Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

JOHN

Oj będzie się działo ! Jutro masowe zwolnienia...

NieMaLipy
@JOHN

W środę. HRy dzisiaj pracują bo nie nadążają drukować wypowiedzeń

ProszeWypowiedzenie
@NieMaLipy

Ahhh ja juz czekam na zwolnienie :) mam nadzieje ze 6mc ppd rzad zje.... matryca wystarczy, mam nadzieje ze nie bylo lepszych hahahaha

Zdumionypodejsciem
@ProszeWypowiedzenie

Dziwi mnie takie podejście i ignorancja jak czytam te wpisy choć staram się tego nie robić bo ewidentnie mamy tu doczynienia z garstką sfrustrowanych (chyba życiem) ludzi. A napewno nie mających szerszej perspektywy i życia poza CC. Pracowałem w kilku dużych i podobnych firmach i doświadczyłem wielu podobnych rero i powiem tylko co niektórym, którzy się tu negatywnie uzewnętrzniają i napisze tylko, że nie raz zatęsknicie za CC jeśli będzie wam dane odejść w taki czy inny sposób. Jeśli uważacie, że w innych firmach jest lepiej to się gorzko rozczarujecie. Nie doceniacie tego co daje ta firma, możliwości rozwoju, nauki, pracy w ‚najlepszym’ zespole sprzedażowym w Polsce. I nawet jeśli się coś nie podoba, to zmieńcie pracę ale miejcie szacunek do firmy, która napewno wiele wam dała i dzięki której utrzymywaliście swoje rodziny. W żadnym wpisie nie ma grama refleksji czy Wy daliście/dajecie z siebie dużo tylko czego firma Wam nie dała... Proponuje tym wszystkim co maja żal założyć własną działalność i zobaczycie jak Wasza firma zadba o was (bonus, nagrody, konkursy, social, urlopy, szkolenia etc ) a na to wszystko trzeba zarobić i nie wystarczy na własnej działalności 8h/dzień. Zastanówcie się co niektórzy (piszecie o matrycy i celowym psuciu wyników) dlaczego zawsze jesteście w dolnej części tabeli... i nie potraficie się przyznać, że może nie jest to praca dla Was. To jest tylko praca a zycie każdego zweryfikuje i proszę nie hejtujcie tego bo sam jestem doświadczonym BD i wiem co pisze i nie jestem z kadry managerskiej. Życzę więcej refleksji nad sobą.

1+1=3
@Zdumionypodejsciem

Przepraszam Was z gory za to co napisze :) Firma Ci nic nie dala - sam sobie ciezko tutaj na wszystko zapracowales :) Nie dzieki firmie a dzieki sobie utrzymujesz rodzine :) Przyjacielu gdzies na ktoryms etapie w cc powaznie Ci ktos nasmrodzil pod kopułą i jest to niepokojace tym bardziej ze oceniasz ludzi ze sa tacy czy owacy a ja uwazam ze to Ty masz problem powazny w glowie. Piszesz takie piekne slowa ze w tylu firmach duzych itd a Ty nadal jestes BD? Ryja Ci beret za 3700 do 4200 :) a Ty lykasz wszystko jak pelikan... Wez sobie wyciagnij srednia miesieczna i zastanow czy za pierdyriald targetow, wprowadzen nowosci i walki o to wszystko to firma Ci cos daje za darmo??

Zdegustowany
@1+1=3

I kto tu ma zryty beret aż cię szkoda

Zdumionypodejsciem
@1+1=3

Właśnie o takich osobach pisałem. Czemu się człowieku męczysz skoro Ci tak źle, mamy przecież podobno ‚rynek pracownika’. Nie pisałem też nigdzie ze firma daje za darmo, oczywiście wszyscy na to pracujemy. Proponuje abyś zatrudnił się np u naszego partnera hurtowego to będziesz miał jeden cel (obrót), 40 klientów dziennie, listę ok 2000sku do sprzedaży, pieniądze podobne ale większość wypracowane z obrotu bo gwarantowana tylko podstawa najniższa krajowa, może po 5latach wymienią Ci auto i w zimę opony a jak wykażesz choć polowe takiego podejścia jak teraz to usłyszysz od właściciela firmy ‚chłopcze nie przychodź jutro już do pracy bo szkoda moich pieniędzy’ a słowo odprawa będziesz tylko w telewizji słyszał. Nie jesteś zadowolony to zmień pracę i nie psuj nam klimatu w firmie.

Wojtek
@Zdumionypodejsciem

Partnera hahaha spozywka to dobra dla takich ambitnych bestii jak Ty :)

ProszeWypowiedzenie

Z wawy moze poleci Łysy bo slyszalem ze ma go zastapic jego corka ktora lepiej sprzedaje :)

Dajciemuwypowiedzenie bez kasy
@ProszeWypowiedzenie

Twoje złudzenia WIERZ jakby on poleciał to kto by cię bronił nierobie

Red Wings

Daro
@Menu

A co masz do Dara?

DARIUSZU G.

Może pora przestać się lansować? Do zwymiotowania wszystko co robisz pod publiczkę.

Veto
@DARIUSZU G.

Nie robi pod publiczke... przez 500 lat jak cos robisz pod publiczke potem to juz chleb powszedni :p

Rademenes
@DARIUSZU G.

Przestań bzdurzyć! On akurat robi wszystko z pasji! Ty na rowerze, On na nogach a i tak Go nie dogonisz!

Motylek
@Rademenes

Skad pewnosc ze chce go gonic? Skad takie stwierdzenie? Typek tylko wyrazil opinie :)

GiGi
@Rademenes

AdeZ [d=L] to będzie zawód i rozgoryczenie jak to jego wskaże skalibrowany plik excel w związku ze stażem, wiekiem, wynagrodzeniem i zmiana wizji.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
WWAelLysy

Krakow i Rzeszow jak u Was? Leca jacy ludzie?

Ik
@WWAelLysy

R. Łysy

benek

Witam. Czy ktoś wie coś konkretnego na temat rero? Kiedy? Czy znów taki chaos na trasach i w zespołach?

gonzales
@benek

Nikt Ci nic nie powie, wszystko oczywiscie na ostatnia chwile zostawia

pelo
@benek

Najpierw zwolnią tych z dużym stażem. A potem powiedzom ze odpraw nie ma i nikogo już nie będą zwalniać bo ci co nie chcieli robić sami odeszli.

Simon

W CC są trzy Związki Zawodowe i Reprezentacja Pracowniczą czemu nikt z Was nie zgłasza tam naruszeń?

@Simon

Gdzie niby te związki zawodowe i reprezentacja? Pracuje 5 lat i nigdy o nich nic nie słyszałem. Poprzedni pracodawca miał bardzo silne związki - każdy miał do nich numer telefonu i śmiało zadzwonić, nie obawiając się o nic bo wszystko było anonimowo, a tutaj to tylko układy i układziki. Firma spadła na psy. Kolejny nowy SOP - teraz uwaga 21 parametrów - jak ledwo 17 można było spiąć. Kiedy wprowadzą w całej Polsce SOPa na podstawie ankiety Red, tak jak jest w Katowicach? Czasami myśle, że siedzi tam u góry jeden z drugim i się zastanawiają jak nam utrudnić pracę. Ceny z kosmosu w porównaniu do partnerów, cele nierealne - każdy sklep z gumy, teraz cztery sekcje na półce a za rok pewnie ze sześć.

@Ciszek

Firma się rozwija wiec cele również. Trzeba spojrzeć szerzej w kontekście tego aspektu jakim jest SOP, bardziej długofalowo. Będąc zdecydowanym liderem w rynku napojów bezalkoholowych musimy narzucać trendy rynkowe i kreować rynek w oparciu o szerokie portfolio dostępnych produktów marki premium, jak i dużą gamę narzędzi sprzedażowych i pozasprzedarzowych. Aby moc wprowadzić nowy produkt tzw. host listing na rynku discount/modern trade musimy najpierw zrekrutować konsumenta w kanale rozdrobnionym jak i rynku horeca. Osiągnąć to możemy jedynie za pomocą rekrutacji konsumenckiej i ponowionej/powtórzonej okazji do zakupu. Warunkiem zatem niezbędnym do osiągnięcia tego celu jest obecność sku w punkcie, a SOP jest tylko niezbędnym narzędziem do weryfikacji obecności tego sku w outlecie. W 2019 roku do boju drużyno! Udowodniliście już nie raz, ze nie ma dla Was żadnych barier i liczy się tylko zwycięstwo.

Boże
@Marek

Kolejny STL bredzi, pewnie za dużo prochów się nałykał.

Kobayashi
@Marek

Nie sadze zeby jakis stl az tak mial nasmrodzone pod kopula... raczej jakas parowa z gory

Maryjan
@Kobayashi

Korpo-bełkot kogoś, kto nie zhańbił się pracą na rynku. Przyjdzie do firmy taki japiszon, wymyśli Sopa czy inną panoramę, weźmie premię za „super” pomysł i tyle go widzieli... A Ty się później składaj jak scyzoryk żeby dnia starczyło na wszystkie super-hiper-turbo-mega ważne parametry. A problemy, pomysły czy sugestie zmiany czegokolwiek zgłaszane stl’om, wyżej już nie trafiają „ nie szukaj problemu tam, gdzie go nie ma” lub „biała kartka” ;)

Interior
@Maryjan

Polac mu dobrze mowi :)

@Ciszek

Kto chce to zawsze znajdzie kontakt. Myślisz że czemu ludzie się do tych Związków zapisują? Właściwie to do jednego... Wielu zapisanych z tego co wiem to BD... oni się nie boją powiedzieć prawdy głośno. Popytaj o sam zobaczysz..

@Simon

„oni się nie boją powiedzieć prawdy głośno” - co oni niby mówią głośno? Że jest fajnie? Że chcemy większego SOPa? Że chcemy przyrosty navten rok powyżej 20-35%? Co oni nam załatwili? Może zajefajny openbrnefit czy super nagrody w Enterprice? Nawet porządnych odpraw nie mamy. Gdzie są zapisy co nam związki załatwiły? Wcale się nie dziwie, że o nich nie słychać, bo chyba sami się wstydzą, że tam są a nic nie potrafią załatwić. Związki są po to żeby z nami rozmawiać i nas reprezentować a nawet nie znają lub nie chcą znać naszego zdania. A Zarząd nie ma pojęcia nic o naszej pracy. Tam u góry chyba sobie myślą, ze jak BD wchodzi na sklep to właściciele do nas biegną i nas proszą żebyśmy im stojaki wstawiali i poszerzali asortyment który się termnuje. Po raz kolejny się pytam gdzie SOP na podstawie ankiety Red?

@Ciszek

Ciszek, a Ty chcesz żeby te związki przyszły do Ciebie bo Ty masz problem czy to Ty idziesz do nich bo masz coś do powiedzenia i potrzebujesz pomocy?

@Simon

Simon, ale problem dotyczy większości BD wiec problem jest ogólnopolski. I nie zapominajmy o najważniejszym - to związki są dla nas a nie my dla nich. Mogliby chociaż raz na jakiś czas zrobić ankietę anonimowa, pójść z tematem do zarządu i coś ugrać .

Apogeum
@Ciszek

Kolego nie rozumiesz tylko jednego... Zarząd sam decyduje o wszystkim co wszystkich BD trapi. SCM, STL i cała reszta to tylko wykonawcy ich wyroków.Polecam zglebic ten temat i dopiero sie wypowiadac.Zarzad nie zmieni nic bo wszystko co dzieje się w CC to ich decyzje!!!!!!!!!!!!

Tom
@Apogeum

Też prawda. Zobaczymy co przy tym rero wymyślą

Gites
@Tom

Zobaczymy....

SopKalisz
@Ciszek

Pewnie ze u gory nic nie widza bo jak maja widziec ?? Dowiadujecie sie o wizytacji na rynku i wstawiacie ekspo na 3 dni plus poleczki i caly sklep w cc. To tez jest Wasza wina ze tak gora mysli przeciez jak sa na rynki to jest pieknie w sklepach

firma jest na najniższym szczeblu traktowania pracowników. Strzęście się przed praca w tej firmie

Jakis
@pracownik

Dlaczego tak uważasz podaj szczegóły

Rzeszof
@Jakis

Non stop (usunięte przez administratora) Przyklad scm z Rzeszowa. Obraza i wyklina ludzi...

@Rzeszof

Kiedy widziałeś taka sytuacje? Podaj konkrety, a nie jakimiś oszczerstwami walisz. Gość wyciąga pomocna dłoń dla każdego. Masz problem-walisz do Niego. Nie jednej osobie pomógł w Rzw.

@Rzeszof

Rzeszof padło pytanie o sytuacje. Kiedy?

Dwunastopak
@Sop

Zablokowano mozliwosc odp to jak mial odpowiedziec :)

@Dwunastopak

Widocznie bzdety pisze jak zablokowali

DK
@Sop

MY VOICE pokaże opinie na temat przełożonego. A fakt że stronie STLi są wypowiedzi wręcz nie etyczne,ale każdy ma słabe dni.Wystarcxy zapytać byłych pracowników proponuję zacząć od STLa który wygrał sprawę w sądzie w Rzeszowie.

@DK

Tylko że on nie wypowie się o obecnym scm. To było jakiś czas temu.

DK
@Sop

Wypowie ponieważ 2/3 nowej lokacji jest zanim ponad rok (Kielce,Lublin) więc wynik będzie miarodajny.

GR
@Jakis

Przykład -Wypisywanie wiadomości(wyznaczanie obowiązków służbowych )w wolne dni , po godzinach pracy lub podczas l4 do pracowników (przez STLa) poprzez komunikator na Facebooku.

xyz
@GR

Pamiętajcie że jak nie chcecie pracować w cc to zawsze możecie być ochroniarzem w tesco i naciskać na guzik otwierający szlaban :D

@GR

To po co odbierasz takie wiadomości ?! Nie ma Cię to Cię nie ma. Krótko. Wracasz to ogarniasz. Każdy ma prawo do odpoczynku od pracy. Nie ważne czy to L4 czy urlop.... Szanuj siebie to inni zaczną Cię szanować.

TrueStory
@Sop

W naszej firmie wszystko co pracownik powie to bzdety wiec moze stad masz takie zdanie. A posiadanie wlasnego zdania na podstawie obswrwacji to jak zbrodnia =)

życze
@N.C.

taki mądry jesteś tu czy w rzeczywistości też ? nie jesteś z lokacji Rzeszów , bo wiedziałbyś co tu się dzieje ....

@życze

To dlaczego nie „wylejesz” tego wypowiadając się tu ? Jeśli się boisz to nie komentuj wogole... Albo idź do SCM-a i powiedz mu co Ci się nie podoba... Nie masz jaj żeby tak zrobić prawda ? Żal.pl.

SvenHannawald
@N.C.

Jaj to nie ma scm rzeszowski zachowujac sie tak wobec ludzi... ewentualnie ma malego i sobie ego podnosi.

@SvenHannawald

Jak się zachowuje? Bo tak piszecie i nic z tego nie wynika.

NC
@SvenHannawald

Ty masz jaja? Znasz go wogóle? Obrażacie kogoś kto wyciąga pomocną rękę do każdego. Mam nadzieje że on nie czyta tego wszystkiego co tu o nim piszecie.... Bo to wstyd poprostu.

@DK

Kielce są w Krakowie znawco..

SwenHannawald
@NC

Przeciez my tez wyciagamy do niego pomocna dlon- siedzimy po godzinach, wypisujemy ze mamy po 400 ekspozycji, pomagamy obslugiwac trase swoja podczas urlopow l, l4. A typ tez nas obraza. Mam nadzieje ze nie czytaja tego co piszesz inni ph... bo to wsytd poprostu.

NC
@SwenHannawald

Obraża czy wymaga?

@SwenHannawald

Ty chyba coś pomyliłeś. SCM Ci zleca pomoc na innych trasach? L4 itp. 400 ekspozycji? U nas nie ma takich targetów. Zacznij przygotowania do świąt bo chyba Ci się nudzi.

ludzie ogarnijcie się
@NC

strasznie mądry jesteś widzę przez internet , bardzo mądry widzę , w ogóle połowa ludzi chyba nie wie co tu pisze . Mi zostanie jedno w pamięci .... "każdego za oszustwo tej firmy zwolnię , nie mrugnie mi nawet powieka ..... jak chcecie możecie otwierać szlaban pod tesco "..... szkoda że grunt się pali i instrukcja jest jasna , dobijać ekspozycje . Szczerze ... chciałbym żeby CC wypuściła audytorów po świętach , wyszło by wtedy wszystko

@ludzie ogarnijcie się

To chyba dobrze, że nie toleruje się oszustwa, kradzieży itd. Czyż nie?

@Sop

Zauwazylem ze komentujesz tylko te linijki tekstu ktore sa wygodne :) uzywanie takich slow to jawny m o b b i n g !!! Od osob bedacych na takich stanowiskach wymaga sie minimum kultury a nie tekstow ,, wszystkich w y (usunięte przez administratora),, wstyd i jeszcze raz wstyd. Nie toleruje sie oszustwa??? A jak brakuje do budzetu nagle rozdawanie towaru za pol darmo z dokladka samplingu to nie oszustwo? Wez gosciu ja nie wiem w jakim ty swiecie zyjesz. Albi bierz polowe towaru czy cos.

do wszystkich krecikow stl
@ludzie ogarnijcie się

Audytorów to możesz wynająć aby szpiegowali twoja stara. Marny stlku będziesz tu wszystkich straszył. Taki jesteś hojrak a w realu byś dwa szybkie wyłapał i z płaczem do mamy uciekł.

G. R.
@N.C.

Ja siebie szanuje, podaję przykład o który prosiliscie!

xyz
@NC

O czym ty mówisz człowieku, jaką pomocną dłoń do każdego? Chyba że mówisz o pomocy w odejściu z cc - to fakt, pomógł nie jednemu...

Poważny.
@xyz

...może piszesz o sobie, bo ludzie, którzy chcą odejść mają znacznie wyższe wewnętrzne aspiracje niż szlaban w Tesco. Podejrzewam, że tak napisałeś, bo świat by Ci się zawalił jakbyś miał zmienić pracę. Ludzie znają swoją wartość i nie chcą pracować w warunkach, gdzie nie ma mowy o spokojnym podejmowaniu logicznych decyzji, gdzie codzienność dobija człowieka, a niektórzy ludzie nie zachowują się jak ludzie, a jak maszynki/roboty zaprogramowane na „sukces”.

co za gość ... dramat
@Poważny.

i widzisz ptaszynko , nie jesteś z Rzeszowa , bo słyszałbyś na HGMM jak SCM powiedział do ponad 40 pracowników obecnych na sali ....

leszslaw
@co za gość ... dramat

W styczniu zwolnienia grupowe. Będą odprawy. Nie mogę się doczekać.

bolek
@leszslaw

Żadnych odpraw nie będzie. Będą brać na przeczekanie. Stopniowo z miesiąca na miesiąc obcinać premie, albo gonić „biznesmenów developerki” z planami albo po planach naprawczych. A zwolnienia przeprowadzać w odpowiednim czasie w odniesieniu do każdej lokacji. Takie działanie jak co roku pozwoli tym cwaniakom uniknąć procesu zwolnień grupowych i odpowiedzialności z tym związanej w postaci wypłaty odpowiednich świadczeń, które reguluje prawo pracy i ustawa. Każdy SCM jak ognia boi się odpraw, ponieważ drąży to jego wewnętrzny budżet lokacyjny zwany Opexem. Wszystkim Życzę aby 2019 rok stał się w końcu rokiem prawdy i ciężkiej pracy, a nie napuszczania jednych na drugich i straszenia zwolnieniami. Coca-Cola to wspaniałe produkty, tradycja, marka - tylko akurat pech chciał ze w Polsce ma upośledzona kadrę managerską i sposoby jej rekrutacji.

@bolek

Co roku ta sama plotka, ze nie będzie odpraw, bo coś wymyślą i jakoś zawsze te odprawy są.

Obiektywnie
@Sop

Tu nie chodzi o tolerancje. Zrozumiały jest brak tolerancji dla oszustów, ale forma komunikacji o konsekwencjach takich czynów jest nieodpowiednia, wzbudzająca strach i poczucie winy w każdym pracowniku, co z kolei przekłada się na brak motywacji do pracy oraz strach.

Ninja

Cc to raczej nie dolaczy do pozwu zbiorowego :p bedzie ciezko wygrac :p

Solidarni

Wszystkie firmy poszkodowane przez portal gowork zachęcamy do dołączenia się do pozwu grupowego przed Sądem . Wszystkich zainteresowanych z całej polski zachęcamy do kontaktu na nieprawdziwe12[małpa]gmail.com .Jedynie ruch solidarny położy kres tym kłamstwom i kalumniom Piszcie będziemy się wspólnie bronić

Czystka

W Szczecinie już się zaczęła czystka. Trzech BD IC poleciało za ręczną inwentaryzacje lodówek. Już się zaczyna szukanie haków.

Ferdek
@Czystka

ciekawe,kto z was tak klepie z tego szczecina na tym forum ;)

sajmon
@Czystka

Dwóch stli tez leci ze Szczecina. Dokładnie nie wiem z jakich erji. Nasz kieras dziś mówił. Tylko ze nie ze szczecina tylko z lokacji ogólnie.

Ferdek

one chyba z pozka

Peach
@Czystka

Kto poleciał? Z jednego zespołu wszyscy?

lewizna
@Czystka

a kto weźmie się w reszcie za STLs? 1 Stl z Poznania (zwany truckdiler) potrafi przez leclerca trucka albo więcej przepuścić do swojego klienta. tego nikt nie sprawdza?!

ElLysy
@lewizna

Czlowieku jednego? A El Lysy z Wawy? Wala czteropakami puszki czym sie da? A Krk? Tam tez wala ile wlezie w kocyki itd... ktos sie i interesuje? A potem Ci powiedza ze sprzedac nie umiesz, a sami wala z cena o 30-40% bo tak to im nikt na relacje albo piekne oczy nie kupi

Lukasz
@ElLysy

Szanowni Państwo zarówno sprawa poznańska/leszczyńska jak i temat warszawski, krakowski i inne, które dotyczą sieci sklepów LeClerc jak i innych są już sprawdzane przez audyt. W niedługim czasie konsekwencje służbowe zostaną wyciągnięte.

MAGNUM
@Lukasz

Tak jak zawsze. Czyli nic się nie wydarzy.

Lukasz
@MAGNUM

Jeśli jesteś w posiadaniu dowodów, iż proceder odbywa się za przyzwoleniem STLi i SCMów przekaz je za pośrednictwem poczty wewnętrznej audytowi, albo zgłoś to anonimowo za pomocą infolinii.

Oj.bedzie.sie.dzialo
@Lukasz

A jaki jest adres mailowy lub nr tel?

Koksik

KAZDY O TYM WIE, ZE PRAWDZIWE RERO I NA GRUBO ZAPOWIADAJA NA 2020R. WTEDY wlasnie stanie sie to co bylo pisane bodajze rok temu czyli wszyscy klienci pojda do ISD. zostana tylko. WAMOWIE. Junior Namowie, 1 bd na caly teren. TO JEST BD PREMIUM KTORYCH TERAZ PRZYBEDZIE. SZUKAJMY NOWEJ PRACY GUYS.

HRK

Czy ktoś wie co z tym testem się zadzialo? Wyniki miały być w połowie grudnia

Wujek
@HRK

Tak sa juz wyniki. Oglosza je przy rero hahahaha

SzukamPracy

Drodzy jak czujecie rero? Duzo Nas wypie?

Podobno około 30%

Pewniak

Skąd takie informacje?

Realista
@SzukamPracy

Jak się zastanawiasz czy Cię wyp.. czy nie to nie jest to miejsce do pracy dla Ciebie! Jak jesteś prawdziwym handlowcem to robisz swoje! A jak są na tyle "głupi", że Cię wypie to będziesz dalej robił swoje ale dla kogoś innego! Przestańcie się w końcu mazać i wylewać żale! To jest Coca-Cola a nie jakaś "orenżadka u Tadka". Zawsze myślałem, że u nas pracują "The best from The best"! Szczęśliwego Nowego roku!

@Realista

Hahaha :) ja tu wlasnie licze na odprawe :) az sobie zrobilem ostatnie 2mc not yeta i jeszcze walne 2 razy moze mnie wyjeb... :p

@Realista

Poza tym tutaj jal robisz swoje to znaczy ze jestes dobrym MERCHEM a nie HANDLOWCEM :)

kk21tw2
@SzukamPracy

Rero będzie dotyczyć tylko FC. Największa redukcja będzie wśród stl fc i bd fc. Nawet 40%. Z tego co widziałem na prezentacji to redukcja w najmniejszym stopniu dotknie Wa-wy, KrK i Wrocławia tak wskazują na to pliki rero. W największym stopniu Szczecin/Poznań, Gdynia, Białystok. Gdynia zreszta będzie połączona z lokacja Bialystok.

Wolny
@kk21tw2

Co to za prezentacja?

SopKalisz
@SzukamPracy

Jak chcesz odejsc i dostac odprawe to idz poprostu do swojego scm i mu to powiedz, ja tak zrobilem i dostalem odprawe i wypowiedzenie. Tylko nie czekaj do ostatniej chwili bo juz karty beda rozdane.

OnLubiWeMniePiniondz
@SopKalisz

Bylem rok temu to mnie potem tyrali na rynku. Pamietaj kolego drogi coraz wiecej w cc glupich scm i stli :)

Nikoś
@OnLubiWeMniePiniondz

.....

bolek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Weryfikacja kadry managerskiej.

Happynewyear

W nadchodzacym roku z calego serca Wam jak i sobie zycze zwolnienia z tej chorej firmy z odprawa :) a Ty co zostana - no cóż.... powodzenia :)

NiebieskiMikolaj

Kochani z okazji zblizajacych sie swiat zycze wszystkim bd aby w te swieta odlozyli tablety na bok a w nadchodzacym roku szybko zmienili prace :) jak mowi klasyk ,, istnieje swiat poza cc,, a nawet i piekniejszy, amen.

Zapylacz

A tymczasem w Bydgoszczy zaczyna się już odstrzał.Zakłamane i dwulicowe kierownictwo szuka haka na każdego. Do tego stopnia że jeżdżą za swoimi handlowcami po GPS -ach. W zeszłym tygodniu zwolnili już dziewczynę, nie podając konkretnego powodu.

Piona
@Zapylacz

nie znasz dnia ani godziny w tej firmie

@Zapylacz

Drogi "Zapylaczu" uważam, że warto spojrzeć na to wszystko co się dzieje w Bydgoszczy z szerszej perspektywy i przytoczyć trochę inne argumenty. Po pierwsze wiadomym jest, że pracodawca w tym przypadku kierownik (patrz kierowniczka) ma prawo do sprawdzania swoich podwładnych. Zasadne w tym konkretnym przypadku jest pytanie czy poza kontrolą ów osoba daje swoim „ludziom” coś jeszcze a mianowicie: - wsparcie - rozwijanie umiejętności swoich podwładnych - motywowanie ich do pracy - wskazywanie słabych stron pracy podwładnego i razem z nim dążenie do ich wyeliminowania Odpowiedz w tym konkretnym przypadku brzmi NIE. Żaden z jej podwładnych nie może liczyć nawet na to, że odbierze telefon lub oddzwoni do niego. Ba w sumie jak się siedzi z nosem w GPS-ie i ich śledzi to nie można się zdradzać . Co do odbierania przez ów kierowniczkę telefonów to nawet klienci i firmy współpracujące z nią się na to skarżą. Ciekawe czy SCM tego nie widzi, a może nie chce widzieć? Kolejny zarzut, który podniosłeś to zwolnienie dziewczyny w miniony piątek bez podawania powodu. I tu ponownie spójrzmy na ten temat szerzej. Po pierwsze pracodawca nie ma konieczności podawania powodu zwolnienia. W tym konkretnym przypadku nie możemy, też mówić o zwolnieniu ponieważ, ów dziewczynie w połowie grudnia kończyła się umowa więc po prostu nie została ona jej przedłużona. Jednak sposób w jaki została ona potraktowana moim zdaniem nie powinien być tolerowany przez szefostwo takiej firmy jak COCA- COLA. Przechodząc do konkretów całej tej sytuacji należy cofnąć się w czasie jakieś dwa tygodnie. Był to okres bardzo nerwowy dla wszystkich pracowników Bydgoszczy ponieważ 28.11.2018r miała odbyć się wizytacja zarządu firmy. Wszyscy, którzy pracują w korpo wiedzą o czym piszę i nie będę się nad tym tematem rozwodził. Kiedy ów dziewczyna zapytała się swojej kierowniczki co dalej z jej umową usłyszała „NIE MARTW SIĘ, WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE”. W obliczu późniejszego nieprzedłużenia jej umowy twierdzę, że było to podstępne wykorzystanie ów dziewczyny aby pomogła w przygotowaniu do wizytacji. Swoją drogą ciekawe czy zapłacą jej i wszystkim pozostałym pracownikom za nadgodziny, które wypracowali w okresie przygotowań do wizytacji zarządu. Znając życie i realia pracy w CC usłyszymy, że praca na rynku powinna być wykonywana systematycznie, a wizytacja nie jest powodem do wzmożonej aktywności. Ciekawe dlaczego dopiero wizytacja skłania niektórych kierowników do ruszenia tyłka i wsparcia swoich ludzi w pracy na rynku. I nie myślę tu o kontroli tylko o tym, że duża część klientów dopiero przed wizytacją miała okazję poznać kierowników. Ogólnie podsumowując pracę dla firmy Coca-Cola mogę powiedzieć, że niestety przez takich ludzi jak opisałem powyżej nie zasługuje ona na wystawienie pozytywnej opinii z perspektywy pracownika. Drodzy kierownicy CC potraktujcie to jako wyzwanie a nie problem!!!

Tomcio

Brawo…brawo w końcu przestajemy trzymać język za zębami i mówimy…piszemy o tym co naprawdę się dzieje się w firmie CC w Bydgoszczy. Gdyby chciało się wspomnieć o wszystkim, to by dnia nie wystarczyło. W mojej ocenie warto napisać ponownie o wizytacji, intensywnej pracy do późnych godzin wieczornych wielu pracowników, ogromnej presji by dać z siebie wszystko, oczekiwaniach ze strony kierowników by pracować po kilkanaście godzin. No i adekwatnie do poświęcenia pracowników nie można zapomnieć napisać o kierownikach, którzy po określeniu priorytetów i zadań do zrealizowania udali się na imprezę z okazji Andrzejek do Torunia. Nie liczcie na to, że dnia następnego byli zwarci i gotowi do pracy od samego rana, w przeciwieństwie do pracowników, którzy z samego rana dalej pracowali na rynku. W tej firmie nie traktuje się pracownika jak człowieka tylko jak maszynę realizującą określone cele. Tu nie ma relacji partnerskich, wsparcia, a przytoczone fakty pokazują jaki mur stoi pomiędzy pracownikiem a pracodawcą.

Jeszcze jedno
@Tomcio

Drodzy Panowie i nieliczne już Panie. Zgadzam się w 100% z obiema wypowiedziami. Można by im wiele jeszcze zarzucić, ale w tej firmie lepiej nie mieć odmiennego zdania i głośno wyrażać swojej opinii. Miejmy nadzieję że zostanie to odebrane jako feedback

Była BD
@Zapylacz

Drodzy Koledzy i Koleżanki, Widzę, że sporo o mnie piszecie, więc czas najwyższy zabrać głos. Tym bardziej, że oficjalnie od dziś nie jestem już pracownikiem CC. Zacznę od tego, że praca sama w sobie bardzo mi się podobała, a od kiedy przeszłam do IC poczułam, że to idealna praca dla mnie. Wizytacja - szansa na pokazanie swoich umiejętności. Dopiero jak poszłam w zeszłym tygodniu na pierwszą rozmowę o pracę, zdałam sobie sprawę z tego ile się tu nauczyłam! I nie miałam najmniejszych problemów ze znalezieniem nowej pracy ☺️. Za to dziękuję Coca Coli! A także za to, że poznałam wspaniałych ludzi. Ale żeby nie było tak kolorowo... To jak potraktowala mnie firma przed odejściem (czytaj: wygaśnięcie umowy) to jest jakiś cyrk. Wykorzystanie mojego zaangażowania w pracę przed wizytacja, z premedytacją sprawdzanie gps, brak pomocy przełożonych, rzucanie kłód pod nogi, mówienie, że nie mam się martwić o umowę, przekonywanie, że jestem najlepsza, (usunięte przez administratora)stl-ow... A także fakt, że o braku przedłużenia umowy poinformował mnie inny stl niż moja przełożona, który za wszelką cenę próbował wzbudzić we mnie poczucie winy! A wszyscy dobrze wiemy, że zbliża się rero... No cóż, pracować w takiej atmosferze jaka jest teraz w naszej lokacji, bym nie chciała. Zawsze uważałam, że nic się nie dzieje bez powodu i tym razem też tak było. Cieszę się, że tu pracowałam, ale cieszę się też, że otworzyły się przede mną nowe możliwości. Koleżanki i koledzy - nie bójcie się mówić co myślicie, uważajcie na fałsz i zaklamanie niektórych ludzi, którzy tylko czekają by wbić nóż w plecy i nie zazdrośćcie innym tego co mają, tylko sami na to zapracujcie. Stl-em czy BD się bywa, a człowiekiem się jest. Świat na Coli się nie kończy, więc życzę Wam powodzenia czy tu czy gdzie indziej ☺️.

Czerwony
@Była BD

Bedziemy tesknic za wspolnymi imprezami. Kto zrobi show bez bielizny?

kornel
@Była BD

Szkoda ze fałsz i obłuda są cecha niezbędną aby zostać stlem w cchbc. Trzymaj się będzie nam brakowało ciebie.

Sanir
@Zapylacz

Wszędzie będzie odstrzał ,taka polityka firmy. Ale nie ma się co martwić roboty jest wszędzie w brud , w Kato mamy teraz wysyp ofert dla BD i ludzie odchodzą . Ale żeby żyło się miło pierwszy raz zabrali nas ma wigilie firomowa i to z noclegiem . Wprawdzie copy pseudo jasełka ale takich ja Krupens z stara ekipa odegrali to nigdy już nie będzie (szacun Panowie ,większość już po za burtą CC) a swoją droga to wypadało by ich zaprosić na jakieś spotkanie w końcu pracowali po kilka a nawet naście lat, co wy na to? Z świątecznym pozdrowieniem metry xmass i do przodu!

@Była BD

Kolezanko mi też będzie brakowalo ciebie na naszych wyjazdach! Było ich niewiele ale jakie owocne dla nas.... Buziaki i pamiętaj w nowej firmie rączki przy sobie, bo się mąż dowie hihi.

Tomcio
@Czerwony

Może Ty?

@Tomcio

Kolego nie badz zazdrosny.W nowej firmie juz nie bedzie pamietala. Tylkko meza zal bo rogacz.eh.Wesolych i szczesliwego nowego 2019 rero. he

Anonimowo
@Zapylacz

Mariusz, naprawdę nie masz nic innego do roboty tylko zazdroscisz wszystkiego wszystkim? Jak ktoś jest anonimowy to jest wtedy odważny pisać różne kłamstwa i oszczerstwa. Czyż nie?

Warszafka

Jak Wam się pracuje z nową Panią STL w Warszawie? Kompetentna?

warszawka
@Warszafka

pamiętaj pracownik jest tak kompetentny jak szef który go awansował :(

swieta swieta

zaczynaja sie wigilie lokacyjne , czas kiedy przelozony patrzy Ci w twarz i z dwulicowym usmiechem zyczy rozwoju awansu i lepszej perspektywy , moj kochany przelozony mozesz darowac sobie takie zyczenia , bo nastepnej wigilii nie doczekam w tej firmie

DoIt
@swieta swieta

K.... przestancie narzekac tylko sie zwolnijcie :) Cc to w tym momencir jeden z gorszych pracodawcow... samochody- lipa... wysokosc pensji zasadniczej bez certyfikacja-tragedia... targetow-15milionow.... a i jeszcze ostry mobbing. Teraz w cc to idioci pracuja bo jak ktos sobie w tym gownie radzi to gdzid indziej jest szanowanym pracownikiem.

paula
@DoIt

masz racje, w cc najwięksi narzekacze w polsce, ciagle im zle,ale mimo to siedzą i cierpią ,zamiast sie zwolnic i ogarnąć spokojniejsza robote

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC