Opinie o Bayer w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bayer. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bayer o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bayer w Warszawa

bajer to podstawa

takich pośredników jak ta jest cała masa obecnie szukają i dają takie ogłoszenie Firma Bayer + Riedl Personalservice GmbH zatrudni pracowników z komunikatywną znajomością j.niemieckiego w zawodzie -ELEKTRYK Miejsca pracy : Norymbergia Liczba wolnych miejsc pracy 4 OBOWIĄZKI: Montaż szaf sterowniczych, instalacji elektrycznej, montaż osprzętu elektrycznego, montaż opraw oświetleniowych. WYMAGANIA : - Komunikatywna znajomość j.niemieckiego w mowie - Ważne uprawnienia SEP - Umiejętność czytania rysunku technicznego - Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków OFERTA: - Stabilne miejsce pracy w dynamiczniej rozwijającej się Firmie - Niemiecką umowę o prace według taryfikatora BZA, stawka godzinowa 13€ brutto + dieta 41€ netto wynagrodzenie od min. 2000€ netto - Gwarantowane minimum 151, 67 godzin miesięcznie - Zakwaterowanie w razie potrzeby zapewnia pracodawca, koszt pensjonatu ca. 16€ OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV W J.NIEMIECKIM NA ADRES E-mail a.teichert@bayer-riedl.de Kontakt Pn-Pt 8:00-17:00 tel 882067218

soft

Jakich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu jest szansa na odpowiednią premię do podstawy zarobków, zwłaszcza, że stawki są adekwatne do powierzanych obowiązków. Ciekawe, że dbaja o swoich pracowników.

zosia

witam. Zostałam zaproszona na spotkanie rekrutacyjne na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny ds.Odsprzedaży. O co w tym chodzi?

Wkurzona

Bayer + Riedl Personalservice . pracowałam przez ta firme i nie polecam. za 8 dni pracy dostalam 145euro, gdzie miałabyc placona dieta, której nie dostałam bo za krotko pracowalam!! Nikt o tym mi nie powiedział. Co jeszcze jest lepsze za mieszkanie za 8dni zgarneli 90 euro a warunki jak wczesna komuna. Za ciuchy nam odciągneli 90 euro, chcieliśmy to wszystko zwrocić a kordynatorka nie trzeba bo za ciuchy nie zabieramy. To jest złodziejstwo i oszukiwanie czlowiek!! Zycze powodzenia odważnym co chcą tam pracować!!!

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
borys

Szukają ludzi.do.wyzysku w pracy ☺

Miła

Witam jakaa agencja rekrutuje do Bayer moze mi ktos podac??chciałbym spróbowac...

żenada

ani atmosfera, ani pieniądze. niestety ale atmosfera typowo korpo... kązdy dba o siebie i o to żeby go ktoś nie podsiadł. niby koledzy ale odwrócisz się i kop w plecy ;) zmierzcie się z opiniami bo nie ma pozytywnych-dopiero decydujcie się czy warto tam pracować.

żenada

praca u nich to żenada. wykorzystują ludzi, traktują jak tanią siłę roboczą, typowe szwaby, koniec kropka. NIE POLECAM nie dajcie się złapać na znaną markę- nie zarobicie tu.

willy

No cóż, szwabska firma, biurokracja na sto dwa, dużo słoików, od kilku lat dlatego zarobki w dół, zlepek różnych firm i serwisów aby mona między nimi przewalać kasę, budżety okrojone, brak kompetencji - przerost formy nad treścią, dobrze, ze menago już przekrętów nie robią (bo prawo farmaceutyczne trochę im przeszkadza), rozbudowana do idiotyzmu struktura, prezes Bayera jako figurant bez decyzyjności - od tego są dyrektorzy BU, dużo zadęcia mało ognia, informatyka to państwo w państwie, oczyścicie dobre samochody aby czymś zachęcić. Mógłbym jeszcze więcej dać negatywów jako stary menago w tej firmie, ale mi się nie chce. Przestrzegam tylko przed CC - tam pracują same głąby a planów nie robią, bo nie wiedzą jak. No i generalnie przed menago z innych BU bo to naprawd (usunięte przez administratora) poza Animalsami).

Munch

Bayer posiada naprawdę bardzo dużą ilość produktów medycznych, leków i nie jest możliwe to wszystko spamiętać, nie mówiąc już o sprawnym posługiwaniu się dokumentacją czy ulotką do każdego leku. Stąd też zastanawiam się jakie wymagania stawiają nowym pracownikom i czego takiego będą wymagać w najbliższych rekrutacjach.

mm

Czy ktos wie jak wyglada asessment w bayerze ile można wołać mając doswiadczenie?

max

Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki dla medycznych z doświadczeniem?

andy

do das: z wykształceniem średnim to Cię teraz na kierowcę autobusu nie przyjmą.

pilne

jak wygląda assesment w bayerze?

rep

Byłem u nich na rozmowy ie i powiem szczerze trochę dziwnie. Rozmowa w barze centrum handlowego? Trochę zenujace jak na tak poważna firmę. Odezwy oczywiście nie ma ale to w tej chwili standard firm. Ciężko nawet na pisać parę slow na maila. Trzeba pracować na swojego szefa.

zaciekawiony

jestem bardzo zainteresowany tą firmą ... oferty wiszą i tak naprawdę nie wiem czy już po ... czy rzeczywiście akcja dopiero zacznie nabierać tempa :))

zaciekawiony

pojawiły się ost oferty Bayeru na PF .... ruszyły rekrutacje ?

zainteresowana

Witam, może jakieś szczegóły ???? Wchodzę na takie forum ale ost. trafiam na same żale ... chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w dziale otc, czego mogłabym spodziewać się na rekrutacji no i jaka kasa, auto gps ... Pozdrawiam

Tomasz R

Czy ktoś z was ma jakieś info o nowej ofercie pracy w firmie Bayer odnośnie przedstawiciela-handlowego która była aktualna do 13.09.2014

bynek
@Tomasz R

chłopie nigdzie nie jedzx ja wrocilem robilem w piekarni w altdorf zjechalem po miesiacu i kase mieli wyslac i nic nie ma (usunięte przez administratora) siedz w domu dobrze radze to oszusci i zlodzieje

byłem tam
@Tomasz R

zgadzam się , oszuści i (usunięte przez administratora) na każdym kroku okradają pracownika. dostają za ciebie 28 euro , a ty dostajesz 7 i dojazdy też są fałszywe , bo oni dostają ok20 euro za dzień , a ty tylko 5

doświadczony

Jest teraz oferta na product managera, jaka jest praca producta? jakie zarobki??

Zostaw merytoryczną opinię o Bayer - Warszawa

• Jak się pracuje w Bayer?

Zobacz opinie na temat firmy Bayer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bayer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bayer?

Kandydaci do pracy w Bayer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bayer
2.1/5 Na podstawie 507 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 158
    02-326 Warszawa