Opinie o Piekarnia POLKORN w Ciechocinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia POLKORN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia POLKORN o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia POLKORN w Ciechocinek

Ja pracuje w Polkornie od kilku lat i wszystkim polecam ten zakład. Szef i pani kierownik bardzo wyrozumiali i pozytywnie nastawieni do pracowników. Trzeba naprawdę się postarać by nie dostać całej premii, czasami nawet trafi się też jakaś premia ekstra. Nie widziałem nigdy nikogo pracującego po 12 godzin. Widzę tych wszystkich "pokrzywdzonych" pracowników którzy przychodzą i nic nie dają od siebie tylko mają kosmiczne wymagania. Skoro jest tak źle to ciekawe dlaczego bardzo dużo pracowników z tych co odeszło wraca z prośbą o ponowne zatrudnienie. Ogólnie praca dla tych którzy chcą pracować. POLECAM!!!!!

anita

Pracy w tej firmie nie polecam.Pracujesz bez umowy , co innego obiecują, praca bez badań sanepidowskich, bez przeszkolenia bhp obsługa pieca oraz pieczenie chleba i bułek a pracujesz jako sprzedawca,praca po 10 godz, a za nadgodziny nie płacą, szef czepialski a kierowniczek z niczym nie może nadążyć, bardzo nie kompetentna osoba.PO PROSTU ŻENADA!!!Praca na czarno

Andrej

Jeżeli ktoś z was czekał na nowe nabory w firmie Polkorn to polecam nowe ogłoszenie które wrzucili. Jest praca do wzięcia. W imieniu swoim i innych szukających pracy, obecnych pracowników prosimy o skomentowanie i poradę. Piekarnia Polkorn w Ciechocinku zatrudni CUKIERNIKA. CV proszę przesłąć na adres e-mail: zatrudnienie@polkorn.com.pl... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5708548?keywords=&region=

linek

a z premii i tak pan W. zapieprzy ci polowe pieniędzy. znajac zycie to i tak sie nic nie poprawi bo kazdy na wyższym stanowisku martwi się tylko o swoj tylek.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polkorn.
PRAWDA

I NIE STAĆ CZŁOWIEKA NAWET NA WAKACJE DLA DZIECIE!!!!!!!!!!!!!! WIEM O CZYM MÓWICIE!!!!!!!!!!!! A BURŻUAZJA JEŹDZI SOBIE NA WCZASY ZA GRANICE, A MURZYNI PRCUJĄ RoBCIE TAK DALEJ, SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI ZGADZACIE SIĘ NA TAKIE WARUNKI I CIERPIĄ NA TYM TYLKO WASZE DZIECI.

żona

Polkorn to porażka!!!! Niby premia 900zł a jak maja płacić to dadzą 500zł! Pomijając kwestie pieniężną ora się 6 dni w tygodniu po 12 godzin i o urlopie można pomarzyć !!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!

manita

jeśli jesteś zainteresowany pracą w Polkom, to od czego masz telefon? wystarczy zadzwonić i się dowiedzieć

Dokładnie jak pisze XXX jak nie ma nigdzie pracy a jest wolne miejsce w polkornie, to naprawdę jest to ostatnie miejsce jakie moge polecić takżę, pracuję tam bo muszę, traktowanie ludzi masakra, opóźnienia z wypłatami, a jak sie zgłosisz po wypłatę to pani w kasie jeszczez niezadowoloną miną wychodzi, eehhh. Szefa prawie w ogóle nie widać, kierownik W. zachowuje się jakby to była jego piekarnia. Poprostu porażka!!! I walisz po 9h dzień w dzień bez przerwy na jaki kolwiek posiłek, wszystko trzeba robić w locie, nawet srać...

XXX

praca w Polkornie jest ostatnim miejscem które komukolwiek polecam do pracy...pracuję tam bo z pracą jest jak jest i lepsze to niż nic tym bardziej jak się ma rodzinę na utrzymaniu. Panie w biurze wiecznie niezadowolone mało kompetentne ale ważne, że się z Prezesem "dobrze" żyję (czyt. donosicielstwo) to nie ważne są kompetencje. PENSJE NIGDY NIE NA CZAS!!!!!!Zawsze kilkudniowy poślizg z wyplata(usunięte przez administratora)

handlowiec

na wielkie[usunięte przez moderatora] możesz tam liczyć, a szefa zobaczysz przy odrobinie szczęścia. Często zagląda do kieliszka i nie ma go tygodniami. Słowem- jedna wielka patologia...

tu nie chodzi o pieniadze,tylko o brak poszanowania,nie sa przestrzegane 8 godz etaty,juz nie wspomne o przerwe na sniadanie,albo toaleta!!!!

coty morzesz wiedziec otej pracy spewnoscia pracowełes tydzień lub dwa wiec niepowinienes sie wypowiadac na ten temat,ci co pracuja tam jusz kilka lat wiedza jak jest

pracujący

proszę się ustosunkować do zawartości merytorycznej, a nie do poprawnej pisowni. Z własnego doświadczenia wiem, że to prawda co napisał kolega. Ja jeszcze tu pracuje, ale jak większość moich współpracowników szukam innego zatrudnienia.

wieloletni pracownik

Bartek, od tej strony nie znałem ciebie.Ale popieram i każde twoje słowo napisane tutaj jest prawdą.Nie jesteś pierwszy i nie ostatni,ilość spraw w sądzie pracy samo to tłumaczy.POLKORN to jak TYTANIC ostro idzie na dno

UTYUY

TO CZYSTA PRAWDA

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia POLKORN - Ciechocinek

• Jak się pracuje w Piekarnia POLKORN?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia POLKORN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia POLKORN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia POLKORN
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Widok 46
    87-720 Ciechocinek