Opinie o Carfi Polska Sp. z o.o. w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Carfi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Carfi Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carfi Polska Sp. z o.o. w Siedlce

Dalej dno dno dno , mobing jest tu na porządku dziennym , płacą mała co do wymogów , ogólnie omijacie ta niby pracę szerokim łukiem

ustawiacz

W tygodniku siedleckim. Tylko zastnawiajaca jest rotacja..albo ludzie sobie nie radzą albo nie odpowiadaja im warunki, płaca itp. Wiadomo każda firma jest inna, inne maszyny inne wyroby i zawsze potrzebny jest czas na nauke. Ale jesli ktos popracuje, wgryzie sie, nauczy a później odchodzi to coś jest na rzeczy. Pracownik doceniony, odpowiednio wynagrodzony czujący się pewnie w zakładzie od tak nie odejdzie..

@ustawiacz

I znowu szukają ustawiacza. Pewnie jest tam nie zaciekawie..

?????

witam czy to prawda? zarobki kolo 1700 raz w roku 13stka wczasy pod grusza i dobre paczki na swieta dla dzieci takie mnie sluchy doszly interesuje mnie praca tam tylko nie wiem czy warto a i praca od pn do pt weekend wolny

Jam anonim
@?????

Wszystko to prawda co do zarobków. Bo są dużo wyższe niż napisałeś. Ta firma to jest porządna i dba o pracowników.

Miro

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie nic na forum? Nowi chętni do pracy korzystają z opinii pracowników.

Leszno
;-)

Pozdrawiam Szczepana :-)

byla nieznana

nie szanują ludzi, szkoleń bhp zero, myślą że od razu będzie ktos od 2 do 4 maszyny obsługiwał szybko i dokładnie. traktują ludzi jak nie Wolinka. ..... aj jednym słowem dno i nie Polecam

@byla nieznana

Z dwojga zlego wolalem miec 4 maszyny niz jedna butelke

Siedlczanin

A jak się pracuje na produkcji ?

@Siedlczanin

Słyszałem,że na produkcji pracuje się lepiej niż na montażu.Praca nie jest trudna,ale trzeba się do niektórych maszyn się wprawić. Zwłaszcza dotyczy butelek,które potrafią początkowo sprawić trudność ze względu na obróbkę przy tempie produkcji produktu.Na podstawie tego oceniają czy się nadajesz do pracy.Warto powiedzieć,że jeżeli zbyt dobrze nie wykonasz zadania będziesz musiał po godzinach lub w dniu wolnym poprawiać ponieważ Kontrola Jakości tego ci nie zaakceptuje.Brygadziści są w większości ok.Współpracownicy też są w porządku.Na początku raczej są pomocni. Teraz od listopada zaczął się u nich ,,sezon'' i pracuje się w systemie 3 (6-14,14-22,22-6) zmianowym we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem świąt po 6 dni pracujących i dwóch dniach wolnych.

tech

Stanowisko kierownika technicznego czyli utrzymania ruchu czy zarobki na poziomie 8-9 tys do ręki czy raczej nie ma co siię zastanawiać nad składaniem CV

joanna
@tech

chyba taka kwota łącznie przez 3 miesiące :-)

Paula

szukają referenta ds. produkcji, czy warto złożyć CV?

Zaciekawiony

Zainteresowało mnie stanowisko kierownika do spraw technicznych-komu sie podlega jaka kasa jaka praca i czemu szukają na te stanowisko

Ludzie sami odchodzą, nie wszystkim odpowiadają warunki. Trzeba się samemu przekonać jak jest, każdy ma inne priorytety.

@pracownik

Powiedz mi na jakie mniej więcej zarobki może liczyć ustawiacz? Zarobi po jakimś czasie z 15h na godzine?

@ustawiacz

O zarobkach dowiesz się na rozmowie. Nie wiem ile kto zarabia.

ustawiacz

widzę, że są nowe ogłoszenia pracy.. ustawiacz, kontrola jakości ..Tylko te ogłoszenia pojawiają się co jakiś czas? Co jest nie tak, ludzie sami odchodzą czy są zwalniani? Myslałem, żeby złozyć CV ale ta rotacja daje do myślenia..

Control

No Pani Urszulo, po przeczytaniu komentarzy, chyba nadszedł czas do refleksji.

dfkaf

jada na najnizsza krajowa

Żuczek

Pracują 3 osoby. Stawka to jest 3500 na rękę na start. Potem pensje dochodzą do 5000 nawet. Pracuje się w dobrej atmosferze. Fajny i zgrany zespół.

pyt

Czy mozecie napisac cos o kontroli jakosci ile osob tam pracuje jakie zarobki jaka jest rotacja osob w kj czy zwalniaja za byle co itd

Szczęśliwy

Do kandydata. Pójdź na rozmowę kwalifikacyjną i sam się przekonasz. Dzięki Bogu jet to już za mną.

Co jest nie tak z tym technikiem utrzymania ruchu? Już od prawie roku kogoś szukają. Jakieś trefne to stanowisko, że tak długo te ogłoszenia wiszą? Warto iść?

hahaha

Totalna porażka ta firma, nie polecę najgorszemu wrogowi!

siedlczanin

MyszkaMiki-wszyscy wartościowi ludzie co mieli odejść to pewnie już odeszli i chwała im za to. Zostali najgorsi nieudacznicy i żony brygadzistów, którym brakuje wiele wiedzy i szkolenia bo oczywiście nie ma i szkoda na to pieniędzy. To najgorszy zakład w całej okolicy i wstyd mi że w Siedlcach jest takie dno jak ta firma. Powinni wrócić do Łosic skąd przybyli albo zmienić zarząd tejże firmy.

MyszkaMiki
@siedlczanin

Bez przesady. W firmie pracuje mnóstwo dobrych ludzi. Problem w tym, że się ich nie docenia. Zgodnie z powiedzeniem: "Jaka płaca, taka praca." Mało zarabiają to i się nikt nie stara. Aby odwalić 8 h i do domu. Dlaczego w tej firmie ciężko jest znaleźć kogoś na warsztat, jakiegoś technologa, lub innego inżyniera? Bo nikt kto kończył studia w Warszawie (tudzież gdzie indziej), nie przyjdzie do Siedlec robić za takie pieniądze, a jak już ktoś przyjdzie, to popracuje rok lub dwa. Zdobędzie wymagane doświadczenie i ucieka. Proste. Nie ma co się dziwić. Szkoda mi tylko tych którzy nie mogą odejść z różnych przyczyn. No i niestety, główny błąd to zatrudnianie rodziny na stanowiskach kierowniczych, zamiast dobrych managerów. Carfi to już cały rodzinny klan. Nie ma w tym nic złego, jednak musi być zachowana jakaś równowaga, między dobrym zarządzaniem, a zwykłym Nepotyzmem. Tej firmie potrzeba specjalistów z zewnątrz którzy trochę odświeżą atmosferę. Chociaż to już nie mój problem - na szczęście :)

Zostaw merytoryczną opinię o Carfi Polska Sp. z o.o. - Siedlce

• Jak się pracuje w Carfi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carfi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carfi Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carfi Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carfi Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carfi Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 81 ocen.

Carfi Polska Sp. z o.o.