Opinie o Piekarnia POLKORN w Ciechocinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia POLKORN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia POLKORN o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia POLKORN w Ciechocinek

KD

Słyszałam o tej piekarni cuda, że robią tam narkomani i alkoholicy. Może z ciekawości przejdę się zapytać o pracę.

ZUZA

Slyzałam, że zatrudniaja właśnie do działu handlowego i marketingu, ale jak i na jakich zasadach niestety nie wiem.....

ZUZA

Pracuję w sklepie i jakoś nigdy nie widziałam szefa pijanego, mam umowę i wypłatę na czas a że trzeba pracować... no cóż a gdzie nie trzeba ? Wybierzcie się do sieciówki, tam dopiero zobaczycie... zreszta wszędzie się narzeka....ale mogę mówić tylko o sobie. Mnie nie jest żle...

moze i pijak ale nie mozna powiedziec bo pracuje juz tam ok roku ale wyplata jest zawsze na czas...pracuje na sklepie i tez nie jest az tak ciezko. pracowalo sie ciezej

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polkorn.
Ona

Zarobki żadne. Zaś wymagania..... sięgają zenitu

blee

Zieliński to oszust i pijak, nawet alkoholik, spytajcie jego byłej żony, której zawdzięcza piekarnię, to cwaniaczek.....

blee

Nie płacą, oszustwo, Zieliński to bankrut, to małe dziecko z jego pracownicą go chyba dobiło, leci na pysk, alkohol i brak perspektywy, firma masakra

@blee

to nie prawda , że nie płaci.. co miesiąc jest wypłata , na czas, a co do wymagań to wszędzie trzeba pracować , nigdzie nie będą płacić za bycie w pracy...

aaa...a propo rozmowy kwalifikacyjnej...szef sie zawsze spoznia, trzeba laskawie czekac az przyjedzie...potem mydli ci oczy jak to cudownie o premiach,umowie itd

tak jest umowa na pol etatu a robi sie na caly. o premi mozna zapomniec bo gdy ci sie nalezy ciagle podwyzszaja prog do jej otrzymania

blee

Szef masakra, pijak i malkontent

Kkkkkk

Pracuje od 3 miesięcy umowę mam. Na badania wysyłają sami. Wypłata jest z kierownictwem i szefem można się dogadać.

Hhhhh

Przyjdźcie, sprawdźcie jak jest, a potem zacznijcie pisać. To piekarnia, więc oczywiste jest to, że w święta pracuje się dłużej niż 8 godzin. Prawda z wyplatami są opoznienia, ale umowę o pracę dostajesz normalnie. U mnie z premią nie było problemu. Należy się - dostajesz. Proste! Pani kierownik prawda osoba na niewłaściwym stanowisku nie zna się na niczym. Szef dopieprza się do szczotki czy okruchów? Jakby Ci nikt nie powiedział, że masz pozamiatać to byś sam na to nie wpadł. Jakby był czepialski to nie oszukujmy się, ale wpadły w nocy na zakład i wyje...bał połowę ludzi za alkohol, a pszenną za wychodzenie z torbami jak Rumuny. Wszyscy narzekają, a jak co do czego przyjdzie to wracają. Bardzo duża rotacja pracowników? Bo dużo osób przychodzi nie zdając sobie sprawy, że to na prawdę ciężką praca. Przyjdźcie, pracujecie tyle lat co my i dopiero zacznijcie pisać.

POLA

Nie opowiadajcie głupot. Pracuje w sklepie w Toruniu od trzech tygodni. Od razu tak jak obiecywano dostałam umowę o pracę, premia jest po osiągnięciu wyników, rozmawiałam z dziewczynami z innych sklepów i faktycznie tak jest że dostają. @Taka podejrzewam że to ciebie zwolniono jak ja przyszłam, dziwisz się?: niechlujstwo, ciągłe manka, brud i przesiadywanie przy kolejce klientów na zapleczu. Nie żałuję że zmieniałam pracę. Polecam!!!!!

Dzięki temu że pilnuje tej szczotki i okruszków ty masz gdzie pracować.

Nero-Pracuje oczywiście na umowę o pracę jak wszyscy w zakładzie

123-wiesz nie robie za biurkiem tylko razem z tobą i taki syf i olewactwo jak ty stosujesz to szef gdyby nie był wyrozumiały to dawno by cię wy..bał. Nikt już z tobą procowac nie chce stale masz jakieś problemy i uwagi, spóźnienia. Nikt cię do pracy nie zmusza skoro ci tak źle to po co jeszcze pracujesz? Odejdź - wielu się ucieszy. Bo mamy już dosyć pracy i sprzątania za ciebie.

@pracownik Ty chyba robisz za biurkiem co? Kierowniczka i szef wyrozumiali? Żart oczywiście. Pani kierownik jest osobą niekompetentną to po pierwsze a po drugie nie widze pozytywnego nastawienia ze strony szefa bo gdyby mógł to by na każdego z ryjem o kawałek okruszka albo szczotke nie na swoim miejscu (głupota) niech już lepiej siedzi dalej w kieliszku :) Najfajniejsza jest praca po 9h :) robisz mniej - źle :) robisz po 10-11 najlepiej @nero dokładnie :) @pola zaczynasz prace w sklepie fajnie ale wpadnij na piekarnie to zobaczysz co to jest POLKORN :)

pola

Dzisiaj byłam na rozmowie od jutra zaczynam pracę w sklepie w Toruniu zaproponowano mi od razu umowę o pracę. Po przeczytaniu wcześniejszych opinii miałam wątpliwości czy iść ale wszystkie te opinie okazały się nieprawdziwe. Napiszę po kilku dniach jak jest.

Pati

Praca na umowę zlecenie o umowie na etat można zapomnieć.Bardzo duża rotacja pracowników nie tylko w piekarni ale także na sklepach.Gorąco i bez klimatyzacji .Wymagania coraz większe a premii i tak nie dostaniesz.Więcej kierowników tam niż pracowników.

taka

praca jest bez umowy,premii nie ma,zapieprzasz jak czubek w temperaturze okło 50 ponad stopni w sklepie i jeszcze poslizg z wypłata... porazka,nie polecam,wymieniaja pracowników co jakis czas,a zresztą częsc kasy dostajesz na konto,czesć do reki

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia POLKORN - Ciechocinek

• Jak się pracuje w Piekarnia POLKORN?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia POLKORN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia POLKORN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia POLKORN
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Widok 46
    87-720 Ciechocinek