INTERBUD WEST

Gorzów Wielkopolski

Opinie o INTERBUD WEST

anonim 2009-02-20 10:35:22
Słowa kojarzące się z INTERBUD WEST (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobra. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w INTERBUD WEST:
Najbardziej nie podobało mi się w INTERBUD WEST:
jan 2014-02-05 18:24:36
Pracowałem w Interbud West -są tam dobrzy fachowcy i solidnie wykonują swoją pracę.Budowali mmiędzy innymi takie obiekty jak Uniwersytet w Słubicach,szpital w Sulęcinie, Askanę i Bulwar nad Wartą w Gorzowie i obiekt handlowy na ,,Zielonej Dolinie",który utknął. Utopiono tam wiele milionów i zaczęły się kłopoty firmy.Wielu pracowników zwolniono i obecnie wykonuje małe zlecenia-atmosfera w pracy jest nieprzyjemna-niema pewności czy firma wyjdzie na prostą.
jaro 2014-10-31 13:41:10
jeśli chcesz stracić wszystko to są w tym najlepsi tak wykręcą przy odbiorach by nie zapłacić albo zgonić na podwykonawce swoje błędy i winny . szmaciarze ogólnie mówiąc
miki 2016-04-22 14:56:44
Jasiek' a aplikowales do nich bezposrednio czy przez jakas agencje, bo ja odwiedzilem ich strone internetowa ale nie maja nic o aktualnych ofertach pracy, poza tym tak biję sie z myslami ponieważ ludzie ich równe oceniaja
Zostaw swoją opinię o INTERBUD WEST - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERBUD WEST