Opinie o Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek w Piaseczno

Dobrowianka

W Krzosku biorą kogo popadnie abyś tylko chciał, kasa mała bo 1200zl i naprawdę nie opłaca się za ciągłe nekanie Cię przez kieroniczkę bo mały utarg i to Twoja wina. Pracowałam tam dość długo i nie polecam pracy w tym miejscu

Ekologiczna

W Krzosku jest taka rotacja pracowników że każdego przyjmuja abys tylko nie była bezdomna to nie masz się o co martwić

Buziaczek

Pracuję już dość wystarczająco żeby ostrzegać ludzi a ja pracuję w tym syfie tylko do momentu znalezienia dużo lepszej oferty, oczywiście jwk mi nie wierzysz to się zatrudnij i przekonaj się jak tam jest... mam nadzieję że jesteś silna psychicznie.

prosto z ulicy

a ile czasu już pracujesz? podaj KONKRETNY powód dla czego taka opinia Twoją o firmie i co takiego mogła zrobić Tobie kierowniczka że w necie ją tak oczerniasz ??? Nie rozumiem takich ludzi jak Ty narzekacie ale dalej pracujcie przecież w wa-wie można co chwila zmieniać pracę ,nie odpowiada żegnam i szukam dalej,może trafisz coś fajnego! szukam pracy i dla tego pytam, ponieważ bardzo często opinie które piszą nie są wiarygodne z treścią!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
BADZIEWIE

Szkoda czasu i nerwów na podjęcie"pracy" w tym miejscu. Omijajcie go szerokim łukiem (usunięte przez administratora)

Stara pracownica

Jak tak czytam to normalnie nóż w kieszeni mi się otwiera … Ludzie czy wy jesteście normalni???? To naprawdę z wami jest coś nie tak! Pracowałam w tej firmie i miałam dwie kierowniczki nie będę imionami sypać żeby „reklamy” nie było… I uważam że jak się dobrze pracuje to nikt się nie czepia. A co do zarobków to po co się zatrudniałyście jak wiedziałyście jaka jest kasa??? Tak dla formalności odeszłam tylko z powodów osobistych. Żenada….

jua

Zastanowcie się ludzi nad tym co gadacie! Każdy ma prawo do swojej opini okey,to co jednemu się nie podoba albo nie smakuje to nie znaczy że reszta będzie się zgadzała z Waszymi opiniami!!!Już jakiś czas pracuje w tej firmie i również jestem zadowolona powiem,więcej klienci również - odwiedzają nasze stoiska a przecież konkurencja jest ogromna...Proszę mi uwierzyć jest to bardzo porządna firma i pracodawca bardzo dba swoich pracowników .Być może dla niektórych zabrzmi to zbyt kolorowo ale uwielbiam pracę w tej firmie i czuje się tam jak ryba w wodzie, nie wspomnę o przyjemnym zapachu pysznego pieczywa:-)Nasze szefostwo jest wyrozumiałe ,pomoże w każdej sytuacji.Takiej kierowniczki jak (usunięte przez administratora) to ze świeczką szukać!!! Życie jest tak krótkie żeby nawzajem się obrażać...POZDRWIAM

ech
@jua

"wypowiedz sponsorowana"? zupełnie jak w filmie "MIŚ" łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu-niech żyje nam! to mowilam ja "JUA" ;) normalnie gorzej niż za komuny :(

wiśnia
@jua

Sorki ale na temat kierowniczki to chyba Ty masz takie super zdanie! Ja nie dam z siebie zrobić pieska i nie pozwolę żeby ktoś jeżdził po mnie jak po dzikiej świni!!! Od momentu jej rządów jak nie robisz po jej myśli to jesteś przegrana!! Kiedyś był szacunek do pracownika i było miodzio.

Nieznana

Jua tam nikt nikogo nie docenia... starasz się jak możesz a i tak premii nie dostaniesz tylko ciągle straszenie, że małe utargi i rozkazy na namawianie klientów na beznadziejne rzeczy żeby tylko troszeczkę podnieść utarg itd... dobrze o tym wiesz...

@Nieznana

narzekałaś na p. (usunięte przez administratora) kiedy była Twoją kierowniczką narzekasz na p.(usunięte przez administratora) ,a może warto spojrzeć na siebie,warto...

Nieznana

Piekarenka oprócz Ciebie, chyba każdy pracownik tam narzeka, nie chce mi się wierzyć, że ktoś lubi i szanuję pracę w tym (usunięte przez administratora)... tam można wykończyć się nerwowo i nic więcej aaaa... i można jeszcze się zadłużyć bo przy takich zarobkach to ciężko jest się utrzymać!

piekarenka

I słusznie zrobiłas jeden mniej która tylk narzeka. A ja mam miło domowo robie co mam zrobić i pa .

Nieznana

(usunięte przez administratora)Jest to bardzo ciężka praca, przed otwrciem musisz rozłożyć pieczywo , włożyć ceny i zrobić wypieki później obsługa klienta, wypeiki, sprzątanie, robienie kanapek, zapiekanek, wystawianie ręcznie faktur następnie druga dostawa rozłożenie i obsługa klienta na koniec dnia po zamkninęciu zwroty pieczywa, sprzątanie mycie pieca itd wychodzisz po 30 min po zakończeniu pracy, to tylko niektóre z obowiązków. Mam nadzieję że dobrze się zastanowisz zanim zaczniesz pracę w tej firmie, ja już się uwolniłam :)

@Nieznana

O tak!!! (usunięte przez administratora)Potwierdzam! Jestem na 100% popierającą tą opinię.

@Nieznana

Napisz jak sie uwolniłas? Ja tam pracuje bardzo długo ale już mam dość! Co zrobić żeby wyjść z tego bagna?

piekarenka
@Nieznana

Widocznie nie umiecie się porozumieć z kierowniczką. Ja mam super zdanie o niej.

@Nieznana

nieznana pracowałam z Tobą kilka miesięcy nieźle potrafisz namieszać,szkoda że nie piszesz że byłaś zawsze wyróżniana i doceniana(usunięte przez administratora)

wisnia

Jeśli chodzi o prace na firmowych sklepach krzoska to było super do pażdziernika 2013 jak była fajna szefowa! Teraz nie polecam a pracuję już ładnych pare lat. Za byle G... masz wieczne problemy i pretensje a pieniądze to najniższa krajowa za 13 h pracy!!!!

jola
@wisnia

O która chodz??????

adasko
@jola

w piekarni krzosek jest niezle sam tam kiedys pracowalem .Tylko zarobki mogly byc troszke wieksze na dzisiejsze czasy .i co jeszcze pracownicy ciezko pracojacy mogli by zarabiac minimum 2100zl

@jola

Teraz pracujesz na umowę wsteczną na firmówce! Przepracowałaś miesiąc to dostajesz za ten miesiąc jakąś umowę i kasę!!!!! Nic do przodu tylko do tyłu!!!

jola

Ja tam pracuje(usunięte przez administratora)

kupa majtki siku

oj oj, dużo by pisac, chetni niech ida zobacza i wtedy oceniaja... bo widze ze kazdy gada gada a duzo osob chyba piate przez dziesite wie... generalnie robota jak robota, praca fizyczna takze co oczekujecie trzeba (usunięte przez administratora) jak male samochodziki..(usunięte przez administratora)

wkurzony

Zgadzam sie zwalniają ludzi bez powodu to wszystko przez panią niby kierownik (usunięte przez administratora) płacą mało a trzeba czasami pracować za dwie osoby (usunięte przez administratora)

@wkurzony

O tak i oto chodzi!!!! Pani kierownik!!!!!

tom

Własnie sie dowiedziałem że (usunięte przez administratora)zwolnił wyjatkowo sympatyczną sprzedawczynię z (usunięte przez administratora),wszyscy ją b.lubili,jesteśmy zbulwersowani trybem zwolnienia,nie bedziemy robić tam już zakupów,ani moja 6-osobowa rodzina ani sąsiedzi z klatki(7 rodzin)

@tom

Zawsze staramy się być miłe dla klientow i doradzać jak tylko to możliwe,ale to własnie klienci nas doceniaja a nie firma.

warszawa

Mam pytanie czy osoby doważace pieczywo na teren Warszawy sa spokrewnieni z włascicielem.

Daro

Szkoda gadac tyram jak mały samochodzik i nic. Tylko czemu tak mało mało. Nie polecam pracy jako ..............

CIASTKARZ

Odradzam i przestrzegam .PIEKARNIĄ żądzą całkowite laiki ,bez pojęcia ,pracownicy to podludzie bez praw.Szef nie interesuje się niczym ,wszystko jest w rękach Dyrektora po podstawówce ,a młody szef jak już jest zachowuje się skandalicznie mając ludzi za nic.Pamiętam kiedyś był Dyrektor co pracował z nami i to były czasy gdzie chciało się pracować .Zniszczyli go bo miał pojęcie o piekarnictwie i wiedział co komu się należy .Szkoda waszego czasy na tą piekarnie ,chyba że nic nie umiecie to tak .Bo przynajmniej wam wypłacą jakieś grosze za okres pracy .Grzybki ,Putka ,SPC,PSS.Maroszek,Polecam te Piekarnie .

piekarz po szkole

Pracowałem w piekarni Krzosek wiele lat .Kiedyś to można było powiedzieć że pieczywo mieli dobre bez polepszaczy ,i zarobki były adekwatne do pracy .Był socjal ,było wszystko.Kierownicy byli wyuczonymi piekarzami.Każdy wiedział co ma robić.Dyrektor piekarni pracował razem z nami. (usunięte przez administratora).Ludzie na umowach śmieciowych,całość przypomina koszary za czasów komuny.Elita i robole.Właściciel piekarni nie pokazuje na zakładzie.Tam nic nie jest pewne.Piekarnia bez duszy i pieniędzy .Odradzam .Truchło.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek - Piaseczno

• Jak się pracuje w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek
3.1/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Saperów 2
    05-500 Piaseczno