Opinie o Piekarnia POLKORN w Ciechocinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia POLKORN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia POLKORN o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia POLKORN w Ciechocinek

Lisek

Panie ekspedientki w sklepach w Ciechocinku "Masakra". Wiecznie niezadowolone, opryskliwe i niemiłe. Na Widoku szczególnie pani w czarnych krótko ściętych włosach, potrafi odwócić się od klienta plecami i głupie miny robi, natomiast na mieście opryskliwość rudej pani przechodzi wszelkie wyobrażenie. Zachowuje się bezczelnie ma się wrażenie jakby z pogardą obsługiwała klienta. Najgorsze jest obserwowanie klientów od samych drzwi " mierzeni od góry do dołu". Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na dobre jagodzianki, których jakość się zapsuła. Myślałem, że to jrdnego dnia nie wyrosły bo tak mnie poinformowano kiedy zapytałem czemu takie małe ale niestety od 3 tyg nic się nie zmieniło jak były małe tak są i ta cena tylko się nie zmieniła????

Anka
@Lisek

Nie zgodzę się z Panem!!!!Dziewczyny są bardzo miłe, doradzają,zawsze zaproponują coś na deser ???? i pomimo upałów zawsze uśmiechnięte.I niewiem,czy przy takim natłoku pracy jakie mają ,,mierzą od góry do dolu''.??wierna klientka kanapek z Widoku.

aw

w obecnej dobie ludzie tam są nieżyczliwi pracuję w służbie zdrowia i akurat chodzę do pracy na drugą zmianę ,na 12 do wieczora i chciałam kupić kanapkę bo później nie mogłam wyjść wiadomo z jakiego względu ,chociaż sklep był pusty -nie było 65+ a wszystkie panie siedziały odmówiły mi sprzedaży kanapki ,przykro że najpierw sklaszczą a później wypraszają ze sklepu ,chcę zaznaczyć że jest to jedyny sklep gdzie mnie wyproszono w innych zadają pytanie- idzie pani na dyżur? i nie ma problemu!! nigby już nie kupię nic w tym sklepie i nie polecam -sklep w Lipnie

Klient
@aw

Jak im płacą tak pracują Nie ma się co wychylać, bo i tak " szefowa "tego nie doceni

Zlota
@aw

A może wystarczy nieraz pomyśleć, że dziewczyny mogly dostać mandat za obsługę a rząd nie dał nikomu taryfy ulgowej. Sama byłam świadkiem jak raz klienta dzwoniła na policje bo byl obsługiwany ktoś poniżej 65 a innym razem policja jeździła i wchodziła do sklepu gdy kogoś widziała ( chodzi akurat o sklep mięsny ale zasada ta sama). A czy lekarze przyjmowali ? Nie najpierw śmieszne teleporady i przepisywanie leków na dane słowo...

Nice

Pracowałam w sklepie firmowym w Toruniu. To jest jakaś porażka!! Pani Małgosia M. na rozmowie rekrutacyjnej obiecuję że pensja sprzedawcy 2400 netto i odrazy proponuje awans na kierownika sklepu z pensją 2700 netto !! Po zatrudnienu koleżanki powiedziały że dostają najniższą krajową i każda z osób zatrudnionych miała propozycje dostać awans ( to taki chód marketingowy). Stwierdziłam że poszukam innej pracy bo kłamstwo nie toleruje i dostałam telefon od Pani M. W trakcie rozmowy Pani stwierdziła że nie mogę szukać pracy powiedziała że poniosła straty przeze mnie i że jestem zbędna na sklepie !!! (usunięte przez administratora) i kłamstwo spotkałam w tej pracy

Zaintersowany

Podobno zieliński zatrudnia już uchodźców z białorusi to prawda?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polkorn.
Aleksa

Nie wiem z czego wypiekają ciasta i pieczywo? Drożdżówki , bułki maślane jak z gumy, nie do zjedzenia, ciasta z kremem ohyda! O obsłudze nie wspomnę.Już tam więcej niczego nie kupię.

Konsument
@Aleksa

To prawda tam wszystko jest sztuczne. Też tam kupię! NIE POLECAM

Czy jest tu ktos ,kto obecnie pracuję na linni produkcyjnej w tej firmie ? Piszę prace na ich temat, chętnie porozmawiam z kimś kto jest ich obecnym pracownikiem. :)

Np. Jak wygląda linia produkcyjna. Jakie oswietlenie jest na hali produkcyjnej. Jak wygląda proces wyrobu chleba ciechocinskiego i tego typu wiadomości :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Polkorn? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zzz

Po 3 miesiącach ma być zapłacone z tym ze kierownictwo liczy te nadgodziny w sposób jak by ich edukacja zakończyła się w 1 klasie szkoły podstawowej, nigdy nic się nie będzie zgadzać Jedno wielkie (usunięte przez administratora) i wyzysk!!!!

Hehe
@Zzz

Tam nie ma żadnego kierownictwa. Błazen jeden z drugim udają kierowników.

Wp

To nie jest normalna praca człowiek jest wykorzystywany praca jest nawet po 16godzin a jeszcze do tego nie zostanie zapłacone za nadgodziny a jak domagasz się pieniędzy za nadgodziny to zaczyna cię kierownictwo unikać.Do żadnego wypadku w pracy nie może dość bo zawsze jest winnny pracownik.

Hehe
@Wp

Tam jest jakieś kierownictwo? Chyba synus co dostał nazwę kierownik i pajacuje przed każdym.

Co nowego słychać w firmie w 2021 roku? W tym roku nie pojawiła się jeszcze żadna obszerniejsza opinia odnośnie pracy w Polkorn. Napiszcie proszę, jakie macie doświadczenia i czy polecacie pracę na jakimś konkretnym stanowisku? Będzie mi miło móc przeczytać coś więcej na ten temat.

?

A czy firma praktykuje dawanie podarków z okazji urodzin ?

Robert

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Były
@Robert

Również nie polecam, dziwni ludzie tam robią.

Sebastian
@Były

Jesteś niezadowolony z zatrudnienia tylko z powodu atmosfery w firmie i relacji ze współpracownikami? Czy jest szansa na wspólną integrację, żeby poprawić stosunki na bardziej przyjazne. Pracodawca w ramach benefitów oferuje takie imprezy firmowe?

Rafał

Czy trzeba mieć przygotowany list motywacyjny aby aplikować ?

Czy pracownicy w Polkorn dogadują się między sobą?

To nie miejsce dla normalnej pracy.

Kierowca

Lipa, kasa lipa, wymyślają żeby odciągnąć z wyplaty.

szukampracy

szukam informacji na temat tej firmy. czy ktoś wie jak tam sie pracuje? kogo aktualnie szukaja do pracy? z gory dziekuje za jakakolwiek informacje.

Nieważne kto
@szukampracy

Omijaj szerokim łukiem, z zewnątrz wszystko ładnie pięknie(usunięte przez administratora)

Baster
@Nieważne kto

Czemu piszesz żeby omijać ten zakład?

Nieważne kto
@Baster

Wystarczy iść na 2-3 dni żeby sie pszekonać nie chodzi już o samą prace tylko o ludzi bo normalni tam nie pracuja

baster19
@Nieważne kto

A jak zarobki? Jest jakiś socjal czy coś? Ile godz w miesiącu pracuje pracownik ekspedycji? Bo wiem ze w niedziele tez sie idzie..

Sebastian
@baster19

Jeżeli jesteś zainteresowany zatrudnieniem to na stronie http://www.polkorn.com.pl/praca.php znajdziesz aktualne oferty pracy. Piekarnia Polkorn szuka przedstawiciela handlowego, zastępcy kierownika produkcji, piekarzy, cukierników i kierowców. Oferuje wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy. Niestety nie znam zakresu pakietu socjalnego i przysługujących benefitów. Może obecni pracownicy Ci podpowiedzą. Daj znać jeśli zdecydowałeś się na zatrudnienie i opisz swoje doświadczenia z pracodawcą.

Janek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można powiedzieć o firmie? Od dawna nikt ie pisał może poprawiło się?

Zuzanna

@Kamil Na paru ważniejszych portalach z ofertami pracy widziałam, że Polkorn zatrudni nowych pracowników. W jakim charakterze chciałbyś pracować? @KKK Skoro tak twierdzisz, to musisz posiadać jakąś wiedzę na temat tego pracodawcy. Podasz nam jakieś szczegóły?

Franek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to lepiej ją zmienić i nie narzekać.

Wyzwolony
@Franek

Dlatego ja i wiele osób już tam nie pracuje!!!!!!Franek??dobra ksywe wymyśliłas.

Henry

Może ktoś podpowie jak się pracuje? Mam zamiar aplikować i interesuje mnie jaką umowę dostanę na starcie?

P
@Henry

Opinie są różne. Ale warto spróbować. Przecież zawsze można zrezygnować po 3 dniach.

Gosia
@Henry

Tragedia... A na sklepie to już wogole.

Była pracownica!!!
@Henry

Dobre opinie i zapytania na podpuche są pisane tylko przez adresatów.. .

@Henry

Szkoda czasu, ten zakład ma własne zasady, pracownik nie ma tam żadnych praw. Masz robić robić i robić. Normalnej pracy tam nie ma. O przerwach zapomnij a kierownictwo i dyrekcja nic z tym nie robi :)

Kamil

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto się starać?

KKK
@Kamil

Tak warto iść złożyć papiery i myślę że odezwą się w ciągu kilku dni

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia POLKORN - Ciechocinek

• Jak się pracuje w Piekarnia POLKORN?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia POLKORN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia POLKORN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia POLKORN
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Widok 46
    87-720 Ciechocinek