Opinie o Carfi Polska Sp. z o.o. w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Carfi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Carfi Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carfi Polska Sp. z o.o. w Siedlce

Zenada wyzysk z ludzi nawet w trzech kroli pracowac trzeba..spala sie w piekle za to a sami tacy pobozni..

lukasz

przetrwalem tam 3dni niestety niemialem wiecej ochoty i checi tam pracowac !!! slabe wynagrodzenie to glowna podstawa !!

monika

witam pracowalam tam 3msc tylko i wylacznie z mojej wynikajacej sytuacji finansowej. OGOLNIE NIEPOLECAM PRACA DLA MURZYNOW !!! dramat brygadzistka magda ..... niemyta omijac szerokim lukiem !!

była pracownica

usunięto moją wypowiedz.Carfi ma do ukrycia wiele. Prawda jest taka: obiecują złote góry,dostajesz umowę zlecenie od stycznia do czerwca bo wtedy jest sezon maja zlecenia i pracujesz na 3 zmiany za 7,45 netto.Po sezonie nie masz już pracy.Praca ciężka obsługujesz 2 maszyny a jak się wyrabiasz to w nagrodę dostajesz jeszcze jedną maszynę a brygadziści cieszą się,że mają jeleni.Wyzyskiwacze i tyle.Szczerze odradzam wyzyskują ludzi na maxa,nie mają szacunku do pracowników.Omijaj wielkim łukiem taką firmę.

poco mi nick
@była pracownica

Ta najlepiej siedzieć na (usunięte przez administratora) i żeby się samo zrobiło, co tam jest takiego ciężkiego bo nie przypominam sobie żebym tam dźwigał hehe co detal z taśmy zdjąć i w karton poukładać i do tego z plastiku ( tworzywa ) no ludzie na litość jak to dla ciebie jest ciężkie to powodzenia idź do łopaty tam będziesz miał lżej hehe co przepracowałeś nockę i uciekłeś nie masz jaj w takim razie dla ciebie niema żadnej roboty .

była pracownica
@poco mi nick

Nie opowiadaj bajek.Oboje wiemy jak jest w tym syfie.Przepracowałam tam 5 miesięcy i nockę tez nie jedną.Zawsze byłam pracowita nigdy nie siedziałam na (usunięte przez administratora) a na pewno nie tam.Szacunku do człowieka nie mają ani brygadziści ani kierownictwo ani prezesik.A tak naprawdę dzięki ludziom mają ciepłe posadki.Więc nie mydl oczu ludziom bo jesteś śmieszny w tych swoich wypowiedziach.

poco mi nick
@była pracownica

Ja bajek nie opowiadam tylko ty pisząc ze tam jest ciężka praca

była nieznana
@poco mi nick

to czemu się zwolnilas jak tak mówisz ze tam lekko. ...

Martin Luther King

Dodam coś od siebie. Z zewnątrz firma robi wrażenie. Ładny, nowy budynek. Jednak jeśli przekroczy się próg, od razu uderza kolor ścian. Dookoła szarość. Żadnej roślinności, żadnych obrazów. Ogólnie człowiek czuje się jak w jakimś więzieniu. Ogólnie rzecz ujmując jest przytłaczająco. Jeśli chodzi o zarobki. Marne, nie ma szans na podwyżkę. Jest co prawda zwrot za wczasy i premia na święta. Więc chociaż to rekompensuje pustkę w portfelu. Marne to jednak pocieszenie. Najgorsze jest to jak się traktuje tutaj człowieka. Pracownika obarcza się nieproporcjonalnymi obowiązkami co do płacy. Każdy krok śledzi czujne oko przełożonego. Nie można chwili z kimś zamienić dwóch zdań bo za chwile masz rozmowę z pracodawcą i ucina Ci się premie, jeśli jakąś posiadasz. Brak możliwości rozwoju i szkoleń. Nikt nie inwestuje tutaj w nikogo. Na wszystkim się oszczędza. Na halach w lato jest bardzo gorąco. Nawet do 36 - 38 stopni. W zimie zimno. Poniżej 18 - 16 stopni. Dodatkowo, hala produkcji jest niewietrzona. Smród tworzywa unosi się w powietrzu. Potem to człowiek wdycha. Bardzo szkodliwe warunki pracy. Organizacyjne ta firma to niezły żart. Brak jakiegokolwiek porządku. Każdy sobie. Jednak co się dziwić, skoro całe kierownictwo wywodzi się z jednej rodziny. Atmosfera potrafi przyprawić o niezłą depresje. Tutaj człowiek czuje się jakby był w (usunięte przez administratora) Taki Gułag. Żadnej motywacji do pracy. Mobbing jest tu na porządku dziennym.

duzy

Z tego co można tutaj przeczytać wynika że to firma jakich obecnie mnóstwo. Jeżdża na ludziach jak na bydle. Zastanawia mnie fakt, iż od wielu miesięcy wciąż spotykam oferty pracy w PUP. Czyli albo brak chętnych albo taka rotacja.

gość

Zawsze warto skontaktować się z firmą i osobiście dowiedzieć się szczegółów.

pracownica byla

dramat omijajcie ta firme szerokim lukiem robia z ludzi murzynow i jeszcze placa ..... Niepolecam !!!

Emi

Witam. Jestem pracownikiem tego zakładu od wielu lat ale to co reprezentuje sobą pseudo inżynier P.S .to ludzkie pojęcie przechodzi. Zero zrozumienia brak szacunku dla pracownika , leń, ludzi za błędy to by krzyżował a jego wiele błędów jest tuszowanych i cicho sza brak słów. Proszę popytać pracowników co onim sądzą, wszystkie opinie będą po łacinie.

Firma powinna nazywać się nie Sp. z o.o. lecz KZ Carfi. W rolach głównych kapo U.S i P.S. Zamierzam sprawę o mobing zgłosić do PIP-u.

czytelnik

podeślij link do tego rankingu, chętnie poczytam. Ewentualnie podziel się z nami pierwszą dziesiątką.

Martin

To nic nie wiesz.Firma z prezesm na czele to lider w wyzysku. Zgadzam się z opiami wyżej. Nie przyjmucie się do tego zakładu, bo płace są marne,a harówka ciężka. Prezes miły,ale nie słowny taki tojfel w białych rękawiczkach.Firma rodzinna ręka ręke myje. Odradzam, szukacie pracu w stolicy jak już.Szkoda życia.

Narzekacie na to Carfi, a ja z miłą chęcią bym się tam zatrudniła. Pracuję też w firmie rodzinnej Polimex i wcale nie ma sielanki, a nawet gorzej, bo wszystkim pozabierali premie i wszyscy jadą na marnych podstawach od dłuższego czasu. Znam właścicieli Carfi i wiem, że pracownikom, którzy solidnie pracują nie dadzą zrobić krzywdy...

są jeszcze inne firmy tylko poszukaj a jeśli chodzi o to czy to obiektywna opinia to sobie poczytaj reszte wpisów i zastanów sie czemu na temat dobrych firm nie ma żadnych komentarzy

student

to obiektywna opinia? Byłbym wdzięczny za rozwinięcie wątku:) zależy mi na zdobyciu doświadczenia, a z tego co się orientuje, carfi to niestety jedyna firma w branży przetwórstwa tworzyw w okolicy:/

Daruj sobie te firme nic sie nie nauczysz potraktują cie jak zwyklego (usunięte przez administratora) z wykształceniem

studnet

Witam. Mam do Państwa pytanie, czy może orientuje się ktoś, czy i na jakich zasadach carfi przyjmuje stażystów? jestem studentem IV roku MiBM o specjalności przetwórstwo tworzyw polimerowych. Jako że studiuję nowym dwustopniowym programem, jestem tuż przed obroną inżynierską, jednak studia mgr zaczynają się dopiero od października. Pozostaje mi 7 miesięcy wolnego, które chciałbym efektywnie wykorzystać zdobywając praktykę w branży. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź:)

Zaczeliśmy Nowy Rok 2011, moze przyjda zmiany na lepsze . Od czasu jak kierowniczka nas objechała za opinie to zamilkliśmy , moze czas to zmienić bo znowu powialo nudą

Znalazłem juz po raz trzeci w tym roku ogłoszenie ze poszukujecie automatyka.Cały czas sie zastanawiam czy warto złożyć aplikacje na te stanowisko.Czytam wasze wypowiedzi o pracodawcy i mam dylemat -wypowiedzi są w wiekszości negatywne, ogłoszenie juz trzeci raz sie ukazuje to oznacza albo potrzebujecie tylu automatyków lub przeciwnie jest duza rotacja bo płaca i warunki pracy marne, moze zła atmosfera, niekompetencja kierownictwa albo poprostu ogłoszenie nijak ma sie do rzeczywistości. Czy ktoś mnie oświeci bym wiedział czy warto z waszą firma wiązać kariere. Bedę wdzieczny za uczciwą i szczerą odpowiedź

co sie dzieje ludzie przychodzą i odchodza, duża rotacja, nowe twarze a czemu starzy pracownicy odeszli?

Zostaw merytoryczną opinię o Carfi Polska Sp. z o.o. - Siedlce

• Jak się pracuje w Carfi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carfi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carfi Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carfi Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carfi Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carfi Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 81 ocen.

Carfi Polska Sp. z o.o.