Opinie o Piekarnia POLKORN w Ciechocinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia POLKORN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia POLKORN o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia POLKORN w Ciechocinek

Igor

Dziwne ale ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Nikt

Ten zakład schodzi na psy a Zieliński już nawet zaczął banderowców zatrudniać - WSTYD!!!!

Zuzanna

@Vera to skoro pracownicy nie pamiętają o listach obecności top trzeba zmienić system albo jakoś inaczej to egzekwować? Dlaczego pracownicy nie pilnują takich rzeczy? Pamiętajcie, że od waszej obecności zależy wysokość waszych wypłat od Polkorn. Dlatego musicie włączyć samodyscyplinę i pamiętać o tym.

Martin

Praca jak każda inna wszendzie wymagania ale to chyba normalne. Za samo bycie w pracy nikt nie płaci. Chcesz pracować to jest ok. Jedyna osoba której nie trawię i to nie tylko ja to szanowna wiecznie nie zadowolona Pani od naliczania płac. To jak ona traktuje ludzi to naprawdę przeginka. Robi wszystko z wielką łaską traktując wszystkich jak śmieci. Pomijając ciągłe błędy w naliczaniu wynagrodzeń. Nie wiem za co jej tam płacą!!!!

Vera
@Martin

Szkoda że ocenia się osobę tylko po pozorach, to że są błędy w naliczaniu nie koniecznie wynikają z błędów osoby naliczającej pensję, ale często z takiego powodu jak źle podpisywane listy obecności. A to, że pracownicy często popełniają błędy na swoich stanowiskach to już nikt tu nie powie, źle dobrane składniki do produkcji pieczywa, a to za mało soli, albo zapomną o drożdżach itp., idą na urlop, brak wypełnionego wniosku, przychodzą do pracy, listy nie podpisują tylko na koniec miesiąca - jeśli sobie przypomną podpisywanie na pałę . A księgowa ma ich ponad 100 do sprawdzenia.

Kaska
@Vera

Z tego co wiem to za błędy płacą tzw raporty!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polkorn.
Zuzanna

W Polkorn w tym momencie jest duża rekrutacja, bo szukają osób aż na 6 stanowisk: kucharz, przedstawiciel handlowy, zastępca kierownika produkcji, piekarz, cukiernik, kierowca http://www.polkorn.com.pl/praca.php Pracownicy mogą liczyć na stałe zatrudnienie. Czy ktoś może chce zobaczyć jak się pracuje w tej firmie i spróbuje zaaplikować?

Zuzanna

@Zniesmaczona jak to nie ma czasu na przerwę? Ile godzin pracujesz? Każdemu przysługuje przerwa. Próbowałaś się upomnieć u pracodawcy? Czy tylko Tobie braknie czasu na przerwę, czy nikt z pracowników nie chodzi na przerwę? To ważne przed podjęciem pracy w Polkorn.

LIZAK

zfrustrowana mało powiedziane...

Zuzanna

A jak wygląda praca jako Technolog Piekarnictwa i Cukiernictwa? Niedawno pojawiła się taka oferta pracy. Co możecie doradzić osobom, które myślą o aplikacji?

Roky

Martin mnie te błędy w wynagrodzeniach nie przeszkadzają jak mam za mało to idę i dostaje w nastepnym miesiącu a jak za dużo to wiadomo przyda się:):):) ale fakt ze ta pani jest jakaś zfrustrowana

Zuzanna

@Zniesmaczonaco sprawia, że nie czujesz się doceniana? Jakie zmiany chciałabyś by zaszły w firmie? @blee bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień.

@Zuzanna

Przedewszystkim wiecej pieniędzy za taki hardcor w pracy. Co namniej 3 osoby na zmianie rannej i popołudniowej . Reszta okej

AAAAAAAAAAA
@Zniesmaczona

A pozatym po co pracujesz idz tam gdzie jest dobrze masz nakaz pracy chyba nie?

@AAAAAAAAAAA

Obecnie poszukuje czegos lepszego i za normalne pieniadze. Wiadomo, ze za siedzenie nie placa. Nawet czasu na przerwe tu nie ma ... Smiech na sali

Dno....................Zieliński to pijak........

Zniesmaczona

1500 zl +300 zl premii ktorej nigdy w zyciu nie zobaczysz.. A wymagania nie wiadomo jakie . Robisz jak wół i nikt Cie za to nie docenia .

Sprzedawca
@Zniesmaczona

Zupełnie nie zgadzam się z twoją opinia premia zawsze jest jeśli spełnimy warunki. Warunki są podstawowe i nie trudne do osiągnięcia trzeba tylko chcieć. Dostajemy też czasami nawet jak jesteśmy blisko wyrobienia premii także nie opowiadaj bzdur!!!! Weź się do pracy a gwarantuje ze dostaniesz za nic się nie dostaje nigdzie.

@Sprzedawca

Dziwne. Inne dziewczyny tez nie dostaja. Wymogi ? 2500 przez caly dzien i to codziennie ma byc utarg. Prosze Cie jakim cudem ? Moze mam cyce klientom pokazywac zeby wyrobic taki utarg ?

AAAAAAA
@Zniesmaczona

To może zapytaj na innych sklepach jak jest bo u nas jest zawsze premia czasami nawet naciągana na zachete A progi są wcale nie wygorowane tylko realne

Zuzanna

@Martinczyli jesteś zadowolony z pracy w Polkorn? A co możesz powiedzieć o plusach pracy w firmie?

Kati

W sieci jest więcej ogłoszeń, widziałam... szukają sprzedawców w Toruniu... możecie napisać jak płacą, jak praca ? Mozę warto uderzyć do tej firmy ? Mój chłopak szuka pracy w logistyce, może ktoś coś gdzieś widział, wie ? Coś w fajnej firmie, którą polecacie... Dzięki

Zuzanna

Śledzicie stronę internetową firmy? Znajdziecie tam informacje na temat aktualnej rekrutacji. http://www.polkorn.com.pl/praca.php Zamierzacie aplikować na którąś z ofert pracy?

Zuuu

Z tego co wiem, to fakt... chory facio i niezłe przeboje z nim tam mają...współczuję pracownikom, bo panować to on nad soba nie potrafi. Czarnulka niezła fakt, trochę ostry języczek, ale daje radę. Zastanawiam się jak Ci z kierownictwa tam wytrzymują, bo skoro jedzie po innych , to po nich pewnie też. Brak szacunku do pracownika, cóż... jeśli nawet punktulanie, szanowny właściciel, nie potrafi przyjechać na rozmowy kwalifikacyjne, to co będzie później ? Chyba nie chce dla niego pracować, odpuszczam. Rynek otwarty, każdy może wybierać, nie tylko pracodawcy... Czasy, kiedy to pracodawca był panem i władcą minęły, mam nadzieję, że bezpowrotnie. Powodzenia wszystkim pracownikom tej firmy.....

prezes

Witam, faktycznie forum dla nieudaczników lub zwolnionych z tej firmy, oprócz narzekań nic ciekawego się o tej firmie nie dowiesz. Odnośnie pani Czarnuli -chyba najlepszy menager jakiego Polkorn ma-na rozmowie same konkrety żadnej ściemy,jak komuś się chce pracować to będzie,tak na marginesie niezła dupka,ciekawe czy wolna bo dla mnie mogłaby mnie szkolić co noc.Pozdrawiam

@prezes

A co na to mąż tej czarnuli????

@blee

Jest mądrzejszy od piekarza ...

robo

Z tego co widać i piszą tu sami nieudacznicy którym robić się nie chce.Zawsze można wyjechać i dymać na zmywaku nikt nikogo na siłę nie trzyma. To tyle .

Klient

Ok byłam ostatnio na rozmowie o pracę w tej piekarni. Za lade bez badań sanepidowskich obłęd, no i pani Czarnula sama gadał ze pan Z to po rozwodzie bo żona go pożycia i ze % lubi zawsze się spóźnia ,selekcja ludzi ,cały czas siedzi z notesikiem i dzwoni po ludziach bo praca jest!!!

@Klient

to chory człowiek....

Ponczek

O boże, to prrzecieć tylko jakieś totalne bzdury, z tego co wiem to nic się nie dzieje, ludzie pracują normalni to tylko piekarnia

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia POLKORN - Ciechocinek

• Jak się pracuje w Piekarnia POLKORN?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia POLKORN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia POLKORN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia POLKORN
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Widok 46
    87-720 Ciechocinek