Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Misiek

Od jutra zaczynam walkę o ujemne punkty. Niech odsuwają od kontaktu z klientem, mnie to na rękę. (usunięte przez administratora)

@Misiek

Sprawa prosta, czyli ujemne punkty, program naprawczy czyli laba, zaliczasz egzamin bo znajomość fachu i procedury w jednym palcu i tak w kółko, kto kogo.

Jasiek

Wierzycie w jakiekolwiek kary? To ciekawe podobno startują do kolejnego przetargu. Eltel i "pomarańczowi" idą w jednym szeregu. Główny cel to cięcie kosztów. Nie można utrzymać jakości bez kosztów. Jak długo jeszcze będziemy chronić ciepłe stołeczki ludzi, którzy potrafią tylko nas gnoić, zastraszać, poniżać, wymyślać niepotrzebne procedury, obarczać odpowiedzialnością za wszystko, żądać niemożliwego, a wszystko po to, aby wyzwolić w nas poczucie winy i całkowitego podporządkowania? Panowie to jest psychologia. Odpowiem. Nic się nie zmieni, dopóki 100% załogi nie rzuci wypowiedzeniami o pracę. Przepraszam tylko klientów i proszę o zrozumienie, że serwisant ma niewielki wpływ na jakość świadczonych usług.

ASAM

Nie jest źle. Czytaliście już nowe procedury ? Punkty karne itp. ? Właściciel sieci przechodzi sam siebie :)

tak
@ASAM

Możesz jaśniej ?

Asam
@tak

Nowy program certyfikacji serwisanta. Czyli inwigilacja wchodzi na nowy poziom, sprawdzanie rozmów w 100%, ocena jakości wykonania pracy, ocena klienta itp... Więcej przeczytasz w 'Sabie'.

tomek

Tez zwolnilem się z tej chorej firmy. Nowej pracy szukalem okolo 2 tygodni, dalej pracuje w branży ale juz nie na miedzi tylko na świetle. To jest przyszlosc a nie stare zasyfiale tkm... lepiej wiejcie bo eltel to (usunięte przez administratora) z niska pensja na poziomie 1600 netto z weekendem x2 w miesiącu brak sprzętu kupa stresu i wiecznie niezadowoleni klienci którzy opierd..alaja cie na każdej awarii. Obecnie stawka w mojej firmie exatel na starcie to 2300 netto ze ścieżka rozwoju. Pole am zmianę szczerze.

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
bkl

W Eltelu Poznań jest fajna ekipa. Choć płace i presja z warszawki straszne.

Alien

(usunięte przez administratora)Szkoda mi Was koledzy, którzy nadal tkwicie w tym bag**ie. zauważcie że wszyscy którzy odeszli mają lepszą i spokojniejszą pracę. Ja oraz dwóch moich kumpli opuściliśmy tą firmę składając wypowiedzenie (Tak mieliśmy to ogromną satysfakcję że to MY REZYGNUJEMY)Jeden z nas ma własną jednoosobowa firmę w niemczech, drugi pracuje w branży elektrycznej a ja załapałem się do innego operatora telekomunikacyjnego (tak pracuję jako monter bezpośrednio u operatora, nie jesteśmy podwykonawcą) Wszyscy jesteśmy zadowoleni, czasem spotykamy się przy piwku :-). A tak na marginesie, obecnie w Polsce jest kilkaset!!! podmiotów gospodarczych, które maja status Operatora Telekomunikacyjnego, i większość z nich to firmy działające na obszarze kilku powiatów czasami nawet mniej, wszyscy zatrudniają własnych monterów, i płacą może nie po 3,5 tyś zł/miesiąc ale zdecydowanie lepiej niż Eltel. Praca tylko 8 godzin, wszystkie święta wolne, w soboty tylko dyżury np. co trzecią sobotę i najwyżej do 15:00.

Mark

To prawda że znajdą się tacy którym Eltel podpasuje, bo w życiu nic innego nie próbowali i myślą że Pana Boga za nogi złapali. No cóż samo życie. Nigdy nie robiłem rozeznania w temacie ilości ocen innych firm na tym portalu, ale coś mi się wydaje że Eltel jest prowadzącym w kwestii złych opinii. Dlatego dziwie się niektórym że mimo tylu złych opinie o firmie to i tak tam lezą.

ASAM

A jak tam miewa się strefa Bielska ? :)

Maniek

...hehehehe ja też odszedłem z Eltela w zeszłym roku, dostałem się z kolegą pod lepsze skrzydła, i dalej siedzimy w łączności. Koledzy wiejcie z tego zatopionego wraku bo Was nerwy same zjedzą ! Stres i nerwica to tylko czeka tych, co pracują w tej pseudo firmie. Pzdr.

iku

Prawda taka jest ,że Eltel nie szanuje pracowników !Podzielam opinie Mark.

Mark

Alternatywa, na pewno. Ja pracowałem naprawdę sporo lat, ale jak poszedłem do nowego pracodawcy i zobaczył moje CV to po dwóch tygodniach dostałem umowę na czas nieokreślony. Praca jak to praca nikt nie płaci za siedzenie raz lepiej raz gorzej ale jest zdecydowanie lepiej niż w Eltelu, spokój, poczucie bezpieczeństwa i bardzo ważne to poszanowanie pracownika. Może miałem farta? nie wiem ale na pewno trzeba próbować. Rynek telekom. jest duży i potrzeba dobrych fachowców. Szukałem w necie firm teleinformatycznych w moim okręgu i osobiście rozmawiałem zanosząc CV. Długo nie czekałem na rezultaty. Podpowiem tyle że internet to nie tylko neostrada. Teraz po pracy odpoczywam w domu i wiem ze mam cztery dni długiego weekendu. A koledzy z Eltela? piątek swiątek i niedziela. współczuję więc próbujcie

Mark

Koledzy ,kiedyś pracowałem w tym bajzlu. Przez lata człowiek się przyzwyczaja ale tak się złożyło że już mnie tam nie ma i to nie ważne z jakich powodów. Powiem jedno NIE żałuję że odszedłem. Wierzcie mi ze naprawdę istnieją firmy które doceniają waszą wiedzę i zaangażowanie. Poczułem się tak jakbym po wielu latach zrzucił kajdany. Tak jak poprzednik napisał " Nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) quot; bo będziecie za psie pieniądze pracować pod presją czasu i obawą ze was zwolnią. Oj dużo by tutaj pisać ale nie o to chodzi. Szkoda mi tych młodych ludzi bo nie wiedzą że to jest dno a jednocześnie boją się rozglądnąć za czymś lepszym, ludzkim gdzie dyrektor będzie twoim kolegą z pracy a nie batem o umyśle takim, co w reklamie Alior Banku wykreślił cyrkiel.

Rudi

Przestroga dla chcących pracować w Eltel. Nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora)

@Rudi

Święta racja z tym bagnem, Eltel to firma bez przyszłości ! Już nikt nie płaci mniej za pracę niż ta firma !

iku

Praca serwisant , ogłoszenie ! Opis stanowiska: dostarczanie i utrzymanie usług telekomunikacyjnych, wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, mile widziane: orientacja w sferze komputerów i elektryki. Ile może dostać netto taki serwisant :

gg
@iku

brutto 1700-1900zł,czyli na rękę jakieś 1450zł wraz z jedną niedzielą pracującą

normalny

Eltel to firma z przyszłością i z wielkim potencjałem na rozwój pracowników . Z przyszłością firmy idą wielkie pieniądze dla pracowników .Pracujcie wytrwałe ,a doczekacie się podwyżek .

obserwator

Eltel to firma bez przyszłości. (usunięte przez administratora)

Poznań

Na dziś masakra...tak się nie da pracować...

klimek

To jest robota w warszawie kmiotku. A tamten eltel nie ma z naszym nic wspólnego.

Asam

Rotacje, rotacjami, zależy czego oczekujesz od pracy w tej firmie ?

wb

Jak jesteś odporny psychicznie to możesz próbować. Rotacje są częste. Asystent ma lepszą stawkę niż serwisant (chyba).

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA