Opinie o Auchan Polska w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auchan Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Białystok

Iwa

Dzisiaj byłam w budynku Auchan na zakupach i przy okazji zaszłam na obiad... Nie wiem, jak nazywa się ta "jadlodajnia", znajduje się koło Grycan i Kebaba, z Kebaba mają wspólne stoliki. Pomijając odpychajacy brud i syf na stolikach, obsługa jest koszmarna!!! Pani "blond" po czterdziestce była nie miła i opryskliwa, darla się na mnie!!! Więcej tam nie zajde, skoro mają takie podejście do klienta!!! Nie polecam!!!

gosc

Ta restauracja to Abas tez tam bywam ,jedzenie jest smaczne ale ta kobieta chyba kierowniczka jest niezrownowazona i nie powinna pracowac z ludzmi.

godziwa zosia

ja również dużo o nich zebrałem pozytywnych opinii a kilku supermarketach tego typu pracowałem i jeśli pójdę pracowac do nowego to będe bardzo ostrożny zanim się na cokolwiek takiego zdecyduję. przede wszystkim czy mam u nich w Auchanszanse na stanowisko jakieś lepsze niż znowu na kasie i tym razem za jakieś godziwe pieniądze?

aneczka3028

A gdzie w auchan na produkcyjnej czy tez hetmanskiej mozna zostawic swoje CV?

gosc123

Nie polecam, podejscie do innych ludzi maja tragiczne. Na umowione na konkretną godzinę spotkanie w sprawie pracy czekałam 40 min a i tak się nie doczekałam. Totalna olewska i brak szacunku,

Aplikowałeś do firmy Auchan Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
gosć2

Niesamowite jak ktoś musi nie lubić tej osoby. Według mnie to jakiś menager który po prostu nie wie co to znaczy praca. Tylko w pracy chyba nie patrzymy przez pryzmat \"lubię, nie lubię\" lecz czy jest np. obiektywny. Pracuję do dziś w Auchan i mam zupełnie odmienne zdanie. Jest bardzo konkretna i zawsze pozytywnie nastawiona do swoich ludzi. Proponuję zwrócić uwagę na osoby które rzeczywiście powinny zastanowić się czy wybrały odpowiedni zawód.

ssssssss

Ponownie zabieram glos. Podziwiam wszystkie wypowiedzi :) i wszystkie popieram. Kazdy komentarz potwierdza prawde. Najwazniejsze jest ZOSTAC CZLOWIEK mimo statusu jaki sie ma w pracy :))) Ale jak to sie mowi WODA SODOWA UDERZA DO GLOWY. Tylko mam taka rade : Zawsze warto sobie przypomniec jak bylo i jak sie pracowalo zanim sie Seniorka zostalo.

jakis

dokladnie gnebienie nie mobilizuje,bo niby czerpie sie z tego kase ale co z tego jak przy jej wydawaniu nie ma sie przyjemnosci,bo wiadomo ze to sa ciezko zapracowane pieniadze.a do pracy trzeba chciec chodzic i inaczej sie pracuje z ludzmi z ktorymi sie czlowiek dogaduje.a tam kazdy pod kazdym by dolki kopal,a to wszystko zalezy od osob ktorzy maja wysoki stolek.po znajmosciach ale maja i chodza z uniesiona glowa.kazdy jest takim samym czlowiekiem,czy jest prezezem czy zwyklym pracownikiem,ale nim jest.

lord

Przez przypadek znalazłem ten temat i bardzo się cieszę. Jakiś czas temu pracowałem na Produkcyjnej. Na szczęście nie pod skrzydłami seniorki z tekstylii. Mój przełozony był spoko. Widziałem co się dzieje wśród pracownic tekstylii. Ciągłe gnębienie nie moblilizuje ludzi do pracy. Mam pomysł, nagrajcie ją na komórkę i podajcie za mobing do Inspekcji Pracy (jeśli uda wam się wejść z komórą) . Może ktoś w końcu się ją zainteresuje. I nie pomogą znajomości rodzinki ze stolicy. Trzymajcie się i nie poddawajcie.

sssss

Czytajac powyzsza wiadomosc opisujaca [usunięte przez administratora] txt(z produkcyjnej) moge stwierdzic ze jest to szczera prawda. Szacunek dla osoby ktora to napisala. Wkoncu ktos sie odwazyl. Popieram.

Kitek

Cześć. Do osoby ktora wypowiedziala sie na temat [usunięte przez administratora] txt. Mozemy sie jakos skontaktowac? Bardzo mi na tym zalezy.

gosc

praca z pracownikami ciezka psychicznie niz fizycznie oczywiscie nie na kazdym dziale bo sa i ludzie i ludziska...

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Białystok

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska