Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Pytam

O co chodzi z campassem? Mój kierownik podchodzi do tego ze spokojem a inny straszy swoich bd, że będzie to miało wpływ na ocenę końcową przy PDF. Kto straszy to łatwo się domyśleć. Temat świeży z Poznania.

Podpowiedź
@Pytam

Kolego Kam Pass nie ma wpływu na ocenę końcową. Powiedz swojemu kierownikowi żeby podrapał się po głowie!

Robot

Potencjalni pracownicy Coca Coli odradzam Wam pracy w tej Fabryce! Dzisiaj dostałem rozkaz od mojego kierownika, że mam wystawić obowiązkowo wniosek na urlop na piątek za tydzień! Ponoć to ROZKAZ dyrektora! Ale ja nie chcę! Wcześniej byłem już dwa razy zmuszany do niechcianych przeze mnie urlopów! Zostały mi 3 dni urlopu do końca roku! A jak mi coś wypadnie?a jak będę musiał wziąć urlop nieplanowany? To co zrobię? Dlaczego HR na takie coś pozwalają? Niedługo Ankieta Zaangażowania MyVoice. Na pewno odpowiednio ja wypełnienie! Dajcie nam pracować! Czuję się jak robot: to rób a tego nie! Jestem tylko zwykła kuklą! Pozdrowienia z Poznania!

Tomasz
@Robot

W Poznaniu to norma. Stara ekipa odeszła troszkę przycichło i dalej zaczyna się robić (usunięte przez administratora) Stara szkoła „Ojca Dyrektora.”

Johny

Witam jezeli chodzi o rekrutacje mialem w sumie 4 etapy . 1 krótka rozmowa przez tel ogólnie czemu do nich.,co w poprzedniej pracy itp. 2 etap to test ogolne pytania i zadania do liczenia . 3 etap scenka przez tel sprzedazowa i 4 etap face to face .pozdro

Lubuskie \. Wielkopolskie
@Johny

Jery ile lat temu to było ? Teraz biorą jak leci jeden etap normalna rozmowa scenka i jesteś pracownikiem cc. Otwarty uśmiechnięty i pewny siebie

Lubuskie \. Wielkopolskie
@Johny

Tttt
@Lubuskie \. Wielkopolskie

Zmieniło się, jest tak jak Johnny mówi. Też tak miałem.

wsxedc
@Tttt

Również miałem 4 etapy, przeszedłem wszystkie :)

Icek

Jeśli ktoś nie pójdzie szybko po rozum do głowy to chory projekt panorama doprowadzi do zwolnienia się z pracy wielu osób. Dajcie ludziom normalnie pracować. Miejmy jedynie nadzieję, że Leszek P uderzy dłonią w stół i powie dość tego absurdu!

kami
@Icek

Już kilkanaście osób sie zwolniło przez ten projekt, a podejrzewam że kilka(set) szuka pracy przez ten absurdalny projekt....sam jestem po 3 rozmowach o prace przez to dziadostwo i zaraz uciekam ....

Raus
@kami

Leszek stawia to również jako swój priorytet, jest i będzie to dla niego najważniejsze.Każdy SCM ma na to cisńienie z gory

@Icek

Podobno od nowego roku ma się wiele zmienić na lepsze. Ma być mniej punktów w Panoramie. Od projektu nikt nie ucieknie - niestety.

Icek
@Ciszek

Chyba że do innej firmy, co uczyniło już kilku kolegów z długim stażem i świetnych handlowców(wszyscy już pracują BTW) . Brawo coca colo.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
paweł

WItam Pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko External Services Manager Czy ktoś wie coś na temat tego stanowiska/czy jest to nowe stanowisko? Jakich pieniędzy można się spodziewać. Jakie auto służbowe? Jakie benefity?

Koleżanki, koledzy jak tam u was z Panoramą? Pytanie nie jest złośliwe, ale ciekawe jak to się wogóle kręci

Ggggg
@789

Się nie kręci, nie mam na trasie żadnego punktu powyżej 65% A oni chcą minimum 85%

@Ggggg

Trzeba teraz napisać prawdę aby te najsłabsze punkty wycięli z panoramy i będzie święty spokój bez oszukiwania. A nowych punktów nadających się do panoramy można poszukać na palcach jednej ręki w całej lokacji.

Jarno
@Ciszek

A mimo wszystko nikt z tym nic nie robi, myślę że przez ten program to chyba będą masowe zwolnienia :)

Dhj
@Jarno

Jest w ogóle pogrom z ankietami. Nie wiem jak u reszty ale u mnie 90% osób nie robi Reda i to kolejny już miesiąc.

Stefan
@789

Zaczęli (usunięte przez administratora) się z panorama , wszystkie oddane punkty w panoramie musza mieć min 60% bo je wyrzuca i trzeba będzie oddać dodatkowe punkty a na trasach z nowych punktów nie ma już z czego wybierać. Na niektórych rasach jest nawet po kilkanaście takich punktów i teraz ciężko je podnieść do wymaganych poziomów a punktow na zastąpienie w bazie nie ma ( bo wszystkie sensowne zostały już oddane). Teraz tylko czekać ja to wszystko pierd...nie to tylko kwestia czasu bo te ich chore założenia nie są do spełnienia

Jack
@789

Jest dramat. Jeśli ktoś nie oszukuje to nie zrobi. Tylko czekać aż kolejne afery będą i audyty.

Olwia
@Jack

U was też kiero jeździ i odbiera punkty?Przecież to jest jakaś paranoja.

spidi
@Olwia

Tak, jeździ z karteczka i sprawdza czy jest 85%

@spidi

A co się stanie jeśli mu nie oddam panoramy? Zwolnić od tak nas nie mogą, sprawa od razu wygrana w sądzie pracy. Wymaganie od nas takich rzeczy na ładne oczy w sklepach podchodzi pod mobbing.

spidi
@Ciszek

Nie mam pojęcia co się stanie, ale najgorsze jest to że ty nie oddasz a 10 innych odda bo będą się bać zwolnienia i zrobią te panoramy choćby mieli sie pokłócić w każdym sklepie, no i będzie słuchanie że ktoś może ty nie i jechanie ci po ambicji. Ale sam mam problem bo już nie mam gdzie tego robić a ludzie nie chcą wstawiać nawer 3-4 expo a co dopiero 7. Więc rozważam przejście do innej firmy bo za te same pieniądze można powiedzieć że sie nic nie robi, A u nas niestety coraz gorzej z wypłatami

xox
@Ciszek

tutaj mobbing jest w białych rękawiczkach, niczego nie udowodnisz ... Jak nie oddasz panoramy to znajdą dziesiątki powodów ( oczywiscie mijajace sie z prawdą ) dla których bedzie powodem do zwolnienia, także jak mozesz to szukaj powoli innej pracy .Niestety ,ale taka prawda ,że dla tej firmy jesteś tylko numerkiem ,za którym nikt nie bedzie tesknił

@789

Ta firma to kpina. Wymagania i ciśnienie względem kasy która coraz mniejsza jest. Trzeba szukać coś innego puki dygnie 30tka i człowiek w tym fachu jako PrEdstawiciel Handlowy będzie już miał zamknięta drogę.

Gorol

Patrząc na dsr - a widać jasno, że okręt tonie. Współczuję tym z kredytami do spłacenia.

Aston Martin
@Gorol

W DSR widzisz stratę do BP, a BP jest mocno założone vs LY, więc wcale nie oznacza to, że okręt tonie...

@Gorol

Spokojnie jeszcze chwila a na tym krecie zostanie tylko kapitan :), nikt tu nie będzie pracował za takie pieniądze przy takich obowiązkach

Aston Martin

Coca cola to wspaniała firma. Dzięki niej wiem co to braterstwo i zaufanie.

Buhahaha

wawa

Trącisz debilizmem

niezrodziny

i bardzo rodzinna.

Scandia

Witam! Czy jest tu osoba, ktora moze wypowiedziec sie na temat pracy w ramach programu menadzerskiego Coca Cola Experience? A szerzej to po prostu w biurze w Warszawie?

Luk
@Scandia

Cześć , Program menadżerski to fajna sprawa. W ciągu 2 lat przechodzisz przez 4 różne działy/ projekt (wokół głównego zainteresowania np Sprzedaż lub Finanse itp). Dzięki tym 4 projektom, poznajesz specyfikę firmy i łączące je zależności. Na programie Menadżerskim są młodzi ludzie z ciekawymi pomysłami i ambicjami. Fajne jest to że osoby z Programu tworzą swego rodzaju grupę / dział - trzymają się i wspomagają. Większość osób uczestniczących w programie które poznałem zostały w firmie, część osób jednak odeszła. Ogólnie uważam że program jest super i daje super możliwości, ale selekcja jest dość wysoka na starcie.

Scandia
@Luk

Dzieki wielkie za odpowiedz. A Ty byles uczestnikiem czy obserwowales z boku? Bo aktualnie czekam na info odnosnie przyjecia juz po ostatniej rozmowie z dyrektorem i troche czasu minelo. Jestem swiadomy, ze program zaczyna sie od wrzesnia, ale mam pare innych opcji od polowy lipca i chcialbym wiedziec juz na czym stoje i czy warto je porzucic i poczekac. Dlugo czekales na swoja odpowiedz, jesli oczywiscie byles uczestnikiem?

Luk
@Scandia

Nie byłem uczestnikiem, ale brałem udział w rekrutacjach i testach jako obserwator i kilka osób z programu było w moim dziale na projektach. Ogólnie proces rekrutacji trochę trwa i to jest jego największy problem ( przy tak dynamicznym rynku) ale cała reszta to duży plus. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć, wprowadzić zmiany poprzez projekty, mieć możliwość pracy z różnymi projektami i w różnych środowiskach/ działach, nie boisz się wyzwań to jest program dla Ciebie. Jeżeli chcesz coś znaleźć na CV , jakoś "przebimbać" 2 lata - szukaj czegoś innego. Jako ciekawy przykład podam, że jedna osoba z projektu menadżerskiego zorganizowała drużynę do gry w kosza na którą uczęszcza GM ( główny menadżer całej CCHBC Polska) więc osoby z programu mają szansę pokazać się na wielu płaszczyznach : pracy, innowacji, integracji i dobrej zabawy.

Jożin z bażin
@Luk

Fascynujące.

Iwona

@anonymous, czy chciałbyś się wypowiedzieć na temat pracy w Coca-Cola? Jeśli jesteś pracownikiem w tej firmie to zachęcam Cię do tego, ponieważ mam wrażenie, że komentarz, który dodałeś nie jest zgodny z tym co chciałeś napisać.

opinia

Iwona

@z, Twój wpis nie wnosi żadnych informacji o pracy w Coca-Cola. Jeśli pracujesz w tej firmie to powiedz proszę jak oceniasz pracę w tym miejscu? Wszystkie informacje, które dodajecie będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Bartek

Każdy jest bohaterem ponieważ jest czas pracownika. A jak się skończy a tak będzie na pewno to taka firma daje poczucie bezpieczeństwa!!!!!!!!!!

Bolek
@Bartek

4 rok z rzędu podwyżka Teraz 300zl brutto Więc nie narzekajmy

Weteran
@Bolek

4 rok z rzędu zmiany na lepsze i zarobki w dół i to drastycznie,Proponuję porozmawiać z kolegami,którzy pracują dłużej niż 4 lata i zapytać ile kiedyś pracując ciężko można było zarobić.

kazaj
@Weteran

Dokładnie, podwyżki są, ale targety coraz wyższe więc zarobki coraz mniejsze. Kiedyś 4 tyś nie było problemem, na chwilę obecną mimo podwyżek ciężko wyjść 3,5 tyś.

@kazaj

Chyba Tobie

@Monkey

To pochwal się jeszcze gdzie jeździ Twój towar?Francja,Anglia?A nie,sorry,wszystko w rynek,czyż nie?

@Bobik

Gadasz głupoty Bobik. Jak dbasz o rynek to budżet na 100% z palcem w (usunięte przez administratora) zrobisz

@Bobik

Nie mam klienta z którym mam dilerkę. Moja średnia z 12 miesięcy to 4600. Chyba czas wziąć się za robotę kolego.

@Monkey

Kolego, pracuje w tek firmie długo, nigdy nie siedziałem w aucie pol dnia i nie jezdziłem do domu o 14, pracuje tyle ile musze a czasem nawet więcej. Nie znasz mnie więc nie obrażaj mnie mowiąc że jestem nierób. Rok napewno pracujesz więc powinieneś zauważyć ze trasa trasie nie równa. A znam takie co jeden z drugim nic nie robią a zarabiają.

@Bobik

Dlatego nie mówicie ze nie da się zarobić powyżej 4. Skoro trasa trasie nierówna to najwidoczniej jedni mogą inni nie. Jak wiadomo budżety są historyczne, nie zarobisz w tym, to może zarobisz W przyszłym. Pracuje tu 4 lata, jeszcze mi się nie zdarzyło wziąć podstawę nigdy przez te kilkadziesiąt miesięcy...

Matka
@Monkey

Pracuję 5 lat i przeżywam swój najlepszy czas w firmie. Podwyżka, awans na starszego i drugie rero z rzędu otrzymuje kompletnie nie ułożona trasę. Efekt jest taki że przy solidnym przepracowaniu sklepów rzadko kiedy schodzę poniżej 5 tys na rękę. To nie fikcja. Przeorać ujęcie rynek, a zacznie się zwracać.

z
@Matka

Pozdrawiam Agatko

Iwona

@Matka, z Twojej wypowiedzi wynika, że firma daje możliwość rozwoju. Czy możesz dodać więcej informacji o pracy w Coca-Cola? Jaka atmosfera pracy panuje w firmie? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia? @xox, jeśli pracujesz w Coca-Cola to napisz proszę, co sądzisz o pracy w tej firmie.

Firma daje poczucie stabilizacji więc może czas zacząć doceniać takie kwestie?

@Paweł

tzn.?

xox
@Paweł

tej stabilizacji po rero juz nie ma

Iwona

@Bolek na jakim stanowisku pracujesz w Coca-Cola? Czy podwyżki są przydzielane odgórnie czy może pracownik musi o nie trochę zawalczyć? Jak kształtują się benefity w Twoim dziale? @Bartek na jakiej podstawie uważasz, że firma Coca-Cola daje poczucie bezpieczeństwa w pracy? Możesz rozszerzyć temat?

Kłynbi

Super praca. Fajna kasa. Auto Berlingo 2 osobowe, praca pod i interkadra, żadnych premii.

9bž
@Kłynbi

Super ze zadowolony jestes. ja tak samo stad nie rozumiem tej fali hejtu.

Kłynbi
@9bž

Jedynie co to szkoda że premii nie ma żadnych i umowa zlecenie na 2 miesiące.Praca jak wszędzie po 10 do 11godzin.

xxxx
@Kłynbi

Nie dajcie się j***ć przez interkadra, codziennie nadgodziny za które nikt wam nie zapłaci !

Sanir

No i posypaly się głowy STL z Rybnika. Tym razem najslabsze ogniwa odpadły ale każdego szkoda. Są przyjęcia w PC pewnie chętnie was zatrudnia i tam będziecie jednymi z najmocniejszych! Powodzenia

Matka
@Sanir

Rybnik to został zmieciony z powierzchni ziemi. Dwóch stli wyrzucono, scm out, dwóch rzucili na Wrocław. Został jeden

Rozczarowany
@Sanir

Mieszkam w mieście x, trasę dostałem w mieście y, 70 km w jedna stronę, kolega mieszka w mieście z, dostał trasę w mieście x, 70 km w jedna stronę, ciekawe jak długo damy radę zaczynać o 8 i kończyć o 16 na czas, teraz tylko wsiąść kasę za maj, zaklepać urlop na czerwiec , końcem czerwca złożyć wypowiedzenie, przeżyć wakacje i szukać normalnosci ????????????????

Szczery

Sanir Ty na kolanach na Jasna Gore sie wybierz. To cud ze cie nie wy...li

Jontek
@Rozczarowany

Chociaż Ci auto szybko wymienią jak kilometrów natrzaskasz.

matiz
@Rozczarowany

Mam to samo, wczesniej 5 minut na trase teraz 60 km w jedna strone...masakra

Ciacho
@matiz

Czyli teraz jak ktoś na urlop to niech zatrudnia dodatkowych back up ów , bo tylko nienormalny będzie robił swoją trasę i dymal 70 w jedna stronę na trasę kolegi lub kolezanki

wciaż Ambassador
@Sanir

Najsłabsze ogniwa? Co za bzdury wypisywane przez sfrustrowanego BD, który pracuje przez zasiedzenie i którego nikt nie chce awansować ???? Pracowałem kiedyś z jednym z nich i nie dam powiedzieć złego słowa! To prawdziwa kopalnia wiedzy i filar tej Firmy, a bez niego już nic nie będzie takie samo... Takiej atmosfery i podejścia do ludzi to nie było chyba nigdzie. A tak w ogóle to czapki z głów przed dawnym Rybnikiem- kiedyś to była potęga w całej Polsce i to pod każdym wzgledem! Zniszczyły ją złe rządy i kiepskie decyzje. Zmiany zmiany, zmianeczki- a gdzie tu troska o klienta? Zobaczycie jak teraz wyniki sie posypią.

Zmiany
@wciaż Ambassador

Zgadzam się w 100%. nic już nie będzie takie samo bez Rybnika. Zabrakło ludzi z wiedzą i zrozumieniem drugiego człowieka. Jedynie mogą się cieszyć osoby które miały okazję pracować/lub poznać to miejsce

Sanir
@wciaż Ambassador

To fakt ale nikt sie tym nie przejmuje ,rok temu likwidowano dzial KA w ktorym grzmialo ,kipialo nt. tego ze wszystko popadnie w ruinę !! Ale nikt nie sluchal, po dokladnie roku przywrocono dzial KA z powrotem pod inna nazwa i z troche innymi BD i STL(bo starzy w większości skubneli odprawy i poszli ).Nikt nie poniósł konsekwencji za tak odiotyczne decyzje !

Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym aplikować. Czy prowadza może rekrutację?

@Piotr

Dobrego o tej firmie nie można słyszeć :), ale rekrutacje są, więc można próbować

Pomocnik
@Piotr

Kolego, jeżeli jesteś z północy Polski to aplikuj, a jeżeli z południa to daj sobie spokój! Zmierzysz się z pseudotrenerka-Mariolką! Szybko zrozumiesz, że to była zła decyzja.

JK
@Piotr

Kolego zapraszamy. Właśnie szukamy jeleni w lokacji Warszawa. Pamiętaj aby zrobić sobie zdjęcie PRZED i PO. To bardzo ważne abyś później miał dowody na swą niewinność jak wylądujesz w kaftanie skrępowany od szyi po pas i będziesz liczył SKU na suficie. Zanim podejmiesz decyzje zasięgnij porady specjalisty w dziedzinie psychiatrii i chorób przenoszonych drogą korporacyjną.

Ona
@JK

Odradzam, nie zdecydowalabym się jeszcze raz na podjęcie pracy w tej ogranizacji . Mysle,ze na rynku pracy są lepsze oferty ( stosunek ilości i jakosci obowiązków do wynagrodzenia )

Zdziwony
@Ona

Możesz coś więcej napisać? Co nie jest w porządku z tą firmą? Jak zarobki?

Lulu Vega

Co tam Lamusy z Coca coli? Upalne dni przyszły a wy nie macie już w maju połowy produktów. Co będzie w lipcu albo sierpniu? Ta firma jest zarządzana przez samych Neptykow jak widać.....

malinek
@Lulu Vega

Spokojnie po wakacjach i tak odtrąbią sukces :) jak zawsze zreszta:)

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC