Meblomor

Czarnków

Opinie o Meblomor

XXX 2010-02-13 12:32
witam , ta firma to jedne wielkie bagno,rządzi 2 prezesów , jeden z nich to [usunięte przez moderatora]. ten człowiek to totalny [usunięte przez moderatora] siedzi z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie martwi sie o nic . bierze tylko kase za dewidendy a ludzi ma gdzies . na 80 ludzi produkcyjnych robi 60 biurowych do czego to podobne , same mameje co robią same błedy w rysunkach i nikt nie umie ich rozliczyc , ludzie sami wyciągaja błedy i nanoszą na rysunki . a po zatym mamy nowego kierownika co utrudnia prace i na niczym sie nie zna oprócz zegarka ,jego mistrzowie to tzw króliczki . ha ha boze brakuje mi słow co tam sie wyrabia . szkoda ze mu musimy robic na takich [usunięte przez moderatora] co siedzą i maja 5 tys na mies
YYY 2010-03-25 11:19
Kołku zatracony naucz się poprawnie pisać a potem weź się do pracy i będzie ok. A firma niczym nie odbiega od wielu w Polsce, poza tym, że niektórym marzy się komunistyczny system pracy i zegarek ich denerwuje.
xxy 2010-03-25 12:07
To znajdź zatrudnienie w innej firmie skoro jestes taki zdolny, projektujesz, rysujesz, spawasz, sprzątasz i gotujesz...
Jeśli jest w tej firmie wiecej takich jak ty co wszystko potrafią i to lepiej niz inni to gratulacje. Może powinienes być w zarzadzie, albo lepiej pewnie na prezydenta się nadajesz- już na ciebie głosuje.
I pewnie jako jedyny kończysz prace o 15 i na bramie jesteś 15.20 a nie jak inni 14.55. Ty chyba nie wiesz co to praca, bo gaci mokrych od potu jeszcze pewnie nigdy nie miałeś.
PracawFinlandii 2016-06-18 22:25
Witajcie. Poszukujemy do pracy w Finlandii konstruktorow z doswiadczeniem w meblach nierdzewnych dla gastronomii. Znajomosc Solid Edge, Solid Works, Pro-E, Autocad, Macrostation.
Szlifierzy, spawaczy, monterow, operatorwo pras krawedziowych, wykrawarki cnc, laser.
Firma posredniczy w rekrutacji w calej Finlandii. Uczciwie i profesjonalnie. Pelen zakres socjalu i zakwaterowanie. Zwrot kosztow podrozy. Biuro w Espoo, niedaleko lotniska w Vantaa.
Odpowiadamy tylko na CV ze zdjeciem wyslane na adres: workinfinland@suomi24.fi
Prac 2017-07-19 10:29
Witam. Byłem na rozmowie i jak kształtują się zarobki konstruktora?
Zostaw swoją opinię o Meblomor - Czarnków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblomor