Opinie o Alior Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alior Bank S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alior Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alior Bank S.A. w Warszawa

Ciekawy

Hmmm ciekawą sprawą jest to,że wiele osób w tym temacie porusza kwestie słabych zarobków jako największy minus pracy w AB.Panie i Panowie bądźcie tak życzliwi albo bardziej "konkretni" w tej kwestii bo w dużej mierze z tego całego steku wypocin i potoku frustracji nic się nie da zrozumieć.Szczerzę powiem,że w 80% nikt z Państwa nie pracował w AB jeśli nawet nie jest w stanie podać konkretnych szczegółów dotyczących pensji,warunków pracy i etc.Jeśli jakkolwiek chcecie komu tutaj doradzić to wspaniale będzie jak podawać konkretne kwoty.Pozdrawiam

Aleksandra
@Ciekawy

O wynagrodzeniu nie pisze się na forach publicznych. Inne szczegóły zostały akurat bardzo dokładnie opisane.

Bernadetta
@Ciekawy

Wynagrodzenie jest wpisane w treść umowy, która jest tajna dla osób trzecich. Więc nie spodziewaj się konkretnych kwot, ale możesz się rekrutować i się dowiedzieć jakie są kwoty

Ciekaw
@Aleksandra

Na początku mojej kariery poleciłem takiego jednego niestety nie ma go tu z nami na zebraniu usłyszałem że niestety nie my jesteśmy od polecania

MŁA
@Aleksandra

A dlaczego się niby nie pisze?

@MŁA

klauzula poufności obowiązuje pracowników w każdym banku są stosowne zapisy w naszych umowach / pracownik innego banku

Lessie
@:)

Zabawne, że piszesz o klauzuli poufności na pytanie o wynagrodzenie. W ciemno stawiam, że ta klauzula zabrania Tobie w taki sam sposób oczerniania byłego pracodawcę, jak pisania o tym ile oferuje wynagrodzenia.

Lessie
@:)

A ta klauzula nie zabrania zdradzania kulisów pracy u pracodawcy i wypowiadania się niepochlebnie o nim?

ok
@Lessie

Nie każ ludziom poniżonym poniżać się jeszcze bardziej i pisać o tym, jak marny grosz zarabiają. Poza tym w klauzuli poufności raczej nie ma nic o subiektywności i opinii na temat pracodawcy, bo każdy może mieć swoją, Tym bardziej jak się już zwolni, to swobodnie może mówić o atmosferze 'byłego pracodawcy', ale o zarobkach nie. Jest to wypisane klarownie, więc nikt nie boi się napisać 'lipa tam była, bo herbaty nawet nie mają, a szef ma codziennie zły humor', ale mówienie jawnie o zarobkach jest słabe. P.S. Zwłaszcza, że są to bardzo indywidualne sprawy, bo zarobki na jednym stanowisku w zależności od miasta, od doświadczenia, od chęci i od zwyczajnych negocjacji wahają się pomiędzy 2500-6000. 2500-3500 mają czesto starzy pracownicy. nowym się daje więcej.

Elwira
@Bernadetta

Skoro jesteś byłym pracownikiem, to jaki masz problem z podaniem ile zarabiałaś?

Bb
@Ciekawy

Przecież piszą że podstawa, czyli max 2.200 na rękę?

Mia
@Bernadetta

Wysokość wynagrodzenia tajna? Nie bądź śmieszna. W bankach to najniższa krajowa a może tajne tylko dlatego bo wstyd, że osoba odpowiedzialna za finanse zarabia tyle co sprzątaczka.

@Ciekawy

pracowałem w Aliorze od 14 lat w centrali w produkcie i miałem problem z uzyskaniem podwyżek mimo wzorowej pracy. Firma płaci bardzo słabo.

Lidia
@Michał

A końcowo się udało wywalczyć te podwyżki? Firmę nie przekonywały twoje wyniki i efektywność? Bardzo łatwy sposób na zdemotywowanie pracownika w takim razie:( Jak ten brak podwyżek tłumaczyli?

Rekrutowany

Brak odzewu po drugim etapie rekrutacji, szkoda czasu :/

Pracownik już ex

Muszę się wypowiedzieć i chcę o pracy w Aliorze w Warszawie - nie polecam,(usunięte przez administratora) W skrócie - niska wiedza, brak szacunku do ludzi, jeśli szefowa wchodzi z fochem bo taki ma humor i ma Cię gdzieś to zapraszam, atmosfera koszmarna, rotacja najwyższa - zastanówcie się dlaczego; brak podstawowych kompetencji. Dyrektor regionu - szkoda słów. Tak (usunięte przez administratora)osoby nie było w Aliorze. (usunięte przez administratora)Niech Was nie skuszą opowieści o kosmicznych premiach. (usunięte przez administratora)

Pit
@Pracownik już ex

Dają prawie najniższa krajowa a premie mało kto widzi ewentualnie jakieś grosze i tyle

@Pit

Tak a wymagania jak za 5 tysięcy netto

Sebastian
@Ania

No to jak takie wymagania to tyle powinni płacić, nie? Te premie których prawie nie widać to ile? Do 500 zł da radę czy mniej?

Prawdz
@Sebastian

Premie są duże tylko trzeba zrobić cel Przy 100% 3 tys brutto Do tego kwartalne premie Za konto płaca 144zl Ludzie kasa jest Dobry bankier zarabia 7tys brutto premii co mc

Mariola
@Prawdz

A realnie średnio jak to wygląda? Rozumiem że jak wyrobisz cel to masz 7k brutto ale każdego miesiąca go wyrabiasz czy są miesiące gdzie go nie uda się wyrobić? Wtedy ile zarobisz ?

Ddd

Nie polecam. Alior Bank nie dba o własnych pracowników, proces szkoleniowy jest na naprawę słabym poziomie. Jak czegoś nie wiesz to musisz radzić sobie sam, gdyż nie masz prawa pytać się innych o dany proces. Nikogo nie obchodzi to że dysponujesz czyimiś oszczędnościami. W firmie działa aplikacja, w której trzeba wpisywać co sie aktualnie robi i w jakim czasie, więc praca jest poniekąd na akord, a inwigilacja pracowników jest na wysokim poziomie. Atmosfera słaba, donoszenie i obgadywanie jest na normą. Dodatkowo kolesiostwo, starsi pracownicy są traktowani lepiej od nowych. Odradzam, chyba że macie mocną psychikę.

Przebieg rekrutacji to porażka wizualna dla Alior Bank. Wysłane CV. Po niedługim czasie dzwoni Pani z HR. Umawia się na rozmowę telefoniczną. Następnie drugi etap to rozmowa z HR i przełożonym. I tu jak zawsze zaczyna się śmiech. Pytania z rozmowy telefonicznej są powielane. Na plus jest atmosfera i czas trwania rozmowy. Następnie Pani z HR zapewnia, że do 2 tyg nastąpi info zwrotne.... i tak już czekam 1,5 miesiąca. Zero odpowiedzi, zero informacji, że np. proces się przedłuża. MASAKRA. Jeśli już na starcie jest takie podejście do pracownika (potencjalnego) to wyobrażam sobie co jest kiedy jesteś związany umową o prace. Zdecydowanie odradzam chyba, że ktoś lubi czuć się olewany

standardowe

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kamil

Na jaką podstawę oraz prowizję może liczyć bankier klienta biznesowego? Małe miasto pod Warszawą. Na jakie okresy są podpisywane umowy?

Polecam wdrożenie zwłaszcza kobietom w ciąży bo pierwsza umowa na rok i można l4 donieść. Szkolenie w stolicy można się przejechać, dobre jedzenie. Szkolenie na bardzo niskim poziomie merytorycznym. Wynagrodzenie w stosunku do obowiązków to żart. Niepoważna typowo polska firma.

Kiki

Pierwsza umowa jest na 3 miesiące na okres próbny

Alicja
@Anna

O szkoleniu na jakie stanowisko mowisz i czemu typowo polska firma?

Kamila
@Anna

A jak długo trwało te szkolenie i czemu uważasz, że na niskim poziomie, co Ci się w nim nie podobało? A przynajmniej osobom dojeżdżającym zwracali koszty dojazdu?

Doradca KIienta

Dzień dobry, Mogę prosić o opinie pracy w Warszawie - Oddział ? Jedyne co usłyszałem to niepochlebne opinie o dyrektorze regionu Podpowiedzcie jak jest teraz

Pracownik AB
@Doradca KIienta

(usunięte przez administratora)codzienny mailami. Agresywna sprzedaż. Obys nie trafiła do oddziału w centralnej warszawie. Dyrektorki są nie dowartościowane, mają problem z nerwicą, układy w centrali.

Klient

Nie polecam zawiodłem się .

Alienka

Hej, jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o doradcę klienta w oddziale? Są jakieś szkolenia wdrożeniowe?

Catlyn

Aplikowalam do Alior Bank. Rozmowę z dyrektorem oddziału przeszlam pozytywnie. Rozmowa była w miłej atmosferze. Dowiedziałam się wszystkiego . Na drugi etap z dyrektorem regionalnym musiałam jechać kilkadziesiąt kilometrów od domu. Rozmowa trwała kilka minut. Niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi, nawet negatywnej a mija trzeci tydzień. Także jestem bardzo zawiedziona. Umawiałam się, że odpowiedź będzie w ciągu tygodnia, jaka by nie była . Bardzo to przykre. Nie postępuje się tak z ludźmi

TDI130
@Catlyn

Nic nie straciłaś. Zyskałaś spokój psychiczny i oszczedzilas sobie stresu . Ta firma to zaprzeczenie dobrego pracodawcy. (usunięte przez administratora) , brak szacunku do człowieka, (usunięte przez administratora) i układy.

Dominika
@TDI130

No a ktokolwiek gdzieś to zgłosił? Ciekawe, czy gadałeś o tym z innymi pracownikami czy w ogóle rozważałeś to. A pod kątem dotrzymywania terminów wypłat jak wypadają?

TDI130
@Dominika

Wynagrodzenia są na czas . Socjal wszystko jak należy. Polityka tej firmy to wycisnąć klientów i pracowników. Bardzo przykre to jest

@TDI130

Potwierdzam. Nagminna nagonka ze strony dyrektorek. (usunięte przez administratora) mailowy.

pytanie o zarobki

Na jakie wynargodzenie można liczyć na stanowisku związanym z obsługą klienta ?

@pytanie o zarobki

Na takie jak sobie wylicytujesz. Od najniższej krajowej nawet. Bez skrupułów.

Rozczarowana

Przeszłam kilka etapów rekrutacji, a następnie zadzwonili z ofertą pracy. Zaoferowali najniższą krajową, gdzie na pierwszym etapie już mówiłam jakie są moje oczekiwania i za ile mogłabym pracować. Po co tracić czas kandydatów skoro już na początku wiecie że nic z tego nie będzie??

@Rozczarowana

Dokładnie. Ale gdybyś była mężczyzna to otrzymała byś większą podstawę. To jest straszne. (usunięte przez administratora) na tle płciowym.

xyz

Opinia na temat rekrutacji. Brak poszanowania czasu kandydata i mam wrażenie, że nie traktują poważnie kandydatów (pomimo, że zaoferowano mi prace). Jak można na każdym możliwym etapie pytać o wymagania finansowe (formularz, rozmowa przez tel, rozmowa z managerem) po czym oferta jest na najniższą krajową.. Szkoda mi czasu, żeby rozpisywać się o samej rekrutacji w szczegółach ale już po rozmowie przez tel z rekruterka zacząłem się zastanawiać czy chce tam pracować. Pani średnio miła, miałem wrażenie, że moje nastawienie na rozwój to jakiś problem dla firmy bo może będę chciał w przyszłości zmieniać stanowiska a nie grzać jeden stołek. Pracy nie przyjąłem.

Sebastian
@xyz

Czyli mimo ze pytają jakie masz wymagania finansowe to i tak proponują minimalną? A nie było mowy że z czasem ona wzrośnie? Np. po okresie próbnym?

@xyz

Bardzo mądrze zrobiłeś. Wynagrodzenie jest takie, że jak sobie wylicytujesz to takie dostaniesz. Mój kolega z oddziału nie ma żadnego doswiadczenia w banku otrzymał 1000 zł więcej podstawy tylko dlatego, że jest facetem... Porażka.

QQ

Czy może ktoś napisać nt. pracy Młodszy Specjalista ds. Przeciwdziałania Przestępstwom? Ogłoszenie pojawia się non stop od kilku miesięcy. Taka duża rotacja? Jakie zarobki?

aaa

Docelowo żeby doradców zwolnić. Obsługa klienta ma przejść na call center. To samo masz w takim pko bp Sa. Alior pasuje mi na bank do sprzedaży przez PZU.

Katarzyna
@aaa

Nie wiem, na co mu odpowiedziałeś, ale coś mi nie styka. Jak to zwolnić doradców? To kto będzie obsługiwał klienta w placówkach?

aaa
@Katarzyna

w jakich placówkach w przyszłości?? Docelowo będzie kilka na krzyż w większych miastach plus franczyzobiorców bo to w końcu ich problem jak utrzymać. Na końcu Alior zostanie sprzedany

Katarzyna
@aaa

Ale Ty to wiesz na pewno? Podasz namiar na artykuł czy analizę? Czy po prostu są to twoje prognozy oparte, nie wiem, o złe samopoczucie, albo osobiste problemy? Pytam, bo piszesz o planach firmy na kilka lat naprzód i powodujesz, że i ja i może wiele osób oprze decyzję o kandydowaniu o przesłanki, które mogą w ogóle nie istnieć.

Jestem klientem banku.Pragnę docenić profesjonalizm, kompetencje i uprzejmość pracownicy banku Pani Anny Boruń. Wizyta bardzo przyjemna, wszystkie problemy i pytania wyjaśnione w sposób zrozumialy dla laika.Kultura osobista bardzo wysoka a sposób obsługi na najwyższym poziomie.Polecam usługi tej Pani.

inka

co chwila widzę ogłoszenie na stanowisko młodszego specjalisty ds. weryfikacji kredytowej, o co z tym chodzi? zwalniacie się po krótkim czasie, warunki są słabe? myslalam, zeby spróbować ale takie ciągłe wstawianie ogłoszenia nie wróży dobrze :/

oval

Czy w Aliorze mozna zarobic min. 5,8- 6k brutto?

Roberto
@oval

Zależy na jakim stanowisku :) na moim prawie tyle mam podstawy, do tego premie miesięczne za realizację planu.

@Roberto

Pracujesz w sprzedaży?

Roberto
@Marta

Tak.

@Roberto

W jakim mieście? Długo tam pracujesz? Polecasz tą pracę? Napiszesz coś więcej?

Agnieszka

Brałam udział w rekrutacji do placówki partnerskiej Alior Banku w N o w ym Są czu na ulincy L wo wskiej. Stwierdziłam, że dziś jako pracownik innego banku podzielę się doświadczeniem oraz opinią na temat rekrutacji w tej placówce. Jestem po studiach nie związanych z ekonomią, ale biznesem i zarządzaniem. Zobaczyłam ogłoszenie o pracę na stanowisku "Doradca klienta", gdzie w wymaganiach było "wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w sprzedaży". Pomyślałam sobie, dlaczego nie, spróbuję i wyślę swoje CV. Po tygodniu dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. Przyszłam do banku, zostałam przyjęta gdzieś na zapleczu (miałam wrażenie, że to pomieszczenie socjalne), przywitała mnie niska czarno-włosa Pani. Zaczęła się "rozmowa". Przez całe 40 minut które tam spędziłam, nie zostałam dopuszczona do słowa. Pani która mnie rekrutowała, opowiadała o pracy w banku, tłumacząc jak ciężka i niszcząca dla człowieka jest ta praca. Aplikowałam na inne stanowisko, a kobieta mówiła zupełnie o innym. Siedziałam uważnie słuchając monologu tej Pani, jak na wykładzie na studiach. Odpowiedziałam tylko i wyłącznie na dwa pytania "Opowiedz mi coś o sobie" i "Dlaczego chciałaby Pani pracować w bankowości i finansach?". Na samym końcu dostałam karteczkę z zapisanymi zagadnieniami, miałam się z nich przygotować i przyjść na rozmowę tydzień później. Nie bardzo chciałam iść na drugi etap, ponieważ całą rozmowę Pani mówiła o zupełnie innym stanowisku, ale stwierdziłam, że skoro dostałam taką możliwość to się tam pokażę. Minął tydzień, przygotowałam się z zagadnień idealnie by dostać tą pracę. Ty razem dłużej bo prawie godzinę spędziłam słuchając monologu i dostając pytania do których odpowiedzi nie zostałam dopuszczona. Pani sama wyjaśniła mi co znaczą zagadnienia. Na końcu oczywiście usłyszałam, że będzie trzeci etap (tutaj już sama stwierdziłam, że nawet jeśli miałyby się odbyć nie przyszłabym). Dodatkowo jako "smaczek" usłyszałam insynuację, że Bank nie będzie tracił pół roku na wyszkolenie mnie jako swojego pracownika. Do trzeciego etapu nie doszło, nie dostałam żadnego telefonu nawet tego z odmową. Rekrutacja tam to totalna porażka. Dzisiaj pracuję w zupełnie innym banku, rekrutacja tam wyglądała o 180 stopni inaczej. Chciałam się podzielić tym doświadczeniem tutaj, ponieważ nigdy nie odbyłam tak beznadziejnej rozmowy kwalifikacyjnej, gdzie nie zostałam dopuszczona do słowa i po prostu odpowiedziałam na dwa pytania tracą przy tym swój czas. Rozumiem, że jest to placówka partnerska, ale po tej rozmowie totalnie zepsuła mi wizerunek Alior Banku. Jestem ciekawa czy ktoś z Państwa miał podobne doświadczenia w placówkach franczyzowych.

Ktos
@Agnieszka

Agnieszko w jakim banku pracujesz teraz? Przyszłam do Aliora z Pekao i różnica jest na plus, ale może nie mam dobrego porównania

@Agnieszka

Hit. Robić studia i iść na prace za najniższa krajowa gdzie studia nie są wymagane. I co z tego ze robiłaś te jakieś zarządzanie, skoro nic ci to nie dało.

Askier

Jak nie masz co do garnka włożyć a i rachunki trzeba opłacić to i perspektywa na pracę się zmienia.. Franczyza zawsze najmniej płaciła bo tu jeszcze zapitalasz na pobory franczyzobiorcy. Tak samo jest choćby w CA..

Zostaw merytoryczną opinię o Alior Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alior Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alior Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 166.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alior Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 3 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alior Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Alior Bank S.A. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alior Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 475 ocen.

Alior Bank S.A.