Opinie o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jubitom Kazimierz Tomasiewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jubitom Kazimierz Tomasiewicz o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Rumcajs

Praca jak praca, ja nie narzekam, firma przestrzega warunków umowy, więc jest uczciwa wobec pracowników

Krzysztof

Praca jest stabilna. Nie dla wszystkich wiadomo, ale jeśli ktoś odnajduje się w temacie, to powinien być zadowolony. Ja pracowałem i polecam

brindel

nie bede narzekal na firme. zawsze komus cos nie pasuje. mysle, ze szalu nie ma, ale placa mi dobrze i nikt sie mnie nie czepia. robie swoje i tyle

Libit

Pracowałem już na kiedyś jako sprzedawaca, ale tu mi się bardziej podoba, pieniądze dobre płacone na czas i to mi szczególnie odpowiada.

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Klienta oferowane przez firmę Jubitom Kazimierz Tomasiewicz? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Rychu

Czas niepewny więc pracując w dobrej firmie i w dobrej atmosferze trzeba to po prostu szanować.

Yurek

Praca bardzo fajna. Można dużo zarobić, daje bardzo duża stabilizację. Bardzo profesjonalna kadra zarządzająca, przejrzysty system wynagradzania. Naprawdę polecam

Skromny
@Yurek

Co jest fajnego w tej pracy? Najniższa krajowa czy 100 lub 200 zł brutto yo dla Ciebie dużo? Brawo Ty? W czym jest profesjonalna kadra zarządzająca? Chyba w tym jak skutecznie unikać trudnych pytań pracowników? A jak chcesz coś zapytać to obraza, bo jest droga służbowa. Nie wolno bezpośrednio pytać kierowników regionalnych, oni są za ważni żeby z pracownikami rozmawiać. System wynagradzania jest przejrzysty chyba w tym, że wiesz ile podstawy dostaniesz. A reszta premia jest uznaniowa więc nie wiesz kiedy, ile i czy w ogóle dostaniesz. Naprawdę nie polecam

Cała prawda
@Skromny

Zgadzam się z opinią ta firma to porażka i żart

Naprawdę, każdemu polecam, zaletą są Stabilne warunki (umowa o pracę) i solidny pracodawca, mozliwość premii, dużo szkoleń , pełno szkoleń, Wsparcie managerów regionalnych i produktowych na każdym etapie pracy , , Dostęp do firmowego manuala wiedzy zrobionego w najbardziej profesjonalny sposób, Ubezpieczenie na życie Opieka medyczna, atrakcyjne Rabaty pracownicze, Udział w konkursach sprzedażowych, poznanie wspaniałych ludzi i kulturę pracy w jednej z najlepszych firm w Polsce, zdobywcy wielu nagród i wyróżnień.

Żart

Chyba żartujesz!!! Wszystko w rzeczywistości jest na odwrót oprócz umowy o pracę,a co to jakiś wyczyn na rynku pracy, że Jubitom daje umowę o pracę prawie z najniższą krajową. No rzeczywiście osiągnięcie i wyróżnienie. Nie polecam tej firmy i odradzam

Potwierdzam

Potwierdzam, całą prawda. Omijać z daleka szerokim łukiem. Szkoda sił, zaangażowania i nerwów, bo później trzeba się prosić o wszystko, a najlepiej siedzieć cicho.

Mati

Praca na dobrych warunkach, dobra umowa i wynagrodzenie.

Redro

Dobre warunki i przyjemna atmosfera panuje w firmie. Na pewno gdybym mial zatrudniac sie tu jeszcze raz to bym sie zatrudnil.

Patec

Najlepszy pracodawca ever

Obiektywny

Praca stabilna i ciekawa. Dobre zarobki

Z perspektywy

Dobre warunki pracy i rozwoju, polecam z całego serca

Korak

Plusy: Atrakcyjne wynagrodzenie Bardzo dobre warunki pracy Przejrzysty system wynagradzania Kompetentna kadra zarządzająca Premie Elastyczny grafik- masz wolne kiedy chcesz Minusy Praca w centrach handlowych Ciagła nauka

Małgorzata
@Korak

Może napiszesz coś więcej o tych bardzo dobrych warunkach pracy w Jubitomie? :) Ile wynosi to atrakcyjne wynagrodzenie w firmie? Jak wyglądają premie? Faktycznie można mieć wolne kiedy się chce? :D

@Małgorzata

Tak, zawsze kierownik zrobi tak byś miał wolne, kiedy chcesz. Jest nagroda od sprzedaży, jeśli Salon zasłuży jest wypłacana

BER
@Mirek

Co ma oznaczać jeśli pracownik zasłuży?

@BER

Będzie bardzo dobrze sprzedawał, wykazywał się wiedzą i będzie bardzo dobrym pracpwnikiem

Mirek

Bardzo dobra praca, polecam. Można się dużo nauczyć i rozwinąć. Zarobki w porządku.

Grażyna

Mocne 2,5/10

Krakowiak

10/10

Julek

Pracowałem i polecam każdemu.

Pasjonat

Polecam każdemu, bardzo dobry pracodwaca, możliwość rozwoju i awansu

Ktoś

Tak jest cudownie w tej firmie to ciekawe dlaczego 4 osoby same odeszły z jednego salonu w Poznaniu. 3 osoby znalazły lepsza pracę a jednak skończyła na L4 od psychiatry, bo atmosfera w pracy odbiła się na jej zdrowiu. Winę tu ponosi kierownik. Oczywiście nie twierdzę, że na każdym salonie jest tak samo. Pracodawca i warunki pracy to osobny temat. Może warto by zmienić kierownika. Przydałby się ktoś z odpowiednią aparycja w takim sklepie, kto nie przyniesie wstydu firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz - Rumia

• Jak się pracuje w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Jubitom Kazimierz Tomasiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jubitom Kazimierz Tomasiewicz
1.2/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Partyzantów 79
    84-230 Rumia