie? Jakie są warunki zatrudnienia? Osoby poszukujące pracy będą wdzięczne za merytoryczną odpowiedź

chezzzzzzze

a jesli mam okazje zostac pracownikiem tej firmy i to moja pierwsza umowa o prace fakt wczesniej pracowalem w tej branzy lecz jako szlifierz czy warto//./

Gosc

Co wy piszecie ze to (usunięte przez administratora) wszedzie trzeba pracowac bardzo dobra firma placa na czas jako spawacz mozna zarobic 5/6 tys. Na spawalni jest dobrze!

P

Zgadzam się z opiniami ludzi to jaki (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To była najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem w dodatku za najniższą krajową. Nie będę już pisać do jakich sytuacji tam dochodziło bo lepiej o tym zapomnieć nie liczą się z człowiekiem i jego wartościami. Ta praca to wyzysk a kierownik to Gebels bez powodu by tak ludzie nie mówili gdyby było inaczej...Nie polecam Wchodzisz na własne ryzyko hahaha

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie invest-Rem? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku BUDOWA STOISK NA TARGACH WYSTAWIENNICZYCH?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Brzęczyszczykiewicz

Odradzam. Brak zainteresowania prezesów firmy, którym jak się przypomni o niej, oczekują momentalnej poprawy. Niejasna struktura administracyjna, brak zaangażowania zarządzających , którzy są i tak na łasce osób niepotrzebnych i mających rodzinne powiązania. Brak działań związanych z własnymi decyzjami. Aspiracje jako producenta europejskiego i światowego - jak najbardziej, .utrzymanie rodziny kosztem pracowników ... ? to ich prawo . Zniszczycie się sami. Czas. Poczucie mogileńskiego dominatora pryska jak bańka na wodzie. Powstaje rynek pracownika gdzie każdy znajdzie pracę i nie będzie traktowany jak (usunięte przez administratora) mający prawa pracownika , fundusz socjalny, umowę o pracę =ZUS. Myślicie, że jesteście światowcami , może tak ale chłopska pańszczyźniana słoma wlecze się za dziedzicem. Dziedzicem, dziedzicami, którzy zapomnieli o pewnych sprawach.... a szkoda.

mati

czy ktoś wie jak się pracuje w biurach i jaka płaca

konik

@eryk a czo przypadkiem nie zalezy od wielkości realizacji? interesują mnie takie projekty jak np. montaż rurociągu parowego pomiędzy turbiną a kondensatorem przy budowie spalarni w ZUTOK Konin, ciekawe wyzwania

bobi

placa nie w terminie ? a co to sredniowiecze?

bobi

elo gdzie wczesniej pracowales?

Pracowałem w tym obozie, ta firma to totalna kpina a Artur zachowuje się jakby był opóźniony w rozwoju. NIE POLECAM straciłem dużo zdrowia przez tą pseudo firmę. nie będę więcej pisał bo same niecenzuralne słowa przychodzą mi na język. NIE IDŹCIE TAM, OMIJAJCIE "TO" SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!

zainteresowany

Witam! Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakich farb do malowania używa ta firma, jakiej marki?

POPROSTU (usunięte przez administratora) MALO PLACA NIEPOLECAM

abc

jakie free po sobotach? masz zaplacona dniowke plus 60 zł premii. chyba ze jesteś na akordzie to tyle co zarobisz+ 60 zł.

Dlaczego usuwacie moją opinię na temat tej firmy? Nie jest to pomówienie (art. 212 Kk) ani zniewaga (art. 216 §2 Kk). Wyrażam tylko swoje zdanie na temat warunków pracy w ww przedsiębiorstwie, zgodnie z założeniem serwisu, który właśnie do tych celów został utworzony. Pozdrowienia dla administracji gowork.pl

byk

Witam,ponoć mają jakieś budowy po Polsce-śląsk,świętokrzyskie,czy ktoś coś wie na ten temat,proszę o jakiś post w tej sprawie i jeszcze jedno czy są wypłacalni pozdrawiam i dziękuje.

Inspektor

ja się wam ludzie dziwie że nikt nie powiadomił inspektora pracy, (usunięte przez administratora)za free po sobotach, na montażu po 9 h dziennie.

edmundo

Witam, nie rozumiem waszego podejścia do zakazu palenia, wiadomo że jeśli już ono jest to nie ma co się chować po kątach i jarać jednego papierosa za drugim. No ale 10 minut podczas całego dnia pracy nikogo nie zbawi. To tak jakby zabronić komuś jeść albo napić się kawy. Niektórzy po dłuższym czasie bez papierosa są rozkojarzeni.

Kiki

mogę powiedzieć że tam liczą się pierdoły i jeden pod drugim kopie a najwięcej ci co nie znają się na pracy od góry zaczynając nie wszyscy A totalny bałagan i brak organizacji przerzuca się na pracowników że wciąż coś brakuje i trzeba szukać dorabiać a gotowe elementy na złom bo zostają . i pieniążki w błoto ale To są Ich pieniążki -chciał bym dostać te pieniążki co są detale wyrzucane na złom :) I nawet jak będziesz super robił to dostaniesz kopniaka

nowy

Witam, dostałem ofertę pracy z Invest Rem i chciałbym z kimś porozmawiać, kto tam pracował. Proszę o mail na adres waleriangrass@interia.pl Dziękuję

Mistrzu

Oj żeby to nie była zamiana na gorszy model. Bo z tymi zmianami na poziomie kierownictwa zawsze różnie bywa.

Zostaw merytoryczną opinię o invest-Rem - Mogilno

• Jak się pracuje w invest-Rem?

Zobacz opinie na temat firmy invest-Rem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w invest-Rem?

invest-Rem