Opinie o Auchan Polska w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auchan Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Białystok

Kamil

Czy auchan ma jakieś benefity ?

Czy pracodawca Auchan Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Knyszyński@

Jakość pracy Dyrek jest słaba dobrze ze wrzenia się w rodzine i mógł to wykorzystać od 5 lat jest dyrektorem odkąd objął stanowisko obsadza główne etaty „swoimi ludźmi”. Szkoda ze wszyscy na gorze wszystko widza ale nic nie widza i jest Ok jest układ ma wsparcie, jest mega dużo tajemnic, ale niestety Auchan jest układowy a nie handlowy a obrót spada Nie polecam pracy w tym sklepie no chyba ze jesteś znajomym króla Juliana

Knyszynski@

23.12.20202 od ogrodzenia 12.00 brak karpia mega supermarket w PSS był. Jest ok polecam sklepy osiedlowe

Gal anonim

Dam swoją opinię jako pracownika robiącego na hetmańskiej od kilku lat. Obecnie nie ma szans na awans a pensja jest bliska minimalnej. Podwyżki to kpina jak obronisz (usunięte przez administratora) innym to senior ci da więcej niż 100zl netto. Dyrektor nie ma pojęcia o handlu jak i większość mng o seniorce spożywczej która awansowała nie wspominając. Seniorka lata i drze jape nie mając pojęcia o produktach i sektorze. Dyrektor się czai aby (usunięte przez administratora) naganę za brak maski na nosie albo rękawiczek których nie mają od tygodnia. Ale ważna jest naganą bo wówczas premii nie musi podpisywać. Ogólnie warunki pracy coraz gorsze i nie polecam.

@Gal anonim

Skoro jest tak źle to dlaczego nadal tam pracujesz? Seniorka przejęła dodatkowy sektor, była na tym stanowisku wcześniej. Jasne, jest wymagająca. Jednak skora do dialogu. Tylko trzeba mieć argumenty. Pracuję na jej sektorze już któryś rok z rzędu i za darmo nikt tam reprymendy nie dostaje. O wszystkich managerach się nie wypowiem, po prostu nie spędzam z nimi takiej ilości czasu, żeby wyrobić sobie zdanie (Tobie widzę się udało). Ten, pod którym pracuję, za piękne oczy stanowiska nie dostał. Kompetentna osoba. Maseczki i rękawiczki cały czas są dostępne. Zachowanie reżimu sanitarnego jest wymuszone przez nasze państwo, więc pracodawca musi to respektować.

Jak jest z pakietem medycznym w Auchan Polska? Można dołączyć rodzinę?

Gal anonim

Można jak pracujesz w tej firmie to idź do personalnego i się tam dowiesz. Ubezpieczenie w Allianz

Aplikowałeś do firmy Auchan Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Weronika

@Mały ktoś, czy awansowanie w Auchan Białystok - Hetmańska jest trudne? Czy każdy pracownik tej firmy ma szansę na podniesienie swoich kwalifikacji i przejście na wyższe stanowisko? Proszę Cię o dodanie do Twojego wpisu tego typu informacji.

Lola
@Weronika

Oj co tam ja robię dobrze i mam zawsze podwyszke. Polecam wszystkim.

Arleta

W Białymstoku w Auchan na kasie spoko praca? Nie ma problemów z wypłatami i umową?

Jarek

Jestem niezadowolony z pracowników w Auchan hetmańska Białystok nie mili ludzie a zwłaszcza ochrona ocena 1-10

Ana

Była KLIJENTKA ..bułkę przeS ????bibułkę..ort.się kłania

Mały ktoś

Jeśli ktoś mysli, że w Auchan zarobi "dwójkę" z przodu bez premii może się zdziwić, nawet po kilku latach pracy oraz bilansach zawodowych otrzymuje się podwyżkę która ma pokryć wzrost minimalnej krajowej, co więcej nie ma się żadnego wpływu na wysokość podwyżki ponieważ jest ona ustalana przez bezpośredniego przełożonego, senior manager i dyrektora za zamkniętymi drzwiami, a my po kilku tygodniach zostajemy wezwani do działu personalnego podpisać "dokument". Aktualnie nowy pracownik ma 50-100 zł mniej podstawy od pracownika z kilkuletnim stażem. Premia to też jeśli otrzymamy 100% to ok 180-200 zł. Nadgodziny oczywiście są tylko do odbioru, więc nie ma mowy o lepszych zarobkach. Mowa była o pracownikach hali, ale zarobki na piekarni, magazynie czy jako sprzedawca na dziale AGD RTV sa zblizone

Weronika

@Chętny do pracy, nikt nie udzielił jeszcze odpowiedzi na Twoje pytanie. Jeżeli udało Ci się zdobyć ważne dla Ciebie informacje dotyczące zatrudnienia w Auchan Białystok - Hetmańska na własną rękę, to bardzo proszę o zamieszczenie ich na tym forum. Mogą okazać się również ważne i interesujące dla innych użytkowników, którzy planują rozpoczęcie współpracy z tą firmą.

Chętny do pracy

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników czy zatrudnia tylko przez agencje?

Eegg44

(usunięte przez administratora) p.senior z działu kas. Jedna wielka pomyłka, która dzięki swoim znajomościom "grzeje (usunięte przez administratora) "9ty rok na tym stołku sama niewiele umiejących.

Witalij

Fajnie się tu pracuje , szkoda że nikt nie pisze. Może byłoby więcej chętnych do pracy.

Weronika

Zapoznaliście się z wywiadem z Auchan Białystok - Hetmańska? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,814991,wywiad-dorota-patejko Wiedzieliście, że na koniec 2015 roku firma zarządzała 52 sklepami, w których zatrudnionych było ponad 15 000 współpracowników?

Bulba

Ta. Ja pracuję w Biedronce, gdzie muszę sprzątać, wykładać towar, przyjmować dostawy, siedzieć na kasie, zmieniać ceny i użerać się z nerwowym klientami... za parę groszy więcej

anonymus

A wszyscy pracownicy to małe rybki,które nie mają nic do powiedzenia na czele z menagerami

Chomik
@anonymus

Ten nick już parę razy się pojawił. Jakiś niedowartosciowany pracownik? Zapraszam do Biedronki. Tam dopiero zobaczysz, co to znaczy ciężka praca.

xoxo

Ale dobrze, że wypłata jest terminowa, bo o czasie dobrze wszystko dostawać.

Był taki koleś - kierownik działu napoje. Miał zwolnienie od psychiatryka i jeździł w tym czasie na narty w Alpy. Tak się wykańcza . Ha ha ha. A ZUS płacił dla cwaniaka. Teraz podobno się sądzi z Auchanem.

Jaa

No co, odstrsowac sie musial. Ale, ze w Alpy z tej pensji... wierzyc sie nie chce. Ja z mojej menadzerskiej to mam tylko na oplaty

1400 zł to jest twoim zdaniem konkretne wynagrodzenie ?! a obowiązków jest tyle ze nie jest to możliwe do zrealizowania w ciagu 8 godzin

pan siwuszka

nie polecam pracy na piekarni w auchan ,ale na produkcyjnej,cztery osoby są super a reszsta to z akalic zwierzyniec ,a i swoi czereśnieją ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Białystok

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska