Opinie o Edukacja Polska SA. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Edukacja Polska SA.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Edukacja Polska SA. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edukacja Polska SA. w Warszawa

?

Cała prawda teraz to już Park Edukacja, nowa firma, nowe konta bez długów, nie ma co liczyc na jakiekolwiek wynagrodzenia ponieważ ważniejsza jest prywata ekipy rządzącej niż szary nic nie warty pracownik. Powinni im się w końcu dobrac do tyłków bo ludzi traktują jak najgorsze śmieci a sami strugają PAŃSTWO któremu niestety słoma z butów nigdy nie wypadnie.

PH

Teraz to już nie Edukaja Polska tylko Park Edukacja myk ten sam co kiedyś zmiana nazwy, nowa firma, przeję dobra,a długi w starej i gołej. To nie Konsultant Edukacyjny tylko handel obnośny.Firma funkcjonuje ze sprzedaży bieżącej pomocy dydaktycznych jak nie ma sprzedaży nie ma kasy, wypłat, ZUS-u ubezpieczeń i zaliczek na paliwo, w dodatku jeżdzisz i nie jesteś ubezpieczony. Przedstawiciele chyba nie są świadomi że w razie choroby lub wypadku (nie daj Boże) zostają na lodzie. Jak zatankujesz za swoje to czekasz miesiące aż sie rozliczą. W wakacje i ferie gdy nie sprzedajesz siedzisz w domu i żyjesz z oszczędności. Powodzenia nowym naiwnym szukającym pracy.

były

edukacja polska zalega mi sporo kasy, zresztą nie tylko mnie, a na dodatek w ogóle nie zapłaciła składek do zus, nie zapłaciła również ubezpieczenia zdrowotnego

Boria

A po co masz się dogadywać? Od 2011 firma nie wypłaca na czas pieniędzy, jeśli w ogóle je wypłaca. Będziesz się wtedy dogadywał? Lepiej dać sobie spokój.

Pelagia
@Boria

Od strony prawnej-umowa o pracę gwarantuje odzyskanie należnych pieniędzy w Sądzie Pracy. Koszty sprawy-0 zł. Zaś działalność gospodarcza-tu kodeks cywilny wchodzi. Różnica jest taka, że też odzyska się pieniądze, tylko trzeba wnieść do sądu opłatę 5% kwoty sporu-np. od 5 tys zł jest to 250 zł. I pewnie trochę dłużej to trwa. Ale jeśli jest umowa i jest w niej zapisana podstawowa kwota to sprawa do wygrania. A to że sobie odpuszczacie powoduje, że ta firma od 2 lat robi Was " na szaro"

chemik

W normie. 78% azotu, 21% tlenu, do tego trochę pierdów i innych smrodów. Czyli tak, jak powinno być.

wdfr32

Dobrze że jest takie forum. Mialam udać się na rozmowę kwalifikacyjną ale po przeczytaniu opinii zrezygnowałam.

bolo

lepiej nie jest ponieważ firma znów zalega kilka miesięcy z wypłatami a menagerowie to cwane lisy i wiedzą jak doić :)

Konsultant Edukacyjny

moim zdaniem jest już tam lepiej .

PH

I nadal się nic nie zmieniło ? Nadal Pandy bez klimy ? Jeżeli jest tak źle , to dlaczego ludzie tam jednak pracują m.in. menadżerowie ? Pozdr.

kwas

czy web płaci, czy ludzie nadal muszą jeździć po placówkach i sprzedawać zabawki aby mieć na pensje? Bo na pewno web nie sprzedaje pakietów do pierwszej klasy nie zmieniony od 4 lat. Przedszkole również bez zmian bez liftingu pozostaje. Proszę potwierdzić czy tak jest nadal :)

ksiegowy

Prawda jest taka że ta łajba nabrała juz tyle wody że tonie wiec ratowac sie kto może!!!

maria

czy epsa nie wep ogłosiła już upadłość? na stronie krs nie ma tych informacji, a kadrowa o tym mówi, jaka jest prawda ktoś wie?

Całę szczęście niedoszły konsultant

Miałam iść na rozmowę o pracę konsultanta w tej firmie ale po tych wypowiedziach po prostu sobie podaruje, szkoda czasu!!! Ale mam numer tel: do kogoś kto zaprosił mnie na rozmowę w woj.pomorskim (usunięte przez administratora)

Narg

Ludzie po co zadajecie takie pytania. Ta firma nie wypłaciła złotówki pracownikom, których zatrudniła na początku roku. Od EP należy trzymać się z daleka. Tam nie ma pracy, jest wolontariat.

Konsultant Edukacyjny

Jaki samochód firma oferuje(model,rok , itp;) ? Jak ogólnie wygląda tam praca, jak się to sprzedaje ? Pozdrawiam

marysia

czy ktoś posiada jakiś nowy kontakt do firmy edukacja polska s.a.? stare nr tel. nie dopowiadają, pocztę ktoś przyjmuje, ale na nią nie odpowiada...

ciekawski

To ja nic nie rozumiem, po co chca nowych zatrudniac?

baran

WEP się wyniósł z siedziby w Markach w popło (usunięte przez administratora) na Bemowo, niby coś wydrukowali z pakietów dla szkół...jednak właścicielem jest ten sam człowiek co Edukacji, ludzie którzy jako ostatni się z EP zwolnili nawet nie mają od kogo dostać PIT-ów za przepracowany rok bo EP nie ma już ani kadrowej ani księgowej ani nawet dozorcy!!

Ciekawski

No właśnie, bo wczoraj było ogłoszenie na przedstawicieli. To istnieją czy nie?

ktoś

Czy ta firma jeszcze istnieje??? Są mi dłużni pieniądze za wykonaną pracę. Czy są jeszcze zbawcy z Juki, najlepsi na świecie magicy chaosu.

Zostaw merytoryczną opinię o Edukacja Polska SA. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Edukacja Polska SA.?

Kandydaci do pracy w Edukacja Polska SA. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Edukacja Polska SA.