Opinie o Alior Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alior Bank S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alior Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alior Bank S.A. w Warszawa

greg

Żenująca firma.po przedstawieniu wymagań finansowych zostałem zaproszony na rozmowę w centali na rozmowę do centrum hipotecznego do Pani Renaty.Pani na koniec rozmowy powiedziała,że moje wymagania są zbyt wysokie kwota jaką mi zaproponowano na start? 3500brutto młodszy bankier ds bankowości hipotecznej. W Warszawie takie zarobki to żenada ja w dużo mniejszym mieście na kasie w innym banku mam dużo więcej.Kpina z ludzi,mimo że rektuter wiedział że specjalnie na tą rozmowę będę jechał 100 kilometrów. Nie polecam pracować za (usunięte przez administratora) pieniądze,więcej się zarabia w Lidlu pozdro

Jak wyglada praca Doradcy Klienta? Jakie wynagrodzenie?

Lol92

Nie polecam pracy w Alior Banku przede wszystkim ze względu na zarobki, które są przerażająco słabe. Podwyżki ciężko doczekać się nawet po dobrych kliku latach pracy. Nowe osoby zatrudniane są za śmieszne pieniądze, ale z tego co słyszałam, większość kandydatów i tak rezygnuje . Nie polecam.

Jacek

Witam, Czy spotkał się ktoś ze stanowiskiem „Bankier ds. kredytów hipotecznych - kanał pośrednicy ” ?

Cinek
@Jacek

Tez chętnie dowiem się czegoś więcej

Greg
@Jacek

3500 podstawa XD żenujące

Przebieg rekrutacji to porażka wizualna dla Alior Bank. Wysłane CV. Po niedługim czasie dzwoni Pani z HR. Umawia się na rozmowę telefoniczną. Następnie drugi etap to rozmowa z HR i przełożonym. I tu jak zawsze zaczyna się śmiech. Pytania z rozmowy telefonicznej są powielane. Na plus jest atmosfera i czas trwania rozmowy. Następnie Pani z HR zapewnia, że do 2 tyg nastąpi info zwrotne.... i tak już czekam 1,5 miesiąca. Zero odpowiedzi, zero informacji, że np. proces się przedłuża. MASAKRA. Jeśli już na starcie jest takie podejście do pracownika (potencjalnego) to wyobrażam sobie co jest kiedy jesteś związany umową o prace. Zdecydowanie odradzam chyba, że ktoś lubi czuć się olewany

standardowe

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Greg

Gienek

Dział w it Kraków to serio porażka? Mam niedługo rozmowę i nie wiem jak do niej podejść

Serek
@Gienek

Jak może nie być porażką dział it w którym nie ma testów jednostkowych, są sami juniorzy po bootcampach i dostaje się najniższa krajowa? Żaden specjalista nie będzie pracował za takie pieniądze i w atmosferze poniżania. Do kodu dodawane są tylko kolejne ify, ogromne spaghetti w kodzie, aplikacje ledwo działają, ciągłe błędy z produkcji. Na rozmowie będą udawać miłych i profesjonalnych, a potem będą poniżać i mówić, że jesteś nikim.

Kasek

Alior bank w Tychach to (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Nie polecam tego banku.

Lublin. Oddział. Jaka podstawa? Jakie plany sprzedażowe?

Nani

Specjalista da. Analiz Kredytów Hipotecznych - jaka atmosfera w zespole i zarobki?

Ninka
@Nani

Też się chętnie dowiem.

jarekkk

KRAKÓW !!! Bardzo dużo znajomości w dziale software, wielu ludzie z Alma Mater którzy są zatrudniani dlatego, że kolega zna gościa który załatwił posadę Wielu młodych chce się przebić ale nie da rady bo Kacper ios-iak jest najmądrzejszy - ale pytanie czy ma wiedzę.

JQUE

bankier

Wszystkim szanującym się ludziom odradzam pracę w regionie regionalnego (usunięte przez administratora), zapewnia on: nieustanny stres, brak fundamentalnej wiedzy i wsparcia merytorycznego, rozliczanie ze sprzedaży produktów, których nie zna i nie rozumie, przychodzenie do pracy przed godzinami otwarcia oraz pozostawanie po godzinach zamknięcia oddziału - bez wynagrodzenia za pracę i bez odbioru godzin; traktowanie z wyższością, bez szacunku, jak niewolnika; brak możliwości merytorycznej dyskusji, wyrażania argumentów; poniżanie - również publiczne; propagowanie wśród dyrektorów zarządzania poprzez (usunięte przez administratora) i zastraszanie; przyzwolenie na nieetyczne działania; oczekiwania nierealne proceduralnie lub technicznie do realizacji; pracę w atmosferze (usunięte przez administratora); brak zrozumienia podstawowych i oczywistych faktów; jeśli chcesz zachować odrobinę godności to oddziały w jego regionie nie są odpowiednim miejscem pracy (jest to niestety liczna grupa w kilku miastach centralnej Polski);

No przecież…
@bankier

Wypisz wymaluj (usunięte przez administratora)…nie wspomnę, ze jest problem z odejsciami i rekrutacją, nikt nie chce przyjść do (usunięte przez administratora)

Karol

Po dwóch latach pracy w centrali nie doczekałem się umowy na czas nieokreślony. Ciekawy jestem czy inne osoby z zespołu doczekają tego zaszczytu czy dostaną ostatnią już umowę na czas określony i następnie wypad. Z plusów : benefity, ruchomy czas pracy, praca zdalna. Z minusów : wynagrodzenie podstawowe, premia kwartalna pare stowek chyba że lizodup to więcej, niemerytoryczne kierownictwo zespołu. Ścieżka rozwoju: mlodszy specjalista, specjalista, starszy specjalista i ekspert. Potem TL i menago ale na to nikt szans nie ma. Czyli max zostaje się ekspertem i do końca życia 3500 na rękę. Dobra praca na start, w międzyczasie radzę uczyć się języków i potem do międzynarodowego korpo. Reszta gnije na stanowiskach eksperckich za marna kasę. Osoby takie są bardzo specyficzne, sfrustrowane zgorzkniale. Generalnie polecam zaraz po studiach jako pierwsza styczność z korpo.

aaam
@Karol

A ja w odróżnieniu od Ciebie nie polecam pracy w banku nawet na start. Szkoda życia i zdrowia w chorym środowisku plus praca w banku nie jest już żadnym dodatnim argumentem jak idziesz gdzie indziej. O prestiżu i g.. nej pensji nie wspomnę chyba żeś dyrektor i masz na wszystko wywalone

Mariusz

Pracowałem w Dziale Informatycznym w Alior Banku. Brak nowoczesnych technologii, stary kod który trzeba utrzymywać, nieprzyjemna atmosfera, słabe zarobki. Developerzy nie piszą unit testów przez co wali się cała aplikacja, a jeśli wychodzi się z propozycją, by poprawić jakość kodu zostaje się wyśmianym. Przez to wszystko testerzy wykonują ogrom niepotrzebnej pracy, a developerzy zwalają na siebie winę za problemy. Kłótnie są na porządku dziennym. Zwolniłem się po pół roku, w takiej atmosferze i przy takich projektach nie da normalnie się pracować.

Emil
@Mariusz

Potwierdzam powyższą opinię - dział IT to dramat. Nie wiem jak Bank może zatrudniać tak niewykwalifikowanych ludzi. Przecież to chodzi o poufne dane i o pieniądze. Software housy robiące aplikacje do zamawiania jedzenia zatrudniają znacznie lepszych programistów i testerów. Od przyszłego miesiąca zaczynam nową pracę, bo jeśli chodzi o pracę przy projektach w Aliorze, to jedynie można się cofnąć w wiedzy i umiejętnościach.

Bułka
@Emil

A jak jest z warunkami zatrudnienia? Na początku dają umowę na okres próbny i dalej na określony? No i Jak sytuacja w spółce? Są planowane jakieś zwolnienia itp przez sytuację z wirusem? To jakoś wpłynęło na IT?

Snaki
@Bułka

Warunki zatrudnienia pozostawiają wiele do życzenia.... tak po okresie próbnym umowa na czas określony 3,6,9,12 miesięcy w zależności od tego jaki manager ma humor. Zwolnienia nie muszą być planowane, bo ludzie sami się zwalniają przez fatalną atmosferę, słabe zarobki oraz przestarzałe projekty. Na projekty przeznaczony jest w tym roku bardzo mały budżet, a wszystkie ewentualne premie zostały całkowicie wstrzymane. Nie wiem czy powodem jest wirus, czy to, że projekty się sypią, to i nikt wyżej nie chce wykładać na nie więcej pieniędzy.

Dev
@Mariusz

Potwierdzam.... no ale czego spodziewać się po firmie w której programista dostaje 2,5 tys...90% programistów to osoby po bootcampach... przecież takie osoby nie mają zielonego pojęcia o security i dobrym programowaniu. Zatrudniłem się, bo potrzebowałem zdobyć pierwsze doświadczenie i szybko zwolniłem przez bardzo niską kulturę pracy. Nie nauczyłem się niczego, zobaczyłem jedynie bardzo słabo napisany kod i fatalne praktyki....

Komentarz
@Mariusz

Jeszcze beznadziejni menadżerzy poniżający testerów i programistów na każdym kroku. Atmosfera jest fatalna. Jeśli coś nie wyjdzie, to nie ponoszą odpowiedzialności osoby wyżej, tylko wyżywanie się jest na juniorach.

Patrick
@Komentarz

Oj potwierdzam.... to jak zachowują się menadżerowie, team leaderzy i seniorzy (ci seniorzy którzy od kilku lat zasiedzeni są w firmie) pozostawia dużo do życzenia. Są równi i równiejsi.... Przeklinanie na cały głos na open space? Czemu nie! Przecież menadżerowi, team leaderowi, seniorowi pracującemu kilka lat można wszystko. Obrażanie pracowników i krzyczenie na nich? Jak najbardziej! Przecież menadżer nie krzyczący i nie poniżający pracownika, to zły menadżer... Trzeba się znęcać nad pracownikami, a głównie nad testerami. Tak właśnie takie jest podejście w dziale informatycznym w Alior Banku.... Nigdy nie podejmujcie pracy w tej firmie!!!! Stracić można tylko zdrowie, a pieniądze są tak słabe, że nie będzie nawet za co go odratować...

Onnn
@Mariusz

Te smutne minki, to chyba dają menadżerzy, przecież dział informatyczny już dawno powinni zlikwidować, a projekty powinny zacząć robić zewnętrzne firmy.... To co dzieje się w dziale informatycznym to dramat! Nie wiem kto daje na te projekty pieniądze, przecież one są totalnie nierentowne. Biznes płaci, a nic nie jest dowiezione. Funkcjonalność jest obiecana, a biznes dostaje ją dopiero po kliku miesiącach od umówionej daty i to w niepełnej formie oraz z olbrzymią ilością błędów. Ktoś wyżej powinien zająć się tym jak zarządzane są projekty, bo jest to nieśmieszny żart. Menadżerowie i team leaderzy zamiast zająć się projektami, to w pracy zajmują się swoimi prywatnymi sprawami, ciągłe prywatne telefony, odbieranie dzieci ze szkoły, a wszystkie obowiązki zrzucane są na nowych pracowników, którzy nie mają doświadczenia, bo w 99% jest to ich pierwsza praca, development leży....

Nomenomen
@Mariusz

Potwierdzam! Dział IT jest skandalicznie zarządzany, stary kod, brak nowoczesnych technologii, okropnie nieprzyjemna atmosfera, fatalne zarobki. Trzymajcie się z dala od tej firmy.

Cumek
@Mariusz

Podpisuję się pod tymi opiniami. Żaden szanujący się programista nie będzie pracował w firmie, a nawet nie pójdzie na rozmowę o pracę do firmy gdzie może usłyszeć, że jest(usunięte przez administratora) które nic nie potrafi. Tak drodzy koledzy programiści, takie rzeczy słyszy się od menadżerów, że jesteś (usunięte przez administratora)i grożą ciągle zwolnieniem. Nikt kto się szanuje nie pójdzie tam pracować. Żałuję że kiedykolwiek tam pracowałem. Nigdzie tak źle nie traktują programistów, testerów i analityków jak tutaj.

TakiJeden
@Mariusz

Wszystko co piszecie to prawda. Dział informatyczny AB to porażka, programistów traktuje się jak śmieci. W tej firmie pracują tylko programiści którzy mają zapędy masochistyczne, bo nikt normalny nie da sobą pomiatać i na każdym kroku się poniżać. Jest tyle ofert pracy na rynku dla programistów, że lepiej nawet nie aplikować, szkoda czasu i lepiej mieć do siebie chociaż odrobinę szacunku.

cz
@Mariusz

Nawet nie wiedziałem, że w tym banku są testerzy. W Warszawie w centrali zajmuje się tym osoba z doskoku od innych rzeczy...

buahaha
@cz

cz nie wiem czy te osoby można nazwać testerami, to osoby bez żadnej wiedzy i doświadczenia wybierają AB bo chcą zdobyć pierwsze doświadczenie. Możesz poszukać różnych testerów na słynnym portalu z pracownikami i prześledzić ich doświadczenie i dla każdego jest to pierwsza praca jako tester, kto z nich jest mądry popracuje max rok i ucieka. Nikt normalny nie da się wyzywać, poniżać i pracować za najniższą krajową w Krakowie czy Gdańsku. Pracując w AB testerzy tracą zdrowie psychiczne od ciągłego poniżania.

Analityk

Czy ktoś orientuje się na jakie zarobki można liczyć na stanowisku analityka kredytów hipo?

Panna

Pytanie głównie do Pań. Czy w Alior Bank są standardy odnośnie koloru paznokci? Jeśli tak, to jakie kolory są akceptowane ????

aaa
@Panna

Ty tak serio? Tu się zapier.. la na premie góry. A pazury pomaluj sobie na bananowo

Hildzia
@Panna

U mnie tylko neutralne, niepomalowane lub pastelowe jasne.

Zainteresowana

Cześć, czy ktoś jest w stanie podać mi mniej więcej widełki płacowe dla pracownika franczyzy w wojewódzkim mieście? Chodzi mi o kwotę netto wraz z premią. Jaka jest realna kwota zarobku?

Hildzia
@Zainteresowana

Tak, najniższa krajowa 2800 brutto i prowizja w zależności od sprzedaży/ tego jakim człowiekiem jest Twój agent :)

Cześć, chciałbym się zapytać o neutralną opinię jak wygląda praca w Alior Banku w aktualnym czasie? Czy plany są adekwatne do ilości Klientów? Jak wyglądają Atmosfery w Oddziałach między pracownikami? Czy naciski Dyrektorów są duże? No i jak wygląda wynagrodzenie? Chodzi mi o Oddziały w Aglomeracji Śląskiej.

Neutralna opinia
@Nowy

Z całego serca polecam poszukać podjąć zatrudnienie gdzie znajdziesz szacunek i kulturę względem pracownika. Z większości opinii możesz wywnioskować jaka jest. Pozdrawiam :)

aaa
@Nowy

Uciekaj i nie oglądaj się za siebie...

@Nowy

Jeśli szanujesz siebie i swoje zdrowie, odradzam, znajdź pracę inną. Tu ani rozwój, ani szacunek do człowieka (nie mówię do pracownika).

Pracownica Banku

Ja co prawda pracuję w Millennium, ale rozważałam inny bank, po opiniach widzę, że wszędzie jest tak samo. Z deszczu pod rynnę, chyba trzeba zmienić branżę.;)

Antek

W ostatnim czasie odbyłem rozmowę rekrutacyjną w tym banku. Oba etapy bardzo przyjemne, pytania przeciętne. Pracę dostałem, ale nie przyjąłem. Zaproponowane warunki były bardzo słabe, a praca odpowiedzialna.

Pracowałam w banku w 2019 roku przez rok w oddziale w Radomiu na ulicy Źeromskiego 23. Okropna atomosfera, a pracownice które są przydupasami ówczesnej psedudyrektorki to żenada. Nowi nie mają szans. Ci którzy wychodza na fajke 15 razy w ciągu pracy to mogą nawet zjeść w ciągu dnia. Bank nie przedłuża umów o pracę, a zawiadamia cie o tym tydzień przed.... Osobiście uważam, że straszny wyzysk. Rotacja pracowników maksymalna!!!! nie polecam pracy w Alior Bank w Radomiu. Później leczenie nerwic. Niestety dyrektorka w oddziale Pani A.L. jest postronna, słaby menadżer i do wymiany!! Omijac z daleka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Alior Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alior Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alior Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alior Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 3 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alior Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Alior Bank S.A. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alior Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 475 ocen.

Alior Bank S.A.