Carfi Polska

Łosice

Opinie o Carfi Polska

była pracownica 2014-12-04 13:52:17
usunięto moją wypowiedz.Carfi ma do ukrycia wiele.
Prawda jest taka:
obiecują złote góry,dostajesz umowę zlecenie od stycznia do czerwca bo wtedy jest sezon maja zlecenia i pracujesz na 3 zmiany za 7,45 netto.Po sezonie nie masz już pracy.Praca ciężka obsługujesz 2 maszyny a jak się wyrabiasz to w nagrodę dostajesz jeszcze jedną maszynę a brygadziści cieszą się,że mają jeleni.Wyzyskiwacze i tyle.Szczerze odradzam wyzyskują ludzi na maxa,nie mają szacunku do pracowników.Omijaj wielkim łukiem taką firmę.
poco mi nick 2014-12-04 15:43:41
Ta najlepiej siedzieć na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i żeby się samo zrobiło, co tam jest takiego ciężkiego bo nie przypominam sobie żebym tam dźwigał hehe co detal z taśmy zdjąć i w karton poukładać i do tego z plastiku ( tworzywa ) no ludzie na litość jak to dla ciebie jest ciężkie to powodzenia idź do łopaty tam będziesz miał lżej hehe co przepracowałeś nockę i uciekłeś nie masz jaj w takim razie dla ciebie niema żadnej roboty .
była pracownica 2014-12-04 22:02:39
Nie opowiadaj bajek.Oboje wiemy jak jest w tym syfie.Przepracowałam tam 5 miesięcy i nockę tez nie jedną.Zawsze byłam pracowita nigdy nie siedziałam na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a na pewno nie tam.Szacunku do człowieka nie mają ani brygadziści ani kierownictwo ani prezesik.A tak naprawdę dzięki ludziom mają ciepłe posadki.Więc nie mydl oczu ludziom bo jesteś śmieszny w tych swoich wypowiedziach.
poco mi nick 2014-12-05 18:45:15
Ja bajek nie opowiadam tylko ty pisząc ze tam jest ciężka praca
monika 2014-12-17 21:09:33
witam pracowalam tam 3msc tylko i wylacznie z mojej wynikajacej sytuacji finansowej. OGOLNIE NIEPOLECAM PRACA DLA MURZYNOW !!! dramat brygadzistka magda ..... niemyta omijac szerokim lukiem !!
lukasz 2014-12-18 21:16:46
przetrwalem tam 3dni niestety niemialem wiecej ochoty i checi tam pracowac !!! slabe wynagrodzenie to glowna podstawa !!
anonim 2015-01-06 20:40:11
Zenada wyzysk z ludzi nawet w trzech kroli pracowac trzeba..spala sie w piekle za to a sami tacy pobozni..
Tiptop 2015-01-13 20:16:55
Najgorszy jest (usunięte przez administratora) Wkrecil sie w rodzinke i odrazu kierownikiem zostal. Nie przepracowal ani jednego dnia jako robol. Wydaje mu sie ze jest niczym Putin. Jest tylko zakompleksionym malym czlowieczkiem ktorego przerasta stanowisko. Ciagle malo mu wladzy mimo iz to namiestnik prezesa.
Pracownik 2015-03-01 15:51:16
Witam. Nie rozumiem, czemu tak Was odstrasza praca w tej firmie. Lenistwo, czy może ergazjofobia? Ja nie widzę tam nic takiego, co by mi utrudniało pracę.
Biorąc pod uwagę warunki, wynagrodzenie, i całokształt firmy, to oceniam na bardzo dobre.
gall 2015-03-01 21:57:30
Wynagrodzenie? 1300 zl albo i to nie to duzo ?
I na dodatek praca pod okiem niemcow czy innych obcych? Patrza na rece jak butelki ukladasz.praca po 10h pod grozbami
bla 2015-03-03 09:35:55
Dobra P.S. już tak tej swojej firmy nie chwal bo wszyscy wiemy, że to Ty.
lopi 2015-03-03 19:58:56
proste jest dramat i to konkretny !! nie placa za nadgodziny wykorzystuja ludzi na kazdym kroku nie polecam !!!
haha 2015-03-04 21:49:25
Haha starzy pracownicy odpoczywają komedia. Jeśli ta najgorsza i najcięższa praca dla nowych jest zakładanie oringow lub czyszczenie rurek to wychodzi na to ze starzy pracownicy leżą pachną i nic nie robią.
anonim 2015-03-05 04:46:26
Komedią jesteś ty i twoj komentarz. I tak każdy wie o co chodzi.
ex 2015-03-06 12:35:54
To się dorobiliście renomy, ale niestety to wszsytko prawda. Zburzyc ten śmieszny zakład i posadzic ziemniaki:) nie pozdrawiam.
ktus 2015-03-06 17:14:07
Dokładnie. .starzy pracownicy maja chody..nowi odwalaja czarna robote na gradzie.a co niektorym jeszcze podobno placa za to ze przyjada w ogole.nowi tez musza jakos dojechac no 20 km przy zarobkach 1200 zl!.i rzadza nowymi pracownikami
Pracownik 2015-03-09 20:35:57
Pomówienia.
Firma dba o pracownika. Są premie świąteczne. Zwrot kasy za wczasy pod gruszą.
Atmosfera bardzo przyjemna. Pieniądze zadowalające.
Pracownicy są bardzo rzetelni i profesjonalni.
Maszyny są jednymi z lepszych. Carfi jest jak drugi dom. Polecam tą firmę.
anonim 2015-03-10 09:12:22
Hahahaha. Ciekawe kto to tak się dobrze wypowiada.
Zapewne ktoś z wyższej gromady. Już tak nie brońcie swojej firmy, każdy wie jak tam jest.
anon 2015-03-10 17:35:41
Nie ma tragedii. Firma jak każda inna.
niekierownik 2015-03-10 21:51:32
do pracownika od "pomówień",żeby przypadkiem niesłusznie nie oceniać śmiem przypuszczać, że Twój wpis był z nutą ironii , bo tylko tak mogę spokojnie go przyjąć i nie obrazić tegoż pracownika,mówiąc o braku obiektywizmu w ocenie firmy i warunków panujących tu panujących. Owszem "kasa za wczasy pod gruszą" jest, ale to żadna łaska bo to wynika z przepisów dotyczących funduszu socjalnego. Natomiast co do atmosfery, wynagrodzenia, parku maszynowego(tu nie ma czym się zachwycać, prawie manufaktura), poszanowania pracownika, organizacji pracy (ciągle czegoś brakuje), nadzór to niestety na tym polu jest bardzo źle. Zamiast mieć klapki na oczach i popadać w samouwielbienie lepiej rzetelnie i uczciwie popatrzeć.Nie bez powodu pojawiają się negatywne oceny i to w takiej ilości. Może czas przejrzeć na oczy i docenić tych rzetelnych i profesjonalnych pracowników, a nie z byle powodu albo i bez powodu lecieć po premii, która i tak stała się już w większości wyrównaniem do minimalnej krajowej. Carfi nie jest naszym drugim domem, bo jakbyśmy mieli tak w domu jak jest tutaj to daleko byśmy nie zajechali.
anonim 2015-03-11 05:31:11
Co do pensji to popieran poprzednika...nasza pensja jest wyrownaniem do najnizszej krajowej ..warunki tez koszmarne. W lato jak w piekle, w zime jak w psiarni.
norbi 2015-03-11 09:12:12
Za dodatkowe godziny placicie? Zamówienie od biedronki wzieliscie i teraz podkrecacie prace co niestety nie przekłada się na wypłatę pracowników...jeden wielki wyzysk.ciekawostka co by powiedzieli Niemcy na temat współpracy z biedronka.ogółem niepolecam pracy w tej firmie
TakiNiejaki 2015-05-26 22:49:10
To co trzyma ludzi w tej firmie nazwane jest przez fachowców syndromem sztokholmskim.
Dla niezaznajomionych z tematem przytoczę wpis z Wikipedii:

"Syndrom sztokholmski – stan psychiczny, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów lub w ucieczce przed policją.

Syndrom ten jest skutkiem psychologicznych reakcji na silny stres oraz rezultatem podejmowanych przez porwanych prób zwrócenia się do prześladowców i wywołania u nich współczucia."
. 2015-07-01 19:31:46
Odradzam pracę w tej firmie.
... 2015-09-15 04:14:12
Odeszliby, gdyby w Siedlcach była praca. Niestety brak konkurencji powoduje takie anomalie.
Ludzi nie traktuje się z szacunkiem. Szydzi się z nich. Podważa ich kompetencje. Nakłada się tyle pracy, żeby czasem pracownik nie miał chwili odpoczynku.
Nie płaci się za nadgodziny.
Kierownictwo doskonale wie o tym forum, ale woli udawać że problemu nie ma, zamiast te problemy rozwiązywać. Nikt nie przyszedł i nie zapytał się ludzi czego potrzebują. Pracowników na najniższym szczeblu traktuje się po prostu gorzej. Tutaj pracują ludzie którzy muszą. Bo Ci co mieli jakieś perspektywy pouciekali i uwierz mi mają teraz dużo lepiej. Już nawet nie chodzi o pieniądze, ale o spokojną prace, której tutaj brak. Zapytaj się ile dziewczyn na produkcji płakało przez tą cudowną firmę.

W sumie to już mnie nie obchodzi co się tam dzieje, jednak takim moim marzeniem jest by wszyscy Ci którzy są na tych najwyższych szczebelkach. Któregoś dnia w swoich pięknych domach, usiedli w swoich skórzanych fotelach i pomyśleli o drugim człowieku.
Kot W Balerinach 2015-12-15 12:33:47
Na te pytania musi sobie odpowiedziec kazdy sam w Siedlcach jest praca wystarczy chciec ja zdobyc, co do carfi niektore wpisy sa 100% prawda inne troche naciagniete. Czy zarobki sa duze? 1350-1500 w zaleznosci od miesiaca przez zdecydowana wiekszosc roku (8miesiecy) pracuje sie 6 dni zarowno w soboty jak i niedziele systemem 3 zmianowym do tego dochodza swieta (nie liczac na szczescie Bozego Narodzenia i Sylwestra) reszta przewaznie pracujaca, czesto w "sezonie" robi sie po 1-3 dni nadgodzin za ktore nie otrzymuje sie kasy, jedyna mozliwosc to odbior a z tym sa cyrki poniewaz nie ma zadnych informacji kto ile ich ma (uslyszy sie "nie wiem") natomiast odbior przewaznie wyglada tak ze "szefowa" wrzuci nam dzien wolnego w srodku tygodnia. Co do traktowania ludzi to niestety jak napisala 2ga osoba nademna kierownictwa nic nie obchodzi lub dopiero zaczyna gdy kilka osob powaznie sie oburzy, a tak to panuje powszechna sprawa "ma byc zrobione". Dochodzilo do "smiesznych" sytuacji ze ludzie bali sie pojsc po dzien urlopu poniewaz obawiali sie reakcji kierownictwa. Szkoda wiecej czasu na rozpisywanie sie bo mozna by spokojnie napisac opowiesc. Moja ocena 2 gwiazdki bylaby 1 aczkolwiek jest czysto a wyplata jest regularna. pozdrawiam
MyszkaMiki 2016-02-03 16:37:55
Ludziska!
Co się dzieje w CARFI?
Czyżby było już tak dobrze, że nikt się nie uskarża?
Hmm, a może już wszyscy odeszli?

siedlczanin 2016-02-16 22:31:22
MyszkaMiki-wszyscy wartościowi ludzie co mieli odejść to pewnie już odeszli i chwała im za to. Zostali najgorsi nieudacznicy i żony brygadzistów, którym brakuje wiele wiedzy i szkolenia bo oczywiście nie ma i szkoda na to pieniędzy. To najgorszy zakład w całej okolicy i wstyd mi że w Siedlcach jest takie dno jak ta firma. Powinni wrócić do Łosic skąd przybyli albo zmienić zarząd tejże firmy.
hahaha 2016-02-25 10:45:21
Totalna porażka ta firma, nie polecę najgorszemu wrogowi!
MyszkaMiki 2016-03-02 00:06:34
Bez przesady. W firmie pracuje mnóstwo dobrych ludzi. Problem w tym, że się ich nie docenia. Zgodnie z powiedzeniem: "Jaka płaca, taka praca." Mało zarabiają to i się nikt nie stara. Aby odwalić 8 h i do domu.

Dlaczego w tej firmie ciężko jest znaleźć kogoś na warsztat, jakiegoś technologa, lub innego inżyniera?

Bo nikt kto kończył studia w Warszawie (tudzież gdzie indziej), nie przyjdzie do Siedlec robić za takie pieniądze, a jak już ktoś przyjdzie, to popracuje rok lub dwa. Zdobędzie wymagane doświadczenie i ucieka. Proste. Nie ma co się dziwić.
Szkoda mi tylko tych którzy nie mogą odejść z różnych przyczyn.

No i niestety, główny błąd to zatrudnianie rodziny na stanowiskach kierowniczych, zamiast dobrych managerów. Carfi to już cały rodzinny klan.
Nie ma w tym nic złego, jednak musi być zachowana jakaś równowaga, między dobrym zarządzaniem, a zwykłym Nepotyzmem. Tej firmie potrzeba specjalistów z zewnątrz którzy trochę odświeżą atmosferę.

Chociaż to już nie mój problem - na szczęście :)
Kandydat 2016-03-05 00:24:32
Co jest nie tak z tym technikiem utrzymania ruchu?
Już od prawie roku kogoś szukają.
Jakieś trefne to stanowisko, że tak długo te ogłoszenia wiszą?
Warto iść?
Szczęśliwy 2016-03-05 11:40:52
Do kandydata. Pójdź na rozmowę kwalifikacyjną i sam się przekonasz. Dzięki Bogu jet to już za mną.
pyt 2016-05-10 15:15:13
Czy mozecie napisac cos o kontroli jakosci ile osob tam pracuje jakie zarobki jaka jest rotacja osob w kj czy zwalniaja za byle co itd
Żuczek 2016-05-13 16:38:04
Pracują 3 osoby.
Stawka to jest 3500 na rękę na start. Potem pensje dochodzą do 5000 nawet. Pracuje się w dobrej atmosferze. Fajny i zgrany zespół.
dfkaf 2016-05-16 08:56:38
jada na najnizsza krajowa
Control 2016-05-18 18:42:26
No Pani Urszulo, po przeczytaniu komentarzy, chyba nadszedł czas do refleksji.
ustawiacz 2016-09-22 23:01:10
widzę, że są nowe ogłoszenia pracy.. ustawiacz, kontrola jakości ..Tylko te ogłoszenia pojawiają się co jakiś czas? Co jest nie tak, ludzie sami odchodzą czy są zwalniani? Myslałem, żeby złozyć CV ale ta rotacja daje do myślenia..
ustawiacz 2016-09-24 15:56:31
W tygodniku siedleckim. Tylko zastnawiajaca jest rotacja..albo ludzie sobie nie radzą albo nie odpowiadaja im warunki, płaca itp. Wiadomo każda firma jest inna, inne maszyny inne wyroby i zawsze potrzebny jest czas na nauke. Ale jesli ktos popracuje, wgryzie sie, nauczy a później odchodzi to coś jest na rzeczy. Pracownik doceniony, odpowiednio wynagrodzony czujący się pewnie w zakładzie od tak nie odejdzie..
pracownik 2016-09-26 17:08:21
Ludzie sami odchodzą, nie wszystkim odpowiadają warunki. Trzeba się samemu przekonać jak jest, każdy ma inne priorytety.
Zaciekawiony 2016-09-26 17:31:06
Zainteresowało mnie stanowisko kierownika do spraw technicznych-komu sie podlega jaka kasa jaka praca i czemu szukają na te stanowisko
ustawiacz 2016-09-28 17:31:02
Powiedz mi na jakie mniej więcej zarobki może liczyć ustawiacz? Zarobi po jakimś czasie z 15h na godzine?
pracownik 2016-09-29 22:11:19
O zarobkach dowiesz się na rozmowie. Nie wiem ile kto zarabia.
Paula 2016-10-05 14:32:57
szukają referenta ds. produkcji, czy warto złożyć CV?
tech 2016-10-18 21:47:12
Stanowisko kierownika technicznego czyli utrzymania ruchu czy zarobki na poziomie 8-9 tys do ręki czy raczej nie ma co siię zastanawiać nad składaniem CV
joanna 2016-10-22 22:33:19
chyba taka kwota łącznie przez 3 miesiące :-)
Siedlczanin 2016-11-19 21:12:12
A jak się pracuje na produkcji ?
Marcin 2016-11-25 13:29:04
Słyszałem,że na produkcji pracuje się lepiej niż na montażu.Praca nie jest trudna,ale trzeba się do niektórych maszyn się wprawić. Zwłaszcza dotyczy butelek,które potrafią początkowo sprawić trudność ze względu na obróbkę przy tempie produkcji produktu.Na podstawie tego oceniają czy się nadajesz do pracy.Warto powiedzieć,że jeżeli zbyt dobrze nie wykonasz zadania będziesz musiał po godzinach lub w dniu wolnym poprawiać ponieważ Kontrola Jakości tego ci nie zaakceptuje.Brygadziści są w większości ok.Współpracownicy też są w porządku.Na początku raczej są pomocni.
Teraz od listopada zaczął się u nich ,,sezon'' i pracuje się w systemie 3 (6-14,14-22,22-6) zmianowym we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem świąt po 6 dni pracujących i dwóch dniach wolnych.
była nieznana 2016-12-02 23:24:56
to czemu się zwolnilas jak tak mówisz ze tam lekko. ...
byla nieznana 2016-12-03 00:00:30
nie szanują ludzi, szkoleń bhp zero, myślą że od razu będzie ktos od 2 do 4 maszyny obsługiwał szybko i dokładnie. traktują ludzi jak nie Wolinka. ..... aj jednym słowem dno i nie Polecam
Marcin 2016-12-05 18:05:37
Z dwojga zlego wolalem miec 4 maszyny niz jedna butelke
Zostaw swoją opinię o Carfi Polska - Łosice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carfi Polska