Opinie o Widamid Sp. z o.o. w Łańcut

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Widamid Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Widamid Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Widamid Sp. z o.o. w Łańcut

Administrator Nowy wpis

Widamid Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierowca c w mieście Łańcut. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Były pracownik Nowy wpis

Firma jest nieuczciwa obiecują premie a za przeproszenie (usunięte przez administratora) dają nie polecam pracy w tej firmie a szczególnie w sklepach Asia na podzwierzyncu i Sobieskiego wogóle w każdym sklepie

Beti Nowy wpis

Czy jeżeli jest się kierowcą w tej firmie, to jeździ się na trasy międzynarodowe czy tylko po Polsce? Zastanawia mnie to, czy każdego dnia wraca się do domu, czy jednak nie? Może rozjaśnisz mi jak to w praktyce wygląda :) Zbieram informacje dla męża, który myśli nad tym, czy się tutaj przyjąć

KIEROWCA Nowy wpis

Czy ktoś moze napisać jakie wynagrodzenie dla doswiadczonego kierowcy oferuje firma Widamin na kierowce kat B oraz C ? ogloszenia wystawiaja firmy rekrutacyjne na portalach, a wynagrodzenia brak..

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat. C w firmie Widamid Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Aneta

@Anonim, w takim razie jak Widamid Sp. z o.o. rozwiązuje kwestię nadgodzin z pracownikami? Jeżeli nie wypłaca dodatkowej należności za nie, to czy w takiej sytuacji mogą oni sobie odbierać w tygodniu dni wolne za te nadgodziny? Napisałeś również, że wiele nie zostało jeszcze powiedziane w związku z pracodawcą jakim jest Widamid Sp. z o.o.. W związku z tym proszę Cię o zamieszczenie na forum tych informacji, które w Twojej opinii mogą być merytoryczną i wartościową wiedzą na temat zatrudnienia u tego pracodawcy.

Bogus
@Aneta

O ile mi wiadomo, jeśli można się wtrącić, nadgodzin w rozumieniu pracodawcy nigdy tam nie było. Pracy jest bardzo dużo (kierowca/vanseller). Ciężko przez 8h dać radę wszystko zrobić, więc człowiek zostaje po godzinach za które nikt nie płaci. Pracodawca nikomu nie "każe" robić nadgodzin. W umowie jest zapisane 40 h, pon-pt, lecz nikt nie rozlicza tam stawki godzinowej, więc tak na prawdę jest nielimitowany czas pracy. Nie wyrobisz się przez 8h bo nie jesteś w stanie, więc zostań i do północy. Plus jednak jest taki, że przeważnie pracownik sam się zwalnia z tej firmy bo pracodawca nikogo nie wyrzuca. A jeśli tak, to już trzeba mocno namieszać żeby tak się stało. Raczej kierownicy trzymają stronę pracownika np na mrożonkach (najlepszy kierownik!).

Tomasz
@Bogus

Chciałbym mieć dobrego kierownika! A z tym czasem pracy, jako kierowca vanseller, to nie da się by w zaewidencjować dodatkowy czas pracy, albo przerwać robotę po ośmiu godzinach? A co do kluczowej dla mnie kwestii, to, czy kojarzysz, jak się na tej pracy wychodzi finansowo?

Kierowca kat C

Firma jest w porządku. Jeśli chodzi o warunki pracy dla kierowców są dobre. Za nadgodziny płacą, lub do odebrania są dni wolne. Premie też są wypłacane co miesiąc. Na okres Świąt są bony podarunkowe. Atmosfera w pracy dobra.

@Kierowca kat C

A warunki dla handlowców znasz? Pytam, bo widziałam na stronie, że szukają, warunki raczej podobne? A ktoś wie może jakie prowizje potencjalnie przysługują?

kawosz
@Kierowca kat C

Cos wiecej mozesz powiedziec ? jakie wynagrodzenie ma kierowca kat c ? praca po ile godzin w tygodniu ?

pajakmsdd

Nie polecam podejmować pracy w tym miejscu niestety nie szanują pracowników dużo wymagań a płaca niestety najniższaa.. cały czas stres i presja brak motywacji i chęci rozwoju współczucia osobom którzy muszą się męczyć w tym miejscu oprócz kasjerow bo oni mają mniej obowiązkow niż inni pracownicy....

Joanna
@pajakmsdd

Z czego wynika to, że praca jest stresująca? Coś nie tak z atmosferą? Czy po prostu taka specyfika pracy?

Nie polecam podejmować pracy w tej firmie. Musi brakować ludzi do pracy skoro zatrudniają osoby nie nadające się do tej pracy. Panie zmęczone i opryskliwe, jak by to była wina klienta że muszą pracować. A w sklepie obok stawu browarnego to już totalny wysyp (usunięte przez administratora) i ,,wieśniactwa" a od niektórych pań to wódą jedzie na kilometr. Wstyd, gdzie są kierowniczki....

Zgoda
@12345

Dokładnie. A na domiar złego, przy kasie klient się dowiaduje, że nie może płacić kartą bo czytniki im nie działają. Po kilku próbach kilkoma kartami, Pani stwierdza, że to wina banku klienta i się w opryskliwy sposób obraża. Żenada. Strach robić tam zakupy.

Wojtek

pracowałem kilka miesięcy jako kierowca,odszedłem bo zmieniłem adres. Firma dystrybucyjna z problemami jak każda w tej branży ale i tak dosyć ułożona,wobec pracowników w porządku,kasa jak w zegarku,nadgodziny plus premia zawsze uczciwie rozliczone,polecam

Hanna
@Wojtek

Rozumiem, dziękuję za Twoją opinię. Może dodałbyś kilka słów na temat premii, czy są one wynikowe i jak są naliczane? To pomocna informacja, bo Widamid rekrutuje pracowników na swojej stronie. Pomożesz komuś podjąć decyzję, czy składać CV.

@Wojtek

Nadgodziny ? Premia ? Jak weszła pandemia to na sklepach pracownikom poucinali a robili po 15 , 12 h i żadne nadgodziny nie były wypłacone.

Xxx
@Wojtek

Jaka premia???? Ucinają premie jak tylko mogą! Firma płaci śmieszne pieniądze...nawet za nadgodziny. Omijajcie firmę szerokim łukiem.

@Xxx

No ale odkąd skończyła się pandemia to normalnie wypłacają co trzeba? A za nadgodziny to jak liczą?

Ktoś

Nie polecam pracy w tejże firmie dlatego ze nic nie szanują pracowników

@Ktoś

A pod jakim względem nie szanują według Ciebie? Widziałam doniesienia o niskich stawkach to o to Ci chodzi?

Kai
@Ktoś

Jaka praca taka płaca... zarobki adekwatne do pracy, jeśli ktoś pracuje i angażuje się w to co robi to i zarobki są w porządku.

@Kai

Tak? To ile maksymalnie da radę zarobić podczas pełnego zaangażowania?

Gosia

Interesuje mnie ile zarabia się w sklepie Delikatesy Asia na miesiąc na czysto ,czy ktoś może odpowiedzieć.

Katarzyna
@Gosia

Domyślam się, że poszukujesz informacji w związku z ogłoszeniem o pracy - wysłałaś już CV? Ciekawa jestem jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jeśli masz ją już za sobą będę wdzięczna za opisanie, jak przebiegała.

@Gosia

Najniższa i Jeszcze nie raz ucinają ;)

@Par

Wynagrodzenie za pracę nie może być niższe niż minimalne więc pracodawca nie może go "uciąć" - @Par , tak dla informacji. Z tego co wiem wynagrodzenie minimalne plus premia, nadgodziny wypłacane, a za pracę w sobotę zawsze przysługuje dzień wolny w tygodniu Pozdrawiam

Ilona
@Kasia

a czemu za sobote jest dzien wolny a nie dodatkowa kasa? to wlasciciel tak zarządzil ?

@Kasia

a oprócz najniższej są jakieś premie czy raczej nie ma na co liczyć? albo chociaż jakieś benefity hmm?

Lola
@Gosia

Szkoda Pani zachodu niech nawet nie patrzy na tą "firme"

@Ilona

Sobota jest zwykłym dniem pracy nie jest to dzień ustawowo wolny, pieniądze za dzień pracy pracownik i tak dostaje, tyle że norma pracy tygodniowa to 40 godzin więc jeśli ktoś przychodzi w sobotę to w związku z tym ma na tygodniu dzień wolny.

@Ewa

Najniższa krajowa plus premia oraz dla pracowników rabat na zakupy w Delikatesach Asia i dodatkowa premia na święta do wykorzystania również w Delikatesach Asia.

Gosia
@Lola

czy ma Pani doświadczenia z tą firmą?

Izabela
@Kasia

A mogłabyś zdradzić ile wynosi ten rabat? :) Jestem też ciekawa, czy dostaje sie umowę zlecenie czy o pracę?

@Kasia

Zawsze jest to umowa o pracę.

Joanna
@@Kasia

Nawet na początku? A na ile miesięcy dają taką umowę na start?

ANDRZEJ

JAK WYGLĄDA PRACA NA STANOWISKU DOZORCA W FIRMIE WIDAMID BYŁ KTOŚ NA ROZMOWIE O PRACĘ JAKA PŁACA I JA WYGLĄDA REKTUTACJA ILE TREBA CZEKAĆ PO ZŁOŻENIU CV

Ilona
@ANDRZEJ

nie wiem czy wiesz ale pisanie caps-lockiem to oznaka podnoszenia głosu i nie jest dobrze widziana nawet u pracodawcy więc wysyłając jakiegoś maila do nich napisz normalnie wiadomość a nie w ten sposób. zgadzacie się ze mną?

Nieznany

Witam mam pytanie z wiaazku z firma widamed jak wyglada kwiestia pracy czy warto sie zatrudniac

Robert
@Nieznany

Jeśli jesteś zainteresowany pracą to na stronie http://www.widamid.com.pl/Kariera są oferty dla magazyniera, sprzedawcy-kasjera i kierowcy z kategorią B i C. Jeżeli zdecydujesz się na rekrutację sam ocenisz czy warto przyjąć pracę. Napisz jaką decyzję podjąłeś.

Nieznany
@Robert

A jak u was ze zmianami i czy praca od pon do piat np magazynier

@Nieznany

W każda sobotę tez .

H333

Nie polecam pracy w tej firmie nie doceniają pracowników masz zapieprzac przez 8 godzin bez przerwy bo przecież ci się nie należy masz robić do zajebania a kierowniczki mają gdzieś czy dajesz rade czy nie czy się wyrabiasz (usunięte przez administratora)o pierdoły a pieniądze śmieszne do wykonywanych zadań.

Ogłoszenia o pracę

Człowiek dzwoni i pyta o pracę, ogłoszenie dopiero co dodane a mówią że nie aktualne, pani kadrowa wysłowić się nie potrafi, jakaś paranoja, nie polecam.

Łańcucianin

Piszę na tej stronie bo mam raką intencję nie jako pracownik tylko jako mieszkaniec miasta Łańcuta wiadomo jak się w tym kołchozie traktuje pracowników ale poszli dalej wpadli na genialny pomysł i sprowadzili jakaś berbeluche z Torunia i nakleili etykietkę z logo Łamcut wiepytam pnie prezesie widsmidu czy pan tak juź nisko upadł czy ostatnio dukuczliwe upały pomieszały Panu w glowie i doznał Pan szoku termicznego wychodzac z klimatyzowanego pomieszczeni czlowieku olaleś tradycje i historię z czego nasze miasto slyneło fabryka wodek została sprzedana i pogrzebana z historią naszego miasta apeluje aby ten tandetny towar i logo naszego zamku widniejace na tej butelce bylo jak najszybciej usuniete z panstwa sieci

Security_xd

Witam pracowałem w tej firmie starałem się wykonywać pracę na najwyższym poziomie po czym zostałem zwolniony bez podania przyczyny zwolnienia. (usunięte przez administratora) Kierowcom każe wozić chłodnie z mrożonkami, jedno zamarza drugie się topi. Kierowcy wobec siebie nawzajem w porządku oraz kierownicy. Nie polecam tej firmy.

Były pracownik.

Dorobili się na zerowaniu na pracownikach. Nie płacą za nadgodziny

CCCCCCC459

CZY FIRMA ZATRUDNIA LUDZI Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI ?????

Widamid moglby byc dobrym miejscem pracy gdyby nie: pieniadze nieadekwatne do wykonywanej pracy a ponadto nielimitowany czas pracy (z korzyscia dla pracodawcy oczywiscie bo tam jest wszystko z korzyscia dla pracodawcy) 12-16 godzin to norma w tej firmie a w umowie 40h tyg. wiec po co placic ludziom za nadgodziny?! Tak sie dorabiaja "najlepsi" . Lepiej dobrze sie zastanow zanim zdecydujesz sie pojsc tam do pracy. Niedowiarkow lub osoby niezgadzajace sie z powyzszym zachecam do przekonania sie o wszystkim (bo wiele niezostalo tutaj powiedziane) na wlasnej skorze bo na pewno zostaniesz przyjety. Rotacja jest duza szczegolnie wsrod kierowcow. Wydaje mi sie, ze ludzie nie odchodza z pracy gdyz warunki pracy sa dla nich zbyt dobre lecz zawsze szukaja lepszego miejsca. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Widamid Sp. z o.o. - Łańcut

• Jak się pracuje w Widamid Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Widamid Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Widamid Sp. z o.o.?

Widamid Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Składowa 2
    37-100 Łańcut