Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

olek

Co sądzicie o wprowadzeniu opakowania 0,8? Jak radzicie sobie z ankietami na IC i z brakiem materiałów?

Red
@olek

Sądzę że niebiescy otwierają szampan...

Koki
@olek

Ja myślę że będzie Blue beats Red :). Ale co za roznica w maju nas już nie będzie :)

CiociaJanusz

Wasza kreatywnosc jest mega :) Blue beats red hahahaha

lolek
@Koki

Zgadza się w maju będzie the end.

Czemu akurat w maju?

pop rock

Nie słyszałeś? W maju kolejne redukcje. Teraz co 3mce rero

Red
@pop rock

Kolego, z takim podejściem jakie reprezentuje to pomożesz nam wszystkim wylecieć z tej firmy. Idź uderz się w głowę i poszukaj roboty gdzie indziej!

lolek
@Red

Dwie area z W-awy będą likwidowane w maju. Nie będzie tez lokacji Łódź. To już przesądzone.

Krzysztof Halucki

Jestem waszym klientem od lat. Indeksy macie fajne. Ale pracownicy strasznie smutni. I kierowcy i handlarze. Szkoda brakuje tego uśmiechu co kiedyś jak przyjeżdżali wasi pracownicy. Teraz u was wszystkim się spieszy. A w handlu potrzeba spokoju czasu i relacji aby sobie zaufać. Bez tego będziecie o wiele mniej sprzedawać.

Bywa
@Krzysztof Halucki

Panie Krzysku cala firma taka smutna :) zreszta klient przestal byc wazny.. zreszta klient to slupek % :)

jenot
@Krzysztof Halucki

Nie tylko Pan ma takie zdanie o nas. 90 proc. moich klientów uważa podobnie. Odkąd dział trenerski zacząć maczać palce w dziale sprzedaży wszystko stało się teoria nie mającą odzwierciedlenia w praktyce.

omg omg

i jak tam atmosfera? juz poszly oficjalne informacje o zwolnieniach? az nie chce sie wierzyć, że CC chyba bedzie korzystał z firm zewnętrznych albo zatrudniał dzieciaków za najniższa kasą. pamiętajcie- nie ilość a jakość. pozdrawiam ekipę

@omg omg

Uwazam ze to dobre posuniecie :) Moze wkoncu sie zwolnicie z tej chorej firmy !!!!!! A dzieciaki niech grzeja za 3 tys :)

Mario
@omg omg

A coś więcej o tych "niby" zwolnieniach?! Ja nic nie słyszałem ale ostatnio źle się dzieje i nie wiem co myśleć o tym wszystkim

Aneta

Co tam dobrego slychac w wielkiej coca coli?

atenA
@Aneta

Co Ty za pytania retoryczne zadajesz?! Poczytaj sobie komentarze to będziesz miała pełny obraz "co słychać"! A po krótce: (usunięte przez administratora) szłam i wodorosty!

Aneta
@atenA

A jak z zarobkami? Lepiej cos?

atenaA
@Aneta

Weź nie pytaj, Weź się przytul, Weź tu ze mną, Weź tu bądź.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Sop

A jak Wam się podoba wybór las minute nowej Pani stl w lokacji Poznań? :)

Redstorm

Mi się podoba :)

nicolas
@Sop

Trzeba to oblać. Pani to świetny fachowiec. Tylko się cieszyć. Firma docenia ciężka prace i duża wiedzę.

N8ewiarygodne
@Sop

Przykładem wiedzy i kompetencji są koleżanka A. P z Wrocławia i kolega M. B. z Katowic którzy zostali stl ami chyba tylko dlatego że przechodzili korytarzem i byli pod ręką. Dno pełna parą.

Wiem
@N8ewiarygodne

Nie uważam, żeby A. czegoś brakowało.

Ciszek

Już się nie mogę doczekać poniedziałku, aby móc wstawić dodatkowo 15 lodówek i 40 ekspozycji całkowicie za darmo! W tej firmie już nikt nie myśli racjonalnie. Wielka konferencja - wymuszanie na nas bicia brawa jak gadają głupoty. Niezłe prochy muszą tam brać.

Dex
@Ciszek

Tylko pamiętaj o strefie kinleya w każdym sklepie ????

kubus puchatek
@Ciszek

Ja dostałem lecę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ale się cieszę. Brać się do roboty lenie to tez polecicie może za 12 lat.

Alvaro
@Ciszek

I już malkontenci ruszyli do akcji.... Kurcze, jaką okropna firma, każą pracować, wymagają, mają plany reakcji na sytuację rynkową... Rzeczywiście muszą brać jakieś prochy, żeby trzymać w firmie takich ograniczonych leni.... Weźcie się do roboty albo zmiencie firmę na taką, gdzie nie trzeba pracować...

@Ciszek

Reakcja, a raczej jej brak, na to, co mówili, ewidentnie pokazała, że ludzie przejrzeli na oczy i mają już dość. Red beats blue nie podziałało i zrobiło się krępująco cicho :) :) Panie Jaku i cała reszto - doprowadziliście do tego, że w wielu lokacjach blisko 50%załogi chce odejść z pracy, co pokazała ankieta. Trzeba było MYŚLEĆ wcześniej, a nie teraz płakać.

@Alvaro

Mają plan reakcji na sytuację rynkową?? Raczej jej nie mają!! A do takiej sytuacji doprowadzili na własne życzenie. Pepsi pokazało, że wystarczy się skupiać na sprzedaży, a nie kolejnych redach sredach, panoramach z kosmosu, kolejnych (usunięte przez administratora) dotarciówkach, kolejnych chorych strefach, na dziesiątkach pierdół, które pochłaniają mnóstwo czasu. Kiedyś powiedziano, że sprzedaż jest drugorzędna.. No to wam niebiescy pokazali. Może więcej egzaminów konsultacyjnych i adezów? Może więcej smartnych celów? Panowie "menadżerowie" leżycie i robicie pod siebie. My sobie bez was super damy radę, a wy bez nas już nie do końca.

Jak spie...ić prosty biznes
@Jożin z bażin

Wyjdźmy z Tesco, gdzie mierzone są udziały Nielsena. Oddajmy 4o% punktów do hurtowni, które sprzedają wszystko i mają w czterech literach mercha, standardy firmy X czy Y. Nie pomogło? To zainwestujmy parę baniek na sprzęt i każmy handlowcom wstawiać ósme powtórzenie na sklepie, w którym i tak mają już dosyć wymyślanych przez nas głupot. Nie mogą wstawić? To zwolnijmy tych doświadczonych, którzy mają wiedzę i relacje. W ich miejsce przyjdą młodzi, którzy tego nie mają, ale za to bezkrytycznie uwierzą, że idziemy w dobrą stronę. Przy okazji mają ciśnienie na awans, bo przecież trzeba chcieć awansować. Tylko nierób i leń chce być handlowcem. Panie i Panowie, to , że niebiescy nas biją to nie jest kryzys tylko rezultat. Ciekawe kiedy w Atenach zaczną się zastanawiać kto w tej polskiej CC jest niebieskim agentem.

błękitni tęcza skierniewice
@Jak spie...ić prosty biznes

Nic dodać noc ująć. Bardzo dobrze powiedziane. Teraz tylko czekać aż marketingowo będzie nowa twarz Cchbc na Polskę. Do tego cyrku jaki jest na górze pasowałyby siostry Godlewskie.

Klusek
@Ciszek

Niech moc teletubisi będzie z wami. A teraz na poważnie. Czy te kołki rozporowe u góry nie wiedza vel. Widzą co się dzieje na rynku. Jak niebiescy skupieni na swoim jedynym smartnym celu sprzedaży walą nam po punktach i odbijają lokal za lokalem na IC? Ale jak się nie wyjeżdża w rynek albo jedzie pod obszar przygotowany i klepie się po pleckach gratulując sobie tego jak jesteśmy mocni to pozostaje życzyć wesołych świat i smartnych celów pod choinkę.

Mistrz
@Ciszek

Haha jak mnie cieszy decyzja o podpisaniu porozumienia przy ostanich "cieciach " jak czytam co się dzieje

Wooww

Ludzie zwolnijcie sie z tej firmy. Zadna przyszlosc. Oszukuja Was na kazdym kroku.

Menager
@Wooww

Chciałbyś, lub chcielibyście bo nie wiem jaką grupę RedStormu reprezentujesz! Najpierw wyluzujemy, bo jak się wymaga 1000 bezużytecznych, nie realnych, sztucznych, wkurzających klientów celów a w dodatku ludzie będą jechać na podstawie to nie otrzymuje się NIC. Potem jak na rynku nie będzie już czerwieni w ogóle i oprócz browarów nie będzie się z kim już bić to przejdziemy do niebieskich! Bo 1 czerwony pracownik jest wart tyle ilu 10 niebieskich. My nie mamy klauzuli o zakazie konkurencji!

Nucke
@Menager

Reprezentuja te grupe RedStormu (hahaha) co Nasz regionalny A.G. czyli gdzie firma sie dzieli ZYSKIEM z pracownikiem. Zysk to kwota za ktora mozna godnie zyc bez patrzenia od 10 do 10.

Hry z red bits bluuu auuuu
@Menager

Jeżeli masz umowę na czas nieokreślony to masz taka klauzule na okres 3lat.

Jutek
@Hry z red bits bluuu auuuu

U nas managerowie nie maja pojecia o niczym...

Blue
@Hry z red bits bluuu auuuu

Chyba że firma zwalnia cię bez okresu wypowiedzenia nie zwiny pracownika. Wtedy może na drugi dzień iść do niebieskich

J.P.le

Wszystko wiedzą najlepiej!!! Nawet głupie bluzy bez konsultacji rozmiaru, koloru!!! Po co Wam handlowcy? Oczekujemy to, oczekujemy tamto! Żebyście się nie posr..! Red beats blue:-) Przy takim podejściu do ludzi to może za 100 LAT!

@J.P.le

I właśnie takie oczekiwania świadczą o tym, że firma jest zarządzana przez osoby zupełnie oderwane od rzeczywistości, które nie mają zielonego pojęcia o tym, jak wygląda rynek i czego oczekują klienci. Więc jak takie osoby mogą tu pracować??Za pieprzone pudełko czekoladek wielkości 10cmx10cm firmy płacą 100 złotych co miesiąc. DUŻE firmy! A wy oczekujecie?? Naogladaliscie się sklepów poukladanych na market toury, trawy pomalowanej na wszystkie odcienie zieleni i żyjecie w matriksie. Ale co się dziwić jak niektórzy menago na wizytację GMa potrafili wstawiać do sklepów telebimy.

Wybrzeze

Wychodzi Jaak i mówi, że jesteśmy The Best Team, z rekordowymi wynikami za 2018 rok.super! Brawo! Zatem pytam: dlaczego zwalniacie i będziecie zwalniać ludzi? W Gdańsku do końca maja ma być zwolnionych 7 osób! A na ich miejsce będą zatrudnione nowe osoby! Podobnie w innych lokacjach! I to wszystko decyzja Leszka. Managerowie, nie zapominajcie, że Zwycięskiego Teamu się nie zmienia! Skoro zrobiliśmy coś niesamowitego to powtórzmy wynik a nie szukacie na siłę jakiś chorych akcji!

Wesolek

Cc to top employer... skad taka nagroda to nie mam pojecia

Gonzo

Typ Alvaro ma racje. Zmiencie prace na taka gdzie sie zarabia. Pamietam slowa A.G ,,firma bedzie sie z wami dzielic zyskiem,,... jak sie patrze na swoje pensje po 3800-4000 za takie zapier... to sie boje o jej przyszlosc bo chyba zyski marne...

Alvaro
@Gonzo

Jak patrzę na twoje pensje to też bym zmienił robotę, tylko czemu nie realizujesz targetow i reda? Jakbyś zapier.... jak piszesz, to zarabialbys więcej.

Gonzo
@Alvaro

A ile sie zarabia jak sie realizuje targety i reda?

gonzales
@Gonzo

Chyba w marcu poznamy nasz nowy emejzing system premiowy...więc pewnie 4 tyś to będzie już z full premia :)

T. T.

No i kolega swoim mobbingiem wykonczyl kolejna dziewczynę.

Kto? Kogo?

T. T.

Taki Łódzki lizus obecnie w lokacji Gdańsk

Czerwony
@T. T.

Zobaczymy jaka będzie jego wersja. Caly team powinien sie w końcu postawić. Koniec łamania procedur, cud że laska garba nie dostała.

Rzeszów
@Czerwony

Proponuję SpeakUp'a. Nie musicie się obawiać.

to ja ten niepokorny typ
@T. T.

w go work masz cos takiego , ze masz dowody poswiadczajace wypowiedz , zaznaczyles ? czy wrozysz z fusow jak wrozbita maciej :)

Ten Typ Mez
@to ja ten niepokorny typ

A Ty czemu nie uzywasz tej opcji ????? Zaznacz cwaniaku !!!!! No zaznacz !!!! Ale mnie takie lamusy jak Ty wpieniaja :)

MakHAk
@Ten Typ Mez

Dowody są. Nie przejmuj się.wszystko za chwilę wyjdzie na światło dzienne:)

na wariata nie ma bata

Nie masz bo albo trafiłeś na normalnego szefa albo sam sobie pomagasz z każdej strony liżąc jego kulki. Tylko pamiętaj ze nic nie trwa wiecznie i każdy romans z przełożonym prędzej czy później się kończy

na wariata nie ma bata

@na wariata nie ma bata

Gosc ktorego calosc dotyczy wysyła swoich pracowników w Rynek jak sa na L4czy na urlopach bo wynik zgadzac sie musi.Nikt nie reaguje. Co w tej sytuacji zrobic?

52zero

Zgłos do oficjalnej instytucji a to znaczy spora kara dyscyplinarna dla firmy. Slyszalem ze nic z tym pseudo wladza nie zrobiła wiec droga wolna. Elo!

kkkk

Takie rzeczy zgłaszasz do ZUSu i Państwowej Inspekcji Pracy. Nie można przymuszać pracownika będącego na L4 do pracy. Naprawdę takie rzeczy i tacy lidzie maja miejsce w takim zakładzie pracy jak CocaCola?

Grinch
@kkkk

no pracują... i wiesz najlepsze jest to ze dziewczyna musiala się udać do PIP bo bezpośredni przelozony tej osoby przyjął tylko temat do wiadomości i na tym się skończyło.Oby było lepiej.

@Grinch

Ludzie i co się stało? Do brzegu

b.......

?

Danza Kuduro
@Johnny sinnnn

Nic stary. I dlatego czekamy na wnioski z PIPu.

mino
@Danza Kuduro

Zgłoszenie audyt pewnie potraktował jako niska szkodliwość społeczna. Jeszcze pewnie zwolnią ta dziewczynę za to ze nie chciała pracować na L4.

Danza Kuduro
@mino

Dziewczyna była back up.zrezygnowala sama. Zglosila komu trzeba w firmie o tym ze gosc bedac na L4 z nia jeździł bo byla obawa ze wynik sie nie zgadzab bedzie i cisza.

@Danza Kuduro

Ale wstyd. Cc to juz bardzo kiepska firma do pracy. Ani kasa ani atmosfsra tu nie trzyma :)

To się zwolnij!!!

@Myki

A kto powiedzial ze pracuje jeszcze w cc ?

@Janusz

To się nie wypowiadaj. Smutny jesteś że jesteś gdzie indziej a dalej tu mieszasz. Widocznie tęsknisz.

@Myki

Pragne Ci przypomniec iz Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje kazdemu wolnosc wypowiedzi oraz rozpowszechniania uzyskanych informacji. Jesli zas chcesz mi to uniemozliwic podaj swoje dane a pozwe Cie do sadu. Na kazdy z napisanych przeze mnie zdan mam odpowiednie dowody. Hmmm?

@Janusz

Konstytucję trzeba najpierw przeczytać żeby się na nią powoływać. Cwaniaku. Jak masz dowody to jest taka opcja przy pisaniu posta. Hmmm???

@Myki

Samo czytanie nic nie da, trzeba jeszcze zrozumiec i znalezc jej umocowanie chocby w kk czy kc. A Ty jako osoba wyzywajaca kogos nie jestes osoba gotowa intelektualnie zeby posiasc taka wiedze odnosnie dowodow w tej sprawie. Jak pisali koledzy wyzej sprawa jest juz zgloszona chocby do PiP.

pip
@Janusz

Gościu bardziej pomylonego od ciebie nie ma na tym forum , przestać mącić masz bardzo duży problem proponuję Ci leżak w gabinecie u odpowiedniego specjalisty i nie chrzań o zgłoszeniu do PIP bo kręcisz następnym razem to ty będziesz zgłoszony za te twoje niby wolne wypowiedzi przykro mi że skoro już nie pracujesz w cc to co robisz na forum znaczy biedaku że nadal jesteś bezrobotny bo taki jesteś "dobry" jeśli zrozumiesz

@pip

Skladnia Twoich wypocin jest tak wysokiej jakosci ze nic z niej nie rozumiem... Duzo w Tobie nienawisci i niecheci wiec wroc na ten lezak do specjalisty bo nie pomogl. Jestem pewny jednego, tacy ludzie jak Ty to przyszlosc tej firmy bo taki jestes ,,dobry,, jesli rozumiesz

Talent show

Koleżanki i koledzy. Prawda jest taka że nasz biznes stał się całkowicie relacyjny. Nasi Klienci-dla nas najważniejsi a dla naszych "najmondrzejszych menago" bardzo....,bardzo mniej kupują od nas tylko dlatego że przyjeżdża Wiesia, Radek itd. Wciskanie im kolejnego kitu że ta 7 ekspo. w strefie pierdzikłensy ma tyle sensu co świetne pomysły z kroplą smaku z adezem, kinleyem w 5 smakach i cholera wie z czym jeszcze za chwilę! Wy, ja nie mamy na nic tutaj wpływu! Nikt nie słucha Klientów a nas to już wcale! Mało tego nikt nie słucha SCM oraz ASM'ów! Moja taka rada dla Was wszystkich! Róbcie swoje, uczcie się jak najwięcej-nigdzie nie dostaniecie takich lekcji jak w hbc! Pamiętajcie najważniejszy dobry (normalny) kieras, jak takiego nie macie to pracuj.pl. Szkoda zdrowia i wylewania tutaj kalumi! Top menedżment hbc-(pozdrawiam I wiem że czytacie) ma to w (usunięte przez administratora)

kliniczne przypadki hr
@Talent show

Cały HR w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. Tępe dzidy tylko myślą o zabawie, iwentach i innych tego typu zabawach. A szarego pracownika maja w nosie. Wielkie damy z warszawki. A to my ciężko pracujemy na ich pensje. Puste japiszonki nie zdają sobie sprawy z tego, albo maja zamulone przystawki do tego stopnia ze za chwile partycja się przepali i będzie GAME OVER.

Tommy

Z gory przepraszam za to co napisze :) Wy tepe dzidy czy nadal nie widzicie ze z czasem prawie wszystkich wypierdziela? Jeszcze sie nad czyms zastanawiacie? Wierzycie w jakies cele, plany itd w tej firmie? To mi Was szkoda. Lizesz (usunięte przez administratora) albo kule do czysta to jeszcze masz szanse ale jak pracujesz ciezko ale jestes anonimowy to NIE ISTNIEJESZ. Zmieniac prace i przestac sie uzalac nad soba :)

@Tommy

Łatwo Ci mówić...

b.......
@ABC

dobrze prawisz, moze zostaniesz sprzedawcą roku

ABC

Ludzie co się dzieje? Wróciłem ze zwolnienia po rero i okazało się, że nie mam trasy. Teraz nie wiem co mam robić ani nikt nie jest mi wstanie określić za co będę miał płacone. Zrobili ze mnie ciecia. wtf? czy ktoś ma podobną sytuację z Północy?

@ABC

Zwolnią cię za dwa tygodnie ????????????????????

?

@ABC

Przed zwolnieniem miałam naprawdę dobre wyniki a teraz przeniesiono mnie na backup'a. Pytanie czy maja do tego prawo? czy ktoś ma podobnie?

Sasy
@ABC

A od kiedy to jesteś kobietą? Wypowiedzenie dostaniesz na dniach.

@Sasy

ale dlaczego? z jakiego powodu?

@ABC

czlowiek czlowiekowi wilkiem, nigdy nie sądzilam ze za tyle lat ciezkiej pracy dostane taki final. wypowiedzenie? jakie i dlaczego. mam umowe na stale, mogą dać wypowiedzenie ale dadza i odprawe.

Przy korycie

Wypowiedzenie po max miesiącu ale wcześniej codzienny gang-bang bez żelu.

@Przy korycie

Chcą abyś sama odeszla. Moja rada: pracuj dobrze i szukaj innej pracy wtedy złóż wymówienie. Czas abyście się ludzie przebudzili, że istnieje inny świat od hbc, lepszy.

@Johnny sinnnn

ABC a Ty przypadkiem nie jesteś z Bydgoszczy? Jak takie akcje to tylko tam.

Prawdziwy przedstawiciel
@Johnny sinnnn

Naprawdę was nie rozumiem. Powinniście wszyscy na kolanach do Częstochowy zapier. Że ta firma dała wam pracę i godziwe zarobki. Jak ktoś pracuje to ma luz. Większość krzykaczy to nieroby i leserzy a potem kwik. Krzycza a roboty nie robia. Firma dba o ludzi: wycieczkj, samochod, narzędzia i możliwości rozwoju. Dno i wodorosty. Do ABC: może wina leży po Twojej stronie? Na 99% po Twojej. Firma jest uczciwa. Choć pracuje tu ponad 10 lat i niedługo lecę do Dubaju????

Akcent
@Prawdziwy przedstawiciel

Hahahahahahahahahahahahahaha tez bylrm w top10 w powerteam potem dostalem trase dilerska i 9mc zarobek po 3500 i co????? Wez tu nie pisz takich glupot bo mi niedobrze...

Prawdziwy przedstawiciel
@Akcent

To Reda też nie robisz skoro 3 z przodu, jak mogłeś być w top 10? Albo jesteś świeżo po Interkadrze. Tak czy inaczej ściemniasz kolego. Dilerska trasa? To jak nie umiesz sobie radzić z takimi rzeczami to nie pasujesz to tej firmy...nie ten poziom. Idź do niebieskich.

Były CC HBC
@Przy korycie

Ciekawe dzieciństwo miałeś. Wspominaj je sam u psychologa a nie na forum. Nikogo to nie interesuje tutaj padają pytania w związku z pracą.

NiebieskiMikolaj
@Prawdziwy przedstawiciel

Chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Zreszta kolego w czasach powerteamu byly uc a nie cnr itd wiec sadze ze jestes stl albo innym cwaniakiem bo nie wiesz co sie dzieje wokol Ciebie albo wlasnie pracujesz przez interkadre. Ja sobie radzilem z puszczaniem towaru na boki ale mi scm wycinal i kazal sie tlumaczyc z kazdej sprzedanej palety a oni pchali rok wstecz tirami monstera do Czech...

xyz
@Prawdziwy przedstawiciel

Jesteś tak prosty że idealnie pasujesz do tej firmy :)

Blue blue

Czyli dzisiaj kolejny dzień zwolnien, firma w sprytny sposób ominęła zwolnienia grupowe, Ale to nie knic zwolnień w firmie w south Coca cola wciąż jest 6 etatów za dużo. Od poniedziałku nowe trasowki, Firma po raz kolejny pokazała jak nie są przygotowani do czego kolwiek

Wujek
@Blue blue

A gdzie to znowu komus podziekowali?

@Wujek

Wrocław, Katowice, Kraków

NickNick
@Blue blue

A wiadomo w jaki sposób, tj na jakich warunkach ich zwolniono?

Ciocia0
@NickNick

Ph wypierniczyli?

Wynik ankiety

Kontakt do NSZZ SOLIDARNOŚĆ - solidarnosccocacola@o2.pl

CzasStart

Kochani jak kazdy mam wiedze o notorycznym lamaniu wszystkich mozliwych zasad, kodeksow a nawet prawa... juz mam dosc stania obok i przygladania sie. Jaki jest oficjalny mail zeby takie cuda zglaszac?

sztan

Państwowa Inspekcja Pracy????

@CzasStart

Jeśli zgłosisz nieprawidłowości wewnątrz firmy to będą sprawę wyjaśniać przesłuchiwać i tak poprowadzą sprawę aby zeznania świadków mało wniosły do sprawy, albo wogóle. STL, czy SCM zastraszy świadków na pierwszym otwartym spotkaniu jednym zdaniem, aby „zastanowili się co będą mówić, bo może to rodzić za sobą konsekwencje”. Niby nic ale na ludzi, którzy dużo narzekają przez telefon, a maja kredyty hipoteczne to wystarczy. Na koniec ujawnią twoje dane jako osoby, która złożyła donos, co jest standardem w CCHBC. Dostaniesz wówczas plan naprawczy, a po trzech miesiącach koszmaru sam złożysz wypowiedzenie i to w dodatku za porozumieniem stron, co kategorycznie zamknie Ci drogę do jakichkolwiek roszczeń w przyszłości. Także jeśli masz dowody na łamanie prawa pracy, lub inne ciężkiego kalibru naruszenia zgłoś to do inspekcji pracy albo złóż doniesienie o popełnieniu przestępstwa na prokuraturze. Buta i brak szacunku zarządu (bo nie sadze aby było to nieświadome przymykanie oczu) urosła już do takich rozmiarów w CCHBC, że żaden wewnętrzny audyt nie rozwiąże żadnego problemu, ponieważ byłoby to przyznaniem się do błędu i uruchomiło w przyszłości lawinę spraw, które mają miejsce w każdym depocie. Związki zawodowe w CCHBC to sztuczny twór, który gra pod dyktando zarządu z jednej strony, a Solidarność z władzami na Pomorzu w lokacji Gdynia patrzy tylko na swoj interes

NikolasMaduro
@Czerwony Królik

Słyszeliście o mailu, jaki kilkoro desperatów z Rzeszowa wystosowało do reszty osób z lokacji, poza stlami i scmem? Nastąpiło to kilka dni po prezentacji wyników z my voice, w którym to wyszło, jak bardzo jest im źle z nowym scmem. Wcześniej, u MM mieli jak w raju, a tu nagle przyszedł nowy i lipa. Postanawiają wiec zaklinać rzeczywistość i oznajmić, nie wiem komu, że to nie tak miało być, że nie chcieli, itp. Ponoć scm i regio mają po premii z uwagi na wyniki ankiety. Grunt chyba się zaczyna palić. Niżej treść maila, pisownia oryginalna. Panie i Panowie. Szczerze długo myslelismy z Magda K. i Markiem D. o tej całej sytuacji z dnia wczorajszego. Postanowilismy napisać tego maila. Sytuacja, która się wydarzyła jest tak żenująca, że szkoda gadać. Kazdy dołożył cegiełkę do tego wyniku i nie ważne jest w tym momencie kto. W takiej właśnie sytuacji powinniśmy pokazać, że potrafimy spiąć pośladki i wstawić się za wszystkimi. Bez wyjątku. I czy jest to nasz STL, SCM, czy kolega z zespołu. Trzeba zacząć szanować się nawzajem, bo tylko wtedy będziemy prawdziwą ekipą. Nie ma się czego bać. Do tej pory: Bartek, Grzegorz, Arek, Tomek jako Nasi przełożeni czy tez Daniel jako dyrektor nie skrzywdzili nikogo. Wrecz przeciwnie POMOGLI NAM. Każdy z Nich na swój sposób. Wydaje Nam się, że każdy z Was będąc na stanowisku Naszych szefów nie chciałby być w takiej sytuacji. Nasza propozycja jest taka : abyśmy wspólnie wystosowali list, maila lub telefoniczne tłumaczenia z ewentualna propozycja spotkania się z odpowiednimi osobami. Zajebalismy to wszyscy wiec bierzmy wszystko na klatę. Nie potrzeba Nam jakiegoś lekarza. Tylko miejmy tą odwagę, bo jesteśmy NAJLEPSZA LOKACJA W POLSCE 13:0 !!!! Idzmy do przodu pamiętając, że „w życiu wygrywa tylko ten kto pokonał samego siebie i własne słabości”. Chcemy tez prosić Was ażebyśmy na firmie normalnie funkcjonowali. Z uśmiechem na twarzy, a nie głową spuszczoną w dół. Jeśli komuś nie odpowiada praca w CCHBC (a widać było po wynikach, ze większości) i źle czuje się w tej lokacji to po prostu niech złoży wypowiedzenie i pokaże, ze ma tzw. jaja. Pozwoli to Nam udowodnić, ze jesteśmy THE BEST TEAM. Jeżeli nie, to prosimy o to, aby nie narzekać na system pracy w Naszej firmie. Bądźmy częścią zespołu jakim jest NASZA LOKACJA. Czekamy od Was na maila do piątku czy podzielacie ta opinię. Mamy nadzieje, ze nie skończy się to jak dotychczas GROBOWĄ CISZĄ. Oczywiście kto nie ma ochoty to nikogo nie zmuszamy. Niech tkwi dalej w tym gównie, jakie zrobiliśmy przez te kilka miesięcy. Ale wiemy z rozmów (dużą ilością ludzi), że też mają ochotę i odwagę na zmianę . Pozdrawiamy, Tomek G., Magda K., Marek D.

NikolasMaduro
@Czerwony Królik

Wsedno
@NikolasMaduro

To podajcie prosze maila na ktorego moz a wyslac info wewnetrznego nt lamania kodeksu etyki itd. Jak to nic nie da to bede walczyl do upadlego :) jestem tak nakrecony i zmobilizowany ze nie odpuszcze.

DK
@NikolasMaduro

Ludzie kto nie nauczył się szacunku do ludzi i ma to we krwi to żadne szkolenia, żaden lekarz mu nie pomoże.(usunięte przez administratora) Może wówczas coś dotrze ale w to osobiście wątpię.A wracając do @ no cóż każdy kto nabroił boii się konsekwencji. Pisanie że jeżeli komuś nie podoba się praca w CCHBC to niech odejdzie jest prymitywna jak iloraz inteligencji osoby piszącej tego e-maile poprostu równy "zero" Zrozum drogi autorze Nam się podoba praca w CCHBC ale nie z takimi osobami które nie potrafią być ludźmi w pracy i wprowadzają taką atmosferę. A pisanie to że ktoś ma kredyty i nieche odchodzić z pracy albo nic z tym nie robi jest żenujące i raczej ma na myśli tylko siebie. Jeżeli za MM było dobrze to chyba nie Ludzie są źli co pracują tylko Ci co przyszli zarządzać po MM są kiepscy.

Majk Pompeo
@DK

Ten mail i ludzie którzy go napisali prosząc o wstawiennictwo za tymi co wcześniej nie szanowali nas to jedno wielkie nieporozumienie. Sama publikacja tego maila i to ze wypłynął poza struktury cchbc świadczy już o tym jacy ludzie zarządzają coca cola w Polsce. Kadra kierownicza to istny paradoks na miarę komuny i lat 70tych. Niczym w filmie „Miś”::::::::€€€€€€:::::::

hr
@Wsedno

Podaj kontakt do siebie, wnioskuje po twojej wiadomosci ze chyba mamy wspolny cel.

Inspektor
@CzasStart

kancelaria@gip.pip.gov.pl proszę napisać na ten adres z opisem szczegółów przypominam że dane są do wiadomości inspektora

Wynik ankiety
@CzasStart

Portal speak up, hr, reprezentacja pracownicza i związki zawodowe

Juhas

Witam . Ktoś podpowie , gdzie w Szczecinie uderzać o przedstawiciela w coca-coli ?

Paprykarz

Jaki rejon?

@Paprykarz

Zachodniopomorskie najlepiej .

Pasztet
@Juhas

A dokładniej? Sklep czy gastronomia? Jaka miejscowość lub dzielnica? W Zachodniomorskim jest z 15 przedstawicieli

@Pasztet

Sklep , gastronomia ???? . Gastronomia jest chyba bardziej obstawiona ????. Interesuje mnie Szczecin(dzielnica bez znaczenia ) , Koszalin, Świnoujście, Międzyzdroje, Międzywodzie, Pobierowo, Darłowo ( wioseczki, które prowadzą nad morze ) w ostateczności mogę nawet zahaczyc o Gorzów( nie zachodniopomorskie , ale .... ) jak będzie taka potrzeba????

Mielone
@Juhas

Wszelkie ogłoszenia można znaleźć na pracuj pl (również są na zachodniopomorskie )

Jihas
@Mielone

Ale mi zależy na bezpośredni kontakt to odpowiedniej osoby .

@Jihas

Nic Ci to nie da. Teraz każde zatrudnienie zaczyna się od centrali HR, bo trzeba wykonać test

@Ciszek

Ok . Dzięki już wszystko wiem, gdzie uderzać. Pozdro .

Ferdek
@Juhas

Chłopie albo nigdy nie pracowałes jako PH ,albo masz cos z głową . Lepiej szukaj roboty gdzie indziej z dala od cc

hr
@Ferdek

Witam. Popieram twoją opinie. Chora firma, chore działania podejmowane przez firme, chore ukladziki, chore traktowanie pracownika. Nie polecam, jesli ktos ma watpliwosci, zapraszam, chetnie wyjasnie szczegoly oraz wysle dowody, nagrania itd.

Ninja

W krk to juz nawet kierownicy slabo ocenili starego a on dalej swoje... nic nie rozumie

TakaPrawda
@Ninja

Kolezanki i koledzy z Cracowa przez telefony narzekacie, denerwujecie sie a tutaj sie boicie. W ankiecie my voice tez nie napiszecie prawdy. Jak do starego dojdzie prawda przez kogos to macie jazde- wiec gdzie jak nie tutaj napisac. A wiem ze nasz staruszek namietnie czyta wszystko co jest tu pisane. Popatrzcie na kolegow z Rzeszowa napisali co im lezy i ich stary sie uspokoil. Nie mowie o pisaniu klamst a prawdy jak bylo wlasnie w przypadku Rzeszowa.

krk krk
@TakaPrawda

Nie będę się wkurzał na urlopie i pisał o nim. Szkoda czasu. Gość jest niereformowalny. To nic nie da. Tak jakbyś z osła chciał konia wyścigowego zrobić.

ModestAmaro
@krk krk

Cos w tym jest. Tak ostro nie jedzmy bo dopasowujesz sie do poziomu ww. Szefu mamy prosbe zacznij sie zachowywac jak cywilizowany czlowiek bo przeginasz grubo i ludzie Cie przestali szanowac.

to ja ten niepokorny typ
@TakaPrawda

wiesz co mi nie pasuje ? to ze wypowiadasz sie nie bedac z lokacji rzeszow i wielkie g wiedzac o lokacji , nie synku nie jestem stlem , masz problem , pracy ponoc nie brakuje , boisz sie zmian ? :) pozdrowka

Ten Typ Mez
@to ja ten niepokorny typ

No ale po co mam byc jak rzeszowski staruszek zostal najnizej ocenionym starym w Polsce? Nie kazdy ma predyspozycje byc sceŚciemem :) moze czas by gosc zmienil prace... mobbing, wyklinanie, zastrasznie to juz nie sa najwazniejsze wartosci w cc jak kiedys :) Jak mowi staropolskie coca colowe przyslowie ,,cyfra to cyfra,, i glosowanie ludu mowi ze Cezar musi odejsc tak samo jak w krk :) czas na mlodych ambitnych i cywilizowanych ludzi a nie nieradzacych sobie z wlasna psychika scmSciemow. pozdro Ojcze nie stlu i nie scmie :)

zazenowany tym pisaniem juz
@Ten Typ Mez

ludzie , mistrzowie świata dla mnie jestescie ... a wiecie czemu ? pewnie nie , bo uzywajac takich kalibrow jak mobb*** tak naprawde narazacie wlasne literki przed wizyta w sadzie o znieslawienie . Jak macie te dowody to przedstawcie a nie lejcie te zale tu bo zal sie czyta ... byc moze to jedna osoba zmienia nicki .... masz cos , masz jaja to przedstaw .

zazenowany tym pisaniem juz

Pati
@Ten Typ Mez

Może czas żebyś ty zmienił prace?

Albatros
@zazenowany tym pisaniem juz

Gwarantuje Ci ze jakbym sie bal ze narazam swoje 4 litery to bym tego nie pisal albo jakby to nie byla prawda :) a przeczytaj sobie kk co Ty znaczy to Twoje ,,znieslawienie,z bo uzywasz pojec o ktorych nie masz pojecia

@Ninja

Proces/ projekt/ kształt corocznej ankiety pracowniczej został stworzony tylko i wyłącznie po to, aby móc pochwalić się przed siedzibą władz w Atenach jakie morale i jaki duch jest w „drużynie polskiej”. Pytania w ankiecie są tak perfekcyjnie opracowane przez sztab psychologów i pi-ar-owców, że nie ma tu miejsca na wyrażenie całej prawdy, o tym z czym stykacie się na codzień w swojej pracy. W ankiecie mamy odczynienia z obszarami, kompetencjami ale zobrazowanymi w sposób stricte techniczny, a pytania są poprowadzone wręcz modelowo w kierunku wygaszania, gładzenia i wręcz modelowania. Wydaje mi się również, ale jest to moje subiektywne odczucie, że proces ten nie jest w pełni anonimowy. Nie mam jednak dowodów na to, a nawet gdybym miał to kto poniesie za to odpowiedzialność? Korporacja? Przecież sama definicja korporacji opiera się na tym, że odpowiedzialność rozmywa się w powietrzu niczym dym po zgrilowanej kiełbasce.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC