Opinie o BEM Brudniccy sp. z.o.o w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BEM Brudniccy sp. z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BEM Brudniccy sp. z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEM Brudniccy sp. z.o.o w Płock

Pracownik dawny Bem-a

Kretynie to forum BEM-a a nie Opeusa. Mogłeś zostać w Bemie a nie teraz smordzić. Nie rozumie takich ludzi jak ty, którzy tylko chodzą i jęczą jak im źle bo ich życie skrzywdziło. Wszyscy inni potrafią zacisnąć zęby i przeczekać ten trudny okres podczas gdy buduje się nowa ciepła siedziba. BEM-a zostawiłeś bo też ci było źle? A pracowników docenia się za to, że potrafią się spjąć podczas nagorczych zmian (nowy BEM). Jesteś takim trutniem. Mam nadzieje że nasz Informatyk znajdzie twój adres IP i narobi ci wstydu u kierownictwa twojego. Pozdrawiam

A wiec troche sie pozmieniało ponieważ kierownik [usunięte przez moderatora] na dziale aluminium ma teraz tzw. brygadziste który to ma za zadanie pomagac panu kierownikowi w kierowaniu produkcją. Wszyscy wiedzą jakie ostatnio panowały mrozy i każdy sie domyśla jaka temperatura była na hali (miejscami ręce i nogi zamarzały) oczywiście byly dmuchawy które żadko kiedy działały a jak juz udało sie je odpalić to wszystkie spaliny nie byly wyprowadzone na zewnątrz tylko leciały do środka. Smród nie do zniesienia i siwo od dymu. Wynagrodzone niedogodności oczywiście byly w formie wypłat na poziomie 1500zł-1700zł tj. około 500zł oczywiście nie wszyscy. Jest taka osoba tzw.\" (usunięte przez administratora) cz\" który nie potrafi za wiele jak [usunięte przez moderatora] a zarazbia dużo wiecej niz reszta i jest tzw. [usunięte przez moderatora] nie potrafiący kompletnie nic i uciekający na zwolnienie lekarskie podczas przeprowadzki bo dostał \"katarku\" lub jest liga mistrzów w TV Pan [usunięte przez moderatora] też dużo nie brakuje do tej [usunięte przez moderatora] mam nadzieje że sie opamięta. Pozdrawiam

Wyzwoleniec narodu BEM

Jak ktoś kiedyś wspomniał, w BEM-ie zostali wyzwoleńcy narodu, głupio przyznać, ale ja też do nich należę. Jak większość z tych, którzy pozostali wierzyłem, że zarząd ma choć trochę rozsądku i z nowym rokiem podziękuje panu dyrektorowi od nabiału czyli [usunięte przez moderatora].... celowo z małej litery, gdyż nie mam do niego tyle szacunku, aby napisać z dużej. Cuda to mało powiedziane, tam dzieje się już apokalipsa.... zniszczenie i jeszcze raz zniszczenie. Nie chodzi mi tylko o firmę, ale o wszystkich, którzy tam pracują. Pojęcie ,, kolega" znaczy tyle, co ktoś, kogo można podpieprzyć dla awansu. Starzy pracownicy traktowani są za nic, a ci którzy przyszli z innych firm najbardziej ubóstwiani. Myślałem kiedyś, że [usunięte przez moderatora], ale teraz to powiem wam, że szczerze mi go żal i całej starej ekipy, no może prócz kilku osób z realizacji, którzy niczym bożyszcza uważają się za nieomylnych. Jednym słowem, jeśli jesteś nadal pracownikiem BEM ocknij się w porę i opuść ich progi, jeśli natomiast chcesz tam pracować...to grubo się zastanów, bo jak nie będziesz chciał pracować po 10 godzin i każdej soboty za 1500 zł, to dyrektor produkcji stwierdzi, że za bramą czeka cała masa ludzi, która może Cię zastąpić.....

ROBOL

[usunięte przez moderatora] PRZYWIEZIONY PRZEZ KOLEGÓW.[usunięte przez moderatora] KTORY NIE ZNA SIĘ KOMPLETNIE NA NICZYM. Z RESZTĄ ZARZĄD NIE ODSTĘPUJE MU W NICZYM ,PODOBNI FACHOWCY ,PEŁEN LUZ I SPOKÓJ.PREZES ZA GENIALNE ZARZĄDZANIE DOSTAŁ NOWĄ FURĘ ,BYŚ SIĘ WSTYDZIŁ I JĄ ODDAŁ BO TO GŁUPIO WYGLĄDA

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEM Brudniccy sp. z.o.o? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
mati

bem zarobisz 1100 zł pozdro dla śmietany wywieść go na taczkach na syberie

Opeus

A co jest grane z tym Opeusem ? Mają coś otwierać w PPPT znacie jakieś szczegóły ? Opeus to pewnie nic innego jak włodarze z BEMa pod inną nazwą ?

Steve

Tragedia.Firma idzie ku upadkowi.Zwalniają najlepszych a tym co zostają obcinają pensje.

Snowboard

Może coś nowego o firmie. Jakieś nowości

obserwator

witam jestem dobrym obserwatorem,i to co teraz sie dzieje w bemie to pojęcie ludzkie przechodzi.ludzie chyba powarjowali i stracili resztkie swojego rozsądku godnosci.3/4 ludzi poodchodziło do róznych prac z przyczyn tez róznych pozostali sami wyzwolency narodu którzy wierzą w cuda.począwszy od dołu do samej góry ludzie którzy nie nadają sie na te stanowiska i przypadek zadecydował o ich losie.pozatym w biurach dzieją sie cuda zywym przykładem jest mój kolega zajebisty który własnie przez takiego [usunięte przez moderatora] stracił rodzine.mam nadzieje ze ta firma niedługo juz pociągnie....

Opeusa z wielką literą się piszę. No a teraz do roboty. Pozdro

anonim - 2011-04-26 15:15:57 I po tym można poznać lesera. Nic nie robi a jak juz coś zrobi to źle. Za robotę się weź nierobie. Leser to ty jesteś [usunięte przez moderatora]

dsftag

Miałem propozycję przejścia do Opeusa ale jednak wolę zostać na starych śmieciach z powodu dwóch rzeczy: 1. [usunięte przez moderatora] 2. System nagradzania przez Kotarskiego - 1 900 zł/brutto + "premia", którą to właśnie rządzi w pełnej swobodzie [usunięte przez moderatora]. A system premiowania jest następujący: Premię dostaje każdy dosłownie, on nikomu jej nie zabiera i to jest niby piękne, z tym że... możesz jej dostać 4,99 zł, jeśli nie powiesz "Panu Kierownikowi" kto dziś co, gdzie, kiedy i jak:) I nie mówcie mi o nadgodzinach czy akordzie, podpadasz (w uznaniu kierownictwa oczywiście bo powodu nigdy oficjalnie nie ma) dostajesz 1 300 - 1 400 zł netto! Nadgodziny zawsze wchodzą w premię a akord to farsa, bo żeby z niej wyżyć trzeba by pracować 20 godzin na dobę. Zresztą zwroty - jakościowe buble pokrywa zawsze pracownik. Teraz mam przynajmniej czas na jakość bez stresów (czyt. [usunięte przez moderatora]) i wiem, że nie poniosę kosztów zwrotu. Nie chcę nic sugerować ale zmiana kierownictwa tu przyniosłaby jedynie pozytywy. A i tak będzie musiało to nastąpić, jeśli pracownicy nie są szanowani w firmie - firma nie będzie szanowana również.

Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu poprzez pośrednika proszę o wnikliwe przeanalizowanie warunków zatrudnienia. http://chomikuj.pl/infopraca

A może my pracownicy BEM-a i OPEUS-a weżniemy się do pracy i przestaniemy na siebie i innych nagadywać. Przyjdzie taki czas że się spotkamy przy piwie i co?. Dajmy sobie spokój pracujmy żeby inni mieli pracę w naszych firmach. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów w Bemi-e. Pracownik OPEUS-a

bolo

Nareszcie ktoś coś mądrego napisał,dość już tego wzajemnego ubliżania i opluwania.Poczekamy i zobaczymy co przyniesie ciężka praca,kto okazał się po raz kolejny chamem ,kto oszukał kolegów dla własnych korzyści.Czy dokonaliśmy właściwych wyborów,to tylko czas pokarze .POWODZENIA

Pracuje w firmie kilka lat wiem na jakich aspektach została zbudowana ta firma.Obene zmiany zarządu mają iśc na lepsze i na ciekawsze perspektywy a nie to co było w bemie.Oprócz tego sa jeszcze ciekawe tematy.

sam nie wiesz co i o kim piszesz,tylko pogratulować takich bystrych podwykonawców "jesteś przyszłością narodu"

gratis

Montuję drzwi dla firmy Bem. Nie wiem co się dzieje w środku ale wiem co z niego wychodzi. Często niekompletne drzwi, na dzień dobry poobijane, brakuje klamek, samozamykaczy, ościeżnica przychodzi dziś skrzydło za 2 tygodnie. Lakiery przeważnie o innym kolorze. Bemowcy chyba między sobą w ogóle się nie kontaktują i nie wiedzą co tam robią skoro dzwonią do nas z pytaniem czy "coś tam" było w transporcie bo nie wiedzą czy wysłali. Mam nadzieję, że Optimus będzie bardziej zorganizowaną firmą.

an

W porządnych firmach pracuje sie od 7:30 do 15:30 (8 godz) w obozach dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o BEM Brudniccy sp. z.o.o - Płock

BEM Brudniccy sp. z.o.o