Opinie o Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. w Czarnków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. w Czarnków

Firma bez przyszłości, tak jak pisza zimno, ciemno i nie ma możliwości rozwoju zawodowego. Wynagrodzenie na niskim poziomie.

Bogusia
@Następny były pracownik

Kupują tak słabej jakości, że się rozpadają? A chociaż te ubrania robocze bez problemu dają nowe jak już wcześniejsze nie nadają się do noszenia? Rozumiem, że ubrania dla pracowników są darmowe?

Fabek Nowy wpis

Znalazłem na stronie firmy ofertę pracy dla lakiernika. Można wiedzieć, jak wygląda stanowisko pracy i dostępny sprzęt i odzież robocza? Wszystko zapewnia pracodawca, czy trzeba coś organizować we własnym zakresie?

Jakie wartości są cenione w Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.?

Prawdomowny Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i nic nie robienie. Kiedys tam pracowalem i powiem tak ze takiego czegos nie widzialem i widziec chyba nie bede ze wiecej ludzi siedzi w biurach niz na produkcji. Chociaż zaraz zaraz...... Ponoc przyjeli jednego pupila jakies pani co rzekomo tam ma wklad i teraz sa dwie osoby o tym samym nazwisku biorace gruba kase a nie robiace nic i wogole nie znajace sie na produkcji. Szkoda mi tylko tych pracownikow, ale 50% zalogi to przyszli emeryci i mysle ze dadza już rade

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Monter?

Pomoc

Przed rozmową warto zapoznać się z historią firmy, a także z produktami, które wytwarza. Przygotuj się, aby opowiedzieć o swoim doświadczeniu związanym z montażem, używaniem narzędzi i pracy w warunkach produkcyjnych. Przygotuj się na pytania związane z tym, jak radzisz sobie w sytuacjach problemowych - np. co robisz, gdy napotykasz na problem podczas montażu.

Aneta
@Pomoc

Ale to padają pytanie historii firmy i jej produktów? Takie dokładne, czy testują ogólną świadomość? I czy te rozmowy prowadzą rekruterzy z kadr, czy jakiś kierownik, manager?

Test Nowy wpis
@Aneta

Badają dokładnie. Testy psychologiczne. Muszą mieć pewność że wytrzymasz za najniższą najdłużej ile się da. Na pytanie o to co zrobisz jak będziesz miał problem odpowiadasz ze idziesz z nim do prezeza. Za to jest +100 punktów.

Następny były pracownik

Dokładnie tak zimno ciemno sy....na halach problem z dostaniem jakich kolwiek nowych narzędzi i do tego jak coś kupią to po2 3 miesiącach się rozleci a o ubraniach roboczych nie wspomnę po 4 5 praniach rozpadają się a za najniższą to niech sami robią doradca prezesa śmiech na sali szef produkcji to samo

Bogusia
@Następny były pracownik

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Gaba

Na stronie firmy jest ogłoszenie dla ślusarzy, coś wiadomo o pieniążkach, bo nic akurat o konkretach nie piszą? Co za nagrody motywacyjne oferują, dodatkowe pieniądze? Jaka umowa jest na początek?

Lokalny Mieszkaniec

Co o tej władzy można powiedzieć? Jak rządzą? Mają dobre pomysły, rozwijają firme, dają zarobić, czy nie? Jak to wygląda w rzeczywistości?

Werka

Ślusarz-monter z oferty też zarabia minimalną, tak jak ktoś tutaj sugerował w komentarzu? Proszę o informacje, a też bym chciała jeszcze wiedzieć, na czym te dodatki funkcyjne polegają z ogłoszenia, o co chodzi?

Ogłoszenie na Monter do Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

SzeregowyDołowy

Monter? Rozbierają firme to chyba do rozbiurki kogoś szukają.

Firma w której nie zarobisz i nie ma możliwości rozwoju.

Wiktoria

Po czym wnioskujesz, że nie ma tutaj możliwości rozwoju? Miałabym też pytanie odnośnie biura, bo ktoś kiedyś napisał, że niby go nie ma a na stronie widzę, że mają oferty na stanowiska biurowe, więc o co chodziło? Biuro normalnie tu funkcjonuje i można składać cv?

Szukam

A jakie zarobki na produkcji a jakie były w biurze jak było?

Chiken
@Wiktoria

Bo ma być sprzedana, albo już jest.

Elżbieta
@Chiken

Skąd takie informacje? Firma już nie działa czy jak? Proszę o odpowiedzi, ale osób, które naprawdę wiedzą o czym mówią. Jaka jest sytuacja?

@Chiken

Ktoś może to potwierdzić? Padła informacja, że do pracy szukają to czemu mieliby chcieć firmę sprzedać, ktoś wie coś więcej jak na chwilę obecną ten temat wygląda?

Zulugula

Mialem okazje pracowac jakis czas temu........reasumujac dajcie sobie spokoj z ta firma.... Szaro, ciemno, zimno, zero socjala ( chociaż w ogłoszeniach o pracę gdziesz tam widnieje info o świadczeniach socjalnych). Troche współczuję zalodze ale to juz ich prywatna sprawa. W tej firmie pieniedzy dla ludzi na dole nigdy nie bylo i nie bedzie. Osobiści odradzam

@Zulugula

Czyli o jakiej stawce teraz piszesz? coś jeszcze nie jest zgodne w rzeczywistości z ogłoszeniem?

Wiktoria

Dalej jest taka rotacja? I ciekawi mnie czy na stanowiskach biurowych też tak to wygląda jak pisaliście. Szukają na stronie inżyniera spawalnictwa, konstruktora i technologa z językiem angielskim. Coś ktoś wie jakie są nagrody motywacyjne?

@Wiktoria

Synu pisze, że tylko część produkcji jest doceniana. Ale nikt z biura się jeszcze nie wypowiedział, bynajmniej nie widziałem.

@Mejza

Ciekawe w sumie czemu, może na tyle ok jest, że nie zaglądają?

Cyci
@Wiktoria

Bo biura już nie ma. To kto ma pisać.

Helena
@Cyci

A co sie stało z biurem?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.? Jakie są progi premiowe? Dodali 7 sierpnia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Ślusarz.

Biały

Od ...tego kogo znasz :)

@Biały

Serio? A jak masz umiejętności, to to się nie liczy czy jak?

Synu

Premia jest uznaniowa. Jak prezes uzna że w tym miesiącu premia jest to jest ale najczęściej nie ma. Kwoty premi to żenada bo 100 zł brutto to nie są wielkie pieniądze. Najlepiej mają kapusie im się kasa klei reszta jest pomijana

Aneta
@Synu

No niezbyt duże jest te 100 zł brutto. Ta uznaniowa premia to jest miesięczna, a takie np. świąteczna też czy tutaj jakoś stabilniej jest?

Kruszon
@Anna

Nie żartuj. Ludzie na produkcji mają po ponad 40lat doświadczenia i umiejętności ( w tym przeżycia bez podwyżek i premi latami) i jakoś za to nie są doceniani. Więc jak widzisz to mie wystarczy. Ale jeśli masz przekonanie że jesteś dobrym pracownikiem i potrafisz szepnąć kilka razy w miesiącu komu trzeba conieco o tym i tamtym komu trzeba to jest szansza że najwyszy cie wysłucha do da 100+100+100/150 :).

@Synu

Ale tu piszą, że zmienili regulaminy dwa lata temu i od tego czasu są premie, nowi pracownicy z uprawnieniami i asz nie wiedzą co robić z monetą bo tyle w ksie jest.

@Aneta

Raz mi się zdarzyło dostać te 100 na święta. Ale tak jak piszę dostają nieliczni. Okresowo też coś jest naliczane ale to mało i jak szefu uzna to uzna

@Mejza

Wszystko pozory. regulamin zmieniony był ale dostaje tylko potulna część działu produkcji

Zbigniew
@Synu

Czyli sama podstawa wpada i tyle? Ile jej jest w sumie?

@Synu

A biuro? Np jako bardzo dobry handlowiec z kontaktami w branżach metalowych w kraju i za granicą, techniczny angielski i niemiecki język, ile u was a ile w Czarnkowskich firmach może zarobić?

Nie polecam firmy, bez przyszlosci.

Arek

Lepiej omijać szerokim łukiem firmę.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.?

Wsz

Krotki ????

Ananiasz
@Wsz

Nie wiem skąd te plotki , że umowy są tak krótkie. Z tego co ja pamiętam z okresu w którym tam pracowałem (cały 2020) jedyne osoby którym umowy nie były przedłużane to jakieś lewusy, albo ludzie, którzy nie znali nawet podstaw ślusarstwa.

Najlepszy majster
@Ananiasz

No tak tak. Akurat przez ten cały rok nie było takiego co by tyle tu przepracował. Kto ty że tak mydlisz?

Elżbieta
@Najlepszy majster

To co tam takiego się dzieje że rok to u was niemożliwy staż pracy? :D

fikcyjne rekrutacje

Jeśli chodzi o rekrutację to najpierw dzwonią, umawiają spotkanie. Niby pan prezes wypytuje przez sekretarkę. Potem odwołują rozmowę. Zero finalnej odpowiedzi i jakiegokolwiek odzewu. Chyba trzeba omijać tę firmę szerokim łukiem.

@fikcyjne rekrutacje

Jednym słowem nie było okazji nawet się pokazać na rekrutacji, szkoda. Ciekawe czemu odwołali, może mieli już kogoś na to stanowisko. Czemu od razu omijać, w sumie nie wiesz czemu się nie odezwali.

Dyzio
@Marcin

Raczej nie mają za co zatrudnić. Cięcia na każdym kroku. Możesz się zgodzić na minimalną płace zrobić troche doświadczenia i po 3 miesiącach iść do innej girmy w okolicy.

Dominika

Zaniepokoiły mnie poniższe wpisy. Czy ktoś jeszcze mógłby się odnieść do zwolnień, o których wspominano w komentarzach? Zastanawiam się czy jest osoba, która pracuje w firmie już dłużej czy jednak faktycznie jest tak duża rotacja.

Miśka
@Dominika

Przychodzisz pracujesz i...cie wywalają. max 3 miesiace.

@Miśka

Naprawdę? Jeśli 3 miesiące, to pewnie zwalniają akurat na koniec okresu próbnego, żeby nie zatrudnić na umowę o pracę. Już ktoś nowy musi być.

Madurall

I jak to bywa zwyczajem w tej firmie znowu " związki okradły ludzi z socjalnego

Kociarz
@Madurall

Jak okradły? Socjalne jest z kasy firmy zawsze. Na każde święta firmy dają np dzieciom i pracownikom weduk przepisów firmy.

Kociarz
@Madurall

Ile dają u was na każde święta?

Madurall
@Kociarz

W tamtym roku i w tym związki zdecydowały po prezes tak chciał że nie ma żadnego odpisu . Nawet pieniądze które wpływają z pożyczek są nie do ruszenia . A na święta prezes dal na rękę 100,50 gr

Dominika
@Kociarz

To jak to w końcu jest? Jest obecnie socjal w Meblomorze? Czy go nie ma? Mogłabym się dowiedzieć dokładnie co wchodzi/wchodziło w jego skład? Wspomniane dodatki na święta czy coś jeszcze?

Wsz
@Dominika

Zupki regenarecyjne w zimie, a teraz woda.... To jest socjal w meblomorze. Juz nigdy tam nie wróće

@Wsz

A czemu w ogóle odeszłaś? Chodziło o kasę? Za dużo pracy?

Bobas

Ogolnie to slyszalem ze jest straszna lipa. Jak dziobiesz to masz, gora niby ma, a na produkcji (usunięte przez administratora) Ciekawe hmm. Obilo mi sie tez o uszy ze tam jakies zamiwszanie z akcjami jest i sa swie stony ktore rywalizują. Niby w wszystkim bierze udzial nowy szef ktory informuje druga strone. Tego nie wiem, ale pracując w Dorze jakis czas po gosciu bym sie nie zdziwil. Ogólnie to jie wiem czy skladac papiery czy sobie odpuscic.

Jak długo czekaliście na odzew z Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.? Oddzwaniają zawsze?

MADURALL

daj sobie spokój dzis Cie przyjmie a za dwa tygodnie zwolnia

miszczu
@MADURALL

nie rozumiem jeden pisze ze garstka ludzi pracuje a drugi ze zwalniają. To wkońcu jak to jest i za co zwalniają?

Nissan
@miszczu

Zwalniaja bez podania powodu. Bardzo niepewna praca!

MADURALL
@miszczu

Tak to jest na olx ogłoszenia ze szukają ludzi np. elektryk- informatyk chłopaka po 2 tyg zwolnili bo twierdza ze pieniędzy na utrzymanie nie maja

ToBySięZgadzało
@MADURALL

To by się zgadzało że nie mają bo chyba z samych dotacji jadą https://rejestr.io/krs/77938/fabryka-sprzetu-okretowego-meblomor/pomoc_publiczna

miszczu
@ToBySięZgadzało

Kasa leci, premie są. O co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. - Czarnków

• Jak się pracuje w Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.?

Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kościuszki 75
    64-700 Czarnków

Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A.