Opinie o Bayer w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bayer. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bayer o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bayer w Warszawa

Pracujecie dla nich

Bayer

Odnośnie Centrum finansowego Bayer w Gdańsku. Osobiście nikomu nie polecam. Jakbym mógł cofnąć czas to na pewno nie wysyłałbym CV do tej firmy. Myślę jak stąd uciec najszybciej gdzie indziej. Minusy: - na spotkaniu rekrutacyjnym wszystko pięknie, miło, uprzejmie, "praca bez stresu"'; "ufamy sobie" - niezła zasłona dymna, mamienie Sama praca: donoszenie - obserwowanie ciągłe co robisz, jak się zachowujesz. - Niby wolność i nie liczenie czasu pracy itp. ale jak zobaczą Cię z telefonem masz problem. Już "rozmowa umoralniająca". - "pranie mózgu" na spotkaniach - tylko Bayer, Bayer jeszcze raz Bayer. - "białe tablice" - codziennie spotkanie i spowiadanie się co się zrobiło, co nie, jakie są plany i jedno wielkie ciśnienie na wyniki. Stoi się przez 15, 30 minut pod tablicą i się tłumacz z życia. - firma nastawiona tylko na wyniki. Nie liczy się człowiek. - ludzie donoszą na siebie i obgadują - "feminizacja" - 80% to kobiety, ciągłe ploteczki, gadanie, obgadywanie. - ludzie mocno przeklinają i gadają, bardzo kiepskie towarzystwo. Plus: - dobre zarobki jak wynegocjujesz. Jednak kasa nie jest pierwsza i najważniejsza. Korporacja jak wiele innych. Jeśli ktoś nie pracował w korporacji, lepiej żeby tego nie robił. Strata czasu.

Maarten
@Bayer

O jakim stanowisku mówisz? Zastanawiam się nad podszlifowaniem niemieckiego i chciałem na Juniora GL Accountanta aplikować... Jakie zarobki brutto dla świeżaka z maks rokiem doświadczenia i dwoma językami na B2?

Ali

I.G farben to żarty, że u nas w kraju dobrze się mają

Grzegorz

Słyszałem o firmie Bayer, że ma opinię super pracodawcy. Podpowiedzcie czy warto aplikować, mają potrzeby kadrowe?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
dr

Jak przygotować się na drugi etap rozmowy Przedstawiciel Farmaceutyczny

temporajki to dno

co innego przez telefon a co innego na umowie

tomek

witam wszystkich którzy się wybierają do firmy Bayer&Riedl Personalservice Gmbh OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w lutym pojechałem do tej firmy i to był największy błąd . na dzień dobry się nie zgadzało nic . inaczej pani Petra gada przez telefon inaczej jest , praca miała być na długi okres a była na tydzień . potem inna firma i znowu to samo tydzień . i oczywiście wysyłka do domu i czekać na telefon. potem dzwonią z propozycja nowego kontraktu na lepszych warunkach . człowiek jedzie po to tylko żeby 1 dzień robić i tyle , firma nie kompetentna co do pracy. KłAMIA ŻEBY TYLKO ZWERBOWAĆ ludzi UUUUUUUUUUUUUUUWWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAAAA ODRADZAM TĄ FIRME

nie dam sie wyjebac
@tomek

a to chyba ich stala polityka bo nic sie nie zgadza co na umowie i to co mowia

poszukujacy pracy

a byl ktos na prefabrykacji z firmy Bayer + Riedl Personalservice GmbH Repräsentanzbüro Opole

Maja

@bartek dlaczego odradzasz? Za co ludzie są zwalniani? Czy pracowałeś w firmie? Czy tylko przeszedłeś proces rekrutacji? Czy ktoś miał taką sytuację, że został zwolniony po krótkim czasie pracy?

@Maja

pracowalem w piekarni w niemczech firma bayer-riedl Opole,z powodu za cieżkiej dla mnie pracy zjechalem po 21 dniach,zabrali mi całą wyplate,oszuści ostrzegam

Uwaga Uwaga Uwaga. Na szefa (usunięte przez administratora) jak tam cała banda. Jeśli dojedziesz od tego biura to tak Cię załatwia że Ci ukradła cała miesięczna wypłatę. Uwaga co podpisuje umowę są duże kary nie polecam piekarni. Ani budowlanki

Xftrtd

Nie pracowałem tam ale miałem okazje być na rozmowie rekrutacyjnej. Niestety po tych 2h cyrku nie poszedłbym tam nawet za 100tys/miesiąc. Rekrutacja wyglada następująco: ściagają ludzi z polski na 10:30 potem przez dwie godziny robicie jakieś głupkowate ćwiczenie, które najprawdopodobniej ma za zadanie ocenę umiejętności pracy w grupie - polega ono głównie na przekrzykiwaniu się przez kandydatów :) Spotkanie prowadzi jakiś Trener (przez duże T), a przyszły przełożony siedzi i przysypia w kącie. Po tym wypraszaja cię z sali żeby za chwile powiedzieć ze zostają 3 osoby a reszta niech jedzie do domu. Zero możliwości zaprezentowania swojej osoby w rozmowie indywidualnej, zero szacunku i zrozumienia ze niektórzy z kandydatów są bez pracy i przyjechali pociągiem za swoje ostatnie pieniądze. Gratuluje i życzę powodzenia ;)

Zoe

Wyzysk człowieka ! Chyba ze pracuje się w xarellto, - wtedy faktycznie udajesz ze pracujesz, bo przecież wszyscy z branży wiemy, ze 90% wyjeżdża, a przedstawiciele udają ze pracują, większość nie wychodzi z domu

Maja

@kk nie ma takiej oferty pracy , więc rekrutacja musiała się zakończyć. Natomiast to forum dotyczy firmy Bayer w Warszawie. Obecnie firma rekrutuje na stanowisko Specjalista ds. Szkoleń. W ofercie napisali, że oferują ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów. Ktoś składa cv z was?

Marcel
@Maja

Ja. Maja, a Ty zdecydowałaś się aplikować?

kk

Czy ktos wie, czy zakonczyla sie juz rekrutacja na przedstawiciela farmaceutycznego na teren wojewodztwa kujawsko-pomorskiego? Z gory dziekuje.

bazyl

Kto pracował w piekarni w Niemczech przez tą firmę?

bartek

Dobry Bajer to podstawa im to wychodzi najlepiej .Werbują ludzi a potem ich zwalniają.Proces rekrutacji przebiega droga e-mail.Szkoda czasu i nerwów na prace u nich.ODRADZAM !!!!!!!!!!!

Szymon32

Bayer + Riedl Personalservice GmbH w Opolu Oszuśći ostrzegam !!!!!!! Pracowałem w Neblauer GmbHElektro + Motoren.Pracowałem tam 3 dni po czy zostałem zwolniony z powodu tego że niby stałem i nic nie robiłem.Człowiek zapiernicza jak wół a się okazuje że pracuje się dla podwykonawcy dwóch rumunów którzy kaleczą język Niemiecki .Firma porażka Ostrzegama !!!!! Wysyłają ekipy po 2 osoby.Oszuśći i tyle !!!! Pan z biura obiecuje góry.Nie wiem czy mi wogóle kasę wypłacą.Ostrzegam i tyle !!!!!!!

Maja

@niestety pracujesz w Bayer? Chętnie bardziej poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie.

niestety

No cóż, czasy się zmieniają, firmy niekoniecznie na lepsze. Stanowiska asystentów mają rotacyjnośc w tej firmie co 6 miesięcy i biorą nowych, a wszystko na umowach śmieciowych.

Maja

@bajer to podstawa aplikowałeś na to stanowisko? Jak wrażenia z procesu rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Bayer - Warszawa

• Jak się pracuje w Bayer?

Zobacz opinie na temat firmy Bayer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bayer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bayer?

Kandydaci do pracy w Bayer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bayer
2.1/5 Na podstawie 507 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 158
    02-326 Warszawa