Opinie o Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek w Piaseczno

Driver Nowy wpis

Jeździłem nieco ponad półtora roku jako kierowca. Team w sensie kierowców - bardzo spoko. Jedynym problemem był kierownik-choleryk, który zawsze musiał mieć ostatnie zdanie i z tego też powodu rozstaliśmy się w dość nieprzyjemnej atmosferze. Gdyby nie osoba kierownika, chętnie bym tam wrócił, bo praca sama w sobie spoko.

Czy można liczyć w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek na prywatną opiekę medyczną?

pracownik Nowy wpis

nie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek?

pracownik Nowy wpis

nie

Czym w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Nie ma, tylko podstawa czyli najniższa krajowa i to na umowę zlecenie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Firma w chwili aktualnej oferuje najniższą krajową, umowę zlecenie i brak premii (nawet jako stary pracownik nie ma co liczyć na umowę o pracę). Góra ciśnie o wyniki sprzedażowe. Jeśli chodzi o sam produkt - zostawianie pieczywa z dnia na dzień, kanapki z przeterminowanymi składnikami, psujące się maszyny na obiekcie to norma. Odradzam pracy w tym miejscu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek?

Zależy na jaki team się trafi. Firma ma niesamowite wymagania jeśli chodzi o sprzedaż. Niestety nie rewanżują się niczym - oferują najniższą krajową, umowę zlecenie, brak jakichkolwiek premii

Olaaaa

witam, Czy ktoś sie orientuje jakie są stawki brutto dla liderów?

@Olaaaa

Witam, a czy tutaj w ogóle są zatrudnieni jacyś liderzy i jeśli tak, to w jakim dokładniej obszarze? Jeśli wiesz coś więcej o jakiejś pracy na tym stanowisku, to daj znać, bo ja nie odnalazłam żadnych ogłoszeń w tym kierunku. Również jeśli zobaczycie jakieś aktualne ogłoszenie, to może dacie znać i uda nam się podzielić wspólnymi spostrzeżeniami.

@Olaaaa

Najniższa krajowa, o premiach można zapomnieć w tej firmie

Dominik

Firma z wieloletnią tradycją i wypracowana dobra opinią w branży piekarniczej a przy tym dobry pracodawca

Ble ble

To co czytam to mija się z prawdą.Pracodawcy są w porządku atmosfera ok. Obowiązki są tak jak wszędzie i nikt za nic nie robienie kasy nie płaci jak sama nazwa znaczy to jest praca a wszystkie te opinnie to chyba piszą osoby które zostały zwolnione . Jak komuś nie odpowiada praca to może się zwolnić a nie przesadzać że jest taka tragedia.Niema pracodawcy żeby wszystkim dogodził.Zapraszam do pracy w innych piekarniach to wtedy zobaczycie ile jest obowiązków i jak są traktowani ludzie. Więc nie róbcie guwno burzy bo wcale tak nie jest jak piszecie .Dodam że też już tam nie pracuje ale nie z powodu złego traktowania i tak dalej. POLECAM PRACĘ . I NAPEWNO CHETNIE TAM WRÓCE .A roz żaleni byli pracownicy niech sami się zastanowią co zrobili nie tak skoro są tacy ok .

Maria Magdalena
@Ble ble

Nie zrzygaj się od tego cukrownia????

Niklas
@Ble ble

Daj spokój ja tez przez jakiś czas pracowałem i sam zrezygnowałem iż jeśli ktoś choć trochę szanuje siebie nie będzie tam pracował . Może teraz coś się zmieniło lecz wątpię w to bardzo .

@Ble ble

Dobry nick. Jaki nick taka tresć.żałosne

To i tak sporo. Znajoma dostała tak zwanej premi 1,70. Szefowa sama się powinna wziąć do pracy. Może doceniła by ludzi którzy pracują na nią za marne grosze.

dość duża rotacja pracowników, wynagrodzenie to jakas pomyłka

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek?

Ita

Niestery nie jest to pazerna firma nastawiona tylko na zyski kosztem slabo opłacanych pracowników przy coraz wiekszych wymaganiach Szefowa wiecznie naburmuszona z wielkim ego lata po programach i sie lansuje z chlebem orkiszowym jako by byl od Sw. HILDEGARDY .slaba jakość pieczywa przy dość dużym asortymencie kanapki z humusem przetermknowanym degustacja ciasta przeterminowanego

@Ita

Na jakich umowach pracujecie w Osiedlowej? Dostanę od samego początku umowę o pracę? Czy mogę pomarzyć?

Iwo

Ogromne doświadczenie wypracowane przez lata, dobra firma dla pracowników, polecam pracę.

Tabaluga

Praca dno jeździłem tam jako kierowca. Zarobki słabe jak 3000zl na 6 dni nocek. Żadnych profitów. Jak się coś samemu nie ogarnęło z dostawy to nic bym nie zjadł. Zero bonów na święta. Żadnych podwyżek

Olga

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Klienka obrzeznej 1

Ogólnie ostatnio byłam w piekarni na obrzeżnej 1 siedziałam po zamówionej kawie i zajmowałam się praca na laptopie , kierowniczka zmiany (tak się przynajmniej zdaje) kobieta okolo 40 była bardzo niemiła dla młodszej pracownicy . Widać było że dziewczyna nie była zadowolona że musi iść i sprzątac toaletę dla klientów i sprzątać. Przez godzinę zauważyłam że kierowniczka sama siedziała na kanapie i gadała przez telefon w międzyczasie młodszy sprzątała a kolega z pracy robił soki. Nie pojmuje tej polityki. Współczuję młodej dziewczynie i już na pewno nie pójdę tam na kawę

Jasiek

Ostatecznie zawsze można zmienić firmę jeśli jest tak ciężko. Wszędzie trzeba pracować bo z to płacą.

Nowynowa

Witam wszystkich ! Ja z pytaniem, jak się pracuje w tej firmie ?Bo zastanawiam się nad podjęciem pracy ;)

Czarna
@Nowynowa

Jak lubisz być służącą robiącą wszystko przez 14 h za 2100 zł to możesz spróbować. Ale zakup sobie melisę na wstępie. Na początku jest pięknie ale tylko miej inne zdanie to zobaczysz jak poleci domino.

pupcia 24

piekarnia przy Żeromskiego 1 i jej obsuga to porazka !!!!!!! p,(usunięte przez administratora)czy jakoś tak rządzi swoją koleżanka jak by była samą p.prezes tego sklepu.Nie trzeba wciskac klijeta czegos czego nie chca i nadodatek czerstwego to odrazu widac co jest swierze a co nie,nigdy juz nie kupie w tym sklepie niczego .

Czarna

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam tam zbyt długo. Ludzie szanujący się nie powinni pracować (usunięte przez administratora)za 2100 zł netto po 14 godzin dziennie. Góra jak to góra musi rządzić i wprowadzać jakiś ład, więc to normalne. Niekiedy przesadzali ale tak jest w większości piekarni. Za to a'la kierownicy/ menadżerowie to dno totalne. Zero kwalifikacji, zero jakiejkolwiek wiedzy, nawet laptopa dobrze obsłużyć nie potrafią. Ale czepiać się pracowników i wydzwaniać co chwilę, że coś jest źle zrobione to już nie problem. Ciągle coś nie pasowało, mnóstwo zadań do wykonania plus dochodziły nowe a ludzi do pracy brak. Przeglądanie kamer non stop. Nawet będąc w pracy 14 godzin, kanapkę trzeba było jeść po kryjomu bo najlepiej jakbyśmy powietrzem żyli. Premie to jakiś żart. Wymyślają swoje tabelki i zasady a na odczepne dadzą 23 zł :D Żadnych bonów, dodatków, umowy zmieniane co roku na inny tzw kierunek Warszawy. Stare pieczywo lub ciasta dawane na degustację lub wszystko co straciło ważność. Jednym słowem masakra. Jedynie, jak trafił się dobry skład to tylko to trzymało przy pracy. Nie polecam tej firmy. A Górę plus kierowniczki niech się wyszkolą z obsługi klienta i zarządzania personelem, dopiero potem niech gwiazdorzą

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek - Piaseczno

• Jak się pracuje w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek
3.1/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Saperów 2
    05-500 Piaseczno