Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

CzasStart

Kochani jak kazdy mam wiedze o notorycznym lamaniu wszystkich mozliwych zasad, kodeksow a nawet prawa... juz mam dosc stania obok i przygladania sie. Jaki jest oficjalny mail zeby takie cuda zglaszac?

Red

Jak Wam idzie z nowymi ankietami?

@Red

Dramat.

@Red

Idzie tak, że trzeba szybciej szukać nowej pracy....szkoda nerwow

Pyt

Czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z pracowniczymi planami kapitałowymi w CC?Nasza firma chyba podchodzi pod tą ustawę, a póki co nie przyszła chyba żadna informacja z góry na ten temat.

Xdd
@Pyt

Jeszcze jest czas firma zatrudnia ponad 250 osób ma czas do wakacji

Pyt
@Xdd

Ok, dzięki za info

Mietek napletek

Jak tam, wszyscy gotowi na nową lepszą panoramę z targetem 90 %??

MANIAno
@Mietek napletek

Ja tam pierdziele panorame. Skupiam sie na wstawianiu ekspozycji z AdeZem... nasz regionalny mowil ze w tym sa uwiezione ogromne poklady naszego CNR... Wiec skupmy sie wszyscy nad tym co nam przyniesie szybki przyrost cnr a jak sie wszystki.przeterminuje wtedy zaczniemy sie skupiac nad panorama :)

012halo
@Mietek napletek

U mnie z 95% nie zejdzie więc jest git ;). So i'm ready;)

@Mietek napletek

Jak mało trzeba mieć kompetencji i znajomości rynku żeby wpaść na pomysł z takim targetem, biorąc pod uwagę, że panorama 2018 była niewypałem przy targecie 75 %?

Wujek
@012halo

Chciales chyba napisac o swoim napletku...

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
O was

Jesteście tak zalosni, jadowici ludzie. Bez własnego życia. Majacymi odwage tylko wypowiadac sie na forum. Pochwalcie sie jak powiecie to wszystko komus z gory prosto w oczy. Prostacy.

Prostak
@O was

Sprawdz etymologie slowa ''prostak'' wiesniaku :p

Kula
@Prostak

BUC NAD BUCAMI!!

Kula
@Prostak

Co tam sie dzisiaj Prostaku z goworka dowiedziales? Swej codziennej pozywce?

Kaput
@Kula

Dokładnie. Jak tam czytam zastanawiam się o co chodzi? Jak nie pasuje można szukać lepszej posady. To portal dla osób poszukujących pracy, a tu same ploty. Co merytorycznego są w stanie wynieść ludzie z zewnątrz? Brakuje tu odwagi powiedzenia wszystkiego w oczy. Dotyczy to wszystkich,BD- też niestety na siebie wzajemnie donoszą.

Prostak
@Kula

Uwielbiam taka pozywke :d

@O was

Kompetencje, zaangażowanie i odpowiednie wykorzystanie wiedzy na żywym organiźmie jakim jest rynek to nieodzowne atrybuty oceniane w procesie PDF. Natomiast kryteria oceny rocznej są znane wszystkim. Podczas tego procesu można w cztery oczy wyjaśnić, zapytać i poradzić się bezpośredniego przełożonego w każdym aspekcie pracy z jaką mamy styczność w dniu codziennym. Codziennie starajmy się wdrażać w życie standardy firmy w oparciu o procedury w nieustannym dążeniu do osiągnięcia obraz sukcesu pamiętając przy tym, ze jesteśmy liderem rynku napojów bezalkoholowych jak i marką premium. Życzę wszystkim udanego dnia i owocnej sprzedaży.

Elton
@Marek

Liderem? Liderem byliśmy teraz stety niestety przez wiraże w firmie konkurencja ma przewage w rynku taka prawda

@Marek

O prosze czyżby Mareczek ze Szczecina ?

Robinson

Kochani mam prosbe do wiekszosci z Was. Nie robcie z siebie dupo lizow itd itd i nie jezdzijcie na magazyn po materialy o godzinie 17-18... Zakladam ze pracuja tu inteligentne osoby i nie bede wymienial argumentow czemu :)

kaczorek
@Robinson

W obliczu nieustającej rywalizacji pomiędzy bd nie ma już innych sposobów na podlizanie się stlowi jak udawanie ze coś się robi po godzinach pracy.

Kolumb

Orientuje się ktoś kiedy planowana jest wymiana telefonów?

Ciszek
@Kolumb

Za rok. Wymiany odbywają się co dwa lata. A te telefony dostaliśmy grudniu 2017

Rolnik

Dzisiaj było nowe rozdanie kart. Jak dobrze, że nie trafiłem do Arei damskiego kickboxera. Moje modlitwy zostały wysłuchane. Koledzy z Gorzowa i Zielonej Góry trzymam za Was kciuki.

@Rolnik

A co sie takiego wydarzyło ?

melon
@Rolnik

„Damski Kickboxer” to o kogo chodzi? Możesz chociaż inicjały imienia i nazwiska napisać ?

Haha
@Rolnik

Nowe rozdanie w wawie zagadka zgadnijcie z którym scm wyszła dziś nowa Pani stl w czerwonym berecie oj będzie czerwono

No z którym ?????

@Rolnik

To co się u was koledzy zmieniło?

BywaiTak

Jestem na etapie szukania pracy i przegladam oferty np na pracuj.pl. Patrze szukaja w Krakowie :) czytam czytam i nagle ,,gdy szukasz chwili odpoczynku mamy chilling room,,? Czy ktos z Krakowa mi powie co to u Was ten chilling room?

Ciszek
@BywaiTak

Tylna kanapa w Fabii 1.0 LPG. Podczas przerwy 15minutowej w pracy możesz sobie odpocząć

krk tar
@BywaiTak

Najpierw zwolnili ludzi z długim stażem a teraz ogłoszenia ws pracy w krk. CZyli wymiana pokoleniowa. I ktoś tu będzie pisał ze podstawowym kryterium są wyniki i kto jak pracuje

SkodaGadac
@Ciszek

Ale jak odpoczac na tylnej kanapie skoro nie ma bagaznika bo jest w nim butla z gazem?

Haha

Slyszalem ze w krk wylecialy osoby ktore nie zaprosily do znajomych swojego dyra na fejsie. Reszta zalogi wysylac zaproszenia szybciutko :)

gonzales
@Haha

Ale pierdzielisz smuty kolego, już naprawde nie masz czego pisać, zajmij sie swoim facem

krk
@Haha

W KrK wyleciały tylko osoby z najdłuższym stażem

@krk

Nie tylko

TakieZycie

Pracowalem w cc kupe lat. Robilem wszystkie cele. Dawniej zawsze wysoko w bellcharcie, teraz w matryca zawsze super. Wysoko w power teamie itd itd a firma mi podziekowala. Czego mnie nauczylo cc ? Zeby po 8h pracy nie odbierac telefonu od kierownikow, klientow. Zeby na milion maili w weekend nie odpisywac. Bedac na urlopie lub l4 wylaczyc telefon i miec wszystko w (usunięte przez administratora) Ze pracuje sie 8h a nie 10 lub 12. Amen :)

lolek
@TakieZycie

Teraz są inne czasy. Ludzie maja kredyty i inne zobowiązania, a o prace za wyższa stawkę trudno i wymagania spore. Dlatego firma w postaci swoich kierowników wie o tym i pomiata ludźmi wyciskając z nich co się da.

Meteor

Tak cisniecie po sobie... i zastanawiam sie nad tymi madrymi co.pisza ale z ciebie buc itd itd a po co wchodzicie na goworka? Odpisujecie w godzinach pracy... tacy fair jestescie i pozadni pracownicy?? Najpierw spojrzcie na siebie potem na innych cwaniaczki

Endriu
@Meteor

Gon sie Pyro.

@Meteor

A co to (usunięte przez administratora), że nie można wejsc na Go Work?! Rozumiem, że podczas 8 godzinnej pracy nie należy się przerwa, no tak to przecież CC. Panowie nie dajcie się sprowokować takimi komentarzami, trzeba pisać prawdę żeby ludzie, którzy myślą o podjęciu pracy mieli świadomość tego co się dzieje. Jaka panuje atmosfera, jak BD jest traktowany przez STLA, jacy ludzie zarządzają zespołem, kto może liczyć na szybki awans itd.

MM
@Wawa

Jak Ci tak źle to po co w tym tkwisz? Nie nadajesz się zapewne gdzie indziej....

@MM

Zjedz Snickersa

kk
@Wawa

Zgadza się. nie można dać się zastraszyć. A inni niech wiedza jak jest atmosfera w CC i jacy ludzie nią zarządzają , zanim wogole będą chcieli aplikować. A teksty typu „jak macie problem przyjdźcie do managera” można włożyć między bajki. Jak raz pójdziesz to jazdę będziesz miał taka ze sam złożysz wypowiedzenie.

AleTypekTepy
@Endriu

Wez sie za czytanie ksiazek bo masz biedne slownictwo

Fakt

W Warszawie właśnie zwolnili dwóch pH ze stażem 12 i 15 lat. Podobno wszyscy z najdłuższym stażem mają wylecieć do końca tygodnia! Szukają haków żeby nie dać odpraw!

lolek
@Fakt

Przecież to normalne ze firma zwalnia ludzi z długim stażem bo ich podstawa jest tak duża ze w miejsce jednego bd mogą zatrudnić dwóch świeżakow. O tym mówiło się już w ub roku ze będzie polowanie na tych z długim stażem. Chyba każdy z nas wie ze jakby chcieli go zwolnić to znajda zawsze coś. Wszystkie procedury które dają do podpisu to tony akt których nikt nie ma czasu nawet przeczytać. Jakbyś czytał w pracy to narazisz się kierasowi a do domu ich nie dostaniesz bo to dokumenty wewnętrzne. Weźcie większy dystans do siebie bo praca w CC to żadna stabilizacja i nic pewnego. Dziś pracujesz jutro wylatujesz.

CiamciaRamcia

Ja pracuję od 14 lat w CC i modlę się obym to nie był ja :/

@Fakt

To chyba jakiś fake news, bo póki co cisza.

fakt prawdziwy
@Fakt

piszecie bzdury i wprowadzacie opinię publiczną w błąd wysokość zarobków i staż pracy w przypadku tych zwolnień nie odgrywały żadnej roli a bardziej jakość wykonywania obowiązków służbowych za które pracownik pobiera comiesięczną podstawę wynagrodzenia

@Fakt

Zamiast zwalniać BD mogliby przeanalizować pracę STLi, szczególnie "koleżanki" z IC. Marne info zwrotne z rynku idzie od klientów.

@Wawa

Czy masz na myśli Łysa specjalistę od lodów :)

WAW

Pat Tak

@Klient

Tak. No to teraz czas na analizę w lokacji, na szczęście będzie nowy SCM liczymy, że szerzej przeanalizuje kadrę menagerską. Polecam najpierw sprawdzić chociażby poziom języka angielskiego, ic menager chyba na bakier w tej kwestii (zresztą koleżanka również). To oczywiście jeden mały przykładzik.

@Wawa

A język angielski to wykładnia pracy ciekawe może właśnie powinni z wami po angielsku rozmawiać to wreszcie zrozumiecie....

Manager
@Wawa

Zacznij od siebie i naucz się pisać Manager.

@Manager

Ups, zabolało hahaha - czyli w punkt :) prowokacja się udała, co zdecydowanie cieszy. Język angielski to podstawa do prowadzenia negocjacji z klientem w gastronomii i tak jak wspomniałem to był jedynie przykład. Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania pracowników itp również poziom....

Prawda boli
@Klient

Szkoda czytać takie komentarze, oczywiście my nic nie rozumiemy a nasi przełożeni są mega kompetentni. A odnośnie języka to jasne,ze nie jest wykładnia pracy ale chyba obciach,ze nie możesz zabrać STLa na rozmowę z klientem,który mówi tylko po angielsku prawda ?! Do tego ma lysa głowę i jest zawsze spóźniony na umówione spotkanie. Są pewne PODSTAWY, których ewidentnie brakuje. Zamiast czepiać się słówek warto przyjąć z pokorą.

Sraty taty
@Klient

Chętnie zrozumiemy , to co od kolejnego HGMM zaczynamy ? Tylko bez translatora stlki kochane .

JazdaJazda

Panowie widze ze stlowie i scmowie ostro walcza z nami na goworku tekstami... Jazda z NIMI !!!!

@JazdaJazda

Tak jest, przeczytają cokolwiek na swój temat i odrazu zmieniają wątek. Zero samokrytyki. Czy gdyby BD byli zadowoleni ze współpracy z wami to by tutaj pisali?!?!!!?!!! Która firma ma tyle negatywnych komentarzy,o czym to świadczy.

PeszkoTezOdszedl

Slyszalem ze w wawie wylecieli bo za ciezko pracowali chlopaki... :) z drugiej strony tak jak piszecie za jednego zatrudnia 2 za te same pieniazki :)

@PeszkoTezOdszedl

W szczecinie juz zatrudnili jednego za dwa etaty

Stefan

Jak tam panowie przed jutrzejszymi zwolnieniami? Dużo nas wyrzucą?

vanessa
@Stefan

50% poleci. Ty tez. Także szykuj ipada, skodę i komore na jutro do zdania i wszystkie gadżety które masz w piwnicy. Po 20 latach w Cc czas na zmiany.

SkodaFabia1.0lpg
@vanessa

Ja to bym wlasnie ta wymieniona przez ciebie skode zmienil... auto idealnie dopasowane to potrzeb pracy w cc :)

@vanessa

Gadżety hahaha ha ,bo zaraz milicję na Ciebie naśla ,ze bezpodstawnie ich używasz , no i kurtkę z fuzetea niechyba nie zapomni zdać hahahah

Mistrz
@Ferdek

Hahaha

SkodaFabia1.0lpg

Ostra jazda w koka koli. Zwalniaja pracownikow - restrukturyzacja!!!! Nie polecam tu przychodzic nowym pracownika. Szerokim lukiem omijac !!!!

jasiek
@SkodaFabia1.0lpg

Mam pytanie? Co z programem najlepsi z najlepszych. Bo miałem dostać premie z wypłata styczniowa i echoooooo. Coś ktoś?

Mondry
@jasiek

Wypłata styczniowa to jest w lutym misiu.

TrueStory

Doskonale wiem ze forum czytaja wszyscy ale to wszyscy scm-owie, prawie wszyscy stl-owie i prawie cała gora... Chcecie zeby ludzie zaprzestali tutaj zle pisac bo to zle wplywa na ,,prestiz,, firmy ale zastanowcie sie czy to nie prawdziwa i szczera ankieta MY VOICE hmm? Kazdy ma prawo tutaj pisac co chce zakladajac oczywiscie ze to prawda. Pracowalem w tej firmie dobre kilka lat i wierzcie mi wszystko co tu czytam to w 90% najczystsza PRAWDA. I proby przekonywania stl i scmow przez gore zeby tu cos pisali nic nie zmieni :)

@TrueStory

Ale bzdury piszesz nie jestem żadnym stl ani scm tylko zewnętrznym klientem firmy i wierz mi nie jednego z was miałem "przyjemność" poznać i uważam że ta firma dla niektórych z was jest za dobrą i poblazliwa dobrzy pracownicy nawet nie mają czasu tu zajrzeć tylko nieroby

KlientWarzywniak
@Klient

Bo Cie firma oddala pod obsluge hurtowa :) a woesz czemu? Bo nie potrafisz dobrze prowadzic swojej firmy. Za cienki jestes :)

@KlientWarzywniak

Dziecko widać że ty jesteś cienszy i mam nadzieję że do mnie nie jeździsz

@KlientWarzywniak

Kolego BD. Wchodząc w tak ostrą, a zarazem mało konstruktywną polemikę z klientem CCHBC, zniechęcasz i demotywujesz innych, a zarazem wystawiasz złe świadectwo firmie, którą reprezentujesz. Myśle, że każdą wątpliwość lub pytanie, które Cię nurtuje powinieneś zgłosić bezpośredniemu przełożonemu lub przełożonemu drugiego stopnia. Chcąc zachować anonimowość zgłosić swoje pytania lub wątpliwości na infolinii. Życzę w przyszłości wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy w oparciu o standardy firmowe i procedury wewnętrzne firmy. Tylko coś co przyjdzie nam z trudem i poniesionym wysiłkiem, przekuje się w ostatnim etapie w satysfakcję i przyniesie dużo radości z wykonanej dobrze pracy, czy to zadania cząstkowego, będącego nieodłącznym elementem RTM czy strategi wewnątrzfirmowej.

WarzywniakKlient

Firma mi zabronila bo masz 100zl na zamiwienie tygidniowo

WarzywniakKlient

Work smart not HARD :)

Puszcza

Dzisiaj w Poznaniu stracił pracę kumpel, który przez 10 lat był wierny Coca Coli! Kiedy jedni błagają żeby ich zwolniono, mają dość pracy dla korporacji, czują się wypalone to Firma zwalnia zupełnie inną osobę! Może ktoś się pomylił? Czy HR-y na pewno zwolniły właściwą osobę? Kto z HR-ow był przy zwalnianiu?paranoja!

Gonzo

Krakow jak tam po zwolnieniach? Wszyscy cali?

@Gonzo

Kilku opuści szeregi. Fuksiarze:) :)

Gonzo
@Jożin z bażin

Ale starzy pracownicy czy jak? A stl?

Qw
@Gonzo

Pewne zmiany nie są do końca zrozumiale

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC